şaldan panço yapımı / Tesettür Panço Modelleri | Sefamerve

Şaldan Panço Yapımı

şaldan panço yapımı

3 ÜÇGENDEN MOR PANÇO ŞAL MODELİ: TIĞ İŞİ KADIN ÖRGÜLERİ

3-ucgendemor-panco-sal-tig-bayan-orgu

3 parça örgüden Mor simli iple Mor Panço şal yapımı. Hem Panço gibi hem Şal gibi çok güzel gösterişli. Tığ işi kadın örgü modeli tam tarifli.

Gülcan Hanım Yine döktürmüş marifetli elleri ile Çok şık bir model paylaşıp kanalında güzel bir Püsküllü Panço şal modeli nasıl yapılır? adım adım tarifi ile göstermiş.

tigla-fantezi-kalin-iple-Mor-Panco-sali

Sadece 3 parçanın bir araya getirilmesi ile yapılan 3 üçgenden kadın Şal modeli şeklinde bu model çalışılmış. En son püskülleri ile son dokunuşu yapılmış.

Mor-panco-arka-parcali-gorunumu

Modelde üçgenin iki tanesi ön, bir tanesi arkası için kullanılmış. Çalışmada mor renk simli olan Fantezi kalın bir örgü ipi ile model yapılmış.

simli-haki-yesil-panco-bayan-model

Pançonun üçgenlerinin bölümlerinin en uzun kısmı 2 metre uzunluğunda, eni püskülsüz hali 50 santim, püsküle beraber 60 santim oluyor.

3-ucgenden-yesil-simli-panco-sal

Mor şal kalın bir iple yapıldığından 5 milim tığ ile anlatım yapılmış. Gülcan hanımı modeli çalışırken gramlık metre olan uzunluğunda olan iplerden Toplamda 4 adet ip ile toplamda gram örgü ipi ile örülmüş.

simli-ipleparcadan-fantezi-sal

Modeli çalışanlar şalın enini boyunu kendi bedenlerine uyacak ölçülerde çalışabilirler.

Video: Gülcan Volkan Duran

Püsküllü Parçalı Fantezi Şal Panço Yapılışı

Panço

Panço

Pançolar, en kullanışlı ve rahat dış giyim ürünleri arasında yer alır. Özelliklerin havaların henüz ısınmadığı mevsim geçişi dönemlerinde elverişli bir hal alan panço, ılık havalarda mont giymek istemeyen ya da palto için erken olduğu düşünen bayanların bir numaralı tercihi haline geliyor. Birbirinden şık panço modelleri için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Panço Modelleri

Panço modelleri, pek çok farklı tasarım, renk ve kumaş seçeneği ile Sefamerve'nin geniş ürün koleksiyonunda beğeninize sunuluyor. Panço elbise olarak kullanılabileceği gibi mont, yağmurluk ya da şal olarak da tercih edilebiliyor. Yapısı gereği kolsuz bir tasarıma sahip olan panço, baştan geçirilecek çok kolay bir şekilde giyilebiliyor. Bu da panço modellerini farklı dizaynlar eşliğinde tüketici beğenisine sunmak üzere elverişli hale getiriyor. En sevilen ve beğenilen panço modelleri arasında ponpon detaylı parçalar, düğmeli panço montlar, kapüşonlu panço yağmurluk modelleri ve panço şal çeşitleri geliyor. Siz de ihtiyacınız olan bir panço modelini Sefamerve kalitesi ile hemen edinebilirsiniz.

Şık ve Rahat Panço Kombinleri

Panço kombinleri oluştururken rahatlık ve şıklık bir arada düşünülmeli, buna uygun bir panço kombini oluşturulmalıdır. Tasarımı itibariyle pançolar, spor bir dış giyim ürünü olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle de panço ile bir kombin yaratırken kullanılan diğer kıyafetlerin bu spor tarza uyum sağlaması gerekir. Örneğin şal olarak kullanmak istediğiniz pançonuzu şık yazlık elbisenizin üzerinde kullanabilirsiniz. Hafif yağmurlu bir havada kapüşonlu spor pançonuzu eşofman takımınızın üzerine giyerek kendinizi üşümekten ve soğuk rüzgarlardan koruyabilirsiniz. Bununla birlikte salaş bir kot pantolon, rahat bir spor bluz ile de güzel bir panço kullanmanız mümkün. Kategorimizde polar pançolar, kaşe pançolar, kürklü pançolar ve omuz şalı olarak kullanılan yünlü pançolar başta olmak üzere pek çok farklı kumaş ve model ile karşılaşabilirsiniz. Şık mı şık panço çeşitleri için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Panço Satın Alırken

Panço satın almadan önce dikkate almanız gereken birkaç önemli unsur da yok değil. Bunlardan bir tanesi, pançonun bedenini doğru seçiyor olmanızdır. Kategorimizde bulacağınız çoğu panço modeli, standart beden özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte bazı pançolarda farklı beden seçenekleri de bulunmaktadır. Pançolar halihazırda geniş kalıplı, bol dış giyim ürünleri olduğu için yanlış beden seçiminde sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir. Vücut hatlarınızı ortaya çıkartmadan şık ve fit görünmenizi sağlayacak bir panço seçerek şıklığınızı vurgulayabilirsiniz. Özellikle serin havalarda elverişli bir dış giyim parçası olarak sıklıkla tercih edilen panço tesettür giyimde de önemli bir rol oynamaktadır. Siz de başörtünüz ile uyumlu bir panço deseninde karar kılarak göz kamaştıran bir kombin oluşturabilirsiniz. Panço satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli kriter de elbette fiyat skalası. Kategorimizde listelenen panço fiyatları, şaşmaz Sefamerve kalitesini en hesaplı rakamlarla bir araya getirerek ekonomik bir alışveriş fırsatı sunuyor. Panço dışında omuz şalı modellerini de incelemek isterseniz,

Nazar Kadın Şal Panço - Omuz Şalı Lacivert LACI01

Nazar Kadın Şal Panço - Omuz Şalı Lacivert

KARGO BEDAVA

KadınPanço kategorisinde

en çok değerlendirilen 4. ürün

Satıcı : İSMER

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün İSMER tarafından gönderilecektir.
  • Kaşe Panço - Omuz Şalı
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Nazar Kadın Şal Panço - Omuz Şalı Lacivert

• Kaşe Panço - Omuz Şalı
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• MateryalKaşmir
  • Boy / ÖlçüUzun
  • Kol TipiKısa
  • Kumaş TipiDokuma
  • StilSokak Stili
  • Yaka TipiŞal Yaka
  • RenkLacivert

Bu sefer dolaba elimi attım ve en son çıkarken üstüm kahverengi kusuyordu :D:D Abarttığımı düşünerek şöyle dedim: -&#;Ya biraz fazla mı kahve oldum? Aman boşver ya hepsini seviyorsun zaten :P&#; O zaman PRATİK PANÇO YAPIMI benden size gelsin .

O kadar giyindim bir de size yazmadan geçmek istemedim. Üzerimdeki panço DIY porocesi.

Yıllaaar yıllar önce bir şal olarak alınmıştı.(minumum 6 yıl)(porocenin geçmişi de 2 yıl(BKNZ: Burada giymiştim)

O şekilde kullanılmıyordu ben de ikiye katladım bir kol oyuntusu bir de yaka açıklığı oluşturarak giydim gitti 

DİKDÖRTGEN ŞALDAN PRATİK PANÇO YAPIMI

Belki lazım olur bir de şema ekleyeyim dedim. (şema kumaş katında verilmiştir.)

Triko olduğu için yakayı makasla özenli bir şekilde kestim ve iğne oyası tekniği kullanarak kıvırdım. Zürafa tekniğ:P Geyik miydi yoksa? Yıllardır karıştırırım adını .

Çantayı da kendim yapmıştım o da bir DIY porocesidir. Muhteşem hikayesini okumak için buyrun :

&#;HAVALI SİLİNDİR ÇANTA YAPIMI&#;

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası