shimmy ne demek / Sesli Sözlük - shimmy

Shimmy Ne Demek

shimmy ne demek

Shimmy Çeviri Türkçe

funduszeue.info / İngilizce → Türkçe / [ S ] / Shimmy

parallel translation

He looks as if he knows what I look like without my shimmy.

Sanki üzerimde bir şey yokken nasıl göründüğümü biliyormuş gibi bakıyor! Scarlett!

And we got just three seconds to nail the president. And I don't want the table to shimmy when we get to it.

Başkanı mıhlamamız için sadece üç saniyemiz var işe giriştiğimizde masanın titremesini istemiyorum.

glad to see you, Shimmy.

Seni gördüğüme sevindim, Shimmy.

No idea, Shimmy, but they seem to be moving forward in force.

Bilmiyorum, Shimmy, ama kuvvetle ilerliyorlarmış gibi.

Listen, doll, there's three handkerchiefs and a blue shimmy on the stool.

Taburede üç mendille mavi bir göynek var yavrum.

"Doll" must mean chambermaid but what does "shimmy" mean?

"Yavrum" hizmetçi olsa gerek ama "göynek" ne demek?

I tell you, the women are smoking cigarettes, drinking whisky, doing the shimmy-sham-shimmy hot damn, man

Söylüyorum bak, sigara, viski içen kadınlar, sıcacıklar, kaynıyorlar, kanları kaynıyor, ah, dostum

Well, if you can't shimmy, we'll just dance ordinary.

Şayet konuşmak istemiyorsanız, sadece dans edebiliriz.

The blond does an Indian shimmy, the redhead a Chinese shimmy.

Sarışın olan Hint, kızıl olansa Çin şimi dansı yapıyor.

The Asian shimmy.

Asya şimi dansı.

You won't find anyone here to do an Asian shimmy.

Buralarda Asya şimdi dansı yapacak birilerini bulamazsınız.

Not quite the Asian shimmy, but it's got charm.

Asya şimi dansı kadar olmasa da çekici bir tarafı var.

Yeah, your rear end's starting to shimmy!

Arka tarafın sallanmaya başlıyor!

And then climb out the window, shimmy down one story, unspooling feet of wire along the way.

Camdan dışarı çıktı, Bir kat aşağı sarktı.Kablo metre kırılma olmadan uzayabiliyor

- She's starting to shimmy.

- Mekik yalpalamaya başladı.

- Starting to shimmy.

- Yalpalamaya başladı.

" So shake your shimmy

" Haydi dans et oyna

Now do your shimmy.

Haydi, salla omuzlarını.

Shake your shimmy, girl!

Omuzlarını salla, kızım!

I shimmy along them to the sally port. Over there there's trucks coming and going. I wait my time, and I am on a truck that's leaving!

Tutuna tutuna, çıkışa kadar, orada da kamyonlar gidip geliyor.

- Shimmy-slide.

- Tutunmak!

You think you can shimmy across yards of pipe running at degrees?

Sıcaklığı 70 C derece olan borulara mı tutunarak gideceksin?

- If the ailerons start to shimmy

Ve kanatçıklar sorun çıkarmaya başlarsa..

We got a wicked shimmy up here.

Fena halde sarsılıyoruz.

- The whole place does the shimmy.

- Arada bir böyle şeyler oluyor.

Less shimmy, more selling.

Daha az dans daha fazla satış.

" And they shimmy

Şimi dansı yapılır mı?

- Do the shimmy shimmy - Do the bird, do the bird.

Yeni fen binasını gördünüz mü?

So I said to myself "Self," I said, "it's time to shake and shimmy it off."

Dedim ki kendime, "Kendim," dedim, "Titreyip kendime gelmemin zamanı geldi."

Shimmy-sh-sham!

Ve Bam! Aman aman!

I just got to shimmy up through the trapdoor.

Şu delikten geçmem lazım.

Oh, yeah. Music to shimmy by.

Evet, şey müziği takılmaca!

So I figured if I invite him over and we hang out all day it might shimmy him back into a good place.

Ben de onu çağırıp bütün gün onunla takılırsam belki biraz toparlar dedim.

You make me shimmy, you make me shake you make me feel like a big earthquake

Beni titrettin, beni titrettin. Büyük bir depremdeymişim gibi hissettim.

Let's go in the house in a warm bed where I can give you the shimmy.

Hadi eve gidelim de sıcak yatakta sana bir iki numara göstereyim.

In the meantime, I'm gonna need you to shimmy right through there.

Bu arada sen şu delikten içeri gireceksin.

Well, the Warren Commission says, in their exhibit number One and two, three, four, five and seven and one, two, look three, down four, and shimmy, shimmy, up, up travel two, and three, and four, and down.

Warren Komisyonu'na göre 1 ve 2, 3, 4, ve 7 ve 1, 2, bak 3, aşağı, 4, yukarı yukarı 2, ve 3, ve 4, ve aşağı.

Soft vibrate, where they just kind of shimmy.

Bir çeşit titreşim sağlayan, yumuşak salınımlar.

I think I'm gonna give the boys a shimmy.

Çocuklara bir şov yapayım bari. Evet!

We could shimmy up that gutter jump over that window ledge and then, uh, pry open that ventilator shaft.

Su borusundan tırmanıp pencere çıkıntısından atlayabilir havalandırma kapağını açabiliriz.

- Just shimmy down me and drop.

- Bana tutunarak in işte.

Last chance to shimmy down the drainpipe.

Kaçmak için son şansın.

Cool. Well, shimmy on out when you're done lubricatin'.

Güzel, aldıktan sonra aramıza katıI.

NO SHIMMY SHAM.

Ve tabii ki oynaşmak yok.

Hey, why don't you shimmy over to that exact change lane over there?

Hazır bozuk para şeridine geçsene.

Well, she won't talk to me, she won't look me in the eye, and I'm pretty sure there won't be any shimmy-sham in the near future.

- Benimle konuşmuyor gözlerimin içine bakmıyor ve adım gibi eminim yakın zamanda oynaşma da olmayacak.

It's a good thing I didn't return that spare key or I'd have to shimmy up that drain pipe again.

Yedek anahtarı sana vermemem iyi olmuş yoksa yine, atık su borusunu titretecektim.

( both ) Shimmy, shimmy, go-go bop Shimmy, shimmy, rock Shimmy, shimmy, go-go bop Shimmy, shimmy, rock I met a girlfriend named Triscuit

Bu para var ya, neler gelir aklıma kazanması da az biraz kolay olsa herkesin isteğidir para kazanmak ya alın teriyle ya da yamuk yaparak ben ise kazanıyorum tokat atarak enayi dolu, başka ne yapsak geçinip gidiyoruz ne olsun be moruk kazık atmazsak aç kalacak çocuk

Shimmy, shimmy, go-go bop Shimmy, shimmy, rock Shimmy, shimmy, go-go bop Shimmy, shimmy, rock I met a girlfriend named Triscuit

Bu para var ya, neler gelir aklıma kazanması da az biraz kolay olsa herkesin isteğidir para kazanmak ya alın teriyle ya da yamuk yaparak ben ise kazanıyorum tokat atarak enayi dolu, başka ne yapsak geçinip gidiyoruz ne olsun be moruk kazık atmazsak aç kalacak çocuk

© - funduszeue.info

İngilizce - Türkçe çeviri (v yeni)

İngilizce dilinden Türkçe diline (google translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir. Dünya dilleri arasında yapılacak olan cümle ve kelime çevirilerinizi kolaylaştırır. ÇevirSözlüfunduszeue.info Dünya'da en yaygın olarak kullanılan bir çok dili içinde barındırmaktadır. Bu diller arasında herhangi bir ücret ödemeden ve sınırlama olmaksızın istediğiniz cümle ya da kelime çevirilerinizi hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Kullanım ve Gizlilik

funduszeue.info aracılığıyla yapılan tüm çeviri verileri toplanmaktadır. Toplanan veriler herkese açık, anonim olarak paylaşılır. Dolayısıyla Çevir Sözlük kullanarak yapacağınız çevirilerde kişisel bilgi ve verilerinizin yer almaması gerektiğini hatırlatırız.

funduszeue.info kullanıcılarının çevirilerinden oluşturulan içerikte argo, küfür vb. uygun olmayan öğeler bulunabilir. Oluşturulan çeviriler her yaş ve kesimden insanlar için uygun olamayabileceğinden dolayı, rahatsızlık duyulan hallerde siteminizin kullanılmamasını öneriyoruz. Kullanıcılarımızın çevirilerle eklediği içeriklerde telif hakkı ya da kişiliğe hakaret vb. öğeler bulunuyorsa site yönetimiyle iletişime geçilmesi halinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Sitenize ya da blogunuza İngilizce Türkçe çeviri ekleyin:
l

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası