ağrı tutak meb / AĞRI / TUTAK - TUTAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Ağrı Tutak Meb

ağrı tutak meb

2 KALEM MALZEME (ŞEFFAF LED KAPSÜL AMPUL - KONDAKTÖR) ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) DOĞUBAYAZIT DOÇ funduszeue.infoŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ HİDROJEN PEROKSİT İÇİN İNDİKATÖR DÖKÜMANTASYON ETİKETİ (Doğrudan Temin) PATNOS DEVLET HASTANESİ HASTANEMİZ STERİLİZASYON BİRİMİNDE BULUNAN 1 ADET TRANS MARKA OTOKLAV CİHAZI VE 1 ADET STEELCO MARKA YIKAMA CİHAZININ PARÇA HARİÇ 12 AYLIK (6 AYDA BİR 2 PERİYOT) BAKIM ONARIM HİZMET ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) DOĞUBAYAZIT DOÇ funduszeue.infoŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ Diyabet ve Hiperglisemili Hastalar İçin Tam ve Dengeli Beslenme Solüayonu ml Şişe Alımı (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi MEDİKAL GAZ SİSTEMLERİ İÇİN GEREKLİ OLAN 15 KALEM TEKNİK MALZEME ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) DOĞUBAYAZIT DOÇ funduszeue.infoŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ SANAYİ TÜPÜ ALIMI (45 KG) (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SEBZE-MEYVE ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KURU GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ŞARKÜTERİ ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Doğubayazıt İlçesi Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tamamlama İkmal İnşaatı Yapım İşi İle İlgili ZEYİLNAME (KHGB) DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ Doğubayazıt Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tamamlama İkmal İnşaatı Yapım İşi (KHGB) DOĞUBAYAZIT KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ 3 KALEM ACİL AMBULANSLARI İÇİN YAZLİK LASTİK ALIM İŞİ (İhale) AĞRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKÜTERİ ALIMI İHALESİ (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KURU GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Ağrı Merkez Ayakkabıcılar Sitesine İdare Malı Kilitli Parke ve Yangın Hidrantı Yapım İşi (KHGB)Ağrı Merkez İlçe ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı KUMANYA MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) MEM ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 1 ADET HEMODİYALİZ SU SİSTEMİ VE 5 ADET HEMODİYALİZ CİHAZLARININ 12 AYLIK PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMETİ ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) DOĞUBAYAZIT DOÇ funduszeue.infoŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ AĞRI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÖZEL BAKIM MERKEZLERİNDE KALAN ENGELİLER İÇİN GİYİM ALIMI (Doğrudan Temin)Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 2 Kalem Su Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 6 kalem teknik donanım malzeme Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 50 adet İkili Soyunma Dolabı Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 9 Kalem Temizlik ve Hırdavat Malzemesi Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN HEMODİYALİZ KATETERİ ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) PATNOS DEVLET HASTANESİ PARMAK TİPİ PULSE OKSİMETRE ALIMI (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Patnos İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Kırmızı et Alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) HAMUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) HAMUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ DONATIM MALZEMESİ ALIMI (İhale) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 52 KALEM KURU GIDA VE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 KALEM KEMİKSİZ KIRMIZI ET ALIMI İŞİ (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 ADET (VAN TİPİ KAMYONET) (Doğrudan Temin) MEM ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ ARA ÖĞÜN ALIM İHALESİ (Doğrudan Temin) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU PANSİYONU İÇİN KG'LİK EKMEK ALIMI (Doğrudan Temin) MEM MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU PANSİYONU İÇİN 56 KALEMLİK KURU GIDA ALIMI (İhale) MEM MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU PANSİYONU İÇİN 48 KALEMLİK SEBZE-MEYVE, ŞARKÜTERİ VE DENİZ ÜRÜNLERİ ALIM İHALESİ (İhale) MEM MURAT KIZ YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY AİHL EKMEK ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 32 KALEM KURU GIDA (İhale) DİYADİN YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ Kırmızı Et (İhale) DİYADİN YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ Ekmek(Somun) (İhale) DİYADİN YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ 16 Kalem İnşaat Malzemelerinin Alımı (Doğrudan Temin) DİYADİN YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ TAŞLIÇAY AİHL PANSİYONU ARA ÖĞÜN ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TAŞLIÇAY AİHL PANSİYONU KURU GIDA ALIMI (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TAŞLIÇAY AİHL PANSİYONU SANAYİ TÜPÜ ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TAŞLIÇAY AİHL PANSİYONU ŞARKÜTERİ ALIMI (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TAŞLIÇAY AİHL PANSİYONU SEBZE-MEYVE ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HEMŞİRE ANEMNEZ FORMU (MATBU EVRAK) ALIMI (Doğrudan Temin) TUTAK DEVLET HASTANESİ 3 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY DEVLET HASTANESİ 1 AYLIK DİYALİZ HASTA TAŞIMA HİZMET ALIMI (Doğrudan Temin) TUTAK DEVLET HASTANESİ 5 KALEM MALZEME ALIMI (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1 KALEM MALZEME ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY DEVLET HASTANESİ Beyaz Et Sebze ve Meyve Alımı (Doğrudan Temin) DİYADİN YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON İÇİN GIDA ALIMI (İhale) MEM AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ BLENDER OKSİJEN KARIŞTIRICI ALIMI İŞİ (Doğrudan Temin) DOĞUBAYAZIT DOÇ funduszeue.infoŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON İÇİN GIDA ALIMI (İhale) MEM AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ RAFİNE TUZ ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN DEVLET HASTANESİ AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON İÇİN GIDA ALIMI (İhale) MEM AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PLAY MEKANİK LEGO SETİ (Doğrudan Temin) MEM DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ Ton portakal kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KURU GIDA VE ŞARKÜTERİ (İhale) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ FIRIN VE FIRIN TEPSİSİ ALIMI (Doğrudan Temin) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ MUTFAK MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON DEMİRBAŞ, MEFRUŞAT VE SARF MALZEMESİ ALIMI (İhale) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON MOBİLYA MALZEMESİ ALIMI (İhale) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 48 ton portakal kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI BİLİM VE SANAT MERKEZİ TEKNOLOJİ VE TASARIM MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) MEM BİLİM VE SANAT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 27 KALEM SEBZE MEYVE ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMA HATİP LİSESİ TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ AĞRI BİLİM VE SANAT MERKEZİ TEKNOLOJİ TASARIM MALZEMESİ ALIMI (İhale) MEM BİLİM VE SANAT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 4 KALEM ET ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMA HATİP LİSESİ DİYADİN ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ 1 KALEM 45 KG MUTFAK TÜPÜ ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ TON BİRİNCİ SINIF KALORİFER KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM ŞERİFE BACI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1 KALEM BUĞDAY SOMUN EKMEĞİ ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMA HATİP LİSESİ DİYADİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 30 KALEM GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMA HATİP LİSESİ DİYADİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1 KALEM SANAYİ TİP MUTFAK TÜPÜ ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMA HATİP LİSESİ OKUL DONATIM VE MEFRUŞAT MALZEMESİ ALIMI (İhale) HAYRETTİN ATMACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ ton portakal cinsi linyit kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARA ÖĞÜN (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ Linyit Kömür Alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ SEBZE VE MEYVE ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ 7 kalem et ve şarküteri alım ihalesi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ton linyit kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 31 kalem kuru gıda alım ihalesi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİNCİ SINIF PORTAKAL TİPİ İTHAL SİBİRYA KÖMÜRÜ ( KCAL) (İhale) HAMUR YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU/HAMUR kırmız et ve beyaz et alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 19 kalem meyve-sebze alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 48 kalem kuru gıda ve temizlik malzemeleri alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 14 kalem gündelik ürün beyaz et ve alabalık alım (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 Kalem kg kemiksiz kırmızı et alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 24 kalem yaş sebze-meyve alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ adet gr ekmek (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 17 Kalem Muhtelif Malzeme Alımı (İhale) MEM NURETTİN DOLGUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 45lik snayi tüp alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ ŞARKÜTERİ ALIMI (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KURU GIDA ALIMI (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EKMEK ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ YOĞURT,YUMURTA,SİMİT VE POĞAÇA ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 45'LİK SANAYİ TÜPÜ ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 21 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ Ekmek Alımı(gr) (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 3 Kalem Simit,Poğaça,Tulumba Tatlısı Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 4 kalem şarküteri alımı (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 36 kalem kuru gıda alımı (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 6 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yılı KÖYDES Projesi kapsamında Ağrı Merkeze bağı Soğan, Yurtpınar, Yığıntepe, Özbaşı ve Bezirhane köyleri içmesuyuna ait Jeofizik Zemin Etüdü yapım işleri (KHGB)Ağrı Merkez İlçe ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı 3 Kalem Donanım Malzemesi Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ SANAYİ TİPİ BULAŞIK MAKİNASI ALIMI (Doğrudan Temin) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYON İÇİN MALZEME ALIMI (Doğrudan Temin) MEM AĞRI DAĞI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüz Bulaşıcı Hastalıklar Kontrol Programları Biriminin ihtiyaç duyduğu 1 Kalem Fridge Tag Cihazı Alım İşi (Doğrudan Temin) AĞRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GIDA ALIMI (İhale) Karabulak Yatılı Bölge Ortaokulu 20 kalem taze meyve ve sebze alım işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 6 KALEM MALZEME ALIMI (Doğrudan Temin) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 3 Kalem Şarküteri Alımı (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU LİSESİ 4 kalem unlu mamül alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜP ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ton portakal cinsi linyit kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KURU GIDA ALIMI (İhale) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ YILI HAMUR YBO SOMUN EKMEK ALIMI İHALESİ (İhale) HAMUR YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU/HAMUR KURU GIDA ALIMI (İhale) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 22 KALEM SEBZE VE MEYVE ALIMI (İhale) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ KÖMÜR ALIMI (Doğrudan Temin) DİYADİN İMAMHATİP ORTAOKULU YAKACAK ALIM İŞİ (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YOĞUTR,YUMURTA VE SİMİT ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TATLI ALIMI (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EKG KAĞIDI ALIMI İŞİ (Doğrudan Temin) TUTAK DEVLET HASTANESİ şarküteri - et - sebze ve meyve (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ hazır yemek alım işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ kuru gıda alım işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yakacak alım işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ KİRALAMA (İhale) HAMUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMİZLİK PERSONELİ HİZMET ALIMI (İhale) HAMUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yakacak alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ sanayi tüpü alım işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARA ÖĞÜN İHALESİ (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ Şarküteri Alımı (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Kuru Gıda (İhale) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 30 TON FINDIK KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ ALABALIK ALIMI (Doğrudan Temin) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KIRTASİYE MALZEMELERİ ALIMI (Doğrudan Temin) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KALORİ İTHAL PORTAKAL KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ yaş sebze meyve alım iş (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ şarküteri alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ kırmızı et alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SOMUN EKMEK ( gr) ALIMI (İhale) MEM NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 45 KG LIK SANAYİ TÜPÜ ALIMI (İhale) MEM NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KÖMÜR İHALESİ (İhale) medineyi müdafi İmam hatip lisesi KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ Kırmızı Et Alımı (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ KÖPÜK TABAK VE TEMİZLİK MALZEMESİ (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MUHAMMED CELALİ ORTAOKULUNA KÖMÜR ALIMI (Doğrudan Temin) MEM MUHAMMED CELALİ İMAM HATİP ORTAOKULU TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ MUTFAK MALZEMELERİ (Doğrudan Temin) TAŞLIÇAY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 65 TON PORTAKAL KÖMÜR ALIMI İŞİ (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAL ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İTHAL KIŞLIK PORTAKAL KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 30 Kalem Sebze Meyve Alımları (İhale) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 36 Kalem Muhtelif Gıda Alımları (İhale) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 4 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 9 Kalem Medikal Malzeme Alımı (Doğrudan Temin) Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi kahvaltı malzemeleri alım işi (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ şarküteri kırmızı et ve beyaz et alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ kömür alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ekmek alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ hizmet alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yaş sebze ve meyve alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ sebze meyve alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ekmek alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ hizmet alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yakacak alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜZEL SANATLAR LİSESİ KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONUNDA BARINAN ÖĞRENCİLER İÇİN 26 KALEM KURU GIDA MAL ALIMI (İhale) MEM AĞRI GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KURU GIDA ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ SOMUN EKMEK ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞARKÜTERİ ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ TÜP GAZ ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ SEBZE MEYVE ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ TATLI VE ARAÖĞÜN ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ yakacak alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ KÖMÜR VE ODUN ALIMI (İhale) ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ 60 TON KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM AĞRI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ MUTFAK MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) MEM ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 1 AŞÇI, 1 KALORİFERCİ VE 5 TEMİZLİK İŞÇİSİ ALIMI (Doğrudan Temin) TUTAK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1 ADET VASIFSIZ İŞÇİ ALIM İHALESİ (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi HİZMET ALIMI (Doğrudan Temin) MEM AĞRI SEMERKANT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ KIZ PANSİYONU HİZMET ALIMI (Doğrudan Temin) MEM HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ HİZMET ALIMI (Doğrudan Temin) MEM HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 22 KALEM SEBZE VE MEYVE ALIMI (Doğrudan Temin) MEM NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET ALIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT İLHAN DEMİR YBO MÜDÜRLÜĞÜ TORBALANMIŞ KALORİFER KÖMÜRÜ (PORTAKAL) (İhale) A Takımı Savaş Ay Lisesi ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ MALZEME ALIMI (İhale) MEM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 40 GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMET ALIMI (İhale) MEM TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 8 KİŞİLİK HİZMET ALIMI (İhale) MEM AĞRI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ 1 KİŞİLİK TEMİZLİK ELEMANI ALIMI (İhale) MEM AĞRI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ FINDIK KÖMÜR ALIMI (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi HALK OYUNLARI (YETİŞKİN KIZ KOSTÜMÜ VE ERKEK KOSTÜMÜ) (Doğrudan Temin) MEM HALK EĞİTİM MERKEZİ VE A.S.O MÜDÜRLÜĞÜ OKUL FOTOKOPİ SARF MALZEMELERİ (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi 34 KALEM GIDA MALZEMESİ ALIMI (İhale) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ 5 KALEM DONATIM MALZEMESİ (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi HAMUR YBO PANSİYONUNDA KALAN ÖĞRENCİLER İÇİN GİYİM MALZEMESİ ALIMI İHALESİ (İhale) HAMUR YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU/HAMUR 5 kalem kırtasiye malzemsi (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi OKULUMUZUN İHTİYACI OLAN 50 TON 1. SINIF PORTAKAL KÖMÜRÜ (İhale) MEM AĞRI SPOR LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ HAMUR YBO 1. SINIF PORTAKAL TİPİ İTHAL SİBİRYA KÖMÜRÜ ALIMI (İhale) HAMUR YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU/HAMUR giyim malzemeleri alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2 KALEM KIRMIZI ET ALIMI (İhale) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ Unlu Mamüller (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi 22 ton limon kömür alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PANSİYONLU ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMI (Doğrudan Temin) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU LİSESİ 22 ton limon kömür alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİ GİYİM MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) RIZA ERTUĞRUL ERYILMAZ ANADOLU LİSESİ elektronik eşya alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TAM OTOMATİK KCAL/H LİK KALORİFER KAZANI VE TESİSATI ALIM (İhale) A Takımı Savaş Ay Lisesi GİYİM KUŞAM ALIMI (Doğrudan Temin) A Takımı Savaş Ay Lisesi MAL ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ( KALYAK FUEL-OIL NO:4 ) (Doğrudan Temin) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ Ağrı Şemsi Türkmen Anadolu Lisesine Malzeme Alımı 20 Adet Öğretmen Kürsüsü 6 mm Ambar Rafı 60 Adet Plastik Oturak Adet Kahvaltı Tabağı Malzeme Alımı (İhale) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİ GİYİM KUŞAM ALIMI (Doğrudan Temin) YATILI BÖLGE ORTAOKULU HASTANEMİZ STERİLİZASYON ÜNİTESİ İÇİN 1 (BİR) KALEM YEDEK PARÇA ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) PATNOS DEVLET HASTANESİ 3 (üç) KALEM ACİL SERVİS AMBULANSI İÇİN KIŞLIK LASTİK ALIM İŞİ (Doğrudan Temin) PATNOS DEVLET HASTANESİ fındık kömürür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ mal alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 23 ton portakal kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KÖMÜR ALIMI (İhale) MEM BİLİM VE SANAT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ Fuel Oil Kal Yak 4 numara Kalorifer Yakıtı kg alımı (İhale) MEM ŞEMSİ TÜRKMEN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ SOMUN EKMEK ALIMI (Doğrudan Temin) YATILI BÖLGE ORTAOKULU KURU GIDA ALIMI (Doğrudan Temin) YATILI BÖLGE ORTAOKULU TÜP GAZ (İhale) YATILI BÖLGE ORTAOKULU ONARIM MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 34 KALEM KURU GIDA ALIMI İŞİ (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ kuru gıda alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ kuru gıda alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 8 adet temizlik ve kalorifer yakım işçisi alımı işi (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yatılı öğrenciler icin sebze meyve alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yatılı öğrenciler için ekmek alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİYE GÜN 3 ÖGÜN HAZIR YEMEK ALIMI (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 70 ton kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 70 TON KÖMÜR ALIMI (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 70 ton port. kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ su tesisatı ve kalorifer tesisatı onarımı için mal alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ital kömür alımı (İhale) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ bakım onarım mal alımı (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ONARIM MALZEMELERİ ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YİBO ORTAOKULU ONARIM İŞLERİ YAPIM İŞİ (KHGB) KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ MERKEZ (Atatürk Ortaokulu ve Kırçiçekleri Anaokulu) VE KÖY OKULLARI (Yardımcılar, Gümüşlü, funduszeue.infoı, İkiyamaç ve Tanrıverdi ) ÇEŞİTLİ YAPIM İŞLERİ (KHGB) KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ 24 TON KÖMÜR ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYADİN ANADOLU LİSESİ ONARIM İŞİ (Doğrudan Temin) İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KALORİFER VE SU TESİSATI MALZEMESİ ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OKULLARIN ELEKTRİK ONARIMI İÇİN MALZEME ALINMASI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ONARIM İÇİN MAL ALIMI (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ masa üstü bilgisayar alım işi (Doğrudan Temin) PATNOS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AĞRI TUTAK 14 Nisan Ortaokulu

Okul Adresi : Yeni Mahalle sokak No6 14 Nisan Ortaokulu Merkez/TUTAK

Okul Kodu :
Telefon :
Web Sitesi : funduszeue.info

Çevre : Tutak/AĞRI
Ulaşım :
İl/İlçeye Uzaklık : Ağrı Merkeze 38 km

Öğrenci Sayısı :
Öğretmen Sayısı : 16
Derslik Sayısı : 10
Ders Saatleri : Sabah Ders Başlangıcı Akşam Ders Bİtişi
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 3Hizmet Alanı: 4
Zorunlu Çalışma Süresi: 0Hizmet Puanı: 22

Harita :

Okul Kadrosu :

Alaeddin A.(Okul Müdürü)- Yakup E.(Müdür Yardımcısı)- Hande T.(Psikolojik Danışman)- Ayşenur P.(Matematik Öğretmeni)- İlknur A.(Matematik Öğretmeni)- Büşra D.(Matematik Öğretmeni)- Elif K.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Fatih K.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Nurcan K.(Yabancı Dil Öğretmeni)- Melek B.(Yabancı Dil Öğretmeni)- Neşe D.(Türkçe Öğretmeni)- Ersin Y.(Türkçe Öğretmeni)- Sümeyra Ö.(Türkçe Öğretmeni)- Murat C.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Rıdvan S.(Görsel Sanatlar Öğretmeni)- Nusret Y.(Hizmetli-Personel )-

Okuldan Haberler :

Sn. Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okulumuza Ziyarette BulundularSn. Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okulumuza Ziyarette Bulundular

KADINA EL KALKAMAZKADINA EL KALKAMAZ

Öğretmenler Odamız YenilendiÖğretmenler Odamız Yenilendi

Okulumuza Yeni Alanlar KazandırıyoruzOkulumuza Yeni Alanlar Kazandırıyoruz

Kesirler Hayatın İçindeKesirler Hayatın İçinde

ARA TATİLDE OKULLARIN KAPILARI DOĞAYA, SPORA, KÜLTÜRE, SANATA AÇILIYORARA TATİLDE OKULLARIN KAPILARI DOĞAYA, SPORA, KÜLTÜRE, SANATA AÇILIYOR

10 KASIM'DA AŞK BAŞKADIR10 KASIM'DA AŞK BAŞKADIR

Peygamberimizi Dua İle AnıyoruzPeygamberimizi Dua İle Anıyoruz

Tam Sayılar Neye Uğradığını Şaşırdı :)Tam Sayılar Neye Uğradığını Şaşırdı :)

Organ Bağış Haftası ( Kasım )Organ Bağış Haftası ( Kasım )

Başarılar :

İlçemiz çapında düzenlenen Peygamberimizin hayatınız konu alan "Siyer" yarışmasında okulumuz funduszeue.info ödülünü almaya hak kazanmıştır. İlçemiz çapında düzenlenen Çanakkale konulu şiir ve resim alanlarında okulumuz öğrencileri 1. ve 2. olmuşlardır. İlçemiz genelinde yapılan Futbol Turnuvasında okulumuz öğrencileri 2. olmuşlardır. İlçe genelinde yapılan 15 Temmuz konulu şiir yarışmasında ilçe 1. olunmuştur.

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Benim eşim oradan mezun oldu Diplomasını almamış diplomayı nasıl alabiliriz yardımcı olursanız makbule geçer(Mehmet kerim - )

Güncelleme tarihi:

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası