aşkın mıyım gerçekten / Aşk-ı Aşkın ✔️ - Bölüm ''Aşkım'' - Wattpad

Aşkın Mıyım Gerçekten

aşkın mıyım gerçekten

Gerçek Aşk

Öyle biri çıkar ki bazen karşınıza sizi karmakarışık eder ve ne kendinizin, ne de karşınızdakinin duygularını çözebilirsiniz. Her şey ilgi çekici ve heyecanlı ama bir o kadar da havada kalmıştır sanki. İşte acaba bu hissettikleriniz gerçekten aşk mı yoksa sadece yenilik ve heyecan ihtiyacının getirdiği bir durum mu? Bugün kadın sitesi aşk ve ilişkiler bölümünde ” gerçek aşk” konusunu paylaşıyoruz…

Gerçekten Aşık mıyım?

Real love

Aşk sözlerin yanı sıra beden diliyle ifade edilebilir. Sözsüz iletişimin gücünü kullanmak, konuşmaktan kaçınanların ve sevdiği insana karşı çekingen olanların baş vuracağı en geçerli yoldur.

Aşk, vücut kimyasını değiştiren bir olgu olduğu için aslında birine aşık olup olmadığımızı kolayca anlayabiliriz. Uykusuzluk, kalp çarpıntısı, iştahsızlık, ağlama ya da gülme nöbetleri, el terlemesi, baş dönmesi, aşkın fiziksel göstergeleridir. Sürekli yanında olma isteği, bitmeyen özlem, kıskançlık, başkasıyla paylaşamama gibi olgular da aşkın ruhsal belirtileridir.

Gelin madde madde aşkın belirtilerini inceleyelim; Karşınızdaki kişi size bakarken gözbebekleri büyüyorsa bu, onun size ilgi duyduğunun göstergesidir. Aşk yolunda ilk adım atılmıştır…

Aşık Olan

• “Ne olur ne olmaz” deyip yedekte birini tutmaktan vazgeçtiyseniz,
  • Her sohbette mutlaka onun da adı geçer. Hatta konuyla ilgisi olmasa bile konuyu ona bağlamaya çalışıyorsanız,
  • Herhangi bir nedenle ondan haber almadığınızda kıskançlıktan kudurmak yerine başına bir şey gelmesinden endişe mi duyuyorsanız,
  • İşe-okula gitmediğiniz her günü onunla birlikte mi geçirmek istiyorsunuz? Tatil planları mı yapıyorsanız,
  • Hafta sonu programını sormak ya da sırf onunla bir kontak kurmak için yazdığı e-postayı ya da telefon mesajını defalarca yazıp siler, en son halini bir de arkadaşlarınıza okutuyorsanız,
  • Çok önemli bir iş toplantısı ya da sınavda bir anda aklınıza gelip de size hayaller kurduruyor ve bu hayalleri kurarken yüzünüze bir gülümseme yayılıyorsa,
  • En aptal aşk şarkıları bile size anlamlı gelmeye başladıysa ve eski Türk filmlerini izlerken ağlıyorsanız,
  • Birlikte uyumak size müthiş bir huzur veriyorsa,
  • Arkadaşlarınız, ailenizi daha pozitif bir insan haline geldiğinizi söylüyorsa ve olaylar karşısında eskisinden daha sabırlı biriyseniz artık,
  • Onu üzgün gördüğünüzde sizin de içinizden bir şeyler kopuyor ve onu güldürebilmek için türlü türlü şaklabanlıklar yapıyorsanız,
  • Hayatınızdaki her şeyi bilmesini istiyor ve saklı hiçbir şeyinizin kalmaması için açık açık konuşuyor her şeyi dürüstçe anlatıyorsanız
  • Birlikte sinemaya gitmek, yemek yapmak, içki içmek, eğlenmek çok hoşunuza gidiyorsa,
  • Aklınızda sürekli ona sürprizler yapmak veya ondan sürprizler bekliyorsanız,
  • Onunla sevişme fikri bile yüreğinizin atışını hızlandırıyorsa,

Âşıklar kulübüne hoş geldiniz…

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Sevgi dolu günler diliyorum

bölüme hoş geldiniz :)

'Aşk&#x;m'

Voteler verildiyse başl&#x;yoruz.

BÖLÜM SONUNA BAKIN FKALDŞGKALDŞGKA M&#x;N&#x;K B&#x;R ÇEK&#x;L&#x;Ş YAPALIM HAD&#x;

'Yiyor, içiyor konu hesap ödemeye gelince' Beyzalarda izlediğimiz haberden kafam&#x;z&#x; kald&#x;r&#x;p, birbirimize bakt&#x;k.

Ömer'le al&#x;şkanl&#x;k olarak erkenden kalkm&#x;şt&#x;k. 

Saat daha sekize geliyordu. Yaklaş&#x;k iki saatir haber izliyorduk.

''Kanka senden bahsediyor.'' 

''Kanka senden bahsediyor.'' Ömer'le ayn&#x; anda kurduğumuz cümleyle gülümsedim. &#x;kimizde iğrençtik ha.

''Oğlum ac&#x;kt&#x;m lan.'' Ömer'i kafamla onaylad&#x;m. Neden kalkmad&#x; lan bunlar daha. 

''Valla bekleyelim olmazsa gideriz yeriz biz. Dün siz ne yapt&#x;n&#x;z Beyza'yla?'' Ömer saç&#x;n&#x; artistlik bir hareketle yana yat&#x;r&#x;p;

''Hatun bana hasta ya! Dün bana kola getirdi biliyor musun?'' Ömer'in dediği şeyle abart&#x;l&#x; bir şekilde gözümü büyüttüm.

''Kanka dikkat et sikmesin.'' Ömer'le böyle konuşurken merdivenlerden gelen sesle kafam&#x;z&#x; oraya çevirdik.

Kuzey ve Beyza ayn&#x; anda aşağ&#x;ya iniyordu. 

Kuzeyle göz göze gelince;

''Günayd&#x;n.'' dedi. Ayn&#x; şekilde onu cevaplad&#x;ğ&#x;m&#x;zda;

''Erkencisiniz bak&#x;yorum?'' Soru sorar şekilde sormuştu.

Misafirden önce kalkacaks&#x;n&#x;z adab&#x;n&#x; bilin lan önce! Bizim eve misafir gelince annem s&#x;rf erken uyan&#x;rlar, yerlerini yad&#x;rgarlar diye yatam&#x;yordu.

Asl&#x;nda mant&#x;kl&#x; bir şeyle annemi k&#x;yaslayamazd&#x;m Kiraz reisin yapt&#x;ğ&#x; bir şeyden sual olunmaz.

''Yerimizi yad&#x;rgad&#x;k herhalde.'' Dediğim şeyle Ömer kafas&#x;n&#x; iki yana sallad&#x;.

''Yo! Kanka selena izlemek için kalkma-'' Dirseğimi karn&#x;na geçirdiğimde kafas&#x;n&#x; aşağ&#x; yukar&#x; sallad&#x;.

''Ben kendi evimden başka yerde uyamam.'' Beyza gülümseyerek;

''Kahvalt&#x;ya geçelim o zaman.'' dedi. Bu k&#x;z niye bu kadar kibar? Bizim evde olsayd&#x; biri haz&#x;rlayana kadar açl&#x;ktan ölsek bile haz&#x;rlamazd&#x;k.

En son annem k&#x;yamaz haz&#x;rlard&#x;, babam da annemi yoruyoruz diye bize söylenirdi ben de suçu Ömer'e atard&#x;m.

Mutfağ&#x;n yan&#x;ndaki masaya yerleştiğimizde Kuzey;

''Aşk&#x;n.'' dedi. Bir an boşluğuma gelerek, bak&#x;n boşluğuma gelerek diyorum.

Boşluk.

''Aşk&#x;n m&#x;y&#x;m gerçekten?'' Kuzey bey anlamam&#x;ş gibi;

''Aşk&#x;ms&#x;n? Aman Aşk&#x;ns&#x;n!'' Al birini vur ötekini! Ömer'le Beyza gülerken Kuzeyde benimle rezil olduğu için şey etmedim.

Bu adam nas&#x;l zekiydi ya?

Sinirle kafas&#x;n&#x; yana yat&#x;r&#x;p, bir şeyler m&#x;r&#x;ldand&#x;.

''Dünkü yard&#x;m&#x;n için tekrar teşekkürler.'' Kafam&#x; önemsiz bir şeymiş gibi iki yana sallad&#x;m. Sen beni gör ben seni her zaman görürüm Kuzeycim.

''Önemli değil.'' Bundan sonra konuşmam&#x;şt&#x;k.

Şimdi yemek vakti.

''Seviyorsun her önüne geleni, ar&#x;yorsun değerini bileni bu zamanda tabiata güvenip, işe başlanmaz!'' Elimdeki civciv başl&#x;kl&#x; kalemimi ağz&#x;ma yaklaşt&#x;rarak söylediğim şark&#x;yla s&#x;n&#x;fta bulunan üç kişiye konser veriyordum.

Beyza, Ömer ve Enez!

Ben daha şark&#x;m&#x; söyleyecekken civciv kalemimin kafas&#x;n&#x;n kopmas&#x;yla duraksad&#x;m.

''Lan ne oluyor?'' Yer de yuvarlanan kafaya bakt&#x;ğ&#x;mda kaşlar&#x;m&#x; çatarak Ömer'e bakt&#x;m.

''Sen bunu kopart&#x;p, ben anlamayay&#x;m diye yap&#x;şt&#x;rd&#x;n değil mi şerefsiz?'' Ömer üstüne al&#x;nmam&#x;ş gibi Enez'e döndü.

''Sana hiç yak&#x;şt&#x;ramad&#x;m Enez! K&#x;z&#x;n civcivinin kafas&#x;n&#x; neden kopartt&#x;n?'' Enez bize tuhaf tuhaf bakarken ağz&#x;n&#x; aralam&#x;şt&#x; fakat geri kapatt&#x;.

''Yo! Ben gördüm Ömer kopartt&#x;! Hem de ağz&#x;yla.'' Beyza'n&#x;n Ömer'i ispiklemesiyle elimdeki kalemi Ömer'e f&#x;rlatt&#x;m. Ömer benim kalemimden kaç&#x;p, Beyza'n&#x;n üstüne yürüdü.

''K&#x;z&#x;m bir kere yapacak olsam Aşk&#x;n'&#x;n haberi olmaz.'' Ömer'in dediği şeyle Beyza benim arkama geçti.

''Gelme üzerime!'' Beyza arkamda  yerimi sağlama al&#x;rken zilin çalmas&#x;yla Ömer durdu. S&#x;r&#x;tarak;

''Neyi öldürme korkut demişler?'' Ömer biraz düşünür gibi yap&#x;p, hafif yüksek sesle;

''Beyza'y&#x;'' Beyza Ömer'in dediği şeyle elini Ömer'in saçlar&#x;na yap&#x;şt&#x;rd&#x;.

''Sen bana it mi diyorsun?'' Elinin alt&#x;ndaki saç&#x; yolarken umursamaz bir şekilde Enez'in yan&#x;na oturdum.

Onlar istediğini yapabilirdi.

''Enez ne haber ya? Uzun zamand&#x;r görüşemiyoruz.'' Enez dediğim şeyle bana inanmazcas&#x;na bakt&#x;.

''Daha bir saat önce saç&#x;m&#x; örmek için yakama yap&#x;şt&#x;n.'' Saç&#x; hafif uzundu. Aln&#x;na dökülen perçemleri öresim gelmişti ne olacakt&#x; sanki?

Ona bir şey demeden önüme döndüm.

O s&#x;ra dolan s&#x;n&#x;fla içeri giren hocam&#x;zla ayağa kalkt&#x;m.

Tekrar diyorum, sayg&#x; desen var.

''Oturun bakal&#x;m. Derse başlamadan sizinle bir şey konuşacağ&#x;m.'' Bir elimi Enez'in omzuna at&#x;p;

''Para isteyecek bak şimdi.'' Fakat dediğim gibi olmam&#x;şt.

''&#x;ki günlük kampüs gezisi var. Kat&#x;lmak isteyenler ad&#x;n&#x; yazd&#x;rs&#x;n bakal&#x;m, sponsorumuz arkadaş&#x;n&#x;z olan Beyza'n&#x;n abisi Kuzey Özyuğ olacakt&#x;r.''

BÖLÜM SONU

AY HAD&#x; M&#x;N&#x;K ÇEK&#x;L&#x;Ş YAPALIM FŞKADŞLGJADLKGJAD

Aşk&#x;n'&#x;n şark&#x;s&#x;n&#x; söylediği kalem ağwmswğdmw bu ve sürpriz bir şeyi aran&#x;zdan birine hediye etmek istiyorum

Aşk&#x;n'&#x;n şark&#x;s&#x;n&#x; söylediği kalem ağwmswğdmw bu ve sürpriz bir şeyi aran&#x;zdan birine hediye etmek istiyorum.

(kalem falan yeni al&#x;nacak virüs var elden ele olmaz spwmswğd)

Buraya herkes bir yorum ats&#x;n rastgele seçeceğim 12 Eylülde ç&#x;kan kişiye mesaj at&#x;p, bilgilerini al&#x;r&#x;m.

Seviyorum sizi sğaksğsdöa

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası