en iyi sistem bakım programı / Windows İçin En İyi Ücretsiz Bilgisayar Bakım Programları - Tamindir

En Iyi Sistem Bakım Programı

en iyi sistem bakım programı

En İyi PC Bakım-Onarım Programı Hangisi? (3. sayfa)

• Yüzbaşı
    Ben bir haftadır kullanıyorum, dakikada a&#;ılan bilgisayar 40 saniyede a&#;ılmaya başladı.Ayrıca men&#;lerde olan hafif takılmalar kesildi(daha &#;nce Auslogics kullanıyordum). Tavsiye ederim(tam s&#;r&#;m).

• Yarbay
    Sistem hızlandırma, bakım, onarım adı altında &#;ıkan b&#;t&#;n programlar bana g&#;re &#;&#;pt&#;r. Hi&#; bir zaman kullanılmasını tavsiye etmem. Bir halta yaramadıkları gibi tam aksine daha beter yapıyorlar. Başıma gelecekleri bildiğim halde her seferinde dayanamayıp test ama&#;lı kurup, sonucunda formata kadar gittiğim &#;ok oldu. Kendimi dizginleyebildiğim s&#;rece bu tarz programlar kurmam kurdurtmam.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Sistem hızlandırma, bakım, onarım adı altında &#;ıkan b&#;t&#;n programlar bana g&#;re &#;&#;pt&#;r. Hi&#; bir zaman kullanılmasını tavsiye etmem. Bir halta yaramadıkları gibi tam aksine daha beter yapıyorlar. Başıma gelecekleri bildiğim halde her seferinde dayanamayıp test ama&#;lı kurup, sonucunda formata kadar gittiğim &#;ok oldu. Kendimi dizginleyebildiğim s&#;rece bu tarz programlar kurmam kurdurtmam.

B&#;t&#;n programlara aynı şeyi s&#;ylemek ger&#;ekten zor,bazı programlar yarardan &#;ok zarara sebep veriyor,bu tipteki komple bir&#;ok aracı i&#;eren programlar &#;ok kaliteli olmuyor,advanced system care,Advanced System Optimizer,WinOptimizer vs bunları tavsiye etmiyorum bunun yerine benim &#;nerim

registry i&#;in registry first aid
    hard disk i&#;in diskeeper
    driver update i&#;in Driver Genius
    uninstal yapmak i&#;inse total uninstaller en iyisi belki revo iyi diyenlerde &#;ıkacaktır

bunların dışında tuneup utilities veya uniblue powersuite birisini tavsiye ederim. &#;alışan programları olsun,başlangı&#; programlarını d&#;zenlemek i&#;in genel uyarılar i&#;in bu tip bir program olmalı..

• Çavuş
    83 Mesaj
    Ccleaner kesinlik bir sorun &#;ıkarmaz (kayıt defteri belki sorun &#;ıkarabilir onu da yedekleyin) ASC yi denedim bilgisayar &#;&#;k&#;yordu neredeyse yani her programa g&#;venilmemeli.
  • Er
    5 Mesaj
  • Er
    1 Mesaj
    yac yani, yet another cleaner en iyi sidir her t&#;rl&#; yandan antivir&#;s &#;zelliği bile var
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Bilgisayar Hızlandırma İçin Kullanabileceğiniz 8 Program

Bilgisayarınız ilk günlerdeki gibi değil mi? İlk zamanlar saniyeler içinde açılan programlar artık çay alıp gelme süresinde mi açılıyor? Bu son derece normal çünkü zamanla her şey eskiyecek ve yavaşlayacaktır. Bilgisayar hızlandırma için size yardımcı olacak bazı programlar var.

Bu programlar genel olarak arka planda gereksiz olarak çalışan sistem programlarını durdurur, önbelleği temizler ve gereksiz programları ve dosyaları silerek bilgisayar hızlandırma için gerekli olan alanı size kazandırır. Bazı programlar, bilgisayarınızda yüklü olan diğer programları tarayarak sisteminize uygun güncellemelerden sizi haberdar eder. 

webtekno, bilgisayar hızlandırma

Bu programlardan bazıları epey yüksek satış fiyatlarına sahip fakat burada listelediğimiz programları ya ücretsiz olarak yada ücretsiz deneme sürümünü indirerek bilgisayar hızlandırma için kullanabilirsiniz.

Windows için bilgisayar hızlandırma programları:

Ashampoo WinOptimizer:

Ashampoo WinOptimizer

• Uyumlu işletim sistemi: Windows 

Windows’ta bilgisayar hızlandırma için kolayca kullanabileceğiniz bir program. 20 euro'luk satış fiyatına sahip pogramın oldukça başarılı bir deneme sürümü bulunuyor. Bu sürümü indirerek bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek, bilgisayarınıza rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

AVG TuneUp:

AVG TuneUp

30 $ satış fiyatı bulunan AVG TuneUp’ın, temel hızlandırmalar için kullanabileceğiniz bir deneme sürümü bulunuyor. Bu deneme sürümü sayesinde bilgisayarınızdaki sorunlu alanları ve gereksiz yazılımları görebilirsiniz fakat deneme sürümü bunları yok etmiyor, yalnızca size bir liste halinde sunuyor, sonrası size kalmış.

Iolo System Mechanic:

Iolo System Mechanic

Bu program gelişmiş tarama sistemi sayesinde gereksiz sistem dosyalarını temizler ve istenmeyen başlangıç uygulamalarını durdurarak bilgisayarınızın daha hızlı bir performans sunmayasına yardımcı olur. Temel bilgisayar hızlandırma için başarılı bir program fakat ek özellikler için ücret ödemeniz gerekiyor.

IObit Advanced SystemCare Free:

IObit Advanced SystemCare Free

Kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanımıyla herkesin bilgisayar hızlandırma için kolaylıkla kullanabileceği bir program. Diğer programların yaptığı görevlere ek olarak internet tarayıcınıza da müdahale ederek, internete bağlı olduğunu zamanlar için de size hızlı bir kullanım sunuyor. Ek özellikler için yıllık abonelik ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Piriform CCleaner:

Piriform CCleaner

Diğer programların ücretsiz versiyonlarından farklı olarak, bu program bilgisayarınızda daha dip köşe temizlik yapıyor diyebiliriz. Gerçek zamanlı temizlik ve kolay kullanımıyla öne çıkan bu programın ücretli bir versiyonu da bulunuyor fakat ücretsiz versiyonuyla da temel bilgisayar hızlandırma için gerekli olan her şeyi başarılı bir şekilde yapıyor.

Razer Cortex:

Razer Cortex

Özellikle oyun oynamayı seven kullanıcılar için kaçırılmaması gereken bir program. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bu program sayesinde bilgisayarınızın önbelleğini temizleyebilir, gereksiz işlemleri askıya alabilir ve en iyi performansı yakalayabilirsiniz. Herhangi bir oyun oynamaya başladığınızda, program otomatik olarak arka planda çalışan tüm gereksiz programları ve hizmetleri durdurarak, size en iyi oyun performansını sunar.

Glary Utilities Pro:

Glary Utilities Pro

Sabit diskinizin içine yuva yapmış gereksiz dosyaları ve programları temizleyerek size üstün bir kullanım performansı sunan bu programın ücretsiz versiyonunu indirerek temel bilgisayar hızlandırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus:

SlimWare Utilities SlimCleaner Plus

• Uyumlu İşletim Sistemi: Windows

Bu programının ücretsiz versiyonunu indirdiğiniz zaman size bilgisayarınızdaki gereksiz sistem dosyalarının ve gereksiz programların tam bir listesini çıkaracaktır fakat herhangi bir detaylı temizleme için programın ücretli versiyonunu kullanmalısınız.

Bu programlardan dilediğinizi kullanarak bilgisayarınızı hızlandırabilir ve artık istemediğiniz dosyalardan ve programlardan kurtularak, bilgisayar performansınızı, mümkün olan en üst noktaya çıkarabilirsiniz.

Emoji İle Tepki Ver

86

Bilgisayar için en iyi Bakım Programları

Günlük kullandığımız bilgisayarlar zaman ile yavaşlama başlar , gün geçtikçe performansı düşerek yavaşlar ve belli bir süre sonra kullanımı çileye dönüşür. Hiç bir şey yapmazsanız program yüklemezseniz bile girdiğiniz internet sitesi üzerinden dosyaları , resimleri bilgisayarınıza indirecek kayıt edecektir. Program yüklediğinizi düşünelim o zaman ise kayıt defterine ( regedit ) kayıtlarına yüzlerce kayıt oluşturacak bu zamanla bilgisayar her açılışta bir girdileri kontrol edeceği için zaman alacak ve yavaşlayacaktır.

Kaldırdığınız bir program kayıtları ise bu kayıt defteri üzerinde kalacak ve hantal bir yapı oluşturacaktır. Bu yüzden bilgisayarınızı sık sık bakım yapmanız icap edebilir. Bilgisayarınıza bakım yaptıkça iyi sonuçlar , hız ve performans elde edebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere derlediğim bilgisayar bakım programlarını toplayarak hangi program ile neler yapabilirsiniz bunlar ile ilgili olarak bilgi vereceğim. yani bilgisayar için olması gereken programları kısa tavsiye edeceğim.

pc bakım onarım

En iyi Bakım & Onarım Programları ;

Ccleaner Programı ;

Bilgisayarda bulunması gerekli programlardan biri olan ccleaner ile gereksiz tüm dosyaları bulup silmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca kayıt defterinde bulunan çöp girdi , kayıtları bulup silecektir .Sistemi hızlı bir şekilde optimize etmeyen yarayan son derece kullanışlı programdır. Bununla beraber program kaldır özelliği ile geride çöp dosyaları da temizleyerek çözüm sağlar.

Advanced System Care ;

Bilgisayar bakımı ve Bilgisayar hızlandırma konusunda alanında başarılı bir programdır. Hantal bilgisayarınıza can suyu verecek olan bu program bilgisayarınızı ayağa kaldıracaktır. kayıt defteri hatalarını ve sistem optimizasyon konusunda kullanabileceğiniz bir programdır.

Defragger ;

bilgisayara kayıt ettiğiniz bilgiler boş alanlara yazılacağı için buradan bilgi almak harddisk yorduğu için bu bilgilerin birleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için disk birleştirme programı için en iyi programlardan biride Defragger programıdır. Alanında başarı olan program ile diğer programlara göre sadece dosya birleştirme özelliğini de sağlayan güzel bir programdır.

Defrag Nasıl Yapılır?

Auslogics BoostSpeed ;

Bilgisayarınız yavaşladı diye düşünüyorsanız bu program tam size göre , açılışta bilgisayarınızı hızlandırmak için ideal bir program olarak size tavsiye edebilirim.  Çalışma prensibi olarak açılışta kayıt defterini bilgisayarımız olduğu için kayıt defterini düzenler temizler böylece hızlı , çabuk bir şekilde bilgisayarın açılmasını sağlar.

Acronis true image ;

Aslında bu acronis bir yedekleme ve disk kopyalama ve alınan yedek ile geriye kurtarma programı için ideal bir programdır. Aldığınız sistem yedeği ile bilgisayarınızın başına gelebilecek sorunlar , çökmelerden dolayı kolaylık geri yüklemek suretiyle geri eski haline alabilirsiniz. Daha önceden hazırladığım yazılarımdan nasıl kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Acronis ile Yedek Nasıl Alınır?

Microsoft Fix Ä°t ;

Microsoft software tarafından üretilmiş ücretsiz ve işletim sistemi üzerinde oluşan sorunları çözümlemek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Genel olarak update yani güncellemelerden kaynaklanmış hataları düzenlemek için , manuel veya otomatik olarak sistem sorunlarını çözebileceğiniz son derece güzel önerilebilecek bir programdır.

Wise Care ;

Bu programda diğer programlar gibi kayıt defterini , diğer sistem araçlarını en performanslı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Arama Tags & Etiket ;

sistem optimizasyon nasıl yapılır , sistem optimizasyon , sistem bakım programları , en iyi bilgisayar onarma , tavsiye sistem bakım yazılımı , sistem bakım programı , bilgisayar onarım programı , hani program daha iyi , en iyi sistem bakım programları , sistem bakım önerisi , pc hızlandırma , pc bakım , pc onarım , computer maintenance , system optimization

bilgisayar bakımbilgisayar onarımen iyiöneripc bakımtavsiye

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası