hayat varlik yönetim a ş telefon / funduszeue.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Hayat Varlik Yönetim A Ş Telefon

hayat varlik yönetim a ş telefon

HAYAT VARLIK Y&#;NETİM A.Ş

Varlık Yönetim sektörünün öncülerinden LBT Varlık ile TURKASSET birleşmesi Haziran ayında gerçekleşmiş olup, yolumuza TURKASSET çatısı altında devam etmekteyiz.

TURKASSET olarak, Türkiye genelinde 7 büyük şehirde, ’ü aşkın çalışan ve ’i aşmış müşterimize hizmet vermekteyiz.
Kurulduğumuz günden bu yana, sektörün en hızlı büyüyen şirketiyiz.
Great Place to Work tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri ”yarışmasında, çalışanlarımıza verdiğimiz değer doğrultusunda ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sonucunda, çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi Sekizinci İşvereni” seçildik. Ayrıca, “İş- Yaşam Dengesi Özel Ödülü’ne” de layık görüldük.
PWC Çalışan Görüş ve Bağlılığı Anketi’ne göre, ankete katılan firmalar arasında Türkiye’de en yüksek çalışan bağlılığını oranına sahibiz.
Varlık Yönetim Şirketleri arasında kurumsal akademiye sahip olan tek şirketiz. TURKASSET Akademi’yle tüm çalışanlarımıza görev ve yetkinliklerine özel eğitimler veriyor, gelişimin ömür boyu olduğuna inanıyoruz.
Sektördeki öncü konumumuzla birlikte, ilkleri ve tekleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
Çalışanlarımızın kendilerini özgürce ve rahat ifade edebilecekleri iletişim platformlarına sahibiz. Şirketimizde açık ve sürekli iletişime imkân sağlamak amacıyla üst yönetimin ve insan kaynaklarının sürekli “erişilebilir” halde olmasına önem veriyoruz.
Çalışanlarımıza özel tasarlanan sosyal alanlar ve faaliyetlerimizle, onlara ayrıcalıklı, huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.
TURKASSET olarak, müşteri ve hedef odaklı, performansı yüksek, dinamizme ayak uydurabilecek, yeniliklere ve gelişime açık kişileri ailemize katmaktan mutluluk duyuyoruz.

HAYAT VARLIK Y&#;NETİM A.ŞGenel Müdürlüğü İstanbul ilinde bulunmaktadır.

HAYAT VARLIK Y&#;NETİM A.Şadres ve iletişim bilgileri:

Adres: PROFİLO PLAZA B BLOK K:1 MECİDİYEK&#;Y

Web Sitesi:funduszeue.info
Daha Fazla

Gelecek Varlık Borç Sorgulama

Yenilikçi ve büyümekte olan sektör lideri kuruluşumuzun en önemli yapı taşı insan kaynağıdır. Bu bilinçle kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayların seçilmesini hedefliyoruz. Tüm adaylar için objektif değerlendirmeler ışığında nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütüyoruz.

İşe Alım Süreçlerimiz

Gelecek Varlık Ailesi’ne yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın ilk gün heyecanına ortak oluyor; temel ve mesleki oryantasyon programları ile işe uyum süreçlerini kolaylaştırıyoruz. İşe alım süreçlerinde uyguladığımız yöntemler:

• Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Vaka Çalışmaları
  • Yetenek Testleri
  • Mesleki Testler
  • Kişilik Envanteri

Ücret ve Yan Haklarımız

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş.'de şirket içinde ücretlerin gizliliği ve adilliği esastır. Amacımız, çalışanlarımızın gösterdikleri performansı ve yarattıkları değeri, rekabetçi ve yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefleyen ücretlendirme ve sosyal haklar uygulamalarıyla desteklemektir. Yan hak uygulamalarımızla çalışanlarımıza üst düzeyde fayda yaratıyoruz.

Çalışanlarımıza Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası teminatı verilir.

Çalışanlarımızın kendilerine, eş ve çocuklarına özel sağlık sigortası teminatı sunulur.

Devamını Gör

Şirket hedeflerine ulaşmak amacıyla her seviye ve görevde sahip olunması gereken bilgi, beceri ve yetkinliklerin geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan öğrenim süreçlerini tasarlayıp uyguluyoruz. Farklı eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak eğitim planlamaları yapıyoruz.

Gelecek'te Kariyer!

Gelecek Varlık Yönetimi'de içeriden yönetici yetiştirme politikası ile iç gelişim programları oluşturulmaktadır. İç terfi oranı yüksek olan şirketimizde; açılan pozisyonlar öncelikle iç ilanla şirket içinde duyurulur ve başvuruların değerlendirilmesi sonucunda kariyer ve terfi imkânları yaratılır. Kariyer yönetimi süreci objektif, adil ve fırsat eşitliği ilkeleri doğrultusunda yürütülmektedir. “Değerlendirme Merkezi Uygulamaları” kariyer süreçlerimizde sıkça başvurulan bir yöntemdir.

Gelecek'e Yolculuk Buradan Başlıyor

Yat&#x;r&#x;mc&#x; &#x;lişkileri Uzman&#x;

Yat&#x;r&#x;mc&#x; &#x;lişkileri biriminde görevlendirilmek üzere, "Yat&#x;r&#x;mc&#x; &#x;lişkileri Uzman&#x;" pozisyonu için tak&#x;m arkadaşlar&#x; ar&#x;yoruz.

Hemen Başvur

&#x;şe Al&#x;m Uzman&#x;

&#x;nsan Kaynaklar&#x; ekibinde görevlendirilmek üzere, "&#x;şe Al&#x;m Uzman&#x;" pozisyonu için tak&#x;m arkadaşlar&#x; ar&#x;yoruz.

Hemen Başvur

Açık Pozisyonları Gör

Hayat Varlık yoluna D&#;nya Varlık olarak devam edecek

Zorunlu &#;erezler

Bu &#;erez, insanlarla botları ayırt etmek i&#;in kullanılır. Bu, web sitelerinin kullanımı hakkında ge&#;erli raporlar hazırlamak i&#;in kullanılmakta olup web sitesi i&#;in faydalıdır.

İşlevsel &#;erezler

Kullanıcının web sitesinin se&#;tiği dil s&#;r&#;m&#;n&#; hatırlar.

Performans/Analitik &#;erezler

Ziyaret&#;inin web sitesini nasıl kullandığına ilişkin istatistiksel veriler oluşturmak i&#;in kullanılan benzersiz bir kimliği kaydeder. Google Analytics tarafından talep oranını kısmak i&#;in kullanılır.

Reklam/Pazarlama &#;erezleri

Bu &#;erez, Alexa Analytics'e g&#;nderilen t&#;ketici davranışları hakkında bilgi toplamak i&#;in kullanılır. (Alexa Analytics bir Amazon şirketidir.)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası