fimer x206 kullanıcı yorumları / FIMER X PLASTİK ÖN KAPAK - AYPAR ELEKTRİK

Fimer X206 Kullanıcı Yorumları

fimer x206 kullanıcı yorumları

Fimer Fımer X Inverter Kaynak Makinası Amper X

Fimer Fımer X Inverter Kaynak Makinası Amper

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Hobikon

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Hobikon tarafından gönderilecektir.
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Fimer Fımer X Inverter Kaynak Makinası Amper

• Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Fiyatları & Yorumları

Kaynak Makinesi Markaları ve Modelleri

Metal, plastik ve boru gibi malzemeleri birleştirmemizi sağlayan kaynak makineleri, tadilat zamanlarında en çok ihtiyaç duyulan aletlerden birisidir. İnverter, Gazaltı, Argon, Plazma ve PVC gibi farklı çeşitleri olan bu makinelerin en iyilerini listeledik.

Kaynak makinesi tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimizde Stanley, Magmaweld ve Fimer gibi markalarının modelleri bulunuyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine göre değerlendirerek sıraladık.

Şüphesiz kaynak makinesi alırken önce teknik özelliklerine bakarız. Bu yüzden içeriğimizde kaynak makinelerini detaylıca inceleyerek teknik özelliklerini derledik. Ayrıca içeriğimizde en iyi kaynak makinelerinin yorumlarını bulabilirsiniz.

SıraMarkalarGerilim (V)neoldu Puanı
1Magmaweld Monostick i V10/
2Askaynak İnverter V10/
3Stanley WdIc2 V10/
4Jcb Pro Plus Blue V10/
5Fimer X Inverter V10/
6KLPRO KLMMA V10/
7Oerlikon Monostick İ V10/
8Otto Tech S V10/
9Ozito Top Arc Pro V10/
10Sturdy Amper Electronık V10/

En İyi 10 Kaynak Makinesi Tavsiyesi

Yüksek güvenlikli en iyi kaynak makinesi modelleriyle karşınızdayız. Kullanışlı yapısıyla dikkat çeken uzun ömürlü kaynak makinelerini özenle seçtik.

İşte en iyi kaynak makinesi markaları:

1. Magmaweld Monostick i

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Kolay taşınabilir olması
Tabanının geniş olması

En iyi kaynak makinesi modellerini listelediğimiz içeriğimize Magmaweld markasının Monostick i ürünüyle başlıyoruz. İnverter teknolojisi sayesinde diğerlerine göre daha az enerji tüketen Magmaweld Monostick, aşırı ısınmaya karşı termik korumalıdır. Geniş tabanı sayesinde devrilme gibi durumlar yaşamayacağınız kaynak makinesi, hafif yapısıyla çok beğenilmektedir. Ayrıca açık havada da kullanılabilen bu ürün, en çok tavsiye edilen kaynak makinesidir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü sipariş verdikten 3 gün sonra elime ulaştı. İlk önce bunun için teşekkür ederim. Ürüne gelecek olursak oldukça kaliteli ve dayanıklı. Uzun kullanıma da uygun. E**** K.

👤 Bir arkadaşımda bu ürün vardı. Bir kere kullandım ve çok beğendim. Şimdi de aldım. Herkese tavsiye ederim. Ş**** Ü.

2. Askaynak İnverter

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Sessiz olmasıYüksek fiyatlı olması
Düşük enerji tüketimi

Ağır çalışma koşullarında işinizi kolaylaştıran Askaynak İnverter , yüksek motor gücü sayesinde her türlü işin altından kalkacaktır. Fan soğutması sayesinde aşırı ısınmanın önüne geçen kaynak makinesi, maksimum 6 KW güç tüketimi yapmaktadır. Ek olarak bu makine, çevresindeki ölçüm cihazlarına elektromanyetik açıdan zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü beğendim. Elime çok hızlı ulaştı ve paketleme süper. Kablo kaliteli, makina kaliteli ama tek anlamadığım bir şey var. O da makinayı açar açmaz fan çalışması. Sessiz ama fan sesi var baya. Yine de güzel beğendim. Sercan A.

👤 Çok kaliteli ve harika bir kaynak yapan makina. Uygun fiyatınız sebebiyle vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Gürkan G.

3. Stanley WdIc2

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Sıcak başlatma sistemiAşırı ısınma koruma sisteminin olmaması
Hafif olması

Kaynak makinesi tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Stanley WdIc2 ile devam ediyoruz. Anti Stick özelliği sayesinde kaynak sırasında elektrotun yapışmasını önleyen Stanley WdIc2, turbo fanlı sağlam saç gövdeye sahiptir. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde oldukça kullanışlı olan kaynak makinesinin LED'den yapılmış termal koruma göstergesi vardır. Ayrıca Rukil elektrotlar için uygun olan bu ürün, malzeme kalitesiyle adından çokça söz ettiriyor.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürün elime bugün geçti, çok güzel. Almak isteyenlere tavsiye ederim. elektrot, denedim çok güzel yakıyor. 4 ve 5'i deneyemedim, ürün sağlayıcısına teşekkür ederim. Çok güzel paketlenmiş. M**** A.

👤 Ürünü teslim aldım. Gayet güzel paketlenmiş. Stanley zaten iyi marka. Ürünü kullandım ve gayet iyi çalışıyor. Kısacası memnun oldum. A**** T.

4. Jcb Pro Plus Blue

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Aşırı ısınmaya karşı koruma sistemiYüksek fiyatlı olması
Sağlam yapısının olması

Jeneratörle beslemeye uygun olan Oerlikon Monostick İ, hafif ama sağlam bir yapıya sahiptir. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan bu kaynak makinesi, açık havada kullanıma uygundur. Ek olarak bu ürünün kolay taşınabilir bir yapısı vardır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Makine bugün elime geçti. Deneme amaçlı bir iki punta attım çok güzeldi. Orijinal ürün ve yetkili bayi. Whatsapp'tan garanti uzatmaya mesaj attığımda anında garanti uzatması da yapıldı. Bunun içinde teşekkür ederim. Ayrıca bugün elektrottan çıkan koku beni çocukluğuma götürdü. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim. M**** K.

👤 Kolay taşınan güçlü bir ürün. Remork tamiri yaparken hiç durmadan 40 tane 4mm elektrot yaktım ısınma, durma yapmadı. Musluklu torç takınca TIG kaynak da yapılabiliyor. M**** P.

5. Fimer X Inverter

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Hafif olmasıLED göstergesinin olmaması
Uzun süre kullanıma uygun olması

En iyi kaynak makinesi modelleri listemize Fimer markasının bu ürününü almasak olmazdı. Yapışma yapmadığından dolayı amatör kullanıcılar için uygun olan Fimer X , hafif ve yüksek performanslı olması sayesinde iş için kullananların bir numaralı tercihi olmayı başarıyor. Ayrıca bu ürün İnverter motoru sayesinde düşük enerji tüketimi yapmaktadır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıBelirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk kaynak makinem. Kalitesini başka cihazlarla kıyaslayamıyorum ama bence çok şık ve düzgün bir makine. Amper ayarı son derece hassas çalışıyor. Birkaç video izleyerek 2 günde kaynak yapmayı öğrendim ve kendi tasarımım olan bir orta sehpa yaptım. Tavsiye ediyorum. Alper G.

👤 Ürün mükemmel bir şekilde paketlenmiş olarak geldi. Kargoda kesinlikle sorun olması imkansız, güvenle alın. Çalışması ve kullanışı güzel denedim. İbrahim S.

6. KLPRO KLMMA

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Sıcak başlangıç özelliği
Yapışmayı engellemesi

PFC teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlayan KLPRO KLMMA ürününde 2 fanlı soğutma sistemi vardır. Bu soğutma sistemiyle uzun süreler boyunca ısınmadan çalışabilen kaynak makinesi, hafif yapısı sayesinde çok beğenilmektedir. Ayrıca sıcak başlangıç özelliği olan makinede bu sayede hızlı bir şekilde kaynak yapabileceksiniz.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Fişe taktım çalıştı, sorunsuz. Bence çok doğru bir karar verdim bu ürünü seçmekte. İçinden çıkan aynı marka spiral ve 10 adet taş da çok sevindirdi, teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum, beklediğimden fazlası ile karşılaştım. Sefa K.

👤 Doğrusu ben kaynakçı değilim. İlk defa kaynak makinesi aldım. Çok makine araştırdım aradım taradım, bu makine kafama yattı. Bunu aldım hem hesaplı hem hediyeli. Herkese hayırlı alışverişler. S**** T.

7. Oerlikon Monostick İ

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Yüksek performanslı olmasıAşırı ısınma korumasının olmaması
Jeneratörle kullanıma uygun

Kaynak makinesi tavsiyesi içeriğimize Oerlikon Monostick İ ile devam ediyoruz. Makine ne kadar uzakta olursa olsun performans kaybı yaşamadan kaynak yapabilen Oerlikon Monostick İ, aşırı ısınmaya karşı korumalıdır. Hafif ve sağlam yapısı sayesinde çok tercih edilen kaynak makinesi, jeneratörle beslemeye uygundur. Ek olarak bu makineyi açık havada da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık7 kg
Koruma SınıfıIP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Kargom öngörülen süreden çok önce geldi. Ürünü aldığım firma ambalaj yaparken her türlü riski göz önünde bulundurmuş. Ürünü henüz kullanmadım ama yanılacağımı düşünmüyorum. M**** K.

👤 Kaynak dendi mi bu marka ne alırsan al. Mükemmel bir makine. Diğer markaları kötü demiyorum ama iş bilenin kılıcı bu makinadır. Son nokta. E*** K.

8. OttoTech S

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Amper göstergesinin dijital olması
Aşırı yük koruma sistemi

Açık veya kapalı her türlü alanda kullanılabilen Otto Tech S, İnverter teknolojisi sayesinde %35'e varan enerji tasarrufu yapmaktadır. Termal aşırı yük koruyucu ve gösterge lambası olan bu kaynak makinesi, sıcak başlangıç özelliğine sahiptir. Bu sayede elektrot kolayca tutuşur ve daha hızlı bir şekilde kaynak yaparsınız.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık7 kg
Koruma SınıfıBelirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 Kargo çok hızlı geldi, ekiplere teşekkür ederim. Ürün ise oldukça kaliteli. Uygun fiyatlı olması da ayrı bir güzellik. M**** T.

👤 Ürünü çok beğendim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Herkese tavsiye ederim. P**** A.

9. Ozito Top Arc Pro

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Uygun fiyatlı olmasıMalzeme kalitesi
Dijital göstergesinin olması

Özel tasarımlı plastik havalandırma ızgaraları sayesinde su girişini engelleyen Ozito Top Arc Pro, uygun fiyatıyla çok tercih edilmektedir. Ark kuvveti değeri ön panel üzerinden ayarlanabilir olan bu kaynak makinesini jeneratör ile çalıştırabilirsiniz. Ayrıca ürün hafif yapısı sayesinde herkes tarafından kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık kg
Koruma SınıfıIP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Henüz elektrot yakmadım ama ilk gözlemlerim ve cihazın ilk çalışması güzel. Kargo çok hızlı geldi. Ürün hafif ve kompakt. Torç, şase kabloları kalın ve yeterli uzunlukta. Zaten omuz askısı ile omzunuzda taşıyabilirsiniz. Çalışması kolay ürün. Sorunsuz ve sıkıntısız kullanırım inşallah. Teşekkürler. S**** E.

👤 Beklediğimden hızlı geldi, çok hafif ve çok kibar. Yaklaşık 1,5 saat çalışma yaptım. Sorunsuz ve gayet başarılı bir çalışma oldu. Üstelik kaynak işinde acemi olmama rağmen hiç zorlanmadım, tavsiye ederim. Cemal E.

Sturdy Amper Electronık

Kaynak Makinesi

ARTILAREKSİLER
Kaynak akımının ayarlanabilmesiLED göstergesinin olmaması
Aşırı ısınmaya karşı korumalı olması

En iyi kaynak makinesi modelleri listemizi Sturdy ile bitiriyoruz. Elektronik kontrol kartı ile kademesiz bir şekilde kaynak akımını ayarlayabildiğiniz Sturdy Amper Electronık, 4 bobinli transformatör sistemine sahiptir. Aşırı ısınmaya karşı termik koruması olan makine, uzun süre kullanıma uygundur. Ayrıca bu kaynak makinesi uygun fiyatlı olması sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi V
Ağırlık15 kg
Koruma SınıfıIP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Beğendim, güzel iş görüyor. Amcamın oğlunda vardı. Kullanırken gördüm ve gayet iyi iş görüyordu. Bende aldım. Herkese tavsiye ederim. E**** H.

👤 Uygun fiyatıyla ve kalitesiyle beni kendisine çekti. Uzun araştırmalar sonucu aldım. Gereksiz yere yüksek fiyatlı ürünleri almanıza gerek yok. Tavsiyemdir. A**** Y.

Kaynak Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi kaynak makinesi modellerini yukarıda listeledik. Bu kısımda ise kaynak makineleri hakkında merak edilenleri derledik. İşte kaynak makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Kaynak makinesi fiyatları ne kadar?

Kaynak makinesi fiyatları cihazın gücüne, güvenlik sistemlerine ve kalitesine göre değişmektedir. En ucuz TL civarında bulabileceğiniz kaynak makinelerinin üst segmentteki modelleri ise TL'ye satılmaktadır.

Kaynak makinesi nasıl çalışır?

Elektrik akımlarının zıt uçları birbirine değerse bir ısı ortaya çıkar. Kaynak makineleri de adına Slavianoff denen bu yöntemi kullanarak çalışmaktadır.

Kaynak makinesi nasıl kullanılır?

İlk önce elektrotu tutucuya yerleştirin. Sonra kelepçeyi seçtiğiniz parçaya takın. Son olarak kaynak yapmak istediğiniz kısma doğru makineyi hareket ettirin.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası