izmir dokuz eylül romatoloji doktorları / Çocuk Romatolojisi İzmir - Online randevu al, değerlendirmeleri o

Izmir Dokuz Eylül Romatoloji Doktorları

izmir dokuz eylül romatoloji doktorları

Çocuk Romatolojisi İzmir

Bu kategoride 5 uzman bulundu.
T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Böfunduszeue.info Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğfunduszeue.infoşfunduszeue.info

Dr. Şevket Erbil Ünsal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

,

Çocuk Romatolojisi

“Erbıl bey gördüğünüz görebileceğiniz en iyi,en anlayışlı, en bilgili,en harika en fedakar,en mu” Devamı

Kültür, Cumhuriyet Blv No, Konak/İzmir

Dr. Alper Soylu

,

Çocuk Romatolojisi

“kızımın tekrarlayan ıdrar yolu enfeksıyonu sebebıyle dokuz Eylül tıp fakültesınde tanıdık. Kend” Devamı

Kültür, Cumhuriyet Blv No, Konak/İzmir

Dr. Sevgi Mir

,

Çocuk Romatolojisi

EUTF Hastanesi, Cocuk Sag. ve Hast. ABD, Bornova, Izmir
Kariyer Öyküm

yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde  iç hastalıkları uzmanlık eğitimine  başladım. İç hastalıkları uzmanlık eğitimim sırasında ve yıllarında Florida Üniversitesi İmmunoloji Bölümünde HLA moleküllerine karşı gelişen antikorların idyotipik özellikleri ve moleküler özgünlükleri üzerinde araştırmacı olarak çalıştım.

yıllarında Friedrich-Alexander Universitesi (Erlangen, Almanya)  romatoloji ihtisasımı yaptım. Bu süre içinde klinik çalışmaların yanı sıra, sinovyal fibroblastlarda apoptoz konusunda araştırmalarda bulundum.

Döndğkten sonra yılında  Dokuz Eylül Üniversitesinde  Romatoloji-İmmünoloji Bilim Dalını kurdum ve yılına kadar  bilim dalı başkanlığını yaptım.. Halen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalı Başkanı  olarak görev yapmaktayım.

Başlıca ilgi alanım ankilozan spondilit ve ilişkili spondiloartritler ve romatizmal hastalıkların epidemiyolojisidir. Web of Science kapsamındaki uluslararası prestijli dergilerde yayınlanmış 'ün üzerinde  makale, mektup ve kongre özetim vardır. Bu makaleler bugüne kadar atıf almıştır. 

Türkiye Romatoloji Derneğinin Başkan'lığı () , Türkiye Romatoloji Federasyonu Başkan Yardımcılığı () ve  Başkanlığı  ()  görevlerinde  bulundum. Uluslararası Spondiloartrit Değerlendirme Derneği (ASAS) üyesiyim. Ayrıca Avrupa SpA Araştırma İşbirliği Ağınınbilimsel komite üyesiyim.

Akademik çalışmalarımdan elde ettiğim bilgileri, klinisyen olarak edindiğim  tecrübelerle birleştirerek hastalarıma  en yüksek standartta romatoloji hizmeti verebilmekten mutluluk duyuyorum.

Bilimsel yayınlarımı görmek için tıklayınız

Doç. Dr. Özge Altuğ Gücenmez

4 yaşındaki kızım yaklaşık 1 senedir her ay bademciklerinden rahatsızlanıyordu ve 40 dereceye varan ateşlerle geçiriyorduk süreci. Çeşitli doktorlara gittik, uzun bir süre nedeni bulunamadı. Dr Murat Han Türker sayesinde Özge Hanım ile tanıştık. Gerekli tetkikler ve muayene bulguları ile beraber pfapa sendromu olduğunu öğrendik. Bu süreçte açıklayıcı ve samimi yaklaşımından çok memnun kaldık. Sayesinde tereddüt etmeden kbbye giderek bedemcik operasyonu olduk.

Hasta

Hasta

Dr Özge hanım kızımı 6 Aydır takip ediyor fmf tanısı ile izliyor. gece gündüz çok kolay ulaşabiliyoruz her konuda çok güzel bilgi veriyor çok memnunuz herşey için çok teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

Özge hocama çok teşekkür ederim. Kendisine kızımın eklem romatizma hastalığı şüphesi ile gittik. Hocamız tüm tetkiklerini yaptı bizlere bu süreçte sürekli bilgi verdi. Tedavisini çok yakın takibe aldı numarasını verdiği için istediğimiz zaman kendi telefonundan bilgi alabiliyorduk. Bence İzmir deki en iyi çocuk Romatoloji hekimi kendisi burdan tekrar çok teşekkür ediyoruz. Kızımın durumu çok iyi çok şükür ilaçlarını da yakında keseceğimizi söyledi.

Hasta

Hasta

pediatristimiz romatizma şüphesi olabilir deyince Özge Hanımı önerdi. Özge hanım güler yüzü ve enerjisiyle hem kızımı hem bizi çok rahatlattı. Açıklamaları o kadar net ve bilgilendiriciydi ki tüm korkumuz bir anda gitti.

Hasta

Hasta

Doktor özge hanıma tavsiye üzerine kızımın fmf ihtimali ile gittik güleryüzlü herzaman ulaşılabilen bir doktor olarak öncelikle kızımın doktor korkusu kalmadı ve çok memnun kaldıfunduszeue.info ki tanıdık kendisini

Hasta

Hasta

Özge hanım gerçekten alanında uzman ve çocuklara nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor.Büyüme sırasında oluşan ağrılar nedeniyle başvurmuştuk,çok memnun kaldık.gönül rahatlığıyla çocuğunuzu götüfunduszeue.info tedavi başlangıcında hemde sonrasında pozitif yaklaşımı bize desteği için çok teşekkür ederim.

Hasta

Hasta

Oğlumu eklem ağrısı ve eklem tutulumu şikayeti ile Özge Hanıma götürdüfunduszeue.infoı belirleyip tedaviye erken süreçte başlandı .Kısa süre de oğlumu sağlığına kavuşturduğu için minnettarıfunduszeue.info zaman hastalığımızla ilgili bir problemimiz olsa kendisine ulaşma da hiç sorun yaşamadıfunduszeue.info yüzden herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Uzun zamandır karın ağrısı ve ateş şikayetleri olan kızım için gitmediğimiz doktor, kullanmadığımız ilaç kalmamıştı. İzmir&#;de özel muayenehane si olan tek pediatrik Romatoloji uzmanı olduğu için Özge Hanım ı tercih ettik. Hem sekreterinin hem kendisinin ilgi ve alakası mükemmeldi. FMF teşhisi ile tedaviye başladık ve 3 aydır hiç şikayetimiz kalmadı. Dr. Özge Hanımı herkese tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Merdiven çıkamıyordu kızım, halsiz iştahsız ve ellerinin üzerinde papuller vardı ve gözlerinde morumsu damarlar vardı. doğumlu kızım ve dermatamiyozit hastası. Özge Hanım ile yollarımız keşişti. Kızımın rahatsızlığı nedeniyle gittik o gün bugündür birlikteyiz. Doktorumuzun hakkı ödenmez, kızım onun sayesinde iyi şükür. 17 Aralık dan bu yana kızımın doktoru Ailemizden biri gibi Sıcak kanlı güler yüzlü alanında başarılı bir hekim. Teşekkürler.

Hasta

Hasta

Kendisinden gayet memnunuz oğlumun tedavisi iyi gidiyor. Yaklaşık 4 yaşından ilk kilo kaybı iştah kaybı bacak ağrısı şikayetlerimiz vardı. Çocuk doktoru ile görüşme yaptık. Doktorun yönlendirmesi ile Özge hanıma gittik. Çocuk romatizması dendi 1 sene sonra hastalık iğnesi yaptı sonra iltihaplı romatizma ilaçlarına başladık. Şuan da 2 hafta da yapmaya başladık dozu azaltılarak. Kendisi tedavi konusunda bizi bilgilendiriyor çocukla olan ilgilisi de güzel.

Hasta

Hasta

Özge hanım daha önce hizmet verdiği kurumdan beri hastasıyız şuan da kliniğe gidiyoruz kendisi çok ilgili kesinlikle herkese tavsiye ederiz. İstediğiniz zaman ulaşabiliyoruz çok iyi doktor. Kızımın sol dizi tutulu kaldı yüksek ateşi vardı. Aydın&#;a sevk edildik orada çocuk romatoloji doktoru yoktu daha sonra İzmir&#;e geçtik Özge Hanım&#;a gittik. Çocukla olan iletişimi çok güzel doktor değil de arkadaşı gibi davranıyor. Tedavimiz devam ediyor. Özge Hanım&#;a çok teşekkür ederim. Alanın da başarılı bir hekim.

Hasta

Hasta

Kendisinden çok memnunuz gittiğimizden çok güzel ilgileniyor. Herhangi bir problem olduğunda cep numarası da var mesaj atıp ve ya arayarak da ulaşabiliyorum. Sorularıma cevap veriyor. Daha önceden çalıştığı kurumdan beri hastasıyız. Kızlarımın ikisini birden götürüyorum romatizma jean hastası ikisi de kullandığı ilaçlar iyi geliyor. Özge hanım&#;ın çocuklarla olan iletişimi de çok güzel. Özge ablasını çok seviyorlar.

Hasta

Hasta

Ağrı şikayeti ile gittik dizlerin de ve kolların da çok ağrısı oldu ,aşırı şişmeler oldu yapılan tahliller sonuncunda romatoid artrit teşhisi kondu 1 seneye yakın oldu memnunuz yapması gereken işlemleri söylediği ve işlemlerin hepsini yaptığın da çok faydası oldu şuan da devam ediyoruz. Çocuk doktorunun yönlendirmesi ile kızımı geçen sene dizi şiştiği için bir kurum da yattı orada Özge hanım ilk teşhis koydu. Çocukla olan iletişimi çok iyi çok dürüst sanki kardeş ve arkadaşmış gibi konuşuyor doktor gibi değil annesi gibi davranıyor biz beğeniyoruz konuşları ve davranışları da çok güzel. Kendisinden çok memnunuz ve çok teşekkür ederiz.

Hasta

Hasta

Ben kendisinden çok memnunum herkese de tavsiye ederim. Kızımın 10 yaşında ayak bilece şişlik oluştu çok ağrılı dönemdi hastaneye başvurdum daha sonra romotoloji tedavisine başladık Özge hanım ile çocuğum iyi çok sağlıklı 2 yıldır Özge hanım ile birlikte kontrollerimiz devam ediyor. Çocukları karşı çok hassas ve duyarlı aynı zaman da ailelere karşı çok anlayışlı bıkmadan usanmadan aynı soruyu sorabiliyorsunuz.

Hasta

Hasta

Biz baya ileri seviye de başvurduk sihirli değnek gibi kızıma dokundu baştan aşağıya yenilendi hala da da devam ediyoruz. Benim çalıştığım iş yerinden arkadaşım tavsiye etmişlerdi önceden hizmet verdiği kurumdan beri hastasıyız. Tedavi süreci ile ilgili bilgilendirme de bulundu kendisinin çocukla olan iletişimi de süper. Özge hocama çok teşekkür ederiz.

Hasta

Hasta

Ben çok memnunum Özge hanımdan mükemmel bir doktor. Çocuğumun hastalığı tedavi eden güzel bir doktor. Efm Akdeniz Ateşi tedavisi alıyoruz hala daha devam ediyoruz. Biz küçüklüğünden beri senedir tedavi görüyoruz. İlgi alakası mükemmel anlatımı çok güzel abla gibi yaklaşıyor. Mükemmel bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim. Allah devamını nasip etsin.

Hasta

Hasta

Özge Hanım&#;dan çok memnunuz herkese tavsiye ediyorum. Oğlumun akdeniz ateşi için gittik tedavi için bilgilendirmeler de yapıldı çok güzel ilgileniyor. Her şeyi ile çok memnunuz. Telefon ile aradığımız da gece gündüz demeden özel numarası verdi arayabiliyoruz o an açmasa bile hemen aradığında dönüş yapıyor.

Hasta

Hasta

Sn. Dotorumuz 2 yılı aşan süredir kızımızın tedavisi için bize olağan üstü destek ve mesleki tecrübesi ile yardımcı oluyor. Kızımızın dizinde oluşan şişlik sonucu ortopedi servisinde yapılan tektikler neticesinde ve yönlendirmeleri sonucu ramotoloji bölümü ile temasa geçmemiz önerildi. Sn. Özge doktorumuz ile tavsiye sonucu irtibata geçtik ve yapılan tetkikler sonucu sedef artrit teşhisi konulmasına müteakip tedavi süreci başladı ve tedavi ve takibi süresi devam etmektedir. Tedavi süreci ve takibi süresince her türlü sorularınızı çekinmeden rahatlıkla sorabiliyorsunuz. Çocuğunuzun güven içerisinde tedavisinin yapılacağı huzuru ile gideceğiniz bir yer. Çok teşekkür ediyoruz.

Hasta

Hasta

Özge hanımla yollarımız 9 yaşındaki oğlumun jia tanısı ile keşisti. Yaklaşık bir buçuk yıldır jia tedavisi alıyoruz ve Özge hanımla yaklaşık 6 aydır devam ediyoruz . İşinde gerçekten uzman ve işini bu kadar özveri ile yapan nadir insanlardan biri .oğlumla kendi çocuğu gibi ilgilenmesi gerek psikolojik gerekse tedavi gidişatı ile gerçekten mükemmel bir doktor. Özel klinikte olması rutin tahlilleri yapılmasında hiç bir sorun teşkil etmiyor . Her türlü imkanı ve kolaylığı sağlıyor . İyi ki diyorum yollarımız kesişmiş ve biz kendisini tanımışız …

Hasta

Hasta

Doktorumuz la kızımızın pfapa teşhisi ile tanıştık bizi hiç bekletmeden direk tedaviler ve ilerleyen süreçte bademcik ameliyatı na yönlendirdi her aradığımız da telefonu açar ve Sevgi dolu sözleriyle yatıştırır bence alanında en iyilerden

Hasta

Hasta

Çocuğumuzda eklem ağrısı şikayetleri vardı. Bunun üzerine birçok hekim ve tetkik sonrasında sonuca ulaşamadık.. ta ki Özge Hocamla tanışana kadar. Çocukluk çağı eklem romatizması tanısı sonrası verilen tedavi ve ilgisiyle çocuğumuz yürümeye başladı. Herkese tavsiye ederim teşekkür ederiz Hocam

Hasta

Hasta

Öğretmenimin tavsiyesiyle doktorumuza ulaştım. Şiddetli bacak ve kalça ağrısından dolayı başvurdum. iltihaplı romatizma teşhisi kondu. Üç ayda kontrole gidiyorum tahlillerim yapılıfunduszeue.infoumuzda takip ediyor çok şükür çok güzel sonuçlar alıyoruz. Hastalarla olan diyaloğu mükemmel Kendisi çok ilgili çok güler yüzlü Çok iyi bir doktor alanında uzman. Çok memnun kaldık.

Hasta

Hasta

Özge Hanım&#;ı internetten buldum. Oğlumuzun zaman zaman tekrarlayan eklem iltihapları sebebiyle kendisine başvurdum. Kendisi çok ilgili bir hekim ve çok memnun kaldık. En küçük bir ihtimali görmezden gelmeyerek tüm tedkikleri tekrarlaması, bizim ilaçsız tedavi sürecimizi kontrollü yürütmemizi sağlaması kendisinin beğendiğim özellikleri oldu. Ayrıca genç psikolojisini de çok iyi anlayan bir hekim. Herkese tavsiye ederim ve ediyorum.

Hasta

Hasta

Daha önce görev yaptığı devlet hastanesi sayesinde ulaştım. Jia ve uveit nedeniyle kendisine ulaştım. Kendisi ilgili ve alakalı birisi. herkese tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Romatizma için gittik,iğne verdi ve hala tedavi alıfunduszeue.infomiz şu anda funduszeue.infoiyle hastanede tanıştık.Çocukla olan iletişimi funduszeue.infoinden memnun kaldıfunduszeue.info zaman telefonla aradığımda gelin diyor, biz de funduszeue.info ve iyi bir doktor.

Hasta

Hasta

Özge Hanım&#;a ankilozan spondilit ve fmf rahatsızlığı için gittik yıldır oğlum ve kızıma bakıfunduszeue.infomizden memnunuz.Çocukla olan iletişimi iyi, veli olan iletişimi funduszeue.infoğru teşhis koyuyor, biz çok memnunuz.

Hasta

Hasta

Kendisi çok ilgili, Allah razı olsun.Çok memnunuz, ellerine sağlıfunduszeue.info üveit tanısı kondu, göz doktoruna ve romataloji doktoruna yönlendirdiler. Her 3 ayda bir kontrol için gidiyoruz, tahlil yaptırmaya funduszeue.infoi çok ilgili ve güler yüzlü, tahlil sonuçlarını da takip ediyor.Çok memnun kaldıfunduszeue.infoumuzu değiştirmeyi de düşünmüyoruz.

Hasta

Hasta

Biz memnunuz, kendisine hala da tedavi funduszeue.info romatizma hastası kızım. Muğla merkezde oturuyoruz, maalesef uzman yok. Özge Hanım&#;ı bulduk çocuk doktorumuz aracılığı ile, çok memnunuz. Başka hastalara da kesinlikle tavsiye funduszeue.infoi çok ilgili, çok uzman alanıfunduszeue.info çok yardımcı oluyor.

Hasta

Hasta

Bizim iltihaplı eklem romatizması funduszeue.info konuda çok iyiydi funduszeue.infoşka hastalara da tavsiye funduszeue.info çok faydasını gördük, doktorumuz çok ilgili ve çok güzel bir doktor.

Hasta

Hasta

Yüksek ateş ve eklem ağrıları nedeniyle gittiğim Özge Altuğ Gücenmez kısa sürede teşhisi koydu ve tedaviye başladık.2 yıldır düzenli gidiyorum ve hep güleryüzlü,ilgili,yaptığı açıklamalarla kafanızda soru işareti bırakmayan kısacası mükemmel bir funduszeue.info ki yollarımız kesişmiş.

Hasta

Hasta

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası