daiichi fiat punto / Daiichi multimedia video oynatma formatı

Daiichi Fiat Punto

daiichi fiat punto

Fiat Linea, Fiorino, Punto araçlarda teyp şifresi nedir, teyp kodu girme. Fiorino akü sökülünce yada teyp enerjisi kesilince teyp şifre, kod isteyebilmektedir. Araç teyplerine çalınmayı önlemek amaçlı konulan şifre, kodları.

Linea, Fiorino ve diğer araçlarda akü değişimi, akü bağlantısı kesildiğikten sonra teypler şifre, kod istemektedir. Peki Linea, Fiorino araçlarda teyp şifresi, kodu nedir? Bu yazımızda Fiat araçları teyp şifrelerini, kodlarını vereceğiz. Unutulmaması gerek nokta her arac teyp şifresi biririnden farklı olabilmektedir.

Fiorino Teyp Şifreleri

[ads id="ads2"]

Araçlar ilk satıldığında yedek anahtar yanında verilen kitapçıkta o aracın teyp kodu yazmaktadır. Eğer il sahibi değilsiniz yada kod elinizde yok ise aşağıdaki kodları deneyebilirsiniz.

• 00000000 (8 adet sıfır)
  • 88888888
  •  7636767

[ads id="ads2"]

Bosch yazısının altındaki imal yeri yazar, bu fotoda Made in Portugal yazıyor. Hemen altındaki kodu alınız ve bize alttaki yorum kısmından yazınız.

Yukarıda verdiğimiz Fiat Linea, fiorino, vb. araçların teyp şifresi olmadıysa, aşağıdaki yorum kısmına araç tipi, markası, teyp üzerindeki kodu yazarak gönderin hemen cevaplamaya çalışayım.

Fiat Linea > Fiat Linea Donanım

Daiichi multimedia video oynatma formatı

<<< (2/3) >>>

Erhan:
Ayrıca tam modelini bilmiyorum ancak daiichi siteainde punto aracına ait teybin özellikleri var. Muhtemelen linea da da aynı teyp kullanılmıştır.
https://www.daiichi.com/products/fiat-punto-multimedia-and-navigation-unit/

feyzicavusoglu:

--- Alıntı yapılan: Erhan - Mart 21, 2018, 07:14:12 ÖS ---Ayrıca tam modelini bilmiyorum ancak daiichi siteainde punto aracına ait teybin özellikleri var. Muhtemelen linea da da aynı teyp kullanılmıştır.
https://www.daiichi.com/products/fiat-punto-multimedia-and-navigation-unit/

--- Alıntı sonu ---

Erhan bey teşekkür ederim. Ben bunlara baktım kitapciginada baktim internetten de teyit ettim. Orada yazan bütün formatları tek tek denedim fakat sonuç güzel olmadı. Videoda 1-2 saniyelik takılmalar oluyor hani sanki çok yavaş bi internetle yüksek kaliteli video izlemeye çalışırsın donar ya öyle oluyor. :( hani bunu daha önce çeviren ve sorunsuz izleyen varsa hangi programla formatı degistirdi ya da videoyu nereden tedarik etti . Sağolun

merdomerdo:
Merhabalar.Ben ans videoconverter adlı bir proğram kullanıyorum.Videoları bu proğramla mpg1 formatına çeviriyorum.Sorunsuz  izleniyor.Kitapçıkta geçerli diğer formatlarda çalıştırmıyor.Mpg1 sorunsuz.Video boyutuyla oynamıyorum.Youtubeden mp4 formatımda indirip ans ile mg1 yapıyorum.

feyzicavusoglu:

--- Alıntı yapılan: merdomerdo - Mart 23, 2018, 12:27:16 ÖÖ ---Merhabalar.Ben ans videoconverter adlı bir proğram kullanıyorum.Videoları bu proğramla mpg1 formatına çeviriyorum.Sorunsuz  izleniyor.Kitapçıkta geçerli diğer formatlarda çalıştırmıyor.Mpg1 sorunsuz.Video boyutuyla oynamıyorum.Youtubeden mp4 formatımda indirip ans ile mg1 yapıyorum.

--- Alıntı sonu ---
Merhaba . Teşekkür ederim. Deneyeceğim.

HasanEser:

--- Alıntı yapılan: feyzicavusoglu - Mart 20, 2018, 12:25:29 ÖS ---Merhaba arkadaşlar; merak ettiğim şu aracınızda video oynatmak için hangi programı kullanarak format değişikliği yapıyorsunuz?

Ben öncelikle youtube da izlemek istediğim videoyu https://www.onlinevideoconverter.com/tr/video-converter sitesinde mp4 e çeviriyorum daha sonra çözünürlüğünü düşürmek için total video converter diye bir program indirdim buradan da çözünürlüğünü 720x480 olarak ayarlayıp tekrar çeviriyorum. Teyp videoyu oynatıyor fakat seste kalite düşüklüğü ve kayma mevcut cızırtı da geliyor. Acaba bi yerde yanlış mı yaptım bilmiyorum.

Son olarak teybin üstündeki usb çıkışı kaç amper ? Telefon şarjı için sağlıklı mı ?

Not: link paylaşımı yaptım ama kurallara aykırımı bilmiyorum.

--- Alıntı sonu ---

Merhaba,
hocam aynı sorunu bende yaşıyordum, mp4, mpeg1 formatlarında dediğiniz gibi bazı yerlerde cızırtı takılma vs. yapıyordu. DIVX(AVI) formatına döndürdüm. sorunsuz çalıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır