numune hastanesi estetik / Plastik Cerrah - Op. Dr. Mustafa Karaca

Numune Hastanesi Estetik

numune hastanesi estetik

Mustafa Karaca

yılında İzmir’de doğdum. yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan hemen sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım.
yılında girdiğim ilk TUS sınavını kazanarak İstanbul’da Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ihtisasa başladım.
Dinamik bir ekibin parçası olarak çok sayıda bilimsel çalışmada bulunup, özellikle mikrocerrahi alanında binlerce ameliyata girip tecrübe sahibi funduszeue.infos sürecim devam ederken yılında Viyana’da taze kadavralar üzerinde uygulamalı yüz estetiği eğitimi aldım.

yılında Newyork Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Kiniği’nde dünyaca ünlü plastik cerrahlardan eğitim alma olanağı buldum. Yurtiçi ve yurtdışında toplam 18 adet kongre sunumu yaptım. yılında uzmanlık sınavını başarı ile geçip Devlet Hizmet Yükümlülüğü gereği Sivas Numune Hastanesi’ne atandım. Buradaki hizmetim boyunca yüzlerce başarılı estetik ameliyat yaptım. Ocak ayında Devlet Hizmet Yükümlülüğüm sona erdi ve memuriyetten istifa ettim. Bir yıl ONEP Estetik Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalışarak dünyaca ünlü Plastik Cerrahi hocamız Prof. Dr. Onur Erol’un tecrübelerinden faydalanma imkanı buldum. Ocak ve Kasım tarihleri arasında Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Hastanesi’nde çalıştım. Aralık ve Eylül tarihleri arasında Academic Hospital’da Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı ve Esteticium Plastik Cerrahi Direktörü olarak görev yaptım. Eylül ayndan itibaren Bağdat Caddesindeki kendi muayenehanemde hizmet vermekteyim.
Mesleğimi uygularken hedeflediğim başarı kriterleri; hastalarımın ameliyat sonrası rahat bir dönem geçirmesi ve bir an önce sosyal hayatlarına dönebilmeleri, ayrıca ameliyat olduklarını belli etmeyen güzel, doğal ve sağlıklı sonuçlara ulaşabilmeleridir. İşlem öncesi ve sonrası dönemde hastalarıma yeterli zamanı ayırabilmenin, tüm sorularını rahatlıkla sorabilmelerine zemin hazırlayacak samimiyeti göstermenin ve her an ulaşılabilir olmanın çok önemli olduğunu biliyorum. Estetik, Plastik cerrahide el yeteneğinin, sanatsal görüşün ve güncel bilimsel gelişmenin önemine inanıyorum. Bu nedenle ince ayrıntılı realistik resimler çalışarak ve tıbbi literatürü yakından takip ederek bu yönlerimi daha da güçlendirmeyi hedefliyorum.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası