canon g3411 şikayet / canon g - ekşi sözlük

Canon G3411 Şikayet

canon g3411 şikayet

M&#;rekkep tanklı, d&#;ş&#;k maliyetli yazıcı "Canon PIXMA G incelemesi"

Bu videoda Canon'un mürekkep tanklı, çıktı maliyeti düşük PIXMA serisi G hepsi bir arada yazıcısının tasarımı ve yapısını ele alıyor, farklı kağıtlarla farklı ayarlarla çıktı alıp test ediyoruz.

Canon’u Canon’cular diye ayıran bir DSLR kolu var, bir de fanatiklik seviyesinde değil tabii ama yazıcı kolu var. Yazıcı dünyasında Çinliler mürekkep tankı trendini getirdiler, bu trendi ister istemez Canon gibi büyük markalar da benimsedi. Elimizde hepsi bir arada ve en önemlisi mürekkep tanklı bir çözüm Canon PIXMA G var.

Detaylı bir kutusu var, şekli şemali, dolu tanklarla ne kadar basım yaptığı, hangi mürekkepleri kullandığı yazılı. Yazıcının kendisi, mürekkep şişeleri, kartuşlar, güç kablosu ve alışılageldik dökümantasyonlar çıkıyor, 2 yıl garantili.

cm eninde, 33cm uzunluğunda ve cm boyunda bir cihaz. Tankları içerisinde, dışarıda ekstra bir ünite yok, normal bir yazıcı boyutlarında yani, bu bence konumlandırası, bütünlüğü anlamında önemli bir şey. Gövdesi siyah renkli, malzemesi sert plastik. Üstünde ve önünde sırıtmayan Canon logoları var. Giriş çıkışları arkada, bir USB B bir de güç girişi var.

Hepsi bir arada bir cihaz demiştik, xdpi çözünürlüğünde bir tarayıcımız var. cm eninde ve cm uzunlukta, yani A4 kağıt koyunca kenarlarda bir tık boşluk kalıyor. Defter, kitap sığıyor, fotoğraf tarayacağınızda da 3 tane alıyor.

Arayüzünde hem butonlar var, hem de cihaz durumunu, hata kodlarını, olan biteni takip edebileceğiniz, mesela fotokopi çekerken kaç kopya alacağınızı görüntüleyebildiğiniz inçlik tek renkli bir ekran var.

Aç/kapa, servis butonu, siyah-beyaz, renkli fotokopi, kopya sayısı butonları dışında kablosuz bağlantı, evet Wi-Fi destekli bir yazıcı, butonları var. İsterseniz bir ağa bağlayıp ağdaki tüm cihazların kullanımına sunabilirsiniz, önemli bir not, sadece Windows’lu sistemlerde çalışıyor, isterseniz telefona veyahut tablete direkt bağlayabilirsiniz, Android ve iOS destekli.

İki kademeli kağıt tepsisi, kağıtları koyduğunuz ayarlı kısım, aslında görünüm anlamında, temel şeyler anlamında anlatılabilecek pek bir şey yok. Normal bir yazıcıdan farklı olarak tanklar var, mürekkep seviyesini fiziksel olarak da takip edebiliyorsunuz.

Kurulumu aslında hiç zor değil. Kutudan biri siyah, diğeri renkli kartuş çıkıyor. Kapağı kaldırıyorsunuz, normal bir kartuş takar gibi takıyorsunuz, mavi sabitleyicileri bastırıyorsunuz, burası bu kadar.

Mürekkeplere gelelim. GL kodlu FINE serisi mürekkepler bunlar, her renk 70ml, siyah ise ml. Kıyaslayabilmeniz için ekleyeyim, normal bir kartuşta ortalama 10ml mürekkep bulunur.

Solda siyah, sağda renkli tanklı var, silikon tıpalarla kapalı haldeler. Tıpayı çıkar, şişeyi daya ve sık. Sağım solum mürekkep olacak diye düşünebilirsiniz, genelde Çinli çözümlerde oluyor da ama bu şişeleri çok zorlamamak lazım tabii ama havalı oldukları için yanlışlıkla dökmeniz zor, dökmek için sıkıyorsunuz. Her şişe tankı bir defa dolduruyor, siyahın tankı biraz daha büyük.

Bittiği vakit piyasada bulması, temin etmesi kolay, karıştırması zor, kartuşlulardan çok daha kolay bir süreç var burada. Canon’un iddiasına göre 2 şişe siyah mürekkeple 12 bin siyah, renkli şişelerle de 7 bin sayfaya varan çıktı alabiliyorsunuz, tabii bunlar fabrika verileri, uzun süre kullanıp görmek lazım ama şurası ml cinsinden değerler ortada, imkansız değil haliyle.

Siyah beyaz çıktı kalitesini, hızını test edelim. Şimdi mesela üniversitede hazırladığım 4 sayfalık bir ödevi yazdırayım, bir metin bu. Canon’un Print uygulamasından ki Android, iOS destekli, dökümanı seçiyorum ve yazdır.

Uygulaması masaüstü arayüzünden daha kullanışlı aslında. Hazır profiller var, kolaj çeşitleri var, takvimler, kartlar, posterler ve işinizin düşebileceği bir çok şey. Telefonunuzdaki, sosyal medyadaki veya bulut depolama hizmetlerindeki fotoğraflarınızdan seçebiliyorsunuz, hangi kağıt, kalitesi ne olacak, temel ayarlar bu arayüzde de var.

Renkli performansına gelelim. Düz, normal bir A4 kağıtla standartta ve yüksek ayarda Windows’un kendi fotoğraf görüntüleyicisi üzerinden iki çıktı aldım. Standart az mürekkep kullanıyor ve hızlı, yüksek ayar daha fazla mürekkep kullanıyor, kıyasla yavaş ama çıkan sonuç, çok daha makbul bir sonuç. Canon’un Easy Photo Print yazılımından yazdırınca hem bir miktar daha hızlı hem de daha iyi sonuç alacağınız şekilde renklerle bir tık oynuyor, fotoğraf yazdıracaksanız Windows’un kendi ayarlarına kalmayın derim, kendiniz özelleştirin renk ayarlarını.

Fotoğraf kağıdına fotoğraf çıktısı da alabilirsiniz elbette, mürekkep bol, hatta böyle olması bol bol çıktı almaya teşvik ediyor. Renkler otomatik ayarlarda bir tık soluk gelebilir, yine Easy Photo Print’ten kontrastı bir tık yükseltiyorsunuz, çok daha canlı, keyifli fotoğraflar çıkıyor ortaya, çözünürlüğü ise yeterli. Kalite anlamında fotoğraf yazdırmak için üretilmiş, bunun üzerine kurulu cihazlar kadar iyi değil tabii ama bence ev ortamında gayet kullanılası sonuçlar çıkıyor.

Kullandığınız fotoğraf kağıdı çok önemli, özellikle de koyu tonlarda, siyahlarda farkı ortaya çıkıyor, canlılığı da etkiliyor, fotoğrafın ömrünü de belirliyor. Canon’un da kaliteli kağıtları var, beğendiğiniz farklı markalar da kullanabilirsiniz ama özetle ev ortamında, önemli anıları böyle fiziksel olarak kayıt edecekseniz, belki benim gibi fotoğraf albümlerinden keyif alıyorsunuzdur, ucuza kaçmamak gerek diye düşünüyorum.

Tarayıcıyı özellikle fotokopi alırken kullanacağınızı tahmin ediyorum. Kağıdı koy, fotokopi sayısını gir ve çek. Siyah beyaz bir şeyin bir metnin fotokopisini çekiyorsunuz diyelim, sonuç olması gerektiği gibi. Renkli performansını merak ediyordum asıl, gayet iyi çıktı, bir tık noise oluşuyor ama karşılaştırırken fotokopi olanı işaretleme ihtiyacı hissedecek kadar iyi.
Bir şeyleri tarayıp dijitale almak istediğinizde hazır ayarlar var, siyah beyaz, belge, fotoğraf, hızlıca tarıyor, hızlı ayarda kalite çok iyi değil ama çözümü var. Yavaş yavaş tarasın, daha kaliteli tarasın derseniz ayarlıyorsunuz, ben DPI’da tarattırdım, otomatik ayarlardan çok daha iyi sonuç alıyorsunuz.

Canon PIXMA G Mürekkep tanklı hepsi bir arada bir yazıcı. Normal bir ev kullanıcısı olarak her türlü işinizi görür, odağında da ev kullanıcıları var zaten. Öğrenciyseniz ödevler için ve küçük ofislerde de aslında lazere, tonere gitmeden kullanılabilecek bir çözüm. Özellikle renkli çıktılarda tonlar bir tık açık gelebilir, yazılımını kullanınca, yaptığı otomatik ayarlardan, sizin yapacağınız manuel ayarlardan faydalanınca güzel şeyler ortaya çıkıyor, fotoğraf kağıdına aldığım çıktılar da bir ev kullanıcısı olarak beni memnun etti. Ürünün fiyatı bu videonun çekildiği tarih itibarıyla ila TL arasında değişiyor, fiyatı rakipleriyle benzer düzeyde. Dolar-TL dalgalı arkadaşlar, güncel fiyatına mutlaka kendiniz bakın. Özetle, kullanımı, tankı doldurması kolay, en önemlisi sorunsuz çalışan ve çıktı başına maliyeti düşük kartuşlu sistemlere göre çok daha düşük, evde de maliyetini pek düşünmeden fotoğraf çıktısı alabileceğiniz bir çözüm, Wi-Fi yetenekleri sizin için pek önemli değilse daha ucuza G’i de tercih edebilirsiniz.

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

canon g

• bu yazıcı eskiden macos'da çıktı veriyordu ama catalina ile çıktı vermemeye başladı. canon konu ile ilgili bu yazıcı windows ve ios için diyor. macos 'da çalışmaz diyor.

bu durumda şöyle bir açık kaynak driver var. ayarlar çok kapsamlı olmasa da çıktı alabiliyorsunuz.
    funduszeue.info&#x;ted_funduszeue.info

linkten download deyiniz.
    download edip kurduktan sonra ayarlardan yazıcı ekleye tıklayın. yazıcı listesinde kendi yazıcınızı da göreceksiniz.

bir download linki daha ekleyeyim (big sure 'da test edildi):
    funduszeue.info

• uzun süre kullanmadığınızda şöyle bir sorun oluşuyor.

sayfa basıyor ve renk gelmemeye başlıyor. yazıcı kafası temizleme de kar etmiyor.

bu durumda yapmanız gereken windows bilgisayarda yazıcının programını yükleyip mürekkep boşaltma diye bir seçenek var. bunu tıkladığınızda yazıcı kafalarına mürekkep dolduruyor. hem renkliler hem siyah için bunu yapın ve sorunsuz yazmaya devam ediniz.

edit: bu öneriden vaz geçtim. bu başlıktaki 2 aralık yazıma bakınız. (bkz: #)

• yeni mürekkep alırken dikkatli olmakta fayda var. bazı siteler orjinaline aşırı benzer ambalajda mürekkep satıyor.

link: funduszeue.info&#x;ibi-gorunen-murekkepler

• bu yazıcı ile maceralarımı anlattığım başlığa yeni bir olay ekleyeyim.

şimdi bu yazıcıların içinde keçe denen bir süngerimsi malzeme var. el işi çalışmalarında kullanılan keçeden daha yoğun olduğundan süngerimsi dedim.

meğer bu sünger zamanla kullanılmaz hale geliyormuş. nedense kullanım kılavuzunu okurken hiç dikkatimi çekmemişti.

bu keçe dolunca, o sünger bir mürekkep havuzuna benziyor ve yazıcının içine mürekkep bulaşmaya başlıyor. bu mürekkepler yazıcı kafalarına kadar ulaşıp renkleri bozmaya başlıyor.

yani bu keçelerin belli aralıklarla değiştirilmesi gerek. peki bu aralık nedir belli değil. galiba yazıcıda bunu algılayan bir sayaç varmış. daha doğrusu algılamıyor da şu kadar baskı yaparsa keçe dolar diye tahminde bulunup zamanı dolunca hata verecek sanırım.

konuya döneyim ben. ben de tamircilere güvenmediğimden kendim değiştireyim bu keçeyi dedim. internetten sipariş verdim keçeleri. satıcıya da uyumlu mu diye sordum, acayip uyumlu dedi.

ben de yazıcıda gördüğüm vidaları söküp keçeler ortaya çıkana kadar ilerledim. keçeler görününce bir pense ile çekip çıkardım. ilk şok, içinden çıkan keçe ile internetten gelen keçenin alakası yok.

satıcıya yazdım, "darma duman yazıcı ile ortada kaldım" diye. o da uyumlu dediysek ölçüleri aynı demedik ya, katlayıp katlayıp sok gitsin gibi açıklama yaptı. biz hep böyle yapıyoruz sorun çıkmıyor dedi. vay anasını, adamdaki satış kabiliyetine bak, türklerin pratik, zeki, kimsenin aklına gelmeyecek yeteneklerini bir daha taktir ettim. çinlilere çakma ürün satıyorlar laflarımın hepsini yedirtti adam bana. türkler çakmanın çakmasının çakmasını satarak çinlilere saygı durdurdu.

ben de fazlalıklarını alıp olduğu kadarı ile keçeyi yazıcıya soktum. ve buradan bazı dersler çıkardım. aynı yazıcıyı veya benzer serisini kullananlar için hayat dersleri çıkardım.

yazıcı kafalarını temizle diye bir seçenek var. bu saçma özellik yazıcı kafasını temizleyip geri kalanının anasını ağlatıyormuş. dünya pahalıya aldığın mürekkebi hortumlayıp dünya para keçenin üstüne bocalıyormuş. haliyle normalde sene dayanacak keçeyi günde rahmetliye ayırıyormuş.

bu durumdan çıkarılacak sonuç: yazıcı kafası temizleme, hele ki yoğun temizlik tuşundan uzak durmanız.

bu işlerle çok uğraşan insanların bu konu ile ilgili bulduğu bir hile var. bu yazıcı kafası temizlik işleminden çıkan mürekkebin keçeye boşaltıldığı bir boru var. keçeyi değiştirirken görüyorsunuz onu. o hortumun ucu keçenin üstüne gidiyor. adamlar ona ek boru yapıp yazıcının dışına çıkarıp ufak bir tüpün içine boruyu sallandırıp hava almayacak şekilde bantlamış.

böylece yazıcı kafası temizlediğinizde mürekkep keçeye değil bu tüpe boşalıyor. bunu yapabilmek için yazıcı kasasından delik açmışlar. yazıcıyı çok yoğun kullansam düşünebilirdim belki ama benim niyetim yazıcı kafası temizleme özelliğinden uzak durmak.

yazıcıdan çıkan orjinal keçe ile internetten yollanan tüm yazıcılarla uyumlu olduğu iddia edilen keçeyi yan yana resimliyorum ki siz benim gibi uyumsuzunu almayın.

görsel

canon g kullanıcıları; gelecek maceralarda görüşmek üzere. siz de başınızdan geçen olayları yazın ki yazıcıyı bozacak hatalar yapmayalım..

• bu yazıcı ile ilgili bir soruna daha değineceğim.

orjinal mürekkep bittikten sonra internetten yedek mürekkeplerden aldım. ilk gelen sahte geldi, onu iade ettim. 2. gelen orjinal gibiydi. ama mürekkep nedeniyle mi bilmediğim bir sorun oldu.

yazıcı beklediği yerde mürekkep akıtıyor, baskı kafasını koruyan bölmedeki sünger mürekkep doluyor ve baskı kafasının ucu kirleniyor. böylece yazdırdığımda ilk baskıda renkler bozuk çıkıyor. özellikle kırmızı renk başlarda yok, 20 baskı sonra renkler normale dönüyor.

bu durumda 4 şeyden şüpheleniyorum.
    1- mürekkep sahtedir ve yoğunluğu az olduğu için kullanılmadığı zaman sızıyor olabilir..
    2- baskı kafasının içinde bir sünger vardır belki ve bu sünger mürekkep tutma kabiliyetini kaybetmiş olabilir..
    3- baskı kafasının yerleştiği yerdeki sünger üzerine gelen mürekkebi keçeye aktaramıyordur. uyumsuz keçe aldığım için olabilir diye şüpheleniyorum.
    4- baskı kafası bozulmuş olabilir. bu parçanın fiziği hakkında çok bilgim yok aslında. sanki basit bir yapısı olması gerek diye düşünüyorum. 20 baskı sonra her şeyin normale dönmesi baskı kafasında sorun olmadığını düşündürüyor bana.

baskı kafasının içini anlamak için youtube'dan araştırdığımda şu anlatıma rastladım.
    funduszeue.info

henüz baskı kafasının içini açma niyetim yok ama çalışma prensibini anlamak için faydalı oldu.
    videoda içindeki süngeri gördüm ve sanki sünger dayanıklı bir şeye benziyor. mürekkep tutma kabiliyetini kaybetmiş olamaz gibi geldi ama zahmetini gördüğümden ve açtıktan sonra yapıştırması çok temiz işçilik çıkartamayacağı için bir süre daha takibi sürdüreceğim. güncellemeler oldukça ekleme yaparım.

• yeni bir test yapmaya başladım. kapalıyken kartuşun beklediği bölmenin üstüne bir tuvalet kağıdı katlayıp koydum. günde bir bu tuvalet kağıdını kontrol edip sorunu anlamaya çalışacağım.
    başta bu kağıt kartuş kafasına takılır ve sorun çıkar zannetmiştim ama 2 gündür bu yöntemi test ediyorum. sorun çıkmadı.

ilk tuvalet kağıdı bayağı mürekkep bulaştı ama 1 gün sonrakinde o kadar da fazla mürekkep olmadı. bu test sonucunu bu giriş altına güncelleme ekleyerek not alacağım.

resim ekleyerek güncelleme ekliyorum.
    resim 1: peçeteyi koyduğum yer. görsel

resim 2: peçetenin üstüne kartuşun gelmesi görsel

resim 3: baskıdan 2 saat sonra peçetenin durumu görsel

sabah baskı aldım, baskıdan sonra peçeteyi koydum ve 2 saat sonra peçeteyi inceledim. resim 3 deki gibi boya akıttığını gördüm.
    ben siyahtan, maviden, hatta kırmızıdan şüpheleniyordum ama peçeteye sarı renk ağırlıklı akmış. bu şaşırtıcı oldu benim için.

mürekkepli peçeteyi temiz peçete ile değiştirip akşam tekrar peçeteye baktım. bu sefer hiç mürekkep akmamıştı. demek ki baskı sonrası oluyor, sürekli devam etmiyor diye düşünmeye başladım. bir kaç gün daha takip edeceğim durumu. sürekli akmaması mutlu etti beni. bakalım kalıcı bir çözüm bulabilecek miyim.

yazıcı dosyası yeni bölümlerle devam edecek.. :)

şöyle bir gelişme oldu. ben sorunun renkli taraftan olduğuna inanıp peçeteyi sadece renkli kartuşun üstüne gelecek şekilde koydum. bir öncekinde ise renkli ve siyahı komple kapatan uzun bir peçete koymuştum.

sadece renkli bölüme peçete koyunca bayağı bir mürekkep aktı ve peçete komple mürekkep olmuştu. bu durumda tekrar siyah ve renkliyi kaplayan uzun peçete ile denemeleri sürdürüyorum.

bu durumda aklıma şöyle bir ihtimal geldi. acaba siyah ile renkli arasında bir mekanizma var da bu mürekkep akışını engelliyor olabilir mi?
    neden tek tarafta peçete olunca kaçak oluyor da ikisini bir kapatınca mürekkep akmıyor? deneyler sürüyor

• iğrenç bir yazıcı. bununla uğraşacağınıza 4 renk kalem alın kendiniz yazın. o derece kötü bir yazıcı.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Wifi Yazıcı (1 Siyah Mürekkep Ve Fotoğraf Kağıdı Hediyeli)

Yazıcılar, çıktı almak için sıklıkla kullanılan cihazlar arasında yer alır. Bilgisayarlar ile kolaylıkla bağlantı kurarak kullanıma hazır hale gelir. Canon markasına ait olan model, kaliteli çıktılar ortaya koyar. Renkli ya da siyah beyaz olacak şekilde kağıtlara baskı yapar. Kullanımı oldukça kolaydır. Ön kısımda yer alan LCD ekranı ile gerekli işlemleri kısa süre içerisinde ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Canon G photoink mürekkepli tanklı Wi-Fi yazıcı, büyüklük bakımından da müşterileri memnun eder. Evde ya da ofiste kullanımı yaygın olan modeli kolaylıkla masa üzerinde konumlandırabilirsiniz. Yer kaplamaması, sunduğu avantajlardan biridir. Estetik duruşa sahip olan model uzun süreli kullanım imkanı verir. Siz de çok sayıda baskıyı tek bir ürün ile kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz.

• LCD ekranlı
  • Renkli baskı
  • İos ve Android destekli

Pratik Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Wi-Fi Yazıcı

Pratik Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Wi-Fi Yazıcı

Yazıcı kullanımı, her geçen gün artış gösterir. Çeşitli yaşam alanlarının yanı sıra işyerlerinde kullanımı yaygınlaşan bu ürünü, birkaç kablo bağlantısını gerçekleştirerek işlevsel hale getirebilirsiniz. İçerisinde yer alan kompleks yapısı, kaliteli sonuçlar ortaya koyma noktasında yardımcı olur. Canon G yazıcı-tarayıcı-fotokopi Wi-Fi tanklı olduğundan dolayı kullanımı keyifli kılar. Bu gibi gelişmiş özelliklere sahip olan ürün, basit birkaç işlem ile gerekli çıktıları size sunar. Sadece iş hayatında değil kişisel gelişimi destekleme potansiyeline sahip çalışmaları kağıt üzerinde somut hale getirebilmek için de yardımcı olur. Canon photoink mürekkepli Canon pixma G model cihaz, yüksek performans ortaya koyarak müşterilerin ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde giderme amacı taşır. Tek boyutlu içeriklerin yanı sıra üç boyutlu çıktıların alınmasını da mümkün kılar. Siz de seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Yazıcı Kullanımı

Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Yazıcı Kullanımı

İçerisine yerleştirilen çok sayıda mürekkep ile birlikte renkli çıktıları kolaylıkla verebilen cihaz, aynı zamanda fotokopi çekmek için de tercih edilir. Çeşitli belgeleri tarayarak onları dijital ortama taşıyan tarayıcı işlevini de üstlenir. Çok amaçlı olarak müşterilerin kullanımına sunulan bu model, yetişkinlerin işlerini yapabilmesine fırsat tanımasının yanı sıra çocukların kişisel gelişimini destekler. Tek ve üç boyutlu şekilde ele alınan çıktılar sayesinde çocukların gelişimini destekleyen etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Bu nedenle Canon tanklı yazıcı, okul ve benzeri eğitim kurumlarında da sıklıkla tercih edilir. Canon G photoink mürekkepli tanklı Wi-Fi yazıcı kullananlar tarafından farklı biçimlerde değerlendirilmesi mümkün olan ürün, profesyonel baskı deneyimi yaşatır. Verimli ve kaliteli sonuçlar elde edebilmek için seçimlerinizi gelişmiş özelliklere sahip olan bu modelden yana yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla giderebilirsiniz.

Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Wi-Fi Yazıcı Fiyatı

Canon G Photoink Mürekkepli Tanklı Wi-Fi Yazıcı Fiyatı

Canon G photoink mürekkepli tanklı Wi-Fi yazıcı satın alarak günlük ve profesyonel işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Geniş kapsamlı baskıların üstesinden gelebilen bu ürün, kompakt bir yapıda olduğundan dolayı farklı işlemleri kolaylıkla yerine getirir. Canon G photoink mürekkepli tanklı Wi-Fi yazıcı yorumları, bu gibi özelliklerin müşterilere sağladığı imkanları kapsar. Bu nedenle ürün ile ilgili farklı konularda bilgi sahibi olabilmek için pek çok kişi tarafından yapılan yorumları ve verilen tavsiyeleri inceleyebilirsiniz. Hibrit mürekkep sistemi sayesinde var olan mürekkebi uzun zaman boyunca kullanmayı mümkün hale getirir. Entegre mürekkep kartuşları da avantaj sağlar. Canon G photoink mürekkepli tanklı Wi-Fi yazıcı fiyatı da modelin kullanışlılığı ile orantılı şekilde belirlenir. Kampanya ve indirimler sayesinde bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. Trendyol ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz yazıcıya sahip olabilirsiniz.

Canon G &#;ok Fonksiyonlu Yazıcı Yorumları

Canon G &#;ok Fonksiyonlu Yazıcı

( yorum)

Yorum

• (&#;r&#;n&#; satın aldı)

Ürünü alalı yaklaşık bir ay oldu. Gayet güzel ve kullanışlı. Mürekkeplerini doldurmak çok kolay. Kurulumunu yapmak da hiç zor değil. Kutudan sadece usb kablosu çıkmadı. Sordum, firma artık böyle gönderiyor dediler. Zaten wifi özelliği olduğu için kabloya ihtiyaç yok aslında. Diğer marka ve modelleri bilmiyorum ama bunu samimiyetle tavsiye ederim. Pratik ve baskı kalitesi çok güzel. Tanıtımlarında siyah beyaz bir sayfayı 11 funduszeue.info çıktı aldığı yazıyor, ancak word belgesi sn sürüyor. Ben sorun etmiyorum. Güzel çalışsın yeter. Tavsiye ederim.

satici ilgisiz gorseldeki ürünler usb kablosu ve fotograf kagitlari kutudan çıkmadı. Hakkımı helal etmiyorum bu saticidan ürün almayın.

Kurulumu kolay, hemen denedim. İnanılmaz güzel çıkarıyor. Sınıfım için aldım. İşimi çok kolaylaştırdı😊

ürün elime sorunsuz ulaştı. Beklediğim gibi çıktı. Kaliteli almaya değer. Çocukların ödev işini rahatlıkla görür. Hatta bir tık iyi.

Merhaba.G siparişi verdim ama G geldi. Kurulumunu yaptıfunduszeue.info zorlandıfunduszeue.infoş kafalarının biri yerine tam oturmuyordu sonradan anladık ve düfunduszeue.info yazma başlangıcı baya zaman alıfunduszeue.info tank dolumlarini yapmakta zor oldu yada biz yapamadıfunduszeue.info is görür ama ofis icin düşünüyorsanız bir daha düşünün derim

Kargo çok hızlı geldi, kurulumu basit, ama wifi kısmını yapamadım. tekrar deneyeceğim

kağıtta kayma yapmıyor yazılar gayet güzel çıkıyor memnun kaldık

güzel ürüfunduszeue.info şeyi yapıyor

urun hizli teslimatindan dolayi ayrica tesekkur ederim urun ev kullanimi ve ofis icin ideal ben e ticaret sayfam icin aldim kullanimi kolay sorunsuz urun kisacasi

Ürünü aldım. yerine geldi. İnternetten baktım fark yok gibi görünüyor. Yazıcı güzel. Hızlı teslimat.

50 adet fotoğraf baskısı için fotoğraf kağıdı gönderilmiş. Onlar için teşekkürler. Kurulumda baya zorlandım ama o benim teknoloji özürlülüğüm. Gayet güzel ve başarılı bir yazıcı. 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum

Çok memnunum gerçekten harika bir ürün tavsiye ediyorum👏🏻

Bence çok yavaş çıkarıyor ve çok gürültülü açıkçası.. ayrıca bağlantı kablosu yok içinde dolayısıyla WiFi den bağlanıyorum o da çok zor çünkü her seferinde internet kesiliyor çıktı almak için yazıcıya bağlandığım için.. Ben sevmedim ama fiyatı uygun olduğu için idare eder bir ürün.

her gittiğim işyerine önce bunu aldırıyorum. hem tasarruflu hem kullanışlı. harika bi makine

Şimdilik iyi inşallah uzun ömürlü olur

• G&#;venli e-ticaret

Güvenli mağaza ilgileri için teşekkür ederim.

Çok güzel denedik mükemmel ödev çıkartıyor

Gayet kullanışlı. Tavsiye ederim. İşimi görüyor.

Ürün eksiksiz ve çabuk ulaştı. 3 arkadaşta aynı yazıcıdan aldık memnunuz.

Kargomuz bügün ulaştı kurulumu yaptık wifiye bağladık telefona uygulama indirdim görüldüğü üzere çıktınin renkleri harika deneme amaçlı resim çıkarttık buzdolabinda yerini aldı yavaş çıkartıyor diyenlere hitafen yazıyorum bence gayet güzel çıkartıyor mis gibi satıcı resim kagidi göndermiş ayrıca 1 adet fazladan siyah mürekkep bağlantı kablosu vs herseyi var bence kaçırmayın derim alınacak en güzel ürünlerden biri❤️❤️❤️❤️❤️❤️Çok tsk ederimmmm

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz

bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı

Canon G &#;ok Fonksiyonlu Yazıcı kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Canon G &#;ok Fonksiyonlu Yazıcı yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.

• Kullanım TipiÇok Fonksiyonlu
  • Baskı TekniğiTermal
  • Kartuş-Toner TipiMürekkep Tankı
  • Baskı RengiRenkli Baskı
  • Wi-FiVar
  • Bağlantı TipiÇoklu Bağlantı
  • Kartuş-Toner Sayısı4 Adet
  • Baskı Hızı(Siyah) sf/dk
  • Toplam Kağıt Girişi sayfa
  • Toplam Kağıt Çıkışı sayfa
  • Tarama Çözünürlüğüx
  • Baskı Hızı(Renkli)5 sf/dk
  • Mobil BaskıVar
  • Apple AirprintVar
  • Wİ-Fİ DirectVar
  • Google Cloud AirprintVar
  • Ekran TipiLCD Ekran
  • Dahili EkranVar

Lütfen yorumunuzun onaylanabilmesi için küfür, hakaret benzeri kelimeler kullanmayınız.

Yorumunuzu yazarken telefon numarası, ev/iş yeri adresi gibi bilgilerinizi paylaşmayınız.

funduszeue.info © tüm hakları saklıdır

kapat

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası