seni tanımak benim cennetimdi zaten / — zorsevgileer: “ve seni her zaman sevdiğimi

Seni Tanımak Benim Cennetimdi Zaten

seni tanımak benim cennetimdi zaten

image
image
image
image

senitanımakbenimcennetimdizaten.“

More you might like

Mahremiyetin kutsall&#;&#;&#; var. Sakl&#; olan, payla&#;&#;lmayan de&#;erli oland&#;r; hayat gibi. Kierkegaard san&#;yorum, "hayat&#;n&#; saklayan güzel ya&#;&#;yordur" der. Çünkü güzel olan cevherdir, saklan&#;r. Herkesin be&#;enisine sunulan hayat ise ta&#;&#; yald&#;z ile boyay&#;p parlatmaya benzer.

“E&#;er içimizde bir gönül kald&#;ysa; masal dinleyen, &#;ark&#; söyleyen, &#;iir okuyan, sulara bakan, ku&#;lara gülen, a&#;açlar&#; kucaklayan, yaln&#;zl&#;kla ürperen bir gönül, dünyam&#;z insan&#;n gövdesinde yeniden filizlenmeye ba&#;layacakt&#;r. Yoksa ya&#;ad&#;&#;&#;m&#;z gezegen hepimizi bir ta&#; masal&#;na çevirecek..”

ç&#;rp&#;n&#;p içinde döndü&#;üm dünya

image
image

vakti gelince, gitmenin adıdır günbatımı..

image
image

Her şey birdenbire oldu.

image
image

kelimeleri kanatan bir yanın vardı’

nerenin buras&#;nday&#;m:)))

image

Herarayanbulamazamabulanlarkaybolanlard&#;r. Senin dola&#;t&#;&#;&#;n vadileri tan&#;yorum, kaybolsan da elini tutma ihtimalim var. &#;kimiz de o uçsuz bucaks&#;z yolu, o inan&#;lmaz ye&#;illi&#;i ar&#;yoruz.

image

Birlikte yürüdüğümüz yollar herhangi bir yola dönüştü.

image

“Buna mı üzülüyorsun?” diyerek mutsuzluğu da belli başlı konularda hissedilecek bir duygu olarak belirlemek, mutsuz olma hakkımızı da elimizden alıyor.

See this in the appShow more

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir