sevmiş bulundum güzelim / Kar Etmez Ahım (Tenzile) Türküsünün (funduszeue.infot) Sözleri » Türkü Dostları

Sevmiş Bulundum Güzelim

sevmiş bulundum güzelim

Kar etmez ahım sen gülizare Kar etmez ahım sen gülizare Onulmaz işler güzelim, dilde bu yare, ah

Onulmaz işler güzelim, dilde bu yare Olsam da geçmem bin pare, pare Olsam da geçmem bin pare, pare Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare, ah Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare Ko aksın yaşım billahi silmem Ko aksın yaşım billahi silmem Mecnunun oldum güzelim terkedebilmem Mecnunun oldum güzelim terkedebilmem Kessen de başım, senden ayrılmam Kessen de başım, senden ayrılmam Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare, ah Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare Vur beni akmaz billahi kanım Vur beni akmaz billahi kanım Mecnuna döndüm güzelim, yok mu imanın Mecnuna döndüm güzelim, yok mu imanın Çekmez bu derdi, efendim herkes Çekmez bu derdi, efendim herkes İster kabul et güzelim, ister başım kes İster kabul et güzelim, ister başım kes Gurbet ellerde kalmışam bi kez Gurbet ellerde kalmışam bi kez Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare, ah Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare, ah Sevmiş bulundum güzelim, gayrı ne çare

"Kar Etmez Ahım" şarkı sözleri

Mustafa Ceceli Lyrics

"Kar Etmez Ahım"

Kar etmez ahım sen gülizare
Kar etmez ahım sen gülizare

Onulmaz işler güzelim dilde bu yare, ah
Onulmaz işler güzelim dilde bu yare

Olsam da geçmem bin pare pare
Olsam da geçmem bin pare pare

Sevmiş bulundum güzelim gayri ne çare, ah
Sevmiş bulundum güzelim gayri ne çare

Ko' aksın yaşım billahi sinmem
Ko' aksın yaşım billahi sinmem

Mecnun'un oldum güzelim terkedebilmem
Mecnun'un oldum güzelim terkedebilmem

Kessen de başım senden ayrılmam
Kessen de başım senden ayrılmam

Sevmiş bulundum güzelim gayri ne çare, ah
Sevmiş bulundum güzelim gayri ne çare

Vur beni akmaz billahi kanım
Vur beni akmaz billahi kanım

Mecnun'a döndüm güzelim yok mu imanın
Mecnun'a döndüm güzelim yok mu imanın

Çekmez bu derdi efendim herkes
Çekmez bu derdi efendim herkes

İster kabul et güzelim ister başım kes
İster kabul et güzelim ister başım kes

Gurbet ellerde kalmışam bi' kez
Gurbet ellerde kalmışam bi' kez

Sevmiş bulundum güzelim garı ne çare, ah
Sevmiş bulundum güzelim garı ne çare

Sevmiş bulundum güzelim garı ne çare, ah
Sevmiş bulundum güzelim garı ne çare

Submit Corrections

Writer(s): Traditional

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası