mp3 dosyasını yazıya çevirme / Online Ses Dönüştürücü: Otomatik Ses Kaydını Yazıya Çevirme – Audext

Mp3 Dosyasını Yazıya Çevirme

mp3 dosyasını yazıya çevirme

MP4'ü Metne Dönüştürme Yöntemleri

Instant Messager veya Siri kullanırken konuşmayı metne dönüştürebilirsiniz. MP3'ü metne veya hatta farklı dillere nasıl dönüştürebilirim? Hikayeleri anlatmak, konuşma metni yazmak veya toplantı sesini ayıklamak istiyorsanız, makaleden farklı platformlar için en iyi 4 MP3'ten metin dönüştürücüsü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

MP3 - METİN

Bölüm 1: Neden MP3 Metin Transkripsiyon

MP3'ü metne kopyaladıktan sonra, ses dosyalarını dinlemek için uygun değilseniz dosyaları kolayca önizleyebilir ve arayabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları işaretlemeniz veya bazı etiketler eklemeniz gerektiğinde, metin dosyaları MP3 dosyasından çok daha uygun olmalıdır. MP3 dosyasını başka bir dilde aldığınızda, MP3'ü metne dönüştürebilir ve daha sonra dosyayı istediğiniz metne kolaylıkla çevirebilirsiniz.

MP3'ü METİN'e Dönüştür

Bölüm 2: 4 En iyi MP3 Metin Dönüştürücüler

MP3'ü metne dönüştürmek için ne önemli olmalı? Ses dosyalarını kopyalamanın yanı sıra, memnun bir metin aldığınızdan emin olmak için hata düzeltmesine dikkat etmelisiniz. Sadece aşağıdaki gibi en iyi 5 MP3'ten metin dönüştürücüler hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlk 1: Google Metinden Konuşmaya

Google Metinden Konuşmaya tanıma teknolojilerine sahip en önemli MP3'ten metne dönüştürücülerden biridir. Gboard, Google Cloud Konuşma-Metin hizmetine dayanan bir uygulamadır.

1. Adım: Google Play'den Gboard'u indirip yükleyin ve uygulamayı Android telefonunuzda başlatın.

2. Adım: Metin eklemek istediğiniz Gmail veya Keep gibi herhangi bir uygulamayı açın. Metnin girileceği alanı seçin.

Adım 3: Klavyenizin üst kısmında Mikrofon'a dokunun ve basılı tutun. ”Şimdi konuşun” ifadesini gördüğünüzde, MP3'ü metne dönüştürebilirsiniz.

Gboard

İlk 2: Transkripsiyon - Metne Hız

uyarlamak herhangi bir video veya sesli notu otomatik olarak kopyalamanıza olanak tanıyan iPhone'unuz için MP3'ten metne dönüştürücüdür. MP3'ü 120'den fazla dile dönüştürmek için AI teknolojilerini uygular.

1. Adım: Transcribe'ı indirip yükledikten sonra, uygulamayı iPhone'unuzda uygun şekilde başlatın.

Adım 2: Bundan sonra, MP3 dosyalarını içe aktarmak için “Sesli Notlar” seçeneğini veya “Videolar” ı seçebilirsiniz.

Adım 3: Program, metin transkripsiyonunu metin düzenleme uygulamasına aktarabileceğiniz MP3'ü metne dönüştürebilir.

uyarlamak

Üst 3: Sonix MP3 Metin Dönüştürücü

sonix MP3 dosyasından konuşmayı ayıklayan ve birkaç dakika içinde bir metin dosyası veren çevrimiçi bir MP3'ten metne dönüştürücüsüdür. Ücretsiz deneme, 30 dakikalık ücretsiz krediyi kolaylıkla sağlar.

Adım 1: Sonix'e 30 dakikalık ücretsiz deneme sürümüyle kaydolun ve bilgisayarınızdan, Google Drive'dan veya Dropbox'tan “MP3 Ses Dosyası (ları)” nı yükleyin.

Adım 2: MP3 dosyasında kullanılan dili seçin, ardından MP3 ses dosyasını dönüştürmek için “Şimdi Kopyalamaya Başla” düğmesine tıklayın.

Adım 3: MP3'ü otomatik olarak metne dönüştürür ve konuşma metninizi parlatır. Bundan sonra, TXT dosyasını kaydetmek için “Dışa Aktar” düğmesine tıklayabilirsiniz.

sonix

İlk 4: Konuşma Notları

konuşma notları Chrome için kullanılabilen güçlü bir konuşma özellikli MP3 metin dönüştürücüsüdür. Ayrıca, konuşma sonuçlarını düzenlemenizi ve her şeyi tıklamalar içinde otomatik olarak kaydetmenizi sağlar.

1. Adım: Chrome Mağazası'na gidin ve Konuşma Notlarını indirin veya dosyayı almak için speechnotes.co adresine gidin.

Adım 2: Ses dosyasını kaydetmek için Mikrofon'a tıklayın. İlk kez gelince, izni onaylamanız gerekiyor.

Adım 3: Mikrofonla konuşun ve Chrome eklentisi MP3'ü metne dönüştürebilir ve her şeyi yazabilir.

konuşma notları

Önerilen: AnyMP4 Video Converter Ultimate

Hız-metin dönüştürücülerinin çoğu yalnızca MP3 dosyaları için kullanılabilir. Bazı eğitim veya toplantı videolarını indirdikten sonra, MP3'ü metne dönüştürmeden önce, diğer videoları MP3'e dönüştürmelisiniz. AnyMP4 Video Converter Ultimate ses dosyalarını kolaylıkla dönüştürmek, düzenlemek ve yönetmek için hepsi bir arada MP3 dönüştürücüsüdür.

Bölüm 3: MP3'ten Metne SSS

Çevrimiçi MP3'ten metin dönüştürücü güvenli midir?

Ücretsiz bir çevrimiçi MP100 - metin dönüştürücü kullanmak% 3 güvenli değildir, çünkü özel MP3 dosyalarınızı çevrimiçi olarak yüklemeniz gerekir. Dosyalarınızı 24 saat içinde sileceklerini iddia etseler de, gizli dosyalarınızı yüklemek risklidir. Ayrıca, bu çevrimiçi dönüştürücüler üzerinde çeşitli reklamlar vardır ve sizi diğer güvenli olmayan sitelere yönlendirebilirler.

MP3'ü metne çevirebilir miyim?

Rev Voice Recorder, Temi Record ve Transcribe App, Rev Call Recorder ve daha fazlası gibi transkripsiyon uygulamaları sayesinde, MP3'ü kolayca metne dönüştürebilirsiniz.

Konuşmadan metne doğru mu?

Genel olarak konuşursak, konuşmadan metne dönüştürme için% 100 doğru değildir. Ancak% 95 ve üzeri doğru olabilir.

Sonuç

Kopyalamak için MP3'ten metne farklı dillerde, MP4 dosyalarından içeriği ayıklamak için en iyi 3 dönüştürücü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla video formatı aldığınızda, video ve ses dosyalarını MP4'e dönüştürmek için AnyMP3 Video Converter Ultimate'ı kullanabilirsiniz.

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mükemmel

Derecelendirme: 4.8 / 5 (230 derecelendirmesine dayanarak)

Yorum YapTartışmaya burada katılmak için yorumlarınızı ekleyin

Online MP3 Dönüştürücü

letter

Zamanınızı ve enerjinizi ses içeriğini analiz etmek için harcayın. Gerisini biz hallederiz.

Otomatik MP3 Dönüştürücü

MP3 formatı, küçük dosya boyutu ve yeterli ses kalitesi sunan en popüler sıkıştırılmış ses formatlarından biridir. Ayrıca, hepsi olmasa da çoğu ses çalar tarafından desteklenir.
Hızlı Audext programı ile dersleri yazıya çevirmek veya sıradan konuşmaların ses kayıtlarını dönüştürmek istiyorsanız, online MP3 dönüştürücü bunu birkaç dakika içinde gerçekleştirebilir.

MP3 ses formatındaki bir saatlik konuşmanın Audext dönüşümü, ortalama 10 dakikadan daha
az sürer!

Aşağıdakiler için en uygun çözüm:

✓Podcast yapımcıları
✓Şirket müşterileri
✓Gazeteciler
✓Toplantı tutanakları
✓Röportaj yapanlar
✓Eğitimciler

Online MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Araştırmacılar ve gazeteciler önceleri MP3’ü yazıya dönüştürmenin zorluğu ile karşı karşıya kalırlardı. Bugün ise sesi yazıya çevirmenin daha etkili bir yolu var: Audext.

Audext MP3 ses dönüştürme işlemi kullanıcı dostudur ve pratiktir. Dönüştürülen metin dosyasını, dönüşüm için dosya yüklediğiniz aynı sayfada düzenleyebilirsiniz. Dahası, kendi temponuzda düzenlemeniz ve metin dosyasının kullanıma hazır halini indirmeniz mümkündür.

Neden Audext MP3 Online Ses Dönüştürücü Programını Denemelisiniz?

MP3 transkriptleri aranabilir: Podcast medyaların yazıya dönüştürülmesi, dönüştürülen yazı okuyucu için aranabilir hale geldiğinden, web sitesi için büyük miktarda ziyaretçi trafiği demektir.

Blog içeriği olarak kullanılabilir: Podcast yapımcısı blog sayfasına ne koyacağına karar veremeyebilir. MP3 sesin yazıya dönüşmüş hali kopyala-yapıştır yapılabilir ve ek bir çaba gerektirmeden anında yeni bir blog yazısına dönüştürülebilir.

Cep Telefonumdaki MP3 Sesi Metin Dosyasına Nasıl Dönüştürebilirim?

MP3 sesi yazıya çevirme programı kullanılabilir. En basit yol ise akıllı telefonunuzu bir PC veya dizüstü bilgisayara bağlamak ve MP3 dosyalarınızı fiziksel olarak aktarmaktır. Dosyalarınızı e- posta, Gmail veya Bluetooth ile de gönderebilirsiniz.

Diğer bir yol ise bu dosyaları mobil web tarayıcınızı kullanarak Google Drive’a kaydetmek veya doğrudan online ses dönüştürücü programa yüklemektir. Dolayısıyla Android veya iOS cihazınızdan doğrudan Audext Bulut Editöre bir MP3 kaydı yükleyebilirsiniz.

Audext sesi yazıya çevirme programı hem masaüstü hem de mobil cihazlarda doğru bir şekilde çalışır, bu nedenle de MP3 hızlı dönüştürücü ihtiyacınız olduğunda ve bilgisayar bulunmadığında endişe etmeniz gerekmez. Audext size yeter!

Aşağıdaki dilleri destekliyoruz

supported-languages-left
  • English
  • Russian
  • Portuguese
  • Dutch
  • Spanish
  • Korean
  • French
  • Turkish
  • German
  • ...
supported-languages-right

Daha fazlasını ister misin?

Size özel indirim ve teklif fırsatları için kişisel bilgilerinizi girin

Teşekkür ederiz!

Genç podcast yapımcıları bizi seviyor!

Feedback by Amanda Brown
Feedback by Jodie Williams
Feedback by Mark Haro

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır