deli gönül özlem özdil / deli gönül - sayfa 2 - ekşi sözlük

Deli Gönül Özlem Özdil

deli gönül özlem özdil

Şarkı Sözleri

Ana SayfaoÖzlem ÖzdilDeli Gönül

Özlem Özdil - Deli Gönül

Bu sayfada Özlem Özdil adlı şarkıcıya/gruba ait Deli Gönül şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Kendini Yaktın Pişirdin
Niye Ar Çekersin Gönül
Sevine Güman Düşürdün
Derdin Var Çekersin Gönül

Gönül Gönül Dertli Gönül
Gönül Gönül Deli Gönül

Bir Yanın İniliyor Yasta

Sense Dem Verirsin Dosta
Baktım Oturmuşsun Pusta
Hu Der Der Çekersin Gönül

Haşiminin Var Çağrısı
Bitmedi Başın Ağrısı
Ben Olmuşum Dert Kağnısı
Yükü Zor Çekersin Gönül

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(3 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• Ah Edip Çırpınan, ziyaret
  • Ak Göğsünde, ziyaret
  • Anadolu, ziyaret
  • Anaya Ağıt, ziyaret
  • Bağlamam Var Boyalı (Mengi), ziyaret
  • Bayrama Geldim, ziyaret
  • Ben Mi İstedim, ziyaret
  • Bir Olursak Hür Oluruz, ziyaret
  • Candan İleri (Ft. Çetin), ziyaret
  • Çeke Çeke Ben Bu, ziyaret
  • Çekme Halay Başını, ziyaret
  • Cihanı Aleme Kör Gözle Bakma, ziyaret
  • Dağlar Bizim Dağlarımız, ziyaret
  • Dağlar Duman, ziyaret
  • Demedim Mi Gönül, ziyaret
  • Dere Kenarında Taş Ben Olaydım, ziyaret
  • Deryanın İçinde, ziyaret
  • Dinle Sözüm, ziyaret
  • Dinleyin Turnalar, ziyaret
  • Emeğimsin, ziyaret
  • Özlem Özdil - Tüm Şarkılar, 67 şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

deli gönül

• aşık haşimi'nin yazdığı ve özlem özdil'in de pek güzel okuduğu bir türkü.

kendini yaktın pişirdin
    niye gam/ar çekersin gönül
    sevgine güman düşürdün
    derdin var çekersin gönül

gönül gönül dertli gönül
    gönül gönül deli gönül

bir yanın iniliyor yasta
    sense dem verirsin dosta
    baktım oturmuşsun pusta
    hu der der çekersin gönül

haşimi'nin var çağrısı
    bitmedi başın ağrısı
    ben olmuşum dert kağnısı
    yükü zor çekersin gönül

aşık haşimi: funduszeue.info?v=qvcfxrgralq
    özlem özdil: funduszeue.info?v=4gn2mywps6q

• şu sıralar aşık olmakla meşgulüm kendilerine de

daha çok olanı olsun istedim

deli gönül sana müjdeler olsun
    nazlı yarim bize geldi duydun mu
    intizar edemem mevla'dan bulsun
    elde bade naza geldi duydun mu

uyanınca ele aldım kalemi
    bilmem ki bu hal bana dert mi bela mı
    evvelce hiç vermez iken selamı
    açıp dilin söze geldin duydun mu

sunam ben düşeli senin aşkına
    merhamet etmedin bir dem şaşkına
    lütf-u kerem eyle allah aşkına
    dertlerimi yaza geldi duydun mu

söz: noksani
    müzik: halil tan

ahanda

(bkz: simurg)
    (bkz: simurg müzik topluluğu)

• (bkz: deli gönlüm)
    (bkz: koca gönül)
    (bkz: koca can)
    (bkz: deli gönül ne gezersin)
    (bkz: sunayı da deli gönül)

• arif sağ -> tık

• bana çocukluğumu hatırlatan türkü. keşke türkülerle değil de masallarla büyüseydim diyorum bazen. daha pembe bir bakış açım, düş dünyam, hayatım olurdu belki.
    baştan olmadı.

• çekimlerine hatay&#x;ın antakya ilçesinde başlanan fox tv'nin yeni dizisi. 25 film&#x;in yapımcılığını, berat özdoğan ve selim demirdelen&#x;in yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrol oyuncuları murat ünalmış ve tuvana türkay.

bu oyunculara ogün kaptanoğlu, macit sonkan, nilgün karababa, mine tüfekçioğlu, barış yalçın, zuhal yalçın, yılmaz şerif, hayal ada topakkaya eşlik ediyor.

• fox'un kusturan dizilerinden biri sanırım. hatunun biri fragmanda habire anırıyor günlerdir. inşallah üçbeş bölümde final yapar. kustum yemin ederim günlerdir. böyle fragman mı olur amk.

• bir turk dizisinin kliseleri nelerdir ?

-kara kavruk sirim gibi boylarinda jön
    -yeni cikis yapan orta guzellikte hatun kisi
    -kizin ailesinin evlilige izin vermemesi
    -izinsiz yapilan dugune kizin ailesinin bomba patlatmasi ( evet bildigin bomba) bu her ne kadar klise olmasa da sonuc olarak nikahi bassalar oglani vurup gelini kacirsalar daha hostu. adamlar komple kendi kizinin oldugu dugunu havaya ucurdu ama tabii takdiri ilahi ne esas oglan ne kiz oldu.
    -adamin sahipsiz bir kizi evlat edinebilmek icin bombali dugunden bi kac ay sonra evlenmek zorunda olmasi. kiz hasta oldugu icin istanbula gitmek zorunda kalmasi o sirada onu aramaya hataya giden esas kizin onu bulamayip geri donmesi.

su ana kadar olanlar bunlar. en az 20 bolumluk hikaye cikaracak konuyu 1 bucuk saatte islediler. nasi devam ettirecekler bilmiyorum.

haaaa bi dakka be funduszeue.info kliseler yoldaymis.

-adamin asik oldugu kizin yakin arkadasi var resim ogretmeni klasik olarak adam kiza asik kizin haberi yok durumlari.
    -bizim esas oglan istanbula gelince onbinlerce okul arasindan bu kizin yakin arkadasinin oldugu okulda calismaya basladi. ayrica o okulada eski bi kiz arkadasi vasitasiyla girdi. o kizda esas adama asik.

sonuc olarak gunlerden 4 temmuz yillardan saat ve ben agir issizim.

• saçmalıklarla dolu dizi. şu sıralar türk dizileriyle kafaya soğuk duş etkisi yapıyorum. bir ara mutfağa su içmeye gittim o arada başroller tanıştıktan 5 dakika sonra evlenmeye karar vermişler, aileler kavgalaşmış, nikahta bomba patlamış. kızın babası mafya mı onu da anlayamadım bütün köyü patlatmış tamam al kızın senin olsun. şimdi 2 gün geçmeden normal hayatlarına döndüler bir allah'ın kulu da bu bombayı kim patlattı acaba diye sormuyor. fox tv için bile çok kötü dizi.

• yan sanayi kenan imirzalıoğlu murat ünalmış isimli oyuncuya baktıkça "o kadar bıyığa ne gerek var?" diye düşünmeme sebep olan dizi. adeta bir hüseyin avni coş. kusura bakmasın ama adam o kabarık saçla ve o elbise fırçası görünümlü bıyıkla bildiğin çirkin ötesi olmuş.

hikayenin başlangıcı klişe olsa da güzeldi ama her şey ne çabuk oldu ya?! bir yarım saatlik kavuşma sahneleri koysalar sinema filmi olur. yani başlarına her şey geldi zaten, bundan sonra ne olacak ki? gerçi klişeden uzaklaşır, böyle seri bir şekilde devam ederse keyifle izlenir diye düşünüyorum. yani gereksiz diyalog ve bakışmalar olmadan.

dizideki en güzel şey şükran isimli yavrucak. o nasıl bir tatlılık, o nasıl bir surat ifadesi öyle.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası