citroen c4 teyp aux / C4 için AUX giriş yapımı | DonanımHaber Forum

Citroen C4 Teyp Aux

citroen c4 teyp aux

Citroen Orjinal Teybine Bluetooth USB SD AUX Aparatı

SATIN ALMADAN ÖNCE LÜTFEN UYUMLULUK İÇİN ONAY ALINIZ.   -UYUMLULUK TABLOSU-    Arası Citroen C2    Arası Citroen C3    Arası Citroen C4    Arası Citroen C5    Arası Citroen Xsara    Arası Citroen DS3 ve DS4    Arası Citroen Berlingo    Arası Citroen Jumpy     Audio Citroen Orjinal Teybine Bluetooth Usb Sd Aux Aparatı   Aracınızın orjinalliğini korurken, fabrikasyon soketlerde hiçbir değişiklik yapmadan sisteme ek olarak montajlanır.   Aracınızda bulunan orjinal teybinizi bozmadan usb sd aux ve bluetooth çıkışı sağlamakla birlikte, mevcut cd çalarınızda nasıl müzik dinliyorsanız aynı şekilde kullanımaya devam edeceksiniz.   Ürünümüzde,   -Aracınızda ekranda cd akışını nasıl takip ediyor,yönetiyorsanız aynı şekilde kullanım için tasarlanmıştır.   -Aracınızda direksiyon kumandası var ise aynı şekilde kullanıma devam edilecektir.   -Teypteki bütün fonksiyonlar aktif olarak kullanılmaktadır.( ileri-geri şarkı atlama,ileri geri sardırma vb.)   -Cd kalitesinde müzik dinlemek bu üründe mümkün!   -Hiçbir soket kesmeden soket sokete bağlantı kurulmaktadır.   ( Montaj için ekibimizle iletişime geçip kendinizde yapabilirsiniz. )     Başlıca Özellikler   Marka   Audio   Uyumluluk   Citroen Teybine özel üretilmiştir uyumluluk için bize ulaşabilirsiniz. ( Resimdeki soket temsilidir,aracınıza uygun olan soket gönderilecektir.)   Can-Bus Uyumu   Aracınızın bilgi akışını sağlayan can-bus sistemine birebir uygundur.     Bluetooth Bağlantısı   Telefonunuzu eşleştirip müziklerinizi ve görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz.     Usb Şarj Desteği   5V-2 Amper USB şarj çıkışı ile telefon tablet vb. cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.   USB Girişi   Flash bellek bağlantısı   SD Kart Girişi   SD kart bağlantısı   AUX Girişi   3,5 mm Aux kablosu ile telefon kulaklık girişinden müzikleriniz aktarabilirsiniz.   Direksiyon Kumandası Uyumu   Orjinal direksiyon kumandanızdan tam fonksiyon kullanım sağlar.   Soket Uyumu   Araca özel kablo ekipmanı.   Yüksek kalite,pratik montaj   Araç kullanıcısının bile rahatlıkla yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.   Ses Kalitesi   CD Kalitesinde müzik dinlemenin keyfini çıkarın.   Garanti   2 Yıl   Renk   Siyah     Bu ürün bana ne sağlar?   Herhangi bir değişiklik olmadan tak çalıştır kullanım.   Teybin arkasındaki cd changer çıkışından bağlantı kurulur ve FM transmitter tarzı ürünler gibi değildir, üstün seviye ses kalitesi sağlar.   Orjinal sisteme uyumlu çalışır araçtaki hiçbir özelliği bozmaz,artı özellik katar.     Montaj Aşamaları   Teybinizi sökün.   Kutudan çıkan soketi teybinizin arkasında boşta olan cd changer girişine takın.   Aparatın kablosunu kullanmak istediğiniz bölüme çekin.   Cihazı kablosuna bağlayın.   Montaj tamamlandı.     Teknik Özellikler   Giriş Voltajı: v DC   funduszeue.infoım Amperi: mA   Max Voltaj Çıkışı: 12v   Sinyal Gücü: 95 dB   Ses Frekansı: 24 bit khZ   Frekans Tepkisi: 20 hZ kHz   Distortion: %   Çalışma Sıcaklığı: 10CC   Modül Boyutu: 92 x 65 x mm   Modül Ağırlığı: 90 gr   Ambalaj Kutu Boyutu: x x 60 mm   Brüt Ağırlık: gr          

audiosystem,audio system,audio system digital music changer,audiosystem digital music changer,digital music changer audio system,usb-sd-aux-çevirici aparat,araca özel usb,orjinal teybe usb,audio system usb sd aux aparati,music changer,digital,music,changer,orjinal teyp usb aparatı,orjinal teybe usb girişi,aux aparati,aux girişi,orjinal teybe aux

Daha Fazla Açıklama

Citroen C4 orjinal teybe 🗣Aux aktivasyonu 🗣Bluetooth montajı Kartal - istanbul Detaylı bilgi ve iletişim için funduszeue.info [email protected] funduszeue.info #peugeot #aux #cruisecontrol #hizsabitleme #partner #tepee #berlingo #citroen #partnertepee #+ # # #gt #partnerB8 #peugeotpartner #peugeotpartnertepee #c3 # #hızsabitleyici #c4 #c2 #peugeotplus #plus #citroenc3 #bluetooth #original #c5 # #sw #sw

Citroen C4 orjinal teybe 🗣Aux aktivasyonu 🗣Bluetooth montajı Kartal - istanbul Detaylı bilgi ve iletişim için funduszeue.info [email protected] funduszeue.info #peugeot #aux #cruisecontrol #hizsabitleme #partner #tepee #berlingo #citroen #partnertepee #+ # # #gt #partnerB8 #peugeotpartner #peugeotpartnertepee #c3 # #hızsabitleyici #c4 #c2 #peugeotplus #plus #citroenc3 #bluetooth #original #c5 # #sw #sw

C4 için AUX giriş yapımı

C4 teyplere AUX IN kablosu yapımı ve montajı

Uzun zamandır yapmayı planlayıp bir t&#;rl&#; harekete ge&#;emediğim bir faaliyetimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi C4 ara&#;larımızda kullanılan teyp Blaupunkt/Siemens RT4 olarak ge&#;iyor. Teyp standart olarak Radio ve MP3 CD girişlerini se&#;memize izin veriyor. Halbuki paramızla MP3-BOX almaya kalkarsak gibi maliyetlerle karşılaşıyoruz. Ayrıca bazı modellerimizde CD-Changer &#;niteleri de var. Yurt dışında ise farklı ses sistemleri kullanılarak navigasyon ve telefon g&#;r&#;şmeleri de yapılabiliyor.

Bunları bir kenara bırakalım ve elimizdeki cihazlarla neler yapabiliriz diye bakalım. Eski kasetli teyplerimizle bir kaset adapt&#;r&#; alarak harici kaynaklarımızıın arabanın tesisatında dinlenmesi kolayca halledilebiliyordu. Ancak bizim arabamızda bir Aux in konmadığından ve bu saatten sonra kaset koyamayacaklarından bu kolaylıktan vaz ge&#;iyorduk.

Yurtdışı forumlarda teybin iki adet harici girişi olduğunu, bunlardan birinin mp3 box, diğerinin Bluetooth kiti i&#;in kullanılabildiğini &#;ğrendim. Ayrıca giriş olarak Line in kullanılabilmesi i&#;in yazılımla aktivasyon gerekiyormuş.

&#;ncelikle buradaki &#;alışmamda funduszeue.info sitesinden yararlandım. Bende olmayan kimi fotoları orada g&#;rebilirsiniz.

Yanlış anlamaları gidermek i&#;in peşinen s&#;yleyeyim. Bu kablo mp3-box yerini tutmaz. Standart ses jakından alınacak SES sinyallerini teybimize taşır. Direksiyon kumandası ile par&#;a ilerletme veya ekranda par&#;a adı g&#;rme falan beklemeyin. Ayrıca serviste teybin "Yardımcı Giriş 1" i&#;im "Klasik" aktivasyonunun yapılmış olması gerekli. Yoksa Source tuşuna basınca "input 1" &#;ıkmaz.

Anlatmaya başlayalım:
&#;ncelikle kablo yapımına başlayalım. Ses girişi i&#;in en yaygın kullanılan 3,5 mm stereo jak kullandım. Kablomuz, herhangi bir elektronik&#;iden alabileceğimiz stereo ses kablosu. Ben elimdeki cm kabloyu kesmeden kullandım. Son kısımdaki resimlerde boyunu g&#;r&#;p arzunuza g&#;re kısaltabilirsiniz. Bunun dışında koaksiyel kablo bulup iki kanalı tek şasiyle ekranlamış olabilirler. Kristal kablosu veya stereo mikrofon kablosu olarak geniş elektronik marketlerden temin edebilirsiniz. U&#;lardaki soketleri, hurda bir bilgisayarın &#;n panel ses kablolarını bozarak elde ettim. Orijinal İtalyanca sitede &#;oklu soket g&#;receksiniz. Bendeki hurda kabloda o da vardı ama i&#;ini a&#;ıp montajıyla uğraşacağıma sadece 3 tane soket i&#;in ayrı ayrı anakart bağlantılarını sunan tekli soketleri tercih ettim.

C4 için AUX giriş yapımı

Bu da kablonun hazırlanmış hali. Pek profesyonel sayılmaz ama yine de kısa devre veya su sızdırma dertlerinin &#;n&#;ne elden geldiğince ge&#;meye &#;alıştım. Bir oto teyp&#;iye giderseniz bundan daha iyi bir &#;&#;z&#;m bulacağınız ş&#;pheli.

C4 için AUX giriş yapımı

Teybi s&#;kmeye başlıyoruz. O deliklere her hangi bir tel par&#;ası sokabilirsiniz. Ben başta &#;ifi buldum ama g&#;c&#;m yetmedi. Acemilik de var tabii. İ&#;erideki kulakları gevşettikten sonra hafif&#;e kendine &#;ekmeniz gerekiyor. Daha kolay yapmak i&#;in &#;ivi yerine evimdeki uzun bacaklı alien anahtarlarımı kullandım. Teyp ve klimanın yanındaki &#;&#;gen plastikleri &#;ıkararak teybi daha kolay tutabildim.

C4 için AUX giriş yapımı

Burada &#;ıkmaya başlamış teybi g&#;r&#;yorsunuz. Alien anahtarlarımdan biri kulağı a&#;mış. Sol tarafta plastik par&#;anın &#;ıkmış halini g&#;r&#;yorsunuz.

C4 için AUX giriş yapımı

Bu da teybimizin arkası. Sağdaki ince kablo anten. Onu &#;ıkarmakta zorlandım. Soldaki ISO soket kilitli. Alttan kilidini a&#;ınca kendini otomatikman bırakıyor. Hazırladığım kablonun teyp bağlantısını yapmak i&#;in bu soketi &#;ıkarıyoruz, i&#;indeki boşluktan soketlerimizi ge&#;irip takıyor ve sonra b&#;y&#;k soketi yerine takıp kilitliyoruz.

C4 için AUX giriş yapımı

Bu da teybin yerinden &#;ıkmış hali. Ses kablomuzun gireceği yerler bunlar. Yanda da aynı girişler var ama o sadece CD Changer takılacaksa aktive oluyor. Yani iki adet bağımsız ses girişini şimdilik unutun. Ancak yakın zamana kadar Citroen manuellerinde yanlış taraf ve yanlış bağlantı numaralarıyla tarif ediliyordu. Şimdi d&#;zelttiler mi bilemem.

C4 için AUX giriş yapımı

B&#;y&#;k ISO soketimizin &#;ıkarıldıktan sonraki hali. Ses kablomuzu alttaki boşluklardan sağdakinden ge&#;ireceğiz.

C4 için AUX giriş yapımı

Teybimiz hakkında detay bilgi. İlgin&#;tir, Corsa teybim de Siemensti. :)

C4 için AUX giriş yapımı

Teybi yerine takmadan &#;nce bir deneme yaptım. Girişlerden uygun olanı se&#;iyoruz

C4 için AUX giriş yapımı

O an i&#;in elimizde olan bir kaynaktan m&#;zik buluyoruz
Telefonumda şarjım bitti, arabadan hem şarj ettim (sol alt), hem de ses &#;ıkışımı (&#;st) verdim.

C4 için AUX giriş yapımı

Evet kabloyu torpidoya &#;ıkarıp teybi yerine takmadan &#;nce durum buydu.

C4 için AUX giriş yapımı

Teybi yerine oturtuyoruz. Dikkat edin, kolayca yerine girmesi lazım. Zorlamayın, sıkışır. Teybin arkasının aşağı sarkmaması işinizi kolaylaştıracaktır.

C4 için AUX giriş yapımı

Yerine oturunca kulaklardan "lık" sesi duyacaksınız.

C4 için AUX giriş yapımı

Yanlardaki plastikleri de oturttuk.

C4 için AUX giriş yapımı

En zorlandığım konulardan biri. Kabloyu teybin arkasından torpidodaki k&#;&#;&#;k deliğe uzatmak bir ka&#; dakikamı aldı. Kolumu teybin boşluğundan uzatıp diğer elimle torpidodan jakı yakalamak iyi terletti. Kablo artık orada kalacak.

C4 için AUX giriş yapımı

Ortalık toparlanmadan &#;nceki hal. Sadece alet edevatı toplamadım.

C4 için AUX giriş yapımı

Aslında kablomu torpido yerine yol bilgisayarının altındaki &#;ekmecese saklamak istersim. Ama o kısımdaki plastiği &#;ıkarmak uğraştırdı, ben de zorlamadım. Yoksa &#;ekmecenin i&#;inde arkadan bir delik a&#;ıp daha pratik halledebilirdim.

Artık MB CD yanında GigaBytelar seviyesindeki hafızalarımdan dinleyebileceğim.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası