op dr tuğrul türker / Op. Dr. Tuğrul Türker - Bursa Üroloji - Online Randevu Al | funduszeue.info

Op Dr Tuğrul Türker

op dr tuğrul türker

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Türker: Böbrek taşları kalıcı hastalıklara neden olabilir

Halil ÖZÇOBAN/BURSA,()-ÜROLOJİ Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Türker, insan hayatında yaşanabilecek en şiddetli ağrıların sebebi olan böbrek taşlarının zamanında tedavi edilmediği takdirde kalıcı böbrek hasarlarına yol açabileceğini söyledi.

Böbrek hasarında taş büyüklüğünün hasar ile doğru orantılı olmadığını da ifade eden Doruk Yıldırım Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Türker, Op. Dr. Türker, “Bazen büyük bir böbrek taşı, böbreğin pelvisinde büyür ve böbrek hasarı oluşmaz iken; böbrekten sonraki kanaldaki milimetrik bir taş, böbrek idrar akımını tıkaması ve enfeksiyon varlığında böbreğin işlevini tamamen yitirmesine sebep olabilmektedir” dedi.

“BÖBREK TAŞLARI; ERKEKLERDE 3 KAT DAHA FAZLA”

İnsan hayatında yaşanabilecek en şiddetli ağrıların sebebi olan böbrek taşlarının, erkekler arasında daha fazla ortaya çıktığına vurgu yapan Op. Dr. Tuğrul Türker, “En çok yaş aralığında görülen böbrek taşları; erkeklerde, kadınlara oranla üç kat fazla görülmektedir. Ülkemizde böbrek taşı şikâyeti Akdeniz, Karadeniz ve Güneydoğu illerinde daha fazla görülür. Sıcaklığın yüksek olması, su alımı, beslenme, alkol alımı, meslek durumu yani büro hizmeti ve yüksek ısıda çalışma gibi faktörler böbrek taşı oluşumunu kolaylaştırırlar. En sık oluşan taş içeriği kalsiyum oksalat taşlarıdır” diye konuştu.

Böbrek taşlarının oluştuğu bölgeler ve hastada ortaya çıkan şikâyetlere de değinen Op. Dr. Türker, “Böbrek taşı diye tabir edilen idrar yolu taşları, böbrekten dış idrar kanalına kadar her bölgede bulunabilir. En sık, ‘üreter’ olarak adlandırılan böbrek ile idrar kesesi arasındaki idrar borusunda karşılaşılır. Böbrek taşları, hastada yan ağrısı, idrarda kanama, enfeksiyon, ateş, bulantı-kusma şikayetlerine sebep olabilir” şeklinde konuştu.

Böbrek taşlarının tedavi yöntemleri hakkında da bilgi veren Op. Dr. Tuğrul Türker, sözlerini şöyle noktaladı: “Muayene, laboratuar ve radyolojik görüntüleme ile teşhis edilen böbrek taşları; yerleşim yeri ve boyutuna göre, medikal tedavi, endoskopik ameliyatlar veya nadiren açık ameliyatla tedavi edilir.”

Hakkımda

Birkaç kelime ile

Hakkımda
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldum. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında de uzmanlık eğitimimi tamamladım. Çalışmalarımı özellikle Endoüroloji konusunda bütün operasyonlar tarafımca yapılabilmektedir. Özellikle ilgilendiğim konu başlıkları ürolojik ameliyatlar endoskopik taş cerrahisi (rijit ve flensiple endoskopik üreter taşı cerrahisi, perkütan nefrolitotomi, mini perkütan, mikro perkütan), kadın inkontinans (TOT cerrahisi), mesane cerrahileri ve prostat cerrahileri (transüretral mesane ve prostat cerrahileri ve lazer)’dir.

Mezun olunan okullar
• İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi , Tıp Eğitimi,
• Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık,

Deneyimler
Ağrı Eleşkirt Devlet Hastanesinde
Zonguldak Karaelmas Üniv. Üroloji Kliniği
İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi
Bursa Özel Doruk Hastanesi
Bursa Özel Yıldırım Hastanesi dan beri

Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

• İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi , Tıp Eğitimi ( )
  • Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık ()

Tümünü göster

Hastalıklar

• Böbrek Taşı
  • Üreter Taşı
  • Mesane Kanseri
  • Varikosel
  • Prostat Büyümesi
  • Böbrek Hastalıkları
  • Böbrek Genişlemesi
  • UVJ Darlığı
  • Üretra Darlığı
  • Ürojinekoloji
  • Sünnet
  • Altını Islatma Problemi
  • İdrar Tutamamak
  • İdrar Yollarında Yanma
  • Sık Sık İdrara Gitme
  • Nörojen Mesane
  • İdrarda Kan Görülmesi
  • Böbrek Kumu
  • belsoğukluğu
  • İdrar Torbası İltihabı
  • Ereksiyon Sorunu
  • İdrar Tutukluğu
  • gerilimsiz vajinal band işlemi
  • Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)
  • Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  • Böbrek Taşı Cerrahisi
  • Nefrektomi
  • Litotripsi
  • Böbrek Ultrasonu
  • Perkütan Nefrostomi
  • Prostat Spesifik antijen (PSA)
  • Kateter yerleştirme
  • Minimal İnvaziv Cerrahi
  • Endoskopik Cerrahi
  • Sistoskopi
  • İyi Huylu Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
  • Prostat Yangılanması
  • Prostat Taşları
  • Prostat İltihabı
  • Böbrek İltihabı
  • Böbrek Kanseri
  • Hidrosel
  • Hidronefroz (Böbrek Büyümesi)
  • Mesane Tümörü
  • işeme bozuklukları
  • Kan İşemek
  • Testis Büyümesi
  • Aşırı Aktif Mesane Sendromu
  • Testis Ağrısı
  • Testis Kanseri
  • Penis Ve Testislerin Hastalıkları
  • İnmemiş Testis
  • İdrar Yolları İltihabı
  • Üriner Enfeksiyon
  • Ürolojik Tümörler
  • ürolojik hastalıklar
  • İdrar Kesesi Hastalıkları
  • Renal Kitle
  • Renal Tx
  • renal ultrason
  • nefrostomi
  • Prostatektomi
  • Pyeloplasti
  • Sistoüretroskopi
  • Laparoskopi
  • Laparoskopik Adrenalektomi
  • Perkütan İğne Aspirasyonu
  • Transvajinal Mesane Boynu Süspansiyonu
  • Ürostomi
  • Tam İdrar Tahlili (TİT)
  • Robotik Cerrahi
  • Prostat Kanserinde Görüntüleme
  • Ürolojik Ameliyatlar

Tümünü göster

Randevu Alın!

Hizmetler

İdrar Yolu Darlıkları

Mikro Perk

Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı

Parsiyel Nefrektomi

Perkütan Böbrek Cerrahisi

Radikal Nefrektomi

Radikal Orşiektomi

Sistoskopi Ve Üreteroskopi

Sistoüretroskopi

Siğil Yakma

Transuretral Mesane Tümörü Rezeksiyonu (TURT)

Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)

Üreteroskopik Taş Cerrahisi

Üretra Ameliyatı

Ürostomi

Mesane Kanseri Kapalı Ameliyatları

Lazer ile Kondilom Tedavisi

Flexible Üreteroskopi

Genel Üroloji

Lazer ile Taş Tedavisi

Prostatektomi

Üroloji Randevusu

Endoüroloji

Hidrosel Ameliyatı

HoLEP Prostat Ameliyatı

Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

Böbrek Taşı

Böbrek Taşı Cerrahisi

Prostat Biyopsisi

Lazerle Prostat Cerrahisi

Transvajinal Mesane Boynu Süspansiyonu

Normal Randevu

Tümünü göster

Hasta ve Danışan Görüşleri

Yaklaşık 3 ay boyunca böbrek ağrısı yaşadım. Ağrılarım dayanılmaz haldeydi sonrasında Tuğrul bey ile tanıştım kapalı böbrek taşı ameliyatı oldum iyikide olmuşum böbrek ağrılarım bitti. Doktor beye ilgisinden alakasından tedavisinden dolayı teşekkür ederim allah başımızdan eksik etmesin sizin gibi doktorları sizinle yollarımız kesiştiği için çok şanslıyım

Hasta

Hasta

Doktor beye annem böbrek taşı ameliyatı oldu. Ameliyat konusunda ne kadar telaşlı ve ön yargılı olmamıza rağmen doktor beyin güzel anlatımı, açıklayıcı ifadeleri ile içimiz rahatladı ve ameliyata karar verme sürecimizi kolaylaştırdı. Muayeneden, ameliyat sürecine ve sonraki tedaviye kadar o kadar memnun kaldık ki açıklamalarından tutun, ilgi, alakası, ameliyat sonrası takibi, tedavisi son derece mükemmeldi. Biz çok memnun kaldık. Mesleğini severek yapan çok ilgili biri. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. İyi ki doktor beye tedavi olduk süreci sorunsuz ve rahatlıkla atlattık, minnettarız.

Hasta

Hasta

Yapılan tahliller sonucunda sperm sayısı düşük çıktı. Ben de Tuğrul beye gittim. Muayene ve ultrason sonucunda varikosel ortaya çıktı. Tuğrul Bey varikosel ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Ve ameliyat oldum. Çok şükür başarılı geçti. Ameliyattan yaklaşık 5 ay sonra eşim gebe kaldı. Tekrardan Tuğrul Beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Hasta

Hasta

Kendisi başarılı, iyi bir funduszeue.infoığı ameliyat son derece başarılı geçfunduszeue.infosel ameliyatı oldum .Ameliyat sonrası herhangi bir şikayetim kalmadı.Çok şükür şu an funduszeue.infoşiliği, yaklaşımı son derece sıcakkanlı.Hastayla iletişimi son derece güfunduszeue.infoşka hastalara da öneririm kendisini.

Hasta

Hasta

Ben ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım. Bizimle çok ilgilendi .Ne gerekiyorsa onu yaptı.Kendisi bilgili, yorumları da hastasının içini rahatlatıfunduszeue.infoşelendirmeden açıklayarak en güzel şekilde anlatıfunduszeue.info varikosel ameliyatımı yaptı.Ameliyatım güzel geçti. Çok ilgilendi funduszeue.info başta doğru tedavi yöntemini açık olarak söylüyor ve sonuçlanması için o yoldan funduszeue.infoı tedaviye geciktirmiyor.

Hasta

Hasta

Tuğrul Bey&#;den çok memnun kaldım.Böbrek taşı aldırdım.Böbrek taşım idrar kanalındaydı,kapalı yöntemle Tuğrul Bey taşı aldı. Gayet başarılı şekilde taşlarımdan funduszeue.infobileceğim şekilde açıklayıcı anlatımları oldu, gayet funduszeue.infoini önerdiğim çok hasta oldu, herkese tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Tuğrul Bey&#;in cerrahisi çok iyi.Çocuğumuza sünnet operasyonu yaptırdıfunduszeue.infoçbir sıkıntı yaşamadık.Öncesinde sonrasında her konuda bilgilendirmelerini yaptı. İşlemi nasıl yapacağını, sürecin nasıl olacağını, sonraki süreci tek tek anlattı. 2 hafta sonrasında kontrole çağırdığında muayenesinde de detaylı olarak sonraki süreçte ne yapmamız gerektiğini söfunduszeue.infoen daha öte bir iletişimi vardı çocuğfunduszeue.info önce sorunu dinliyor, hastasına fırsat veriyor ve halk dilinde rahat anlayabileceğimiz şekilde herşeyi anlatıfunduszeue.infomadığımız noktalarda da görsellerle anlatım yapıyor.Çok memnunuz kendisinden.

Hasta

Hasta

Tuğrul Bey&#;den çok funduszeue.info doktor tavsiyesi ile kendisine funduszeue.infoımda kan vardı, doktorum kist var dedi ve Tuğrul Bey&#;e yöfunduszeue.infoğrul Bey operasyonla kisti yaktı.Operasyonumuz gayet güzel geçfunduszeue.infoğrul Bey&#;i sevdik, candan yaklaşıfunduszeue.infon ne geliyorsa yapmaya çalıştı.Bilgili bir doktor, tavsiye ederiz kendisini.

Hasta

Hasta

Kendisinden, ilgi alakasından çok funduszeue.infoı bir doktorumuzun tavsiyesi ile funduszeue.info kesesine lazerle girilip parça alındı.Temizlendi, bir sıkıntı yaşamadıfunduszeue.infoede de sürekli gece bile gelip takip funduszeue.infoi bilgilendirdi, tekrar kontrole gideceğfunduszeue.info alakası çok güzeldi.

Hasta

Hasta

Bende varikosel vardı, daha önce farklı doktorlara gittik ve hemen ameliyat olmam gerektiğini söfunduszeue.info sonra Tuğrul Bey&#;i öfunduszeue.infoetten biz de yorumlarını funduszeue.info hafta içinde ameliyata aldı beni.Şu an hiçbir sıkıntım funduszeue.info bir ameliyat olacağını belirtmişti Tuğrul funduszeue.infoçbir sıkıntı da çıkmadı.Hastaya yaklaşımı,herşeyi çok iyiydi.Çok memnun kaldık, herkese de öneriyoruz kendisini.

Hasta

Hasta

Doktor ebyi arkadaşım tavsiye funduszeue.infoe funduszeue.info çok hafif.5 aylık oglumu sünnet funduszeue.infoten ilk 3 saat funduszeue.info toparladı.doktor bey funduszeue.info teşekkür funduszeue.infoe ederim.

Hasta

Hasta

Sistoskopi ameliyatı gayet güzel geçti. İlgi ve alaka çok güzel bir şekilde herkese tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

funduszeue.infoğrul Beye muayene olmaya gittiğimde senelik evliydim çocuğum olmuyordu gerekli tetkiklerden sonra sağ ve sol tarafımda varikoselim olduğunu sprem sayımın etkilendiğini ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat hakkında kafama takılan tüm soruları sorduğumda detaylı bir şekilde anlatarak beni rahatlattı. Ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyatım başaralı geçti eşim 6 ay sonra gebe kaldı şuan 3 aylık bir bebeğim var Tuğrul Beye ne kadar teşekkür etsem az herşey için çok teşekkür ederiz Tuğrul Bey

Hasta

Hasta

Ani sancılar ve bulantı sonucu ağrılara dayanamayarak gittigim Tuğrul bey çok kısa bir süre içinde sorunu ve tedavi yöntemini anlaşılır bir şekilde açıkladı böbrek taşının kanala düşmesi sebebiyle ağrı ve bulantı olduğunu ufak bi operasyonla gün içinde bunu alabicegini anlattı kabul edip ameliyat oldum ve genel olarak çok memnun kaldım ağrısız kısa bir süreçte ağrılarımdan kurtuldum gitmeden önce burdan bi araştırma yapıp gitmiştim ve şuan hiç pişman değilim sizde aynı sorunları yaşıyorsanız ve yorumlara dikkat ediyorsanız bursada tavsiye ettiğim bir hekimdir. Sağlıcakla kalın

Hasta

Hasta

Haftalardır beni rahatsız eden ve böbreğimin çalışmasını durduran taşımı dün doktorum temizledi. Sırf ben belden kapalı ameliyat istemiyorum diye saatlerce uğraştı. Taşınız varsa devlet hastanelerinde zaman kaybetmeden Tuğrul beye gidebilirsiniz.

Hasta

Hasta

İdrar kanalına düşen taş nedeni ile çok ağrı çekiyordum. Neyse ki bir tanıdığımız vasıtası ile Tuğrul Bey ile tanıştım da bu berbat ağrıdan ve sıkıntıdan kurtuldum. Gerek operasyon öncesi gerek ise sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka gerçekten çok iyiydi. Sorularıma gayet güzel ve anlaşılır şekilde cevap verdi. Tüm sıkıntımı derdimi hiç bir zorluk çekmeden anlatabildim. Tuğrul Bey&#;in uzmanlık alanlarından herhangi birinde sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey randevu almak. Gerisini zaten kendisi hallediyor :)

Hasta

Hasta

Tavsiye edebilecegim bi doktordur. Yaptigi ameliyatlar cok basarili anneme iki kere bobrek tasi oglumunda sunnetine emanet ettik. Hepsi basariliydi Motivasyonu ilgisi olsun herseyiyle tavsiye ederim

Hasta

Hasta

3gun boyunca gitmedigim hastane ve doktor kalmamisti kendimi sancidan agridan istifradan sitmadan artik funduszeue.info Tugrul doktorun kapisina gidene kadar hemen gerekli tetkikleri ve yapti derdimi anladi beni beni ameliyatla beraber 1saatte hayata döndüfunduszeue.info tasi olanlar bir dk bile suphe etmesinler alaninda uzman bir funduszeue.info ondan binlerce kez razi funduszeue.info boyle doktorlari basimizdan eksik etmesin..

Hasta

Hasta

cok iyi bir doktor guler yuzlu hastasjni yakindan takip ediyor hastaya motivasyon veeiyor tas agrisi ceken hasta varsa hic beklemeden direk gelsin boyle bir doktor zor bulunur ben yeni ameliyat oldum cok memnun kaldim doktorumdan cok cok tesekkur ederim

Hasta

Hasta

Cok ilgili bir doktor güleryüzü ile insana motıvasyon verıyor ben bobrek ve idrar yolu için gitmiştim cok memnun kaldım

Hasta

Hasta

Böbrek taslarimdan dolayi Bir cok hastane ve doktorlara gozuktum ve hic birinden tam olarak bir sonuc alamadim Taki doktorumuz tuğrul türker hocamiza gozukene kadar kendisinde bir rendavu aldim ve ameliyat olmam gerektigini soyledi ve kisa sure once ameliyatimi gerceklestirdi ve suan agrilarimdan kurtuldum ve cok daha iyim kendisinin güler yüzlülüğü ve samimi davranisinda ve saglik acisinda dolayi yaptigi başarilarinda dolayi kendisine cok teşekkürlerim

Hasta

Hasta

Yaklaşık 1 senedir böbrek taşım ve çok şiddetli ağrılarım vardı gitmedik doktor kalmadı Son olarak Doktorumuz Tuğrul Bey&#;e geldik çok güzel muayene ettikten 1 hafta geçmeden kapalı amileyatla taşlarımı aldı ne kadar dua,teşekkür etsek az olur beni bu ağrılardan 1 hafta içerisinde kurtardı.Güler yüzü başarısına minnetarıfunduszeue.infoürler canım doktorumuz İrem Derin

Hasta

Hasta

Annemin bobrek tasi nedeni ile bursanin en meshur urologlarinin bobregini acik ameliyatla almak istemesi nedeni ile funduszeue.info Tugrul bey kesinlikle buna karsi cikip stend takilmasi gerektigi konusunda bizi funduszeue.info 1,5 ay on cesinde basarili bir sekilde bobrek kanalina kapali olarak stend funduszeue.info annemin aslinda asil sorunun bobrek tasi olmadigini ve kendi alani disindaki bambaska bir hastalik oldugunu teshis funduszeue.infoine bu surecte hasta ve hasta yakinlarina gostermis oldugu ilgi ve alaka nedeni ile cok tesekkur funduszeue.infoikle kendisine gozunuz kapali guvenebilirsiniz.

Hasta

Hasta

Son 1 ay artan böbrek taşı sancılarım sonrası lazerle taş kırma operasyonu olmak funduszeue.info işlem ve Dr. Hakkında bilgi almak için hastaneyi aradım hemen funduszeue.info konuşabilmem bir artı funduszeue.info sorumu -kaygımı geçiştirmeden sakin dinleyerek yanıtladı, randevu aldım ve mükemmel bir süreç yaşadım. Kendisi ve yönlendirip yönettiği tüm ekibine binlerce teşekküfunduszeue.info olarak mükemmel funduszeue.info mesleğinde profosyonel biriyle tanıştım. Dualarımdasınız.

Hasta

Hasta

Böbrek taşım yüzünden gitmediğim doktor kalmadı en sonunda funduszeue.infoğrul beyde çözüm buldum teşekkür ederim

Hasta

Hasta

kendisi çok iyi bir doktordur.. hepsinden Allah razı olsun

Hasta

Hasta

Tümünü göster

Galeri

Tümünü göster

logo
En iyi yerleri ve hizmetleri bulun
  • Alışveriş merkezleri
  • Araç hizmetleri
  • Cenaze töreni hizmetleri
  • Eczaneler
  • Emlak şirketi
  • Ev hizmetleri
  • Eğitim
  • Eğlence merkezleri
  • Finans
  • Gece kulüpleri
  • Giyim ve ayakkabılar
  • Gözlükçü
  • Güzellik salonları ve spalar
  • Hayvan hastaneleri
  • Herkese açık hizmetler
  • Kreşler
  • Kültürel açıdan önemli yerler
  • Kır otelleri
  • Mağazalar
  • Meslek okulları
  • Onarım Servisleri
  • Restoranlar
  • Saunalar ve hamamlar
  • Sinemalar
  • Spor kulüpleri
  • Ticari hizmetler
  • Turizm
  • Tıp merkezleri
  • Yapı ve inşaat
  • Yasal hizmetler
  • Yoga stüdyoları
  • Çocuklar için
  • İnternet şirketleri

Popüler tıp merkezleri

• fotoğraf SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Ana Bina
  • fotoğraf SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Kalp Merkezi
  • fotoğraf SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH
  • fotoğraf Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası
  • Yıldırım/Emniyet Cd. No, Mimar Sinan
  • fotoğraf T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • fotoğraf SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH

Op. Dr. Tuğrul Türker kimdir? &#; Muayenehane Randevu

Op. Dr. Tuğrul Türker kimdir?, Op. Dr. Tuğrul Türker Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Op. Dr. Tuğrul Türker yorumları, Üroloji &#; Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Op. Dr. Tuğrul Türker hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Op. Dr.Tuğrul Türker yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tuğrul Türker Kimdir?

Op. Dr. Tuğrul TÜRKER, senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi&#;nde başladığı tıp eğitimini senesinde başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise  senelerı içinde Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı&#;nda yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

senelerı içinde Ağrı Eleşkirt Devlet Hastanesi&#;nde mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Op. Dr. Tuğrul TÜRKER,  Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Kliniği&#;nde asistan olarak ve  senelerı içinde İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi&#;nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. 

senesinde beri Bursa Özel Doruk Hastanesi&#;nde çalışmalarına devam eden Dr. TÜRKER, Endoüroloji (kapalı böbrek, üreter ve prostat ameliyatları) alanında yoğun çalışmalar yürütmektedir.

Op. Dr. Tuğrul Türker ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Tuğrul Türker ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 () 60 97

Op. Dr. Tuğrul Türker için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Tuğrul Türker için online yahut telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Tuğrul Türker için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini funduszeue.info profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Tuğrul Türker hangi kurumlar Tuğrul Türker ile anlaşmalı?
Op. Dr. Tuğrul Türker ile anlaşmalı kurumlara funduszeue.info üzerinde bulunan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
( Acıbadem Sigorta
, Ak Sigorta
, Allianz Sigorta
, Anadolu Sigorta
, Axa Sigorta
, Demir Hayat
, Groupama Sigorta
, Güneş Sigorta
, Mapfre &#; Genel Sigorta
, YapıKredi Sigorta
, Hdi Sigorta
, SGK
, Türkiye İş Bankası
, Vakıfbank
, Akbank
, TC Merkez Bankası
, Ziraat Bankası
, CompuGroup Medical (CGM)
, Garanti Bankası
, Zurich Sigorta
, Generali Sigorta
, Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM)
, Emekli Sandığı
, Yapı Kredi Bankası
, FİBA SAMPA JOPON SİGORTA
, Ethica Sigorta
, Türk Telekom A.Ş.
)

Op. Dr. Tuğrul Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Tuğrul Türker Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Tuğrul Türker hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?
Op. Dr. Tuğrul Türker Üroloji, uzmanıdır. Sistoskopi, Flexible URS, İdrar kaçırma ameliyatları, İdrar kaçırma tedavileri, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kan elektrolit testi, Keratinin kan testi, Mesane taşı (Açık cerrahi), Mesane taşı (Perkütan) alanlarında hizmet vermekte ve Böbrek Taşı, Varikosel, Prostat Hastalıkları, Üriner Tıkanıklık, Altını Islatma Problemi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet vermekte.

Op. Dr. Tuğrul Türker için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Tuğrul Türker muayene ücreti sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Tuğrul Türker muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Tuğrul Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Tuğrul Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için funduszeue.info profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.

Böbrek Taşı, Varikosel, Prostat Hastalıkları

Op. Dr. Tuğrul Türker İlgilendiği Hastalıklar

• Böbrek Taşı 
  • Varikosel 
  • Prostat Hastalıkları 
  • Üriner Tıkanıklık 

Op. Dr. Tuğrul Türker Uyguladığı Tedaviler

• Sistoskopi
  • Flexible URS
  • İdrar kaçırma ameliyatları
  • İdrar kaçırma tedavileri
  • İntravenöz pyelografi ( ivp )  

Op. Dr. Tuğrul Türker Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Op. Dr. Tuğrul Türker Uzmanlık Aldığı Kurum

BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI

Op. Dr. Tuğrul Türker Aldığı Ödüller

• Böbrek Taşı
  • Varikosel
  • Prostat Hastalıkları
  • Üriner Tıkanıklık

YAYINLAR

Op. Dr. Tuğrul Türker Doktorun Muayenehane Adresi:

Duaçınarı, Ankara Cad. (yüksek ihtisas karşısı) 
    Yıldırım, Bursa

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi

Op. Dr. Tuğrul Türker instagram: Eklenmedi

Op. Dr. Tuğrul Türker Facebook: Eklenmedi

Op. Dr. Tuğrul Türker Whatsapp: Eklenmedi

Op. Dr. Tuğrul Türker Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası