lastik merkezi ankara / Ana Sayfa | Merkez Rot Balans I Lastik ve Jant Ankara

Lastik Merkezi Ankara

lastik merkezi ankara

Bayiler

Kişisel Verilerin Korunmas&#x;

İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. (“Şirket) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Şirket olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Şirket ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

a. Veri Sorumlusu ve Temsilcisi

sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“ sayılı Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No: Üsküdar-İstanbul adresinde mukim Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

b. Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği

Toplanan kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini; Şirketimizin ve Şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini; Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla ticari faaliyetlerimizi yürütmek çerçevesinde sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir.

Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgiye; seafoodplus.info internet adreslerinden kamuoyu ile paylaşılmış olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

c. İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Toplanan kişisel verileriniz; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini; Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini; Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla; iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere, ticari faaliyetlerimizi yürütmek çerçevesinde sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde seafoodplus.info internet adresinden kamuoyu ile paylaşılmış olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak aktarılabilecektir.

ç. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından internet sitesi, mobil uygulamalar, çağrı merkezi ve fiziki kanallar gibi farklı kanallarda icra edilen teknik ve süreçsel yöntemlerle; bu kanalları kullanarak sizlere ticari hizmetlerimizi sunmak ve bu çerçevede ticari faaliyetlerimizi yürütmek noktasında uygulama imkanı bulan ilgili mevzuat, sözleşme, talep, ticari teamül ve dürüstlük kurallarına dayalı olarak ortaya çıkan ve icra edilen hukuki sebepler çerçevesinde toplanmaktadır. Bu hukuki sebeple toplanan kişisel verileriniz sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu Aydınlatma Metni’nin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

d) Kişisel Veri Sahibinin sayılı Kanun’un Maddesinde Sayılan Hakları

Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi bize iletmeniz durumunda, Şirketimiz, talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi hâlinde, Şirketimiz tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri, Şirketimizden;

• Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,

• Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

• Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

• Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• sayılı Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

• Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

sayılı Kanun’un maddesinin 1. fıkrası gereğince yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmakla ilgili talebinizi “yazılı” veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulunun belirlediği diğer yöntemlerle Şirketimize iletmeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ve kullanmak istediğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızla birlikte talebinizi sayılı Kanun’un maddesinde belirtilen hangi hakkınızın kullanımına ilişkin olduğunu da belirterek bizlere iletmeniz; talebinize ilişkin başvurunuzun daha hızlı ve etkili bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayacaktır.

Ana KVK Politikası

Veri Sahibi Başvuru Formu

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

1/8

Rot Balans Bizim İşimiz Tam 26 Yıldır

Hizmetlerimiz

Daha Fazla

Rot Balans Ön Düzen Ayarı

ROT AYARI

Aracın direksiyonunu bir yöne çevirdiğinizde tekerleklerin de o yöne doğru dönmesini sağlayan dengeye rot denir. Rot ayarı, sağlık sürüş için çok önemlidir. Rot ayarı ile çok yakından ilişkili olan balans ayarı ise tekerleklerin birbiri ile olan açısal dengesini ifade eder.

Lastik - Jant Satışı

Aradığınız tüm markaları bulabileceğiniz showroomumuz'da her ebat ve mevsime göre lastik ve jant satışımız yapılmaktadır. Aldığınız lastik ve Jan

Lastik Tamir - Sök Tak - Lastik Otel

Lastik tamiri, sökme - takma hizmetlerinin yanı sıra ayrıca Lastik oteli hizmetlerimiz ile lastiklerinizi muhafaza ediyor bir sonraki sezon için özenle saklıyoruz. 

Yakından Bak

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Verdiğimiz tüm hizmetleri özenle yaparken sizlerin en iyi hizmeti en iyi ve uygun fiyata sunuyoruz.

Bayisi Olduğumuz Markalar

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

1/4

Sosyal Medya

Bizi Takip edin..

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun..

Müşterilerimiz Anlatıyor

yorum var. Tüm Yorumları incelemek için tıklayın.

Müşteri memnuniyeti harika

Temin edilemeyen bir ürün için sadece beni mağdur etmemek için inanılmaz kolaylıklar sağladılar ve aşırı hızli bir kargoyla taçlandırdılar bundan sonra tek adresim kolayotodur

Enkolay internet alışverişi

farklızamanlarda ikikez daha alış veriş yaptım herzaman hızlı ve dogru ürün teslimatı saglandı sürprize yer vermediginiz için teşekkürler üye olmak gibi önkoşullar yok gir al çık

Piyasanın en uygun alışveriş platformu

Aramış olduğum lastiği en uygun KolayOto da buldum. Siparişimi verdim 2 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı lastikler. Daha sonra telefonla arayıp faturanızı nasıl ve ne şekilde keselim diye sordular. Ben çok memnun kaldım bu alışverişten ilk defa alışveriş yaptım ama çok hoşuma gitti. Alışveriş yapmak isteyenler tereddüt etmeden alışveriş yapabilirler. Teşekkürler Kolay Oto…

ADI GIBI KOLAY

2 adet kış lastiği sipariş etmek istedim fakat zamanım çok dardı 2 gün sonra yola çıkmam gerekiyordu cumartesi günü tel den ulaşıp derdimi anlattım aciliyetim olduğunu söyledim sağ olsunlar öğleden sonra olduğum ilde (İzmir) de 2 adet lazımdı 2 lastik bulundu ve piyasa yok bu fiyatın altında bulamazsın diyen lastikcilere rağmen emeği geçen ve bıkmadan yorulmadan benimle uğraşan hanım efendiye çok teşekkür ederim ilginize ve alakaniza çok kolay bir şekilde işlemlerim gerçekleşti ve anlaşmalı yerlerinde uygun fiyata aracıma takdirip güvenli şekilde seyahatimi gerçekleştirdim

Güvenli

Ben özellikle alış verişte güvene bakarım .Belirli siteler dışında alım yapmam .Yapmayınızda..Özellikle bu tür malzemeler belirli satmış sitelerinden ziyade uzmanlık alanı seafoodplus.info vatandaşlar sizin gibi siteleri tam bilmediği için haklı olarak şüphe seafoodplus.infoılmıyorsam ben seafoodplus.infoç tekeri aldım.Açıkçası ilkinde bende çekinmişseafoodplus.info güvenle ve inançla herkese tavsiye ederim .Açın yılına kadar inceleyin gönül rahatlığı ile alıseafoodplus.info gerçekten iyi ve böyle bir gönderi 3.gün bildirdiğim lastikçiye iteslim seafoodplus.infoıca fatura için aranarak soruldu .Tşk ederim seafoodplus.infoem Kaya

İLETİŞİM

Müşteri temsilniz ile yaptığım tüm konuşmalarda hep çözüme yönelik öneri ve bilgim olmadığı konularda yönlendirme vardı. Kendilerine buradan da ayrıca teşekkür ederim. İsim vermemin doğru olmadığını düşündüğüm için isim zikretmedim. İlk kez aracımın lastiğini internet üzerinden aldım. Benim yaşadığım deneyim ve iletişim oldukça başarılı idi. Fiyat politikalarıda oldukça iyi. Piyasa fiyatları ile kıyaslandığında arada ciddi bir fark var. Beni size yönlendiren Aydın ilindeki lastikçimede ayrıca teşekkürler. Bundan sonra adres belli. Çevremdeki tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. SAĞLIKLI GÜNLERİNİZ OLSUN.

Hankook

Online lastik alınır mı diye düşünenlerdenim. Şikayetlerle ilgili sayfaları bile araştırdım :)
Alacağım lastiklerin, yaşadığım ve komşu ildeki eskiden lastik aldığım satıcılardaki fiyatları ile buradaki fiyat farkı %17 den fazla olunca risk almak mantıklı geldi :)
Fiyatlandırmanın yanında ürün teslimi, teslimata kadar bilgilendirme süreci benim yüz yüze alışveriş fikrimi değiştirdi.
Siparişten başlayıp lastikleri aracıma taktırdığım sürecin sonunda, bir sorun yaşayacak olsam bile, 24 ay garantiden ziyade KolayOto işletmesine güvenmem gerektiği hissine kapıldım.
Lastiğe ulaşmak her koşulda kolay ancak dürüst işletmelerle alışveriş her zaman mümkün olmuyor ne yazık ki.
Benim için ekonomik, güvenli ve kolay bir alışveriş oldu.

Teşekkürler Kolay Oto

Merhabalar
Ürün siparişimden, ürünün elime ulaşmasına kadar hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Çok memnun kaldım. Herkese Kolay Oto'yu tavsiye ederim. Hatta şimdi bir ürün daha alacağım.
Tekrar teşekkürler. Allah emek zayiliği vermesin 🙏🧿

Kalite tesaduf degildir. . .

Aracima 4 adet Goodyear 4 mevsim lastik aldim. 50 Aracimin Istanbul da olmasi ve vakit sıkıntısından dolayi ayni gun montajin yapilmasi gerekiyordu. Firma ilgilisi hanimefendi cok guzel ve pratik bir sekilde benimle ilgilendi. Bana sadece soyledigi saatte soyledigi bayide olmak kaldi. Sadece bir kac saatte yeni lastiklerim takildi. Goodyear 4 mevsim lastik ile ile ilgili henuz yorum icin cok erken sadece 1 hafta oldu alali. Ancak marka kalitesi ortada tabikide. Cok tesekkurler KOLAYOTO.

GÖKHAN HACI ALİ YILMAZ

KolayOto

09/06/

İlk alışveriş

Kolayoto’dan ilk defa alışveriş yaptım. Hem müşteri hizmetlerinden hem de almış olduğum lastiklerden çok memnun kaldım. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar çok cana yakın ve ilgililer. Ayrıca lastikleri taktırdığım Lastikbox Maslak mağazasındaki çalışanlara da çok teşekkür ederim. Şu an etrafımdaki tüm arkadaşlarıma bu siteyi öneriyorum. Çok teşekkür ederim. İşleriniz rast gitsin.

Mükemmel hizmet

Bir hizmet alırken standart bir ilgi, kalite, hız vb. şeyler isteriz; müşteri hizmetleri, personel ve de mekan hepsi standart üstü. Tavsiye üzerine kolayoto’yu denedim ve etrafımdakilere de gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Teşekkürler 🙏

Profesyonel ve kaliteli hizmet

Aracımın lastiği patladı ve yedeği olmadığı için de gece vakti bir yerlere bırakmak zorunda kalmıştım. O gece kimi aradıysam, zor durumumu fırsat bilerek alakasız servis ve lastik ücretleri talep edildi. Cumartesi günü için "sabahın körü" diyebileceğimiz bir saatte aramama rağmen hızlıca çağrı merkezine ulaşabildim, lastik satın alınması ve yerinde montaj hizmetlerinin websitesinden alınması konusunda da beni adım adım yönlendirdiler ve imkan dahilinde (yaklaşık saat içerisinde) en hızlı şekilde yeni lastiğimle beraber montaja geldiler. Montajı yapan beyefendi de işin ehli, güleryüzlü birisiydi. Benim için rezalet bir tecrübeyi kolay ve çekilir hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

10 numara beş yıldız

Harika kampanya mükemmel müşteri temsilcisi daha ne olsun kalite asla tesadüf deildir👍

Teşekkür

KOLAY otoya verdiğim sipariş çok hızlı bir şekilde teslim ve montaj yapıldı bundan dolayı teşekkür ederim ve çevremdeki dost ve tanıdıklarıma tavsiye ediyorum

Teşekkürler

Son derece iyi fiyata 4 lastik aldim. Ustelik ilk alimim benim yanlisim sonucu yanlis ebatti ve hic problem olmadan yenileri ile degistirdim. Hizli kargo iyi fiyat ilgili alakali bir satis. Tesekkur ederim.

Sana Uyan Yer ve Zamanda

LastikBox Şaşmaz Ankara'da Ücretsiz Elden Teslim Alabileceğiniz Lastikler

Tümünü görüntüle

En İyi Fiyat Garatisi nasıl çalışır?

Uzman müşteri desteği ve en iyi fiyatlarımız her yerde aynı!

Görüşme Talebi Oluştur

Size ulaşabilmek için bir kaç bilgiye ihtiyacımız var:

En Yakın Otomobil Lastik Bayisi

Konumunuza En Yakın Lastik Bayileri

Ticari araçlarınız ya da kişisel aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm lastik modellerini sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Sizin için en uygun lastik seçeneğine karar verebilmek için "Lastik Modelleri" sayfasına tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada ister aracınıza ister lastik ebatlarına göre arama yapabilirsiniz. Sonrasında listelenen tüm lastik modellerini inceleyerek hızlıca hangi ürünü alacağınıza karar verebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz lastiğe karar verdikten sonra "Lastik Bayisi" sayfasını açarak konumunuza en yakın şubemizi bulabilirsiniz. Ardından, seçtiğiniz ürünü şubemize giderek aracınıza kolayca taktırabilirsiniz.

Şubelerimizde ürün alışverişi, lastik takma ve sökme işlemleri dışında farklı hizmetler de alabilirsiniz. Lastiklerinizin durumunu düzenli olarak takip edebilmek ve gerekli tedbirleri hızlıca alabilmek için aylık olarak lastik kontrolü yaptırabilirsiniz. Bu sayede lastiklerin hava basıncı, diş derinliği, varsa yara ya da hasarlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için lastiklerinizin balans ayarlarına baktırabilirsiniz. Lastiklerinizde düzensiz aşınma varsa ya da düz yolda giderken aracınızın sağa veya sola doğru saptığını fark ediyorsanız rot ayarlarının bozulduğundan şüpheleniyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir problemle karşı karşıyaysanız şubelerimizde rot ayarlarınızı da kontrol ettirebilirsiniz. 

Bu hizmetler dışında şubelerimizden sezonluk lastiklerinizin sizin için güvenli şekilde muhafaza edilmesini talep edebilir, lastik tamiri ve jant düzeltme servislerimizden de yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak lastiklerinizin sağlığını etkileyebilecek tüm konularda şubelerimizden destek alabilir ve aklınıza takılan her konuyu lastik uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Ticari Araçlarınız İçin Conti° Filo Çözümleri

Kişisel araçlarınız için lastik bakımı ve tamirinin yanı sıra ticari filolarınız için de kapsamlı bir lastik hizmeti sunuyoruz. Conti°çözümlerimiz sayesinde Avrupa'daki 'den fazla ticari ortağımızla arıza yaşamanız durumunda 7/24 hizmet sunuyoruz. Bu sayede yolda kaldığınızda "En yakın lastikçiler nerede?" diye düşünmenize gerek kalmadan sorunlarınızı hızla gideriyoruz. Araçlarınızın en kısa sürede yola koyulmasını sağlayarak zaman kaybı yaşamanızın ve gecikme dolayısıyla zarar etmenizin önüne geçiyoruz.

Yolculuk esnasında araç lastiklerinizin değiştirilmesine ihtiyaç duyduğunuzda size 24 saat öncesine kadar rezervasyon oluşturma olanağı tanıyoruz. Sonrasında mobil hizmetimizle sizin tercih ettiğiniz noktada sökme ve takma işlemlerinizi kolayca tamamlıyoruz.

Filonuzdaki araçların lastiklerini akıllı hâle getirerek lastiklerinizin durumunu anlık olarak izlemenize imkân sunuyoruz. Lastiklerinize entegre ettiğimiz Continental lastik sensörleri ile lastiklerin sıcaklığını ve basıncını devamlı ölçüyoruz. Böylelikle lastiklerle ilgili bir sorun oluşması hâlinde bundan hemen haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bu hizmetlerin yanı sıra dijital lastik izleme sistemimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Sunduğumuz filo çözümleriyle lastik alışverişiniz sonrasında da yanınızda olmayı ve güvenle yolculuk yapabilmenizi her şeyden çok önemsiyoruz.

Uygun Fiyatlı Hizmet ve Ürün Seçenekleri

Continental olarak her araca uygun lastik modellerimizi cazip fiyatlarla sunarken araç lastiklerinizin bakımı ve sağlığı için gerekli olan tüm hizmetlerden de bütçe dostu fiyatlarla yararlanabilmenize imkân tanıyoruz.

Siz de güvenli, sağlam ve uzun ömürlü lastiklere sahip olmak istiyor ya da lastiklerinizin kontrolden geçirilip tamir edilmesi gerektiğini düşünüyorsanız en yakın Continental bayimizi ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretiniz sonrasında konforlu bir sürüş deneyimi yaşamaya hazır olabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir