haluk levent 29 ekim / Haluk Levent - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Konseri | Plandy

Haluk Levent 29 Ekim

haluk levent 29 ekim

Haluk Levent’ten 29 Ekim sözü

Atakum BB. Av. Cemil Deveci’nin sosyal medyadan yaptığı davet üzerine, ünlü sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atakum’da konser sözü verdi.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin sosyal medyadan yaptığı davet üzerine Atakum Yalı Kafe’de Başkan Deveci’nin konuğu olan ünlü sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atakum’da konser sözü verdi. Başkan Deveci, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok önemsiyoruz. Bayramımızı Atakum’da çok güçlü bir şekilde, Karadeniz Bölgesi’ni de Atakum’a toplayarak kutlamaya çalışacağız” dedi

—————–

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin, Karadeniz Bölgesi turunda olan ünlü sanatçı Haluk Levent’i sosyal medya üzerinden davet etmesi üzerine, Levent ve Başkan Deveci Atakum Yalı Kafe’de buluşma gerçekleştirdi. Samimi bir havada geçen buluşmada Atakum Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı ve Haluk Levent’in Genel Başkanlığını yürüttüğü AHBAP’ın Atakum’daki çalışmaları hakkında sohbet gerçekleştirildi.

29 EKİM’İ ÖNEMSİYORUZ

Davetini kabul ettiği için Levent’e teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Sosyal medyadan Haluk Levent’in Karadeniz Bölgesi’nde olduğunu fark ettim ve Atakum’a davet ettim. O da kırmadı ve geldi. Davet ettim çünkü, biz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok önemsiyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok önemsiyoruz. Bayramımızı Atakum’da çok güçlü bir şekilde, Karadeniz Bölgesi’ni de Atakum’a toplayarak kutlamaya çalışacağız. Bugün de kahvaltıda onun planlamasını yapmaya çalıştık. Haluk Levent’ten konser için kısmen sözünü aldık. Programlarını gerçekleştirebilirse, 29 Ekim’de Haluk Levent, Atakum’da olacak” dedi.

ATAKUM, NEFES

ALINACAK YER

Ünlü sanatçı Haluk Levent ise, Hopa’dan itibaren Karadeniz Bölgesi turu yaptığını ve Samsun çevresinde olduğunu ifade ederek, “Başkanımız da sosyal medya üzerinden Atakum’a davet etti. Araya kahvaltıyı da sıkıştırdığı için uçarak geldim. Çünkü bu tesislerin güzel pidesi olduğunu duydum. Gelmişken hem başkanımızı kutladım hem de 29 Ekim programı için görüştük. Programımız uyarsa olur dedim. Gittiğim bütün şehirlerde bürokratlarla görüşerek AHBAP platformumuzu anlatıyorum. Başkanımızdan da projelerimiz için destek istedik. AHBAP Samsun’da faaliyetlerine çok güzel bir şekilde devam edecek. Atakum, Karadeniz’de nefes alınacak bir yer. 30 kilometrelik bir sahil şeridi ve gez gez bitmiyor. Gelecek yılların en gözde yeri olmaya aday. Başkanımız da bunun için elinden geleni yapacaktır” diye konuştu.

Cumhuriyet Bayramı programına tüm Ataşehirlileri davet eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Cumhuriyet, bugün çağdaş, demokratik, özgür bir ülkede yaşama inancından asla ödün vermeyen bir halkın gurur verici zaferidir. Bugün Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet'e sahip çıkma günüdür. Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak için sizleri 29 Ekim kutlamalarımıza davet ediyorum. 29 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Fener Alayı ve Haluk Levent Konseri için tüm halkımızı Ataşehir Bulvarı’na bekliyorum. Gelin Cumhuriyet’in 99. yılını hep beraber kutlayalım. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın demokrasi diyelim” şeklinde açıklamada bulundu.

Ataşehir’deki Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 28 Ekim Cuma günü saat 13.00’de Ataşehir Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek resmi törenle başlayacak. 29 Ekim Cumartesi günü ise; Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, saat 19.30’da Doğu Ataşehir Migros önünden “Fener Alayı” yürüyüşüyle başlayacak. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, fener alayı boyunca vatandaşlarla birlikte yürüyerek, kutlamalara öncülük edecek. 

Ataşehir Cumhuriyeti Haluk Levent İle Kutlayacak

Fener alayı yürüyüşünün ardından Ataşehir’deki Cumhuriyet coşkusu düzenlenecek Haluk Levent konseriyle zirveye çıkacak. 29 Ekim Cumartesi günü Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı’nda bulunan Ataşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) önünde sanatçı Haluk Levent en güzel şarkılarını Cumhuriyet için söyleyecek.

29 Ekim 2021 Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için saat 18.30’da servis kaldırılacak noktalar;

Âşık Veysel Mahallesi - Süleyman Karadağ Halk Kütüphanesi önü,
Ferhatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Gençlik Merkezi önü,
İçerenköy Mahallesi - Neşet Ertaş Kültür Evi önü,
Kayışdağı Mahallesi - Yaratıcı Çocuk Merkezi önü,
Küçükbakkalköy Mahallesi - Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi önü,
Örnek Mahallesi - Mustafa Saffet Kültür Merkezi önü.

İhlas Haber Ajansı

Ataşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 99. yıl dönümünü “Cumhuriyet Geleceğimizdir” diyerek Haluk Levent konseri ve fener alayı yürüyüşü ile kutlayacak.

Cumhuriyet Bayramı programına tüm Ataşehirlileri davet eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Cumhuriyet, bugün çağdaş, demokratik, özgür bir ülkede yaşama inancından asla ödün vermeyen bir halkın gurur verici zaferidir. Bugün Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet'e sahip çıkma günüdür. Cumhuriyetimizi tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak için sizleri 29 Ekim kutlamalarımıza davet ediyorum. 29 Ekim Cumartesi günü saat 19.30'da fener alayı ve Haluk Levent konseri için tüm halkımızı Ataşehir Bulvarı'na bekliyorum. Gelin Cumhuriyet'in 99. yılını hep beraber kutlayalım. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın demokrasi diyelim” dedi.

Ataşehir'deki Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 28 Ekim Cuma günü saat 13.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek resmi törenle başlayacak. 29 Ekim Cumartesi günü ise etkinlikler saat 19.30'da Doğu Ataşehir Migros önünden fener alayı yürüyüşüyle başlayacak. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, fener alayı boyunca vatandaşlarla birlikte yürüyerek, kutlamalara öncülük edecek.

Ataşehir Cumhuriyeti Haluk Levent ile kutlayacak

Fener alayı yürüyüşünün ardından Cumhuriyet coşkusu Haluk Levent konseriyle zirveye çıkacak. 29 Ekim Cumartesi günü Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı'nda bulunan Ataşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) önünde sanatçı Haluk Levent en güzel şarkılarını Cumhuriyet için söyleyecek. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için saat 18.30'da servis kaldırılacak noktalar ise şöyle:

"Âşık Veysel Mahallesi - Süleyman Karadağ Halk Kütüphanesi önü, Ferhatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Gençlik Merkezi önü, İçerenköy Mahallesi - Neşet Ertaş Kültür Evi önü, Kayışdağı Mahallesi - Çocuk Merkezi önü, Küçükbakkalköy Mahallesi - Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi önü, Örnek Mahallesi - Mustafa Saffet Kültür Merkezi önü."

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası