şebnem şirin neden öldü / Şebnem Şirin’in katili için karar verildi - Son dakika haberleri – Sözcü

Şebnem Şirin Neden Öldü

şebnem şirin neden öldü

Şebnem Şirin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Şebnem Şirin’i kim, neden öldürdü?

Twitter'da &#;ebnem &#;irin cinayetine yönelik binlerce tweet at&#;ld&#;. Erkek arkada&#;&#; taraf&#;ndan bo&#;az&#; kesilerek vah&#;ice katledilen &#;ebnem &#;irin hayat&#;n&#; kaybetti. Olay&#;n ard&#;ndan k&#;sa sürede yakalanan Furkan Z&#;b&#;nc&#; tutukland&#;. &#;&#;te merak edilenler

&#;ebnem &#;irin kimdir, kaç ya&#;&#;nda ve nereli? &#;ebnem &#;irin’i kim, neden öldürdü?

&#;EBNEM &#;&#;R&#;N NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

&#;ebnem &#;irin ile erkek arkada&#;&#; Furkan Z&#;b&#;nc&#; aras&#;ndaki tart&#;&#;ma Denizli'nin Pamukkale ilçesinde sabah s&#;ralar&#;nda K&#;n&#;kl&#; Mahallesi Sokak'taki bir apartman&#;n birinci kat&#;nda ya&#;and&#;. &#;kilinin aras&#;nda ç&#;kan tart&#;&#;ma sonucu Z&#;b&#;nc&#;, mutfaktan alt&#;&#;&#; b&#;çakla &#;irin'in bo&#;az&#;n&#; kesti. Olay&#;n ard&#;ndan çok geçmeden Z&#;b&#;nc&#; gözalt&#;na al&#;nd&#;.

&#;ebnem &#;irin kimdir, kaç ya&#;&#;nda ve nereli? &#;ebnem &#;irin’i kim, neden öldürdü?

&#;EBNEM &#;&#;R&#;N K&#;MD&#;R?

23 ya&#;&#;ndaki &#;ebnem &#;irin Denizli'nin Pamukkale ilçesinde ya&#;&#;yordu. Erkek arkada&#;&#; Furkan Z&#;b&#;nc&#; taraf&#;ndan öldürülen &#;irin'in cans&#;z bedeni, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli T&#;p Kurumu’nun morguna kald&#;r&#;ld&#;. &#;ebnem &#;irin'in Denizli'de bir &#;arapç&#;l&#;k &#;irketinin orta&#;&#;n&#;n torunu oldu&#;u ö&#;renildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Şebnem şirin ka&#; yaşındaydı ve neden &#;ld&#;r&#;ld&#;? Şebnem Şirin kimdir?

Şebnem Şirin, Denizli’de yaşıyordu ve genç yaşında sevdiği adam tarafından hayattan koparıldı. Haberin ardından olay kısa süre içerisinde sosyal medyada konuşulmaya başlanırken, ‘Şebnem Şirin kimdir?’ ‘Şebnem şirin kaç yaşındaydı ve neden öldürüldü? Katili kim?’ araştırmaları da yoğunluk kazandı…

ŞEBNEM ŞİRİN KİMDİR?

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Şebnem Şirin bir cinayete kurban gitti. Genç kadının ünlü Pamukkale Şarapları'nın sahibi Fevzi Tokat'ın torunu olduğu biliniyor

Şebnem şirin kaç yaşındaydı ve neden öldürüldü Şebnem Şirin kimdir

ŞEBNEM ŞİRİN KAÇ YAŞINDAYDI VE NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Vahşi bir cinayete kurban giden Şebnem Şirin 25 yaşındaydı. Denizli'nin Pamukkale ilçesinde sabah sıralarında Kınıklı Mahallesi Sokak'taki bir apartmanın birinci katında Şebnem Şirin ile erkek arkadaşı F.Z. arasında bir tartışma yaşandı. Tartışma sırasında mutfaktan bıçak alan F.Z. Şebnem Şirin’in boğazını keserek ölümüne neden oldu. Bağrışmaları duyan komşuları polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine adrese giden ekipler, daireye girdiklerinde Şirin’i salonda kanlar içinde yerde yatarken buldu. Yapılan kontrolde Şebnem Şirin’in yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Polis olay sonrası kaçan F.Z.'yı yakalamak için çalışma başlattı. F.Z.'nın otomobilinin Saltak Caddesi'nde durduran polis ekipleri, şüpheliyi gözaltına aldı.

Sorgulanmak üzere emniyete götürülen F.Z.'nın işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

AYRILMAK İSTEMİŞ

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, erkek arkadaşı F.Z. tarafından boğazı kesilerek öldürülen gıda mühendisliği bölümü mezunu Şebnem Şirin'in, ayrılmak istediği için çıkan tartışma sonrası hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Saat sıralarında yaşanan olay sonrası F.Z.'nın çağırdığı ağabeyinin apart daireye gelip, polise ihbarda bulunduğu öğrenildi. Dairede polisin yaptığı incelemede iki ayrı kanlı meyve bıçağının bulunduğu belirtildi.

Elinden hafif şekilde yaralanan F.Z.'nın kavga sırasında Şirin'i önce yüzünden ardından da boğazından bıçakladığı öne sürüldü.

Kaleiçi Çarşısı'nda bir altın toptancısında işçi olarak çalışan F.Z.'nın Şebnem Şirin'in evine aralıklarla gidip kaldığı, olayın ardından kaçarken polis ekipleri tarafından yakalandığı ve emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Şebnem Şirin cinayeti sanığı: Yere düştükten sonrasını hatırlamıyorum

Denizli'de Şebnem Şirin'i öldüren cinayet sanığı ilk kez hakim karşısına çıktı.

Olay, geçen yıl 27 Ekim'de saat sıralarında, Kınıklı Mahallesi Sokak'taki apartmanın 1'inci katında meydana geldi. İddiaya göre, gıda mühendisi Şebnem Şirin ile erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı tartıştı. Kavgaya dönüşen olayda Zıbıncı, mutfaktan aldığı bıçakla Şirin'in boğazını kesip vücudunun 11 yerinden bıçakladı.

Bağrışmaları duyan komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarla adrese giden ekipler, daireye girdiklerinde Şirin'i salonda kanlar içinde yerde yatarken buldu. Şirin'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

Polis, olayın ardından kaçan Zıbıncı'yı otomobilini Saltak Caddesi'nde durdurarak yakalayıp gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen Zıbıncı, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Zıbıncı hakkında 'canavarca hisle kasten öldürme suçundan' ağırlaştırılmış müebbet istemiyle dava açıldı.

MİLLETVEKİLLERİ DE DURUŞMADA

Davanın ilk duruşması, Denizli 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanık Furkan Zıbıncı, Kocabaş D Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı. Şebnem Şirin'in annesi Pervin Tokat, babası Halil Şirin ve taraf avukatları ise duruşma salonunda hazır bulundu.

Duruşmayı CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu da seyretti.

"YERE DÜŞTÜKTEN SONRASINI HATIRLAMIYORUM"

Sanık Furkan Zıbıncı, mahkemedeki ilk ifadesinde, Şebnem Şirin'in yaşadıkları tartışma sırasında kendisine bıçakla saldırdığını, o sırada yere düştüklerini, gerisini hatırlamadığını öne sürdü. Duruşma, tanık ifadelerinin alınmasıyla devam etti.

"HAK ETTİĞİ CEZAYI ALACAĞINA İNANIYORUM"

Öte yandan duruşma öncesi Şebnem Şirin'in annesi Pervin Tokat, acılarının tarifsiz olduğunu belirterek, "Adalet için geldik. İçeride adaletin yerini bulacağına, sanığın hak ettiği cezayı alacağına inanıyorum. Şebnem'imiz için buradayız. İçimiz yanıyor" diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da bugün adliyede bir anne, bir teyze ve bir kadın olarak bulunduğunu kaydederek, "Katil dinlenecek, aileler dinlenecek. Davanın duruşmasını izleyeceğiz. Şebnem'i defnederken ve acısını yaşarken 'Bu son olsun' demiştik. Ne son oldu ne duruyor. Bizler de bu davada tasarlayarak, canice, canavarca hisle Şebnem'imizi bu dünyadan aramızdan söküp atan katilin hukuken indirimsiz ceza alması için takipçisi olacağız. Şebnem için adalet talebimizi daha yüksek sesle dile getirmeye devam etmek ve güçlü dayanışmak zorundayız" dedi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

TwitterFacebook

Şebnem Şirin'in katili konuştu!

Denizli'nin Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesi'ndeki bir apartta dün meydana gelen olayda 25 yaşındaki gıda mühendisi Şebnem Şirin, erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı'nın (25) yaşadığı dairede ölü bulundu.

KAÇTI AMA POLİS YAKALADI

İHA'da yer alan habere göre olayın ardından aracına binerek kaçan cinayet şüphelisi Furkan Zıbıncı, polis ekipleri tarafından kent merkezinde yakalanarak gözaltına alındı.

KATİL ZANLISI TUTUKLANDI

Cenazesi morga kaldırılan Şebnem Şirin’in yapılan otopsisinde boğazı kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Cinayet Büro Amirliğindeki sorgusu tamamlanan cinayet zanlısı Furkan Zıbıncı, bu sabah güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Cani, çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CİNSEL İSTİSMAR VE GASPTAN KAYDI ÇIKTI

Adliye girişinde soruları cevapsız bırakan Furkan Zıbıncı'nın ‘gasp ve cinsel istismar’ olmak üzere 6 suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren Furkan Zıbıncı'nın mahkemede verdiği ifadesi de ortaya çıktı. Katil zanlısı Furkan Zıbıncı, Şebnem Şirin´in evlenmek istediğini kendisinin ise reddettiğini öne sürdü.

DHA'da yer alan habere göre, olayı hatırlamadığını belirten Zıbıncı'ın ifadesinde, "Ben sarraf olarak çalışırım. Şebnem ile ara ara sevgili olarak görüşürdüm. Askerden geldikten sonra Şebnem evlenmek istiyordu, ben de reddediyordum. Ayrıca beni kıskanıyordu. Bu konuda tartışıyorduk. Olay gecesi ortak arkadaşımız Sena ile Şebnem alkollü bir mekanda alkol aldıktan sonra Şebnem ile buluştum. Ben de alkollüydüm. Tekel büfesinden alkol alıp, apart dairesine gittik. Tekrar alkol aldık ve rızası dahilinde cinsel ilişkiye girdik. Aparttan çıkıp, tekrar geldikten sonra Şebnem, yukarıda belirttiğim nedenle benimle tartışmaya başladı. Bana doğru apartta bulduğu bıçağı savurdu. Parmağım kesildi, yüzüme vurmaya başladı, hakaret etti. Ben de Şebnem'i engellemek için kolunu tuttum. Yere düştük. Çok alkollü olduğum için daha sonrasını hatırlamıyorum. Olaydan sonra cep telefonunun sim kartını attığımı ve babama 'Ben Şebnem'i öldürdüm, gelin bana yardım edin' şeklinde sözler söyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum. Ancak cep telefonumun sim kartını attığımı hatırlıyorum. Bunu babam da söylemiş olabilir. Tasarlayarak canavarca hisle Şebnem'i öldürmedim. Olayı hatırlamıyorum" dediği belirtildi.

12 BIÇAK DARBESİ TESPİT EDİLDİ

Öte yandan Şebnem Şirin'in yapılan otopsisinde vücudunun göğüs, yüz ve boyun kısmında toplam 12 bıçak darbesi olduğu, boğazına aldığı derin bıçak kesisiyle yaşamını yitirdiği tespit edildi.

GENÇ KADIN AYRILMAK İSTEMİŞ

Yaşanan olay sonrası Furkan Zıbıncı'nın çağırdığı ağabeyinin apart daireye gelip, polise ihbarda bulunduğu belirtildi. Dairede polisin yaptığı incelemede ise iki ayrı kanlı meyve bıçağı bulundu.

Zıbıncı'nın kavga sırasında Şirin'i önce yüzünden ardından da boğazından bıçakladığı öne sürüldü. Furkan Zıbıncı'nın Şebnem Şirin'in evine aralıklarla gidip kaldığı belirtildi.

'O, BENİM MELEĞİM'

Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morgundaki otopsinin ardından yakınları tarafından alınan Şebnem Şirin'in cenazesi, annesinin İncilipınar Mahallesi'ndeki evine götürüldü.

Burada dua edilip helallik alındı. Büyük acı yaşayan Pervin Tokat, kızının cenazesine sarılarak, "Bebeğimdi o benim, meleğimdi. Canım yavrum" diyerek feryat etti.

"BIRAKMAM, BIRAKAMAM KIZIMI"

Ayakta durmakta güçlük çekmesine rağmen kızının tabutunu bir an olsun bile bırakmayan baba Halil Şirin, “Bırakmam, bırakamam kızımı. Hakım helal olsun, helal olsun” diyerek cenaze boyunca gözyaşı döktü.

Yakınlarının desteğiyle kızının tabutunu takip eden acılı anne Pervin Tokat’ın, “O genç kardeşiniz benim kızımdı. Haberini yaparsın Ayhan abisi” sözleri, törene katılan herkesi ağlattı.

Duygusal anların yaşandığı törenin ardından Şebnem Şirin’in cenazesi toprağa verilmek üzere Güney ilçesine doğru yola çıktı.

Törene katılan kadınlar, cenazenin uğurlanmasının ardından kadın cinayetlerine tepki göstermek için kısa süreli oturma eylemi gerçekleştirdi.

'PRENSESLER YOK OLMASIN, BENİM MELEĞİM GİTTİ'

Şebnem Şirin'in Güney ilçesinde toprağa verilmesinin ardından anne Pervin Tokat, açıklama yaptı. Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Tokat, "Benim prensesim gitti. Prensesim soldu. Başka prensesler solmasın. Prensesler yok olmasın. Benim meleğim gitti" dedi.

Kardeşini toprağa vermenin üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Şevket Şirin ise "Çok üzgünüz. Suçlunun cezasını çekmesini istiyoruz. Bir daha kimsenin canı böyle yanmasın. Adaletin yerini bulmasını istiyoruz. Başka bir isteğimiz yok" diye konuştu.

Şebnem Şirin'in teyzesi Nezihe Demirler, "Ne olur peşini bırakmayın. Ben onun teyzesiyim, o benim canımdı. Soldu benim çiçeğim. Yüzüne bakmaya kıyamıyordum" ifadelerini kullandı.

Teyze Sultan Topaloğlu da "Daha 25 yaşındaydı, bizim yeğenimiz. Üniversiteyi bitirmişti. Hayalleri vardı. İşe girecekti. Çok hayalleri vardı. Cıvıl cıvıl bir insandı" diye konuştu.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası