acıbadem maslak doktor kadrosu / Özel Acıbadem Maslak Hastanesi - Sarıyer İstanbul

Acıbadem Maslak Doktor Kadrosu

acıbadem maslak doktor kadrosu

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Grubun 18 yıllık deneyimini tıpta kullanılan son teknolojilerle birleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi, yılında hizmete girdi. m2'lik kapalı alana sahip hastane, mimari teknolojik altyapısı, cihaz donanımı, birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla dünya markası olmaya aday. Hastanede, tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam yataklı tedavi üniteleri, steril ve yarı steril 15 ameliyathane bulunuyor.

Odaların gün ışığı alması ve orman manzarasından, ışıklandırmada yaratılan özel sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntısı, dünyaya örnek olabilecek şekilde tasarlandı ve uygulandı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Acıbadem Maslak Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunuyor.

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi'nde, hastanın tanı ve tedavisi başka bir merkeze gereksinim duyulmadan tamamlanabiliyor. Gerekli durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, özel ünitelerde yapılabiliyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Kanser Merkezi çok geniş bir radyoterapi cihaz parkına sahip. Kanser tedavisinde normal dokuların olumsuz etkilenme riskini en aza indiren ileri teknoloji Lineer Hızlandırıcı (LINAC) Trilogy cihazı, bu hastanede bulunuyor. 30 dakikalık kanser tedavilerini 2 dakikaya indirebilen "RapidArc" (Hacimsel Yoğunluk Ayarlı Arc Tedavisi) teknolojisi. Klasik radyoterapi ile tedavi edilemeyen, kompleks bir operasyon gerektiren veya operasyonu mümkün olmayan tümörlerin tedavisinde güvenle kullanılan CyberKnife. Robotik cerrahiyle laporaskopik ameliyatlar yapan "da Vinci SI" robotu. Ve, 0, 26 saniyede kalp anjiyosu, 4 saniyede tüm vücut tomografisi çekebilen dünyanın en düşük radyasyonlu ve en hızlı bilgisayarlı tomografisi Flash CT de yine bu hastanemizde hizmete sunuluyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Maslak Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

• Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Acıbadem Maslak Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı , İç hastalıkları uzmanı, Onkolog , Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Ağız ve diş sağlığı , Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı , Genel cerrah, Göz doktoru , Ürolog , Nörolog, Dermatolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı , Beyin ve sinir cerrahı , Radyolog , Kardiyolog, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman , Acil tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru , Psikiyatrist , Gastroenterolog , Radyasyon onkoloğu , Kalp ve damar cerrahı , Perinatolog , Hematolog , Çocuk enfeksiyonu doktoru , Çocuk onkoloji uzmanı , Çocuk alerjisi doktoru , Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Aile hekimi, Algoloji doktoru , Psikolog , Fizik tedavi uzmanı , Çocuk psikiyatristi , Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru , Patolog , Göğüs cerrahı , Çocuk endokrinoloji doktoru , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt , Diyetisyen (beslenme uzmanı) , Çocuk cerrahı , Jinekolojik onkoloji cerrahı daha fazla

görüş Sarıyer, Büyükdere funduszeue.info Maslak

Profilinizin kontrolünü alın

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı , İç hastalıkları uzmanı, Onkolog , Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Ağız ve diş sağlığı , Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı , Genel cerrah, Göz doktoru , Ürolog , Nörolog, Dermatolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı , Beyin ve sinir cerrahı , Radyolog , Kardiyolog, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman , Acil tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru , Psikiyatrist , Gastroenterolog , Radyasyon onkoloğu , Kalp ve damar cerrahı , Perinatolog , Hematolog , Çocuk enfeksiyonu doktoru , Çocuk onkoloji uzmanı , Çocuk alerjisi doktoru , Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Aile hekimi, Algoloji doktoru , Psikolog , Fizik tedavi uzmanı , Çocuk psikiyatristi , Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru , Patolog , Göğüs cerrahı , Çocuk endokrinoloji doktoru , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt , Diyetisyen (beslenme uzmanı) , Çocuk cerrahı , Jinekolojik onkoloji cerrahı daha fazla

görüş Sarıyer, Büyükdere funduszeue.info Maslak

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere funduszeue.info Maslak Sarıyer adresinde bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler ()

H

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Bahadır Osman Bozkırlı • Apse Insizyonu Ve Drenajı

Bahadır Bey, kafamda bulunan enfekte olmuş ağrılı bir yağ kistini tedavi etti. Küçük bir operasyon ile hem kistten hem de ağrıdan kurtuldum. Tedavinin her aşamasında oldukça ilgili ve iletişimi çok iyi bir doktor. Son derece rahatlatıcı ve pozitif duruşuyla süreci çok rahat şekilde atlatmamı sağladı. Kendisine çok teşekkürler.

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici • Sezeryan Doğum

İbrahim hoca sayesinde 3 gebelik kaybı sonrası YARIM RAHIM ve SERKLAJ ile saglikli bir hamilelik sureci ile Hafta kızıma kavustum. Gördüğüm en öngörüsu kuvvetli, riskleri en erken tespit eden, aileyi en şeffaf olacak şekilde bilgilendiren, bu sayede ailenin genetik kaynakli kaçınılmaz kayıplarda tüm süreçlere hazırlıklı olmasını sağlayan riskli gebelik doktorudur. Sayesinde 13 haftada erken serklaj oldum ve tedbiri almış olduk. Serklajli olan gebelerle konuştuğumda çoğunda hareket kısıtı olmasına rağmen operasyon günü dahil en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Attığı dikiş sayesinde 37 haftaya kadar hayatıma normal gebeler gibi devam ettim. Bebeğim kuvezde kalmadı sağlıkla dünyaya funduszeue.info süreçte gebe olan tüm arkadaslarimi gözüm kapalı İbrahim hocaya yönlendirdim hala yönlendiriyorum.

F

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. Ata Can Atalar • Diğer

Düşme sonucunda kalça kemiğim kırıldı. Acil olarak Maslak Acıbadem Hastanesine geldik. Kızımın arkadaşları Ata Can Bey'i tavsiye etmişler. Hemen iletişime geçtik. Sakinliği ve beni yaptığı açıklamalarıyla rahatlattı. Aynı gün ameliyatımı yaptı. Doktor Bey ve ekibi harika insanlar. Burası insanların sağlığına ve huzuruna kavuştuğu yer. Ata Can Bey'in ve ekibinin ameliyattan sonra ilgisi ve tavsiyeleri sayesinde üç hafta bitti. O kadar hızlı iyileşme süreci yaşıyorum ki Ata Can Bey binlerce teşekkürler. Ekibinize binlerce teşekkürler. İyi ki sizi tanımışım. Ülkemde sizin gibi başarılı, etik doktorların olması büyük bir kazanç. İyi ki varsınız.

A

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici • Diğer

yılından bu yana İbrahim hocamla beraber yolumuza devam funduszeue.info oğlumu kucağıma aldığımda sorunsuz bir şekilde doğum sürecim olup ilk andan itibaren ben sezeryan istedikçe hocamın cesaretiyle normal doğum yaptıfunduszeue.info sonra 2.çoçuğu düşündüğümüzde tekrar İbrahim hocamın kapısını çaldıfunduszeue.info işler yolunda funduszeue.info girdiğimde hocamın suratı herşeyi anlatıyordu ve bununla beraber 3 tane kayıp verdik.Tüm tetkikler yapıldı ve son kez oğlum kardeşşiz kalmasın diyerek hamile haberini aldım ama funduszeue.info girdiğimde hocamın yüzü gülünce bu sefer başardık funduszeue.infoli olarak haftaya kadar geldik. Suyumuz azaldığı için doktorum beklemek istemedi ve doğumu başlatttı. Gün içinde bir saniye desteğini esirgemeyen her an yanımda olan ara sıra düşen modumu yükselterek Bildirici teknikleri:)ile beraber kızımı kucağıma aldıfunduszeue.info normal doğum yine sıfır dikiş:)Yıllardır söylediğim şu; merhameti, vicdanı yüreği temiz insan kazandığı her kuruşu Anasının ak gibi helal olsun.

E

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici • Amniosentez

Ibrahim hocamizla ilk gebeligimde kendisi ile yakin zamanda dogum yapma sansina sahip olmus arkadasim sayesinde tanistim. Ve iyi ki de tanismisiz diyorum cunku gebeligim 9. Haftada yasadigim yogun kanama, dusuk riski sebebiyle zorlu baslamisti. Daha sonra Haftada ayrintili ultrasonda bebegimizin iki bobreginin de ayni tarafta oldugunu ogrenmemiz, akabinde de yaptirdigimiz amniyosentez testi ile daha da zorlasmisti. Ancak ibrahim hocanin verdigi guven ve isini profesyonellikle yapmasi, sogukkanliligi, gereksiz bilgilerle bizi daha da strese sokmamasi sayesinde biz de bu dönemi en az hasar ve stresle atlattik ve bebegimize saglikla kavustuk. Bu noktada doktorumuza guvenmenin ne denli onemli oldugunu cok iyi anlamistik ve doguma da kafamizda hic soru isareti olmadan girdik. Ibrahim hoca ve dogum ekibi ile eglenceli, muzikler esliginde bir normal dogum sureci yasadik. Hayatimizin en essiz, en guzel anisina hocamiz sayesinde sahip oldugumuz icin cok sansliyiz.

M

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Yavuz Atar • Diğer

Yavuz beye 13 nisan tarihinde nazal polip şikayetiyle gittim yaklasık 3 senedir cok zorlanoyordum artık en son polipler son aşamada bütün burundaki hava kanallarını tıkamış , olduğunu belirtti 17 nisan günü kendisine ameliyat oldum ameliyat mukemmel geçti diyebilirim şuan çok iyi durumdayım yavuz bey beni hayata yeniden döndürdü diyebilirim ameliyat sonrası 3.gün dışarı çıktım ne ağrı ne sızı nede en ufak bir şişlik oldu bende ayrıca ameliyat olmadan önce antibiyotik hapların buyuklüğünden dolayı içemediğimi belirttim bundan önce bir çok dr efervasan antibiyotikten bahsetmedi bile sayesinde ameliyat sonrası ilaç sorunuda hiç olmadı kendisi çok bilgili ve hastayla enpati yapabilen mukemmel bir dolktor kendisine tekrar tesekkürlerimi iletiyorum nazal poliple ilgili benim gibi sorun yaşayan varsa macera aramadan kendisine muayne olmalarını tavsiye ederim

C

Doğrulanmış

Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici • Doğum Kontrol

İbrahim Hocamizla kaybettigimiz ilk gebeligimin sonunda tanistik. Sonrasinda oncelikle hamile kalabilmem icin bizi yonlendirdi (ilk hamileligim de uzun zaman sonra cok zor olmustu) ve hsg rahim filmi ile yarim rahim - unicorn rahim oldugumu ogrendik. Cok sukur tup bebek surecinde ilk transferimiz pozitif sonuclaninca yola İbrahim Hoca ile devam ettik. Hem 36 yasinda olmam, hem unicorn rahim nedeniyle zaten riskli olan gebeligimde hocamiz haftada rahim agzinin 22 mme dustugunu fark edince serklaj(dikis) onerdi. Sonrasinda da tum surecimizde hep birlikte cok temkinli ilerledik. Tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonumu kontrol altina aldik. Ve cok sukur ki 34’uncu haftayi gecersek sahane olur dedigimiz bebegimiz 38+1’de dunyaya geldi. O kadar hayati mudahaleleri o kadar yerinde yapiyor ki, tum sureci guvende gecirmenizi sagliyor. Ozellikle zor vakalar icin en dogru adres. Uzmanliginin yaninda insanligi, hastalariyla samimi iletisimi, mutevaziligi de saygi ve takdiri gercekten hak ediyor.

E

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Özgüç Takmaz • Diğer

Özgüç hoca ile ilk tanışmamız 19 Mart tarihinde oldu. Her kontrol muayenesinde kendisinden müthiş bilgiler öğrendik. Her zaman detaylı ve açıklayıcı sohbetiyle hem keyifli hem de bilgilendirici kontrol muayeneleri geçirdik. Hamileliğimin son 2,3 haftası çok kritikti çünkü bebeğim artık karnımda kilo almamaya başlamıştı ve Özgüç hocam artık nerdeyse hergün bu durumun yakın takibini yaparak haftam geldiğinde eğer sancım olmazsa suni sancı ile bebeği doğurabileceğimi ve dışarıda besleyerek daha iyi ve sağlıklı kilo alacağını söyledi. Son ana kadar Özgüç hocamın beni devamlı araması, her daim yanımda olduğunu hissettirmesi, süper bir doğum geçireceğimize inandırması sonucunda ilk doğumum olmasına rağmen 5 saatte çok hızlı ve gerçekten benim için pek de zor olmayan bir normal doğum gerçekleştirdim. Doğum yaptıktan sonra şunu fark ettim iyi bir doktor, yüksek motivasyon ve olumlu düşünme sayesinde çok keyifli bir hamilelik ve doğum gerçekleştiriyorsunuz. Bu yüzden İyi ki Özgüç Hoca!

N

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Gökhan Karademir • Diğer

Hocamla tanışmam günü düşerek kolumu kırmakla başladı iyiki düşmüşüm diyebileceğfunduszeue.info isini seven insan sevgisi olan işinin ehli yardımsever güven veren pozitifligi ile kendisini sevdiren hocamın rabbim ilmini arttırsın prf inşallah görebileceğim günler de yakındır bir yılda doc gördüm herderdime yardimci olan tlf aninda cevap veren gokhan hocamı yetiştiren ailesinesonsuz tsk ler tüm doktorlarımız bir değerdir benim için ,hocamda cok değerli başarılı bir hakimdir ve bugünkü işleminde bu güzellikler i tekrar yaşadım oglum diyebileceğim hocam iyiki varsin tüm ailem size müteşekkir sevgiler yolunuz şansınız acik başarılarınız daim olsun insaallah

C

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Yavuz Atar • Diğer

Kızımız 7 yaşında. Yaklaşık yıldır yoğun burun tıkanıklığı / horlama/ özellikle hastalık zamanlarında uyku apnesi olmaktaydı. Normalde de geceleri yatakta sık yer değiştirme, boyun bölgesinde terleme, sabahları yorgun uyanma gibi durumlar yaşamaktaydı. İlaçlarla çare buluruz diye ve kızımızın da doktor korkusundan bugüne kadar da ameliyata niyetlenmedik. En son enfeksiyon kaptığında kızımız; yine bahsettiğim sorunları yaşadık. Bu sefer kalıcı bir çözüm bulmayı kafamıza koyduk. Yolumuz Acıbadem Maslak Hastanesinden Yavuz Beyle kesişdi. Kızımızı muayene etti. Sonuç olarak Geniz eti ve Bademciğin alınması gerektiğini, böylelikle tüm sorunların ortadan kalkacağını anlattı. Nisan 'de yaklaşık 1 saat gibi bir sürede tamamlandı operasyon. Her şey mükemmel bir şekilde geçti. Hiç bir soru işareti / sorun yaşamadık.. Yavuz bey her adımda bizi detaylıca bilgilendirdi. Moral verdi. Bizimle ve kızımızla çok iyi iletişim kurdu Kızımız şu an öyle iyi güzel uyuyor ki anlatamam.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Büyükdere funduszeue.info Maslak, Sarıyer Google Haritalar&#;da göster

Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Anadolu Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, NN Hayat Ve Emeklilik, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Axa Sigorta, Vakıfbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Inter Partner Assistance, Groupama Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Katılım Emeklilik Ve Hayat, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta Tüm sigortaları göster

Hastane hakkında

Acıbadem Hastaneler Grubu, dünyanın en büyük ikinci sağlık zinciridir. yılında kurulmuştur. Acıbadem, ülke çapında 21 çok uzmanlık hastanesi ve 16 poliklinik ile Türkiye'nin önde gelen hastane ağıdır. Hastanede toplam doktor ve hemşire bulunmaktadır. Doktorlar çok yeteneklidir ve karmaşık ameliyatları hassas ve doğru bir şekilde gerçekleştirirler.

Uzak ortağın en büyük grubu olan küresel ortağı IHH Healthcare Berhad ile ilişkilidir. Sağlık hizmetleri ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. Türkiye'deki Grup Hastaneleri, Sağlık Hizmetlerinde Kalite Standartlarını sağlamak için her yıl Sağlık Bakanlığı tarafından değerlendirilmektedir.

Acıbadem Hastaneler Grubu'nda Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tedaviniz için deneyimli bakım ekibimizden yardım alın!

İlgilendiğiniz Tıbbi Departmanı Seçin

Hastane Adresi

Altunizade Mah. yurtcan

İstanbul

Türkiye

Takım ve Spesiyaller

Tüm hastanelerde toplam doktor ve hemşire bulunmaktadır. Genel Acıbadem sağlık grubu aşağıdakilerden oluşur:

• 9 kanser tedavi merkezi
  • 12 kalp bakım merkezi
  • 11 IVF merkezi
  • 5 organ nakli merkezi
  • 6 omurga merkezi
  • 17 meme sağlığı merkezi
  • 8 obezite merkezi

Acıbadem Hospitals Group'daki en iyi Doktorlar

funduszeue.info Erdil
funduszeue.info Erdil

Ortopedik ve Eklem Değiştirme Cerrahı, 22 yıllık deneyim

Online Randevuİletişim Hastanesi
Serdar Zengin
Serdar Zengin

Ortopedik ve Eklem Değiştirme Cerrahı, 15 yıllık deneyim

Daha fazla göster

Altyapı

Acıbadem 22 hastane ve 16 poliklinikten oluşmaktadır. Her hastanede yaklaşık veya daha fazla yatak bulunmaktadır. Hastanede karmaşık ameliyatları gerçekleştirmek için rutin olarak birkaç ileri teknoloji kullanılmaktadır, bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

• 3 Tesla MRI
  • Tomosentez ile 3D Dijital Mamografi
  • 4D Meme Ultrasonografi
  • Dijital Çıkarma Anjiyografisi
  • CyberKnife
  • Atomsal lazer
  • FEMTO Katarakt Lazeri
  • Gama bıçağı Simge
  • Robotik anjiyografi ve daha fazlası.

Lokasyon

22 hastane ve 16 tıp merkezi farklı yerlerde bulunmaktadır. Bunlar arasında en popüler olanlardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

ALTUNIZADE HASTANESİ, İSTANBUL

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1 Üsküdar / İstanbul

98, araçlık otopark dahil metrekarelik en büyük kapalı alana sahip ilk özel hastanedir. yoğun bakım yatağı içeren 75 yatak bulunmaktadır. Aynı konumda üç teşhis ünitesini birleştiren bir "hibrit ameliyathane" vardır. Bu, aynı anda 3 ameliyathanede yapılan işlemleri kolaylaştırır. Bu hüküm ameliyat sırasında görüntüleri yönlendirerek cerrahlar için yararlıdır. 

MASLAK HASTANESİ

Büyükdere Cad. No Maslak / İstanbul

Maslak hastanesi İstanbul'da ulaşılabilen, metroyla rahatlıkla gidilebilecek bir konuma inşa edilmiştir. , metrekarelik bir alanı kaplar ve yatak kapasitesine sahiptir. 36 yoğun bakım yatağı ve 15 steril ameliyathaneye sahiptir. Tıbbi birimler arasında meme sağlığı, robotik cerrahi, obezite, tüp bebek, kalp sağlığı ve muayeneler yer alıyor. Buna ek olarak bir Diyabet kliniği, baş ağrısı kliniği, cinsel işlev bozukluğu kliniği ve uyku bozukluğu kliniği bulunmaktadır. 

TAKSİM HASTANESİ

İnönü Mah. Nizamiye Caddesi No: , Şişli / İstanbul

Taksim Hastanesi, jinekoloji, nöroşirürji, ortopedi, oftalmoloji, KBB, üroloji, genel cerrahi ve kozmetik cerrahi gibi tıp biliminin önemli şarkı dallarını kapsamaktadır. 3 Tesla MRI, Tam vücut MRI ve tomosentez cihazları ile 3D dijital boyutlu mamografi gibi gelişmiş ekipmanlarla tamamen donatılmıştır.

ATAKENT HASTANESİ

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16 İstanbul

Atakent Hastanesi 2 Haziran tarihinde kurulmuştur. Hastane alanı yaklaşık 60, metre karedir ve ayrıca lüks rezidanslara sahiptir. Mimari, malzemeler ve renk seçimleri dikkate alınarak özel olarak tasarlanmıştır. yatak kapasitesine sahiptir. Kardiyak yoğun bakım ünitesinde 14 yatak, genel yoğun bakım ünitesinde R10 yataklar ve pediyatrik yoğun bakım ünitesinde E 6 yatak bulunmaktadır. 

Ekstra ekipmanlar

Konaklama Sırasında Konfor

• Odada TV
  • Özel odalar
  • Ücretsiz Wifi
  • Odadaki Telefon
  • Hareketli erişilebilir odalar
  • Aile yanında konaklama
  • Çamaşırhane
  • Hoşgeldiniz
  • Odada güvenli
  • Fidanlık / Dadı hizmetleri
  • Kuru temizleme
  • Kişisel yardım / Konsiyerj
  • Dini tesisler
  • Fitness
  • Spa ve sağlıklı yaşam
  • kafe
  • İş merkezi hizmetleri
  • Mağaza
  • Özel sigara içme alanları
  • Güzellik Salonu
  • Grup konaklamalar için özel teklif
  • Park yeri

Para Önemlidir

• Sağlık sigortası koordinasyonu
  • Sağlık seyahat sigortası
  • Döviz değişimi
  • ATM
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Netbanking

Yemek

• Talep Üzerine Diyet
  • restoran
  • Uluslararası Mutfak
  • Kendinden Pişirme

Tedavi İle İlgili

• Tıbbi kayıt transferi
  • Online doktor danışma
  • Rehabilitasyon
  • Eczaneler
  • Belge yasallaştırma
  • Ameliyat sonrası takip

Dil

• Çevirmen
  • Çeviri hizmetleri

Transfer

• Havaalanı transferi
  • Yerel turizm seçenekleri
  • Yerel ulaşım rezervasyonu
  • Vize / Seyahat ofisi
  • Araba Kiralama
  • Özel şoför / Limuzin servisi
  • Alışveriş gezisi organizasyonu
  • Hava ambulansı

Bu sayfadaki bilgileri nasıl değerlendiriyorsunuz?

puana göre ortalama

Vaidam'da Öne Çıkanlar

25,'dan fazla ülkeden 'den fazla hasta Vaidam'a güvendi

NaBH

NABH Sertifikalı Sağlık Keşif Platformu

Vaidam, doğru sağlık hizmeti seçimlerini belirlemenize ve yapmanıza yardımcı olmak için sizi birinci sınıf tıp uzmanlarına, hastanelere, sağlık seçeneklerine ve güvenilir seyahat ortaklarına bağlayacak NABH sertifikalı sağlık hizmeti keşif platformudur.

Araştırmalı ve Kişiye Özel Tedavi Planı - Tek Çatı Altında

Araştırmalı ve Kişiye Özel Tedavi Planı - Tek Çatı Altında

En iyi hastaneleri araştırabilir, hakkında bilgi edinebilir, hastanelerdeki tesislerin ve hastanelerin bulunduğu yerlerin fotoğraflarını görüntüleyebilir, tedavi masraflarını inceleyebilirsiniz.

Bütçeniz İçinde Kaliteli Tedavi

Bütçeniz İçinde Kaliteli Tedavi

Bir sorgu gönderdiğiniz anda, hasta ilişkileri ekibi sizden ayrıntıları toplayacak, bunları Vaidam'ın panelinde doktorlar ve hastanelerle paylaşacak ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı alacaktır. Bütçeniz dahilinde kaliteli tedavi almak için araştırma yapıyoruz.

Seyahate Çıkma Tedavisi

Seyahate Çıkma Tedavisi

Vaidam concierge, hastalara tıbbi Vize, konaklamanız için en iyi havayolu fiyatları ve düzenlemeleri almalarında yardımcı olur. Konsiyerjimiz ayrıca günlük seyahat, dil ve yemek konularında size yardımcı olur. Vaidam, mükemmel ev sahibiniz olmak için her şeyi yapar. Vaidam'ın tüm hizmetleri hastalar için ücretsizdir.

Uluslararası Erişim

Uluslararası Erişim

Vaidam Health, Hindistan, Türkiye, BAE, Almanya, Güney Kore, Tayland, Malezya, İspanya'yı içeren 15'ten fazla ülkede ağa sahiptir.

Not: Vaidam Health, tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi sağlamaz. funduszeue.info'da sunulan hizmetler ve bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bir doktor tarafından profesyonel konsültasyon veya tedavinin yerini alamaz. Vaidam Health, web sayfalarının ve içeriğinin kopyalanmasını, klonlanmasını önermez ve fikri mülkiyetini korumak için yasal prosedürleri izleyecektir.

Bize Ulaşın

WhatsApp

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası