değişik iyi geceler mesajı / İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri - monash.pw

Değişik Iyi Geceler Mesajı

değişik iyi geceler mesajı

Komik İyi Geceler Mesajları

Sayfa İçeriği: Komik İyi Geceler Mesajları, Eğlenceli İyi Geceler Mesajları, Komik İyi Akşamlar Mesajları, En Komik İyi Geceler Mesajları, Komik İyi Geceler Mesajları

Gece yatarken gülmek, eğlenmek mi istiyorsunuz ? O zaman bu yazımızda hazırladığımız mesajlar tam size göre. Siz de sosyal medya hesaplarınızdan sevdiklerinize bu mesajlara gönderebilir, birlikte gülüp eğlenebilirsiniz.

En Komik İyi Geceler Mesajları

Editör Seçimi: Uyku ne yapıyon la nerdesin ? Bize niye uğramıyorsun küs müyüz ?

İyi geceler yesin seni keçiler. He he he…

”Ayrıca, iyi geceler mesajına ”sana da” diyen öküzler ölsün. Haydi iyi geceler)”

En içten ve dıştan diIekIerimIe iyi geceIer diIerim.

Kafam rahat etsin diyorsaaaaaan, Altına bir yastık koy. İyi geceler :)

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, yoIda yürürken kavşakIara. Bir de yüzünüze güIen yavşakIara… İyi geceIer hepinize

Ve… Usulca fısıldadı zaman; yat zıbar sabah kalkamıyorsun.

Taaa bizim evden sesleniyorum iyi akşamlar.

Elveda… Beni sevenler! Gözlerim ağır ağır kapanıyor… gidiyorum b …

”Elveda arkadaşmonash.pw sizlere son satırlarımonash.pwık veda vakti monash.pwığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamımonash.pw gözlerimi kapatmanın zamanı geldi…. Acayip uykum var yaa iyi geceler :)”

”Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.”

Herkese iyi geceler sana korkunçlu kabuslu..

Sneijderin bu haftaki şut ve golü gibi iyi geceler

Herkese iyi geceler sana el Fatiha

Uykum bir geldi pir geldi. Anlatılmaz yaşanır. Eee öyleyse ben gidip de bir yaşayayım.

Yatak yastığıma ayıp olacak. Gidip bir uyuyor taklidi yapayım. İyi geceler.

Taaaa bizim evden sesleniyorum.. Yatın uyuyun. İyi geceler.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var  iyi geceler!:) 

Rüyanda beni gör; sonra kalkıp bir bardak su içersin geçer. Ama rüyanda beni sevgilinmiş gibi görürsen su da fayda etmez. Iyi geceler.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler.

”Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var ? iyi geceler!”

”İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bi uyku tutmaz.”

Gerçekten bir ergen ya da ota boka üzülen birisi olarak değil de normal birisiymiş gibi soruyorum, sahiden iyi mi geceler?

Yorganın altına girip her şeyden saklanıcam herkese iyi geceler ben iyi değilim

Yüreğimize öküz oturmuş hissine de iyi geceler

Buraya bir iyi geceler mesajı bırakıyorum. ihtiyacı olan alıp kullansın. İnsanlık ölmedi ya.

Sevgili dost, sana bu satırlarımı yazarken çok uzakta olduğunu biliyorum. Ama ne olur sevgili uyku yuvana geri dön. Pijamalı dostundan.

Yatsın bu dünya. İyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler…”

Kafam rahat etsin diyorsanız altına yastık monash.pw GECELER

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var iyi geceler.

Şu arabesk rap yapanlar sevdiklerine kavuşsalar da bizde huzura kavuşsak. İyi geceler Türkiye.

”Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyormusun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlarki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar” İYİ GECELER”

”İyi geceler öpsün seni bu geceler.”

”Annemin damatları için yorumu: “Bütün öküzler de bizi buluyor” nasıl ot yetiştirdiysem artık, iyi geceler..”

Hayat size her zaman ikinci bir şans verir ve bunun adına yarın denir. Yatın artık

Gecelerin yolcusuyuz, delikanlılığın sonuncusuyuz… Hayırlı geceler bebiş.

Taaa bizim evden sesleniyorum iyi geceler!!! …

İyi geceler dilerim tüm içten ve dıştan dileklerimle.

İyi geceler, öpsün seni cüceler, yesin seni keçiler.

Hayat size her zaman ikinci bir şans verir ve bunun adına yarın denir. Yatın uyuyun artık. İyi geceler ??

İyi geceler gece kuşları ! Siz bu satırları okurken ben Yatak Club’da Dj Yastık ile hatırı sayılır nameler döktürüyorum. Haydi eller yorganın altına, üşümesin; kafalar yastığa, şişmesin. İyi gecelerrrr… 

Uyurken şeytan insanların yüzüne işermiş. Bu gece uyuyo numarası yap… İyi geceler.

Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma yastığıma ayıp olmasın. Herkese iyi geceler.

Ayrıca, iyi geceler mesajına “sana da” diye cevap veren öküzler ölsün! İyi geceler hadi.

"Taaa bizim evden sesleniyorum iyi geceler!!! …”

”Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma, yastığıma ayıp olmasın. Herkese iyi geceler.”

Önce bana iyi uykular aşkım bitanem bebeğim diyeceksin sonra zıbaracaksın bi öğretemedim

Madem uyku denilen yarı ölüm hali… Ee hadi topraģınız bol olsun o zaman iyi uykular…

İyi geceler.. Koyun-Ördek-İnek-Eşek karışımı FAKİR ama gururlu Hadi monash.pw uykular Allah belanızı versin.!

Hayatımdaki en değerIi varIık canım taa içii bitanecik sevgiIim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek diIeğiyIee seni çok sevıyorum iyi geceIer.

Bel ve Boyun Ağrılarına Kesin Çözüm Hadi Gidin Yatımonash.pw Geceler

Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler.

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, yolda yürürken kavşaklara… Bir de yüzünüze gülen yavşaklara. İyi geceler hepinize.

”Sevgili uyku, ben bu satırları yazarken sen çok uzaktasın biliyorum. Seni çok seviyorum nolur yuvana geri dön.

Bazı bana laf atıp ben üstüne güzelce cevap verince susanlar, sizlerede iyi geceler

Yılın en iyi kazığını yiyenlerde oscar adayıyım hayırlı geceler

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Sen de Yorum Yap veya Sözünü Yaz

En Güzel İyi Geceler Mesajları: Sevdiklerinize Etkileyici, Komik, Romantik, Tatlı İyi Geceler Mesajları

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

En Güzel İyi Geceler Mesajları: Sevdiklerinize Etkileyici, Komik, Romantik, Tatlı İyi Geceler Mesajları

Gece dediğimiz şey kimileri için bir karanlık ve günün bitişinden ibaretken, kimilerimiz için tüm anlamların yerini bulduğu bir zaman dilimidir. Güne veda edip yeni bir günü karşıladığımız esnada sevdiklerimize yazdığımız birkaç güzel iyi geceler mesajı ile, bu durumu daha da anlamlı kılarız. Tüm günün yorgunluğunu birkaç kelamla sileceğiniz anlamlı, etkileyici ve duygusal iyi geceler mesajları hepimiz için kıymetlidir. Biz de sizler için Whatsapp, Instagram, Facebook ve Twitter'da paylaşabileceğiniz en güzel, en anlamlı, en etkileyici, en romantik iyi geceler mesajlarını derledik. 

Keyifli okumalar

En Güzel İyi Geceler Mesajları

En Güzel İyi Geceler Mesajları

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Yeni İyi Geceler Mesajları

Yeni İyi Geceler Mesajları

Kısa İyi Geceler Mesajları

Kısa İyi Geceler Mesajları

Tatlı İyi Geceler Mesajları

Tatlı İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Romantik İyi Geceler Mesajları

Romantik İyi Geceler Mesajları

En Uzun Gece İçin İyi Geceler Mesajları

En Uzun Gece İçin İyi Geceler Mesajları

Resimli İyi Geceler Mesajları

Resimli İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Şiirleri

İyi Geceler Şiirleri

En Tatlı İyi Geceler Mesajları

En Tatlı İyi Geceler Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Flörte İyi Geceler Mesajı

Flörte İyi Geceler Mesajı

Duygusal İyi Geceler Mesajları

Duygusal İyi Geceler Mesajları

Arkadaşa İyi Geceler Mesajalrı

Arkadaşa İyi Geceler Mesajalrı

İyi Uykular Mesajları

İyi Uykular Mesajları

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Arkadaşa ve Sevgiliye Romantik Mesajlar

İyi Geceler Mesajları

En Güzel İyi Geceler Mesajları;

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

Ruhuna dokunan insanı bul. Konuştuğunda gözleri gülen ve seni olduğun gibi seven. İyi Geceler.

Bazen unutmak için uyumak gerek, rüyalar hesaba katmadan. İyi Geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

İyi Geceler Mesajları

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör sevgilim. Tatlı uykular.

Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

İyi Geceler Mesajları

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

İyi Geceler Mesajları

İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa.

İyi Geceler Mesajları

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Bazen unutmak için uyumak gerek, rüyalar hesaba katmadan. İyi Geceler.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Sevgiliye Güzel, Romantik, Komik En Yeni Geceler Mesajı

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Keşke şu an sesini duyabilsem. İyi geceler

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

İyi Geceler Mesajları

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

İyi Geceler Mesajları

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

İyi Geceler Mesajları

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi :)

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

İyi Geceler Mesajları

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler

İyi Geceler Mesajları

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön…

Gece olması sorun değil de, yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum Uzatmaları da yok.

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi :)

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa

İyi Geceler Mesajları

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler

En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler

İyi Geceler Mesajları

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

En Güzel İyi Geceler Mesajı

İyi Geceler Mesajları

İçerisinden ders çıkarabileceğiniz en özlü iyi geceler mesajları;

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

İyi Geceler Mesajları

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.!

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma…

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

İyi Geceler Mesajları

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

İyi Geceler Mesajları

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

En Komik İyi Geceler Mesajı

İyi Geceler Mesajları

”Ayrıca, iyi geceler mesajına ”sana da” diyen öküzler ölsün. Haydi, iyi geceler."

”Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler…”

”Elveda arkadaşlar. Bu sizlere son satırlarım. Artık veda vakti geldi. Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum. Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi… İyi geceler.

”Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.”

”Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “İyi Geceler” deyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Eee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz.”

”Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var? İyi geceler!”

”İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz.”

İyi Geceler Mesajları

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır