zuhal karakoç dora eşi / TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ

Zuhal Karakoç Dora Eşi

zuhal karakoç dora eşi

Zuhal Karakoç Dora kimdir?

Zuhal Karakoç Dora Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Bölgesi, 2'nci sıradan millet vekili adayıdır.

yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin Kahramanmaraş'ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı. Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora yapmaktadır. Kahramanmaraş ve Ankara'da çeşitli özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve koordinatörlük; çeşitli büyükelçiliklerde simultane tercümanlık ve danışmanlık ve uluslararası bir dergide genel yayın yönetmenliği yaptı. yılında Çankırı’nın Eldivan ilçesine İngilizce öğretmeni olarak atandı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Avrupa Birliği biriminde proje koordinatörü olarak görev yaptı. Çeşitli uluslararası projelerde görev aldı. En son Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak görev yaptı.  Dönem TBMM seçimlerinde MHP den Kahramanmaraş milletvekili adayı.
&#;Aday olmadan önce Ak Parti Siyaset Akademisi'nde ders veren ve Ak Parti milletvekili Veysi Kaynak’ın Başbakan Yardımcılığı döneminde AFAD'da Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak görev yapan MHP Kahramanmaraş 2'nci sıra milletvekili adayı Zuhal Karakoç Dora, Kahramanmaraş’a geldiğinden bu yana sular bir türlü durulmazken, şimdi de gazeteci Ebru Sema Akkurt’u tehdit etmesiyle adını duyurdu!

Daha önce Ak Parti siyaset akademisinde yaptığı çalışmalarını sosyal medyada paylaşan, ancak MHP milletvekili adayı olunca bu paylaşımlarını silen Zuhal Karakoç Dora, kendi düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle problem yaşamıştı. Dora bu kez de hakkında sosyal medyada yapılan bir paylaşımı haberleştiren Ebru Sema Akkurt’ta gece yarısı WhatsApp’tan mesaj atarak aba altından sopa gösterdi ve dolaylı olarak haberi kaldırması için tehdit etti.

OLAY NASIL OLDU?

Emre Ussuz isimli bir Twitter hesabında, “Zuhal Karakoç Dora, A. Karakoç'un akrabası, Abdurrahim ağabeyin mirasını yediğini mi düşünür, yoksa birileri tarafından kullanışlı mendil olarak bi tarafa sızdırılmış mıdır? Devlet bunu bilmez mi Hesabını sormaz mı

Devlet başbuğun çekil talimatına karşı halen yerinde durabilen bu zat kimdir, necidir @dbdevletbahceli Bu kişinin arkasında kim vardır ki sosyal medyadan, akp teşkilatına verdiği dersleri dahi sildirir

Zuhal Karakoç Dora kimdir? Derinlerin mi, yoksa iş bilenlerin mi yoksa üfürükçülerin adamı mıdır. AÖF bitirip daire başkanı yapılan zat MHP'den 2. sıra mv adayı Bu sızmanın Ocak'larla ne alakası vardır” şeklinde bir paylaşım yapıldı.

Bunu gören ve gazeteci refleksiyle gazetesinde haber yapan Maraş Kent Haber sahibi Ebru Sema Akkurt, “KAHRAMANMARAŞ SEÇMENİ VE MEDYASI OLARAK, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI ZUHAL KARAKOÇ DORA’YA SORUYORUZ..

1 AK Parti’nin kapısından dahi geçmediğinizi söylüyordunuz. AK parti milletvekilinin danışmanlığını yaptınız mı??

2- Zamanında Milli Eğitim Bakanlığı Yapan Nimet Çubukçu’nun Çevirmenliğini Yapıp Sonrasında Milli Eğitim Bakanlığında Üst Düzeyde Göreve Getirildiniz mi??

3-Fetö Soruşturması Kapsamında Açığa Alınıp Geri Göreve Getirildiniz mi??

4- Afad’da&#; El Mi Çektirildiniz? Yoksa İstifa Ettiniz Mi?

5- Afad’da Daire Başkanlığı Görevine&#; Ak Parti’li Bir Bakanın Tavsiyesiyle mi getirildiniz?

6-Çok başarılı bir bürokrat iseniz, Akparti sizi neden kendi listesinden aday göstermedi?..

Bu Şok edici İddialar ve daha fazlası için yazımız devam edecektir” şeklinde haber yapmıştı.

CEP TELEFONUNDAN GECEYARISI TEHDİT!

Araştırmacı ve sorgulayıcı gazetecilik gereği bu haberi yaptığını söyleyen Akkurt’un cep telefonuna Mehmet Can isimli bir avukat tarafından kaleme alınan ve adeta tehditler içeren bir mesaj gönderildi. Haberin internet sitesinden kaldırılmasını talep eden yazıda şu cümlelere yer verildi: “…Müvekkilim kendisi hakkında eleştirilere açık ve her daim basının özgür olması gerektiğini savunan biridir… Haber sitenizde müvekkilim hakkında gerçekle bağdaşmayan ve toplum nezdinde olumsuz algı oluşturmaya yönelik mesnetsiz iddialar ile habercilikten uzak yayın hakkında iş bu ihtarnamemizle açıklama zarureti doğmuştur. Müvekkilim bürokrasi hayatında devletine ve milletine yönelik sadık ve özverili bir şekilde hayatını sürdürmüştür. Söz konusu yazınızda iddialarınız sadece dedikodu ve iftira niteliğini taşıdığı için cevap dahi yazma gereği duymamaktayız.”

SONUÇ VE İSTEM:

&#;İş bu&#; gerekçelerle funduszeue.info sitesinde 02/06/ ​tarihli&#; ‘zuhal karakoç dora, hakkında&#; iddialar bitmek bilmiyor’ başlıklı&#; yalan, iftira&#; gibi&#; ağır&#; suçlar&#; içeren&#;&#; haberinizin&#; İVEDİLİKLE ve&#; derhal kaldırılmasını&#;&#; aksi takdirde kurumunuz ve yetkilileri&#; hakkında&#; suç&#; duyurusunda&#; bulunacağımızı&#; iş bu&#; ihtarnameyle&#; tebliği ederiz…"

Sanıyoruz ki, Avukat Bey bu metni kaleme alırken kendini mahkeme yerine koymuş.

Zuhal Karakoç Dora kimdir?

Zuhal Karakoç Dora Dönem Milletvekili Genel Seçimi Kahramanmaraş Bölgesi,2'nci sıradan millet vekili adayıdır.

yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin Kahramanmaraş'ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı. Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora yapmaktadır. Kahramanmaraş ve Ankara'da çeşitli özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve koordinatörlük; çeşitli büyükelçiliklerde simultane tercümanlık ve danışmanlık ve uluslararası bir dergide genel yayın yönetmenliği yaptı. yılında Çankırı’nın Eldivan ilçesine İngilizce öğretmeni olarak atandı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Avrupa Birliği biriminde proje koordinatörü olarak görev yaptı. Çeşitli uluslararası projelerde görev aldı. En son Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak görev yaptı.  Dönem TBMM seçimlerinde MHP den Kahramanmaraş milletvekili adayı.

Zuhal Karakoç Dora Biyografisi

Zuhal Karakoç Dora Kimdir ?

yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktorasını tamamladı. Demokrasi, insan hakları, etnisite, ayrımcılıkla mücadele, kamu diplomasisi, insani yardım, göç ve güvenlik, siyasal iletişim ve algı yönetimi konularında araştırma ve çalışmaları mevcuttur.

Çalışma hayatına özel sektörde başladı, Kahramanmaraş'ta ve Ankara'da çeşitli özel öğretim kurumlarında öğretmenlik ve koordinatörlük; çeşitli büyükelçiliklerde simultane tercümanlık ve danışmanlık ve uluslararası bir dergide genel yayın yönetmenliği yaptı. yılında Çankırı'ya İngilizce öğretmeni olarak atandı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Avrupa Birliği biriminde proje koordinatörü olarak görev yaptı.

yılında Milli Eğitim Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü bünyesinde Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi şubelerinde çalıştı. yılları arasında Avrupa Konseyi Pestalozzi Eğitim Programları Ulusal Koordinatörlük görevini yürüttü, yıllarında ise OECD Eğitim Yönetim Komitesi'nde ülke temsilcisi olarak yer aldı. Ulusal ve uluslararası birçok proje ve etkinlikte ülke temsilcisi, jüri üyesi ve konuşmacı olarak görev ifa etti.

yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde Uluslararası Anlaşmalar ve Burslar Daire Başkanı ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nde İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı olarak, yıllarında ise Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak görev yaptı. Bu görevi esnasında Suriye Krizi bağlamında AB-Türkiye ilişkilerinden sorumlu koordinatör oldu ve Geri Kabul Anlaşması kapsamındaki 3+3 milyar Avroluk mali yardımın ülke koordinatörlüğünü ve uluslararası müzakerelerini yürüttü.

Halen Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Strateji Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

İyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Zuhal Karakoç Dora Haberleri İçin Tıklayınız!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası