sürekli foto isteyen erkek / Bir Erkeğin Sizi Sadece Seks İçin İstediğini Gösteren 20 işaret

Sürekli Foto Isteyen Erkek

sürekli foto isteyen erkek

Tweet

Tarhan: Köle modeli kadın isteyen erkek kendine bilgisayar alsın!

Lokman Hekim Üniversitesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Üsküdar Üniversitesi Rektörü prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı misafir etti. “Kadın Erkek İlişkileri” başlığında akademik, idari kadronun yanında öğrencilere de seslenen Tarhan günümüzün kadın modellerine ilişkin çok çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. İtaat eden, köle kadın modelinin günümüzde kalmadığını, bu model kadın arayan erkeklerin ise kendilerine istedikleri gibi kontrol edebileceği ve kullanabileceği bir bilgisayar almaları önerisinde bulundu. Kadını uzvu gibi gören erkek modelin doğru olmadığını vurgulayan Tarhan eş ilişkilerinde eş başkanlık modelini önerdi. 

Lokman Hekim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Konferanslar dizisinin ilkinin konuğu Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan oldu.Lokman Hekim Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Kadın Erkek İlişkileri” başlıklı konferansa yoğun öğrenci katılımının yanında akademik ve idari kadro da katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirilen programda Tarhan, kadın erkek ilişkileri bağlamında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İlk olarak kadın, erkek beyninin farklılıklarına dikkat çeken Tarhan, kadın ve erkek arasındaki fırsat eşitliğinin önemine vurgu yaptı. Kadın ve erkek arasında biyolojik eşitliğin söz konusu olmadığını belirten Tarhan kadının özgürleşme hareketinin bazı oluşumlar tarafından suistimal edildiğini söyledi. Kadının özgürleşme hareketinin sonuna kadar doğru olduğunu vurgulayan Tarhan, bunun cinsiyetçi bir yaklaşımdan uzak olması gerektiğini belirtti. Tarhan, “Aksi halde aile değerleri yıpranıyor, aileyi zayıflatan sonuçlar ortaya çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Tarhan: Köle modeli kadın isteyen erkek kendine bilgisayar alsın! 2

Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in hayatında 3 katın tipi olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu modelleri şu şekilde değerlendirdi:

Kültürümüzde 3 kadın tipi…

“Peygamberimizin hayatında 3 türlü kadın tipi var. İlki Hz. Hatice. Hz. Hatice, anaç bir kadın, Peygamber Efendimizden yaşça büyük, onu rahatlatan, ona güven veren anaç bir kadın tipiydi. İkincisi ise Hz. Ayşe. Ayşe ise bilge bir kadındı. Çok aktif, yanlışa yanlış, doğruya doğru diye karşı çıkabilen, itiraz edebilen bir modeldi. Peygamber efendimizin de en sevdiği olarak ifade ediliyor. Diğer model ise Hz. Fatma modeli. Hz. Fatma modeli, erkeklerin gölgesinde kalan bir kadın tipi. Erkekler bu modeli çok sevdi. Ancak bu çağa uygun bir model değil. İtaat eden, karşı çıkmayan bir kadın tipi erkekler için güzel, ama 21. Yüzyılda mümkün değil.”

Tarhan: Köle modeli kadın isteyen erkek kendine bilgisayar alsın! 3

Doğru model hangisi?

Kültürel olarak Hz. Fatma modelini seçtiğimizi ifade eden Prof. Dr. Nevzat Tarhan, yeni kuşak kadınların bu modelde olmadığını, günümüz kadınının ‘benim de fikrim var, ben farklı düşünüyorum’ diyebilen kadın modeli olduğunu kaydetti.
İtiraz eden kadın modelini kabul etmeyip, itaat eden, kadını uzvu gibi gören erkeklerin günümüzde hala olduğunu vurgulayan Tarhan eşler arası ilişkilerde ‘Eş Başkanlık’ modelini önerdi.

Tarhan: Köle modeli kadın isteyen erkek kendine bilgisayar alsın! 4

“Kadını uzvu gibi gören anlayış doğru değil”

“Kadın erkek arasında yatay ilişki gerekiyor. Taraflar bir konuyu, meseleyi birlikte halledecek ve karar verecekler. Aile içi gerçeklikte son sözü kadın söyleyecek. Erkek bu hakkı kadınlara versin. Dışardaki bazı konularda da son sözü de kadın söyleyebilmeli. Burada tek doğru yok. Kadın erkek nasıl denge kurar anlaşırsa, o aile için doğru odur. Şunu söyleyebilirim ki kadının hür olmadığı ortamlarda iyi çocuk yetiştiremeyiz. Günümüzde bakıyorsunuz gençlerimizin çoğu evlenmek istemiyor, evlilikten kaçıyor. Neden? Çünkü; devamlı kavga, gerilim var ve yakınlarının çoğu boşanmış. Dolayısıyla gençler evlilikten uzak duruyor. Bu da evlilik değerine zarar veriyor. Evlenmekten korkuyorlar. Öncelik aile bağları ve kadın erkek ilişkisini sağlamlaştıracak bu çağın çözümlerini bulmalıyız. Köle gibi kadın modeli aramak doğru değil. Bu tip arayan erkeklere ben bilgisayar öneriyorum. Kendilerine bir bilgisayar alsınlar. Diledikleri gibi kontrol etsinler. İstediklerinde tek tuşla kapatsınlar. Köle tipi bir insan modeli yok artık.”

Tarhan: Köle modeli kadın isteyen erkek kendine bilgisayar alsın! 5

Okunma : 8598

ÜHA

İlgili

Haberler

• Kalitesiz uyku en büyük sağlık sorunu

Kalitesiz uyku en büyük sağlık sorunu

Üsküdar Üniversitesi, Kurucu Rektörü, Psikiyatrist, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Uyku Hijyeni, Ruh, Beden, Sağlık, Uyku Apnesi, Uyku Kalitesi, Yetersiz Uyku Sendromu, Huzursuz Bacak Sendromu, Yorgunluk, Unutkanlık, Melatonin

Bir erkek neden sürekli fotoğraf ister? Fotoğrafınızı göndermenizi istediklerinde ()

İnternetin gelişiyle birlikte dünya tamamen ve geri dönülmez bir şekilde değişti. Çalışmamıza, seyahat etmemize, ders çalışmamıza, eğlenmemize ve elbette birbirimizi tanımamıza yardımcı oluyor, diye yazıyor Lady.mail.ru.

“Eskiden şöyleydi: insanlar tanışır, randevuya çıkar, konuşur, yakınlaşırdı. Ve ancak bundan sonra seks yaptılar, - psikolog ve seksolog Inna Melnikova'yı açıklıyor. - Şimdi her şey tersine dönüyor: Web'de tanışıyorlar çünkü zaman yok. İnsanlar duygular ister, ancak kur, yakınlaşma için zaman ve çaba harcamak istemezler. Bu nedenle, yazışmalar bir toplantıya değil, kişisel yaşamın ayrıntılarının ve baharatlı fotoğrafların değiş tokuşuna yol açar.

İlişkiye yeni bir şeyler getirmek, uzun bir iş gezisi durumunda samimiyeti korumak için kurulan çiftlerde daha önce erotik fotoğraflar gönderildiyse, şimdi siteden bir yabancıya eğlenceli bir resim gönderebilirsiniz. Fark sadece daha kişisel olana geçiş hızında değil, aynı zamanda güven içindedir: ilk durumda, ikinci durumda - ne yazık ki, yoktur.

Inna Melnikova, “Sorun şu ki, Web'de kısa bir iletişim bile (birkaç günden itibaren) birbirinizi zaten tanıdığınız ve birbiriniz hakkında her şeyi bildiğiniz izlenimini yaratıyor” diyor. - Partnerin profilini sosyal ağlarda görebilir, hakkında yazdıklarını okuyabilirsiniz. Ancak, İnternet yalnızca güven ve yakınlık yanılsaması yaratır. Aslında olmuyor."

kim neden gönderiyor

Hem erkeklerin hem de kadınların bunu zevk için yaptığını inkar etmek aptallık olur. Ve yine de, sadece değil.

“Erkekler zamandan tasarruf etmek isterler. Bir kadının ne kadar güzel olduğunu önceden fotoğraflardan değerlendirmek istiyorlar. Ancak çoğu zaman doğrudan bu konuda yazmıyorlar. Ve sadece fotoğraflarını göndererek bir kadını aynı şeyi yapmaya teşvik ediyorlar” diyor Inna Melnikova.

Erkeklerin mantığı basittir: Toplantıdan önce Web'de konuştuysak, kişisel şeyler hakkında konuştuysak ve hatta fotoğraf alışverişinde bulunduysak, o zaman gerçek hayatta ilk toplantıda, hemen seks yapma olasılığı büyük ölçüde artar.

“Kadınlar çoğunlukla daha uzun bir ilişki tarafından yönlendiriliyor. Hoşlandığı bir adam ortaya çıktığında onunla bir ilişki kurabileceğini düşünür. Ve eğer fotoğraf isterse, onu reddederek bu fırsatı kaybetmekten korkuyor” diyor uzman.

Erkekler bu korkuyu manipüle eder, ısrar eder, basın. Ancak anlamak önemlidir: iletişim, tanıdık ve ilişkilerle gerçekten ilgilenenler reddedilmekten korkmazlar.

Böyle bir nüans var: İnternet üzerinden iletişim, duygular, dinamikler olduğu sürece devam ediyor. Samimi fotoğraflar, heyecanın korunmasına ve sürüşe yardımcı olur. İletişimde kalmak için daha güçlü bir teşvike, daha samimi fotoğraflara ihtiyacınız var. İlişkide yeni bir şey görünmüyorsa - toplantılar, iletişim, tanıdıklar, tanıma - o zaman bu yazışmayı yalnızca resimlerle teşvik etmek kalır.

kendinizi nasıl korursunuz

Inna Melnikova, kendinizi korumanın birkaç yolunu sunar.

1. Kendi fotoğraflarınızı değil, başka birinin fotoğraflarını gönderin. Ve başka biri gibi davranmak zorunda değilsin. Prensip olarak, güzel kadınların, erkeklerin ve çiftlerin herhangi bir heyecan verici fotoğrafı, karşılıklı ilgiyi oldukça iyi ısıtacaktır.

2. Yüzün çerçeveye düşmediğinden emin olun. Fotoğraf bir yerde çıksa bile kimse bu muhteşem sandığın sahibini tanıyamaz.

3. Reddetmekten korkmayın. Bir kadın bir erkeği gerçekten seviyorsa ve onunla tanışmak istiyorsa, reddetme onu utandırmaz.

4. Stüdyoda güzel bir erotik fotoğraf çekimi yapın. Bunu kimseye göstermeye cesaret edemeseniz bile, benlik saygısını özgürleştiren ve yükselten mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız.

Bir psikoloğa soru

Ben 36 yaşındayım (kocam öldü), adam 35 yaşında (polis, boşanmış). Yaklaşık 7 yıldır tanışıyoruz, henüz cinsel ilişkimiz olmadı, internetten yazışıyoruz, telefon numaramı biliyor ama nedense hiç aramadı, internet üzerinden yazışmayı tercih ediyor. Başka bir adamla medeni bir evlilik içinde yaşadığımda evimize gelirdi. Şimdi yalnız yaşıyorum. Yazışmalarımızda, ilgilendiğim şeyi, hayata dair her türlü ayrıntıyı sevdiğimi başlarda öğrendim ve bir araştırmacı gibi benden en ince ayrıntısına kadar sordum. Şimdi beni sekse meylettiriyor, ne tür seks yaptığımı öğreniyor. Yazışmaların başında benim hakkımda çok fazla iltifat vardı. Birbirimizden uzakta yaşadığımız için (aynı evde yaşıyorduk) 5 aydır yazışıyoruz. 4 ay boyunca bana sadece iltifatlar yazdı. Son bir aydır benimle seks yapmak istediğini yazıyor. Ama en çok benden kendisine çıplak bir fotoğraf göndermemi istemesi beni şaşırttı, defalarca sordu. Onunla iletişim kurmaya devam etmeyi veya ilişkiye son vermeyi bile bilmiyorum. Söylesene, bir adam çıplak fotoğraf istediğinde bu ne anlama geliyor? Onunla tanışmaktan biraz korkuyorum...

Merhaba Tatyana! bakalım neler oluyor:

Yaklaşık 7 yıldır tanışıyoruz

telefon numaramı biliyor ama nedense hiç aramadı, internet üzerinden yazışmayı tercih ediyor

şunlar. canlı iletişimi tercih etmiyor - onunla tanıştınız mı? kişisel olarak etkileşime girdi mi? Sonuçta, yazışma bir kişi hakkında herhangi bir bilgi VERMEZ - özellikleri, alışkanlıkları, farklı durumlara tepki verme tarzı nelerdir, akrabaları, arkadaşları ile nasıl iletişim kurar, ilgi alanları nelerdir?

Başta yazışmalarımızda ilgimi çeken şeyleri sevdiğimi, hayata dair her türlü detayı sevdiğimi ve bir araştırmacı olarak en ince detayına kadar sorduğumu öğrendim.

ancak - oyunun tüm bu kurallarına SİZ kendiniz gittiniz - onunla iletişim halinde olun, cevap verin, iltifatlarını kabul edin, çeşitli soruları yanıtlayın - O SENİ tanıyor - ve SİZ onu DEĞİL! Neden? bu bilgileri sizinle iletişimde kullanmak için!

(tabii ki, bir araştırmacı olarak DEĞİL - bunu SEN nasıl görüyorsun!)

hakkında ne biliyordun?

Şimdi beni sekse meylettiriyor, ne tür seks yaptığımı öğreniyor.

bunu istiyor musun? Değilse, neden tutuyorsun? neden ona bundan bahsetmiyorsun?

5 aydır mesajlaşıyoruz

4 ay bana sadece iltifatlar yazdı

Ve bunca zaman sen kabul ettin! İnternette bir kişiyle konuşmak daha kolaydır, çünkü o aslında etrafta değil - ve buna göre sizi görmüyor - o zaman iltifatlar ne hakkında?

Son bir aydır benimle seks yapmak istediğini yazıyor. Ama en çok benden kendisine çıplak bir fotoğraf göndermemi istemesi beni şaşırttı, defalarca sordu. Onunla iletişim kurmaya devam etmeyi veya ilişkiye son vermeyi bile bilmiyorum

ama buna dikkat et! hiçbir durumda fotoğrafınızı GÖNDERMEYİN (hayatta kaç farklı durum olduğunu hayal edemezsiniz!) - ve kendiniz için düşünmeye değer - SİZE ihtiyacı olan olgun bir kişi - virtüözlük içinde bir ilişki sürdürür mü? seks teklif? ve fotoğraf gönder?

Söylesene, bir adam çıplak fotoğraf istediğinde bu ne anlama geliyor? Onunla tanışmaktan biraz korkuyorum...

Prensip olarak, bunun arkasında gerçekte ne olduğunu söylemek imkansızdır - sonuçta, durumu SİZİN gördüğünüz gibi tarif edersiniz (ve O'nun ne gördüğünü BİLMİYORUZ) - AMA - bu tür ilişkilerde dikkatli olmalısınız - bu bir erkeğin internette iletişim kurması daha kolay (soru neden veya gerçekte ilişkiler kurmaktan - veya sorumlu olmaktan - genel olarak, herhangi bir adım atın) - ama sırada ne var? fotoğraftan sonra? flört ve seks? olası değil (bu alanda da sorunlar olması oldukça olası - bu yüzden sanallığa geçiyor!)

ama seçmek size kalmış - eğer bu şekilde ilişkiler kurmak istiyorsanız - sorumluluk inşa edin - ve seçimleriniz SİZE ait! sadece bir düşünün - bu ilişkiler size şimdi ne veriyor? neye sahipsin? gerçek bir ilişki var mı? planlar? Ve bu ilişkiler ne verecek? çünkü her şeyi kabul edersen, cevapla, gönder - o zaman bunu yaparak ona tüm bunları kabul ettiğini göster! kendini duy! ne istiyorsun

Tatyana, gerçekten ne olduğunu anlamaya karar verirsen - benimle temas kurmaktan çekinmeyin - arayın - size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım!

İyi cevap2 Kötü cevap0

İşte yazışma yaptığınız yabancının hiçbir bahaneyle yapmaması gerekenler sıralandı.

Tek kelimeyle, bu onun için bir tabu listesi. Her nokta sizin için bir DUR işaretidir, yavaşlayın, motoru sürmeyin, şevkinizi ölçün. Bazı noktalar eşleşirse, sakinleşmeli ve sağduyuyu açmalısınız.

Her öğe, "kancayı yutmaya" başladığınız anlamına gelir! Bu yüzden, şimdi kancadan kurtulma zamanı, çünkü şimdi sizi manipüle etmeye çalışıyorlar veya zamanınız, paranız, çabanız, duygularınız vb. pahasına onun sorunlarını çözmeniz için sizi zorluyorlar.

Ve erkeğiniz aşağıda listelenenlerin yarısını yaparsa, bu düşünmek için bir fırsattır - onunla çok mu fazla zaman harcıyorsunuz? Ama çok fazla dizginlenmiyor musun ve tüm ilişkileri kendi üzerine sürüklemiyor musun? kafana çok takmadın mı Unutmayın, şimdi %50 oranında bir at gibi koşumlanırsanız, o zaman düğünden sonra hepsi %70 ve %100 olacak!

Kur döneminde, prensiniz sizi bu sorunlardan korumadıysa, aynı zamanda size astıysa, sonra ne olacak? Sakince düşünün, her şeyi ayık bir kafayla tartın. Bir ünlem işareti, KABUL EDİLEMEZ bir şeyi işaretledi. Böyle ikiden fazla nokta varsa bu prense barışçıl bir şekilde veda etmenizi de tavsiye ederim.

Öyleyse, ciddi bir ilişki havasında olan normal bir erkek tarafından YAPILMAMASI gereken şey:

profili silmeyi İSTEMEmelidir (sonuçta sildi! ciddi niyetleri var vs.)

sizi takip etmemeli, sizi farklı sitelerde aramalı ve suçlamalı - "orada ne yapıyordunuz ???"

belirli bir zamanda çevrimiçi olmayı talep et ve başka bir şey değil

başka erkekleri kıskanmak, mektuba cevap vermemen, meşgul olduğun için Skype'a girmeyi reddetmen ama inanmaması vs.

onun için uygun olan her zaman ara
! onu kendin aramanı istemek (özellikle ilk harfte!)
! para veya hediye göndermeyi ister (fark etmez - kendisi veya "ailesinden" herhangi biri için, bir doğum günü veya cenaze için) Bu - sepette, tereddüt etmeden, duygu ve pişmanlık duymadan! Cevap olarak suçlama yazmayın, her şey sessiz, devam edin. Bunu unut ve hepsi bu. Ve ona kızmayın.)

eski eşinden çok şikayet etmemeli

! kamerayı açmaz, ancak kameranızı her zaman açmanızı gerektirir!

! çıplak veya yarı çıplak fotoğraflarınızı göndermeyi istememelisiniz

!!! çıplak göğüsleri veya vücudun diğer kısımlarını kameraya göstermeyi ister (bir kez istediyseniz sepete gönderin, KAYBETMEYİN!)

! sürekli erotik içerikli uzun mektuplar yazmamalı

!! Sevdiğiniz pozisyonlar ve yatak aşkıyla ilgili diğer detaylar hakkında sürekli sorular sormamalısınız.

! - ne tür iç çamaşırı giymeyi seversin ya da seversin - "şu an külot mu giyiyorsun" diye cevap vermen için ısrar etme.

her zaman seks ve erotik hakkında sorular sormamalı, belki bir ya da iki kez şaka yapıyormuş gibi.
Erkekler sizi bu tür sorularla, tepkinizle ve iffet derecenizle test edebilir, böylece izin verdiğiniz sınırları araştırabilir. Böyle bir soruyu mütevazı bir şaka ile cevaplamak ve bunun hakkında daha fazla yazmamalarını istemek daha iyidir.
Bir düşünün, bir yabancıdan seksin detaylarını sorar mısınız? Değil? Ama sana bunu soruyor... Ah! Evet, düşüneceksiniz - Ama bu, beni zaten kadını olarak gördüğü anlamına geliyor! Sonuçta, öyle dedi - "Artık yalnız değilsin, bana sahipsin. Ben senin erkeğinim!"

İyi. Zaten bir erkeğin varsa - o. Öyleyse kendinize bu soruya dürüstçe cevap verin - sorunlarınızda size bir şekilde yardımcı oluyor mu?

Değilse, o zaman bu henüz senin erkeğin değil ve bu nedenle onunla seks konularını tartışacak hiçbir şey yok. Çünkü o çok eğleniyor, şimdi dünyaya dön, düşlerinde yüksekten uçma, düşmek canını acıtacak, inan ben neden bahsettiğimi biliyorum. Yani bir erkek seks hakkında çok şey yazıyorsa, ya sizi test ediyor ya da eğleniyor (tam olarak ne olduğunu bilmek zor. Çünkü birçok faktöre bağlı). Ama kesin olarak söyleyebileceğim bir şey var - bunu sürekli yapıyorsa sana saygı duymuyordur. Ve bir erkek bir kadına saygı göstermezse, onunla evlenmez.

03/02/03
İnternette fotoğraf paylaşmak umutsuz, gülünç bir iştir ve tomurcuklanan her türlü iletişimi öldürür. Bana portrelerini vermeye hazır olan, ama sanal-dijital görünümlerini sergilemek için ısrarlı taleplerle daha da sinir bozucu olan meraklılar beni rahatsız ediyor. Ben temelde böyle şeylere karşıyım, çünkü sadece konuşma (yazışma) sürecinde yaratılan imaja değer veriyorum, gerisi umurumda değil. ama birkaç kez vazgeçtim, itiraf ediyorum. Ya muhatap bolca salya akıtmaya başlar, konuşmayı buluşma tekliflerine indirger ya da Başkan Putin ile kol kola bir Mercedes kol süren siyah bir modelle buluşma umutlarını haklı çıkarmazsınız ... Her durumda bir çıkmaz sokak.

HimEra, 04/02/03
Tarayıcım var ama fotoğraf taramak için çok tembelim :) Genellikle web sitesi tasarımı veya iş için bazı resimleri tararım - ağ üzerinden arkadaşlara hediyeler, ancak bir fotoğraf .. Bir as üzerinde iletişim kurarken, bir erkek ilk 10 dakika içinde bir fotoğraf isterse, bana olan ilgisini hemen kaybeder. Birine doğrudan sordum: ya fotoğrafımı beğenmezse? 70 boyundaysam ya da yüzümde kocaman bir yara izi varsa? Böylece yoldaş tüm ciddiyetle benimle iletişim kurmayı bırakacağını söyledi. Her neyse, bir erkek özellikle kendi şehrinizden bir fotoğraf istediğinden, sadece kendisi için bir kız arıyor .. ama internette onu bulmak çok kolay görünüyor .. Freeloaders .. bir kilometre baypas ediyorlar :) )) Genel olarak, Başak ile aynı fikirdeyim (gee-gee, ben de bir anlamda Başak'ım - Zodyak işaretine göre) - bu bir kısır döngüdür. İnternet iletişimi için fotoğrafa gerek yoktur.

III. Elizabeth, 05/02/03
İletişimin ilk birkaç haftasında, bu genellikle anlamsızdır, ilk 10 dakikadan bahsetmiyorum - bu aşamada “fotoğrafını gönder” ifadesi “şimdi sana bakacağım ve sonra” ifadesine eşittir. Görünüşünün seninle olmaya değip değmeyeceğine ben karar vereceğim." Bu ifadenin kanıtı ise fotoğraftan neden vazgeçtiğini kimsenin gerçekten açıklayamamasıdır. doğrudan bir cevap açıkçası memnun edemez. Hayır, eğer biri bu yaklaşımdan memnunsa, o zaman bu onların işidir, ancak bu beni rahatsız eder ve rahatsız eder, bu yüzden çok nadir durumlarda ve hemen olmayan bir fotoğraf gönderirim (bu arada, bundan sonra hiçbir şey değişmez ve kimse hiçbir yerde kaybolmaz) :))

III. Elizabeth, 05/02/03
Bir başkasının hemen sunulan fotoğrafları da şaşkınlıktan başka bir şeye neden olmaz, hala kişiyi tanımıyorsunuz ve sizi hiç ilgilendirip ilgilendirmeyeceği bilinmiyor, bu nedenle HERHANGİ bir fotoğraflarına karşı tutum sadece ağır bir şekilde kibar kayıtsızlık olacaktır. . Bu arada, hiç kimse, randevunun erken aşamalarında fotoğraf için başvuranların daha sonra asla ilginç muhataplar olmadığını fark etmedi - ilk başta bu teoriyi test ettim bile - ama işe yarıyor! Şimdi bu benim için sanal tanıdıkları seçme kriterlerinden biri.

Başak, 05/02/03
Beni sinirlendiriyor. Gelin şovu gibi. Ama kayıt ofisine gitmiyoruz, sadece bunun hakkında konuşuyoruz. Ayrıca fotoğraflanmayı sevmiyorum - doğal görünmek istediğinizde saçmalıyorsunuz, surat yaptığınızda bir mankenin gülümsemesini alıyorsunuz. Paradoks. Diğer uçlardan gelen fotoğraflar monotonluğuyla dikkat çekiyor. Erkekler - her zaman bir araba, bilgisayar veya başka bir finansal refah sembolü ile. Bir fotoğrafta ev yapımı bir motosikletle gönderilen bir konuyu hatırlıyorum. Birim beni o kadar etkiledi ki olayın kahramanının, “cinsel yorgunluktan sona erdiğini” fark etmedim bile. "Nasıl?" diye soruyor. "Harika araba, bir şey söyleyemem" diyorum. O "Ya ben?!.. Ve ben???.." Hmm, ne duymayı bekliyordun bebeğim? Ne de olsa seninle en fazla beş dakika konuştum ve bana söylediklerin seni hiçbir şekilde mobilyadan ayırmadı ...

Bastinda, 14/03/04
Çoğu zaman, ICQ'da veya sohbette zar zor buluştuğum kişiler tarafından bir fotoğraf istenir. Peki, sana fotoğrafımı göndereceğim. Bana bak. Pekala, tanışmak istiyorsun. Ama istemiyorum!!! Yapamam ve henüz yeni başlamış olan bu tanıdıkları gerçek hayata çevirmenin amacını göremiyorum. Zaman kaybı. En iyisi seninle oturalım, ICQ'da sohbet edelim. Bana ne kadar çılgın olduğunu söyle. Bize ölüm ilanınızın nasıl olmasını istediğinizi söyleyin. Favori takımınıza tezahürat yapmak için stadyuma geldiğinizde ne çığlık attığınızı bize söyleyin. Söyle bana... Sonra sana fotoğrafımı göndermeyi düşüneceğim.

aptallık, 14/03/04
Ayrıca bir telefon numarası, bir adres, bir öpücük istediklerinde.. Genellikle orada başka ne sorulur? sevmiyorum kısaca. İstersem her şeyi kendim veririm. Hem fotoğraf hem de telefon numarası...)

aksiyom, 14/03/04
Birisi ICQ'yu çalar, onunla konuşmaya başlarsınız ve ikinci ifade: "fotoğrafınızı gönderin". Dol-ba-li için! Şahsen benim için görünüm bir insandaki en önemli şey değil. Ve ICQ'dan bu insanlarla gerçek hayatta iletişim kurmayacağım. Ve neden benim fotoğrafıma ihtiyaçları var? Duvara asmak ve sevmek mi, yoksa ne? Ve hoşuna gitmiyorsa konuşmayı kes. Bu sadece saçmalık. Bunun gibi.

Hiç kimse, 14/03/04
Aksiyom, evet evet evet! Haklısın. Kendim asla bir fotoğraf istemiyorum, neden bana öyle? Kimin başka bir bilgisayarda oturup benimle iletişim kurduğu umrumda değil: elle yazılmış yakışıklı bir adam ya da yıpranmış yaşlı bir adam. İletişim kurmak benim için önemli, muhatabın zihni. Sonuçta, görünüş internette hiçbir şey ifade etmez. Benim için bu doğru.

Alişer, 05/03/05
Çıldırtır. Hem internette hem de düzenli yazışmalarla. Birincisi, gerçek hayatta çıkma ihtimalin yok, bu yüzden ne kadar güzel olduğunun bir önemi yok. İkincisi, bir kişinin imajını kendiniz icat etmek bir şekilde ilginçtir. Üçüncüsü, bir şekilde o kadar korkutucu değil. Genel olarak, seks için bir eş aramıyorsanız, görünüşün rolü nedir?

Svetushkanchik, 12/01/09
1. Bir fotoğraftan nasıl bir insan olduğunu nasıl anlarsınız?Herkesin havalı kamerası yoktur.Peki ya bir insan fotojenik değilse? Mesela beni önce resimlerde sonra gerçek hayatta görenler hayatta çok daha iyiyim dediler :) Sonuçta bir fotoğraf bir anı anlatır ve bir insanı canlı gördüğünüzde durum bambaşkadır. Yüz ifadelerini, duygularını vb. Görüyorsunuz 2. Fotoğraflarını gösterdikten sonra - ya bundan sonra iletişim aniden durur ve muhatap hemen çevrimdışı olur ya da uygunsuz tekliflerle rahatsız etmeye başlarlar gibi durumları biliyorum. : Bir kişi sadece iletişim kurmak istiyorsa, muhatapınızın nasıl göründüğünün ne önemi var?Bir erkek ciddi bir ilişki için bir kız arıyorsa, ondan bir fotoğraf istemeyecektir, ancak daha sonra, uzun bir sohbetten sonra Ve eğer seni gerçekten tanımıyorsa, hemen sorar Fotoğraf, elbette, neden bir kız arıyor.

Svetushkanchik, 12/01/09
"Fotoğraf göndermekten nefret edenler büyük ihtimalle çok kötü görünüyorlar" diyenlere cevap: Kız, fotoğraflarının internette dolaşacağı gibi sonuçlardan korkabilir. Ve sonra, bir erkek bir kızdan fotoğraf isterse, bırakın ilki fotoğrafını göstersin! Kimin orada oturup yakışıklı bir delikanlı gibi davranacağını asla bilemezsiniz)

AşkABD, 26/06/09
Çünkü 10 dakikalık bir iletişimden sonra fotoğraf göndermek isteyenlerin aklında büyük ihtimalle tek bir şey var, yurt dışında da olsalar ve bir daha asla görüşmeyeceğiz. Chat odalarında sadece online iletişim için oturuyorum ve sohbet bana yetiyor.

daNia, 05/07/09
bu, hiç tanışmayı planlamadığım ve uzun süreli iletişimimi sürdürmeyi planlamadığım kişiler tarafından isteniyor. Nasıl göründüğümü umursarlar mı? İnternette görülecek başka bir şey yok gibi.

eriyik su, 18/03/10
Kime göstereceğimi bilene neden göstereyim? Etrafta dolaş. Fotoğraflarımı herkese ve herkese göndermemek için internetteyim. Ve hemen fotoğraf göndermemi istediklerinde bu beni çileden çıkarmaya başlıyor, iyi mi kötü mü diye değerlendirdikleri hemen belli oluyor. Ne düşündükleri umurumda değil, güzel olup olmadığım, sadece fotoğraflarını yabancılara göndermekten nefret ediyorum. ormandan geçmelerine izin verin!

aliina, 11/05/10
Tabii ki bir kez daha bakılması beni rahatsız etmiyor ama bir insanın gerçekte nasıl göründüğü umurumda değil, onunla tanışıp ilişki kurmayacağım.. Ve bazıları fotoğraf istiyor, ve sonra eğlenmek için “hadi sen ilksin” diyorsun ve onlar “önce ben sordum” gibi tartışmaya başlıyorlar... diyecek ve bana fotoğrafını gönderse "Peki, beni nasıl buldun? Beğendin mi?" diye başlıyor. Ve orada başka bir ucube var =D...burada doğruyu söylemiyorum, normal ya da iyi...=D

Zvezdotka, 02/06/10
Eskiden bana fotoğraf verilmesinin hayranıydım ve benimkini de verdim çünkü prensimle burada beyaz bir at üzerinde buluşacağımı umuyordum. Bir sürü hikayem vardı, bu sanal aşktan sürekli acılar çektim.Ve o andan itibaren gerçekten aşık olmaya karar verdim.Bir erkekle uzun süre konuştuğumda bir davam vardı ama bir anlamı yoktu, her seferinde ona yalvardım. ikincisi, beni cesaretlendirdi ve sonra neden buna ihtiyacım var yazın. Fotoğrafını bile isteyemedim, yani bu kişi tanışmayı ummadı, öyle düşündüm ya da ona ihtiyacı yoktu ama beni bu umuda soktu, şey, aptallık değil mi?

şüphe etmeye devam et, 14/05/11
Fotoğraf gönderme konusunda kötü bir deneyimim var) Tür fotoğrafları göndermeyi seviyorum: işte şeytani çevremizde hayvan kurban ediyoruz, işte morgda cesetleri kesmek konusunda ustalık sınıfındayım, işte kazanın fotoğrafları: Ben hava öpücüğü gönderiyor! Skype'ta konuşursak, çoğu zaman muhatap kekelemeye ve iç çekmeye başlar. Hangisi can sıkıcı. Ve gençliğimde bir erkekle konuştum. İletişim sağlandı, ama bir şekilde şeytan fotoğrafını istemem için beni çekti. Gönderildi ... Ondan sonra bir ay boyunca ışıkla uyudu ve her hışırtıda vaftiz edildi.

Naf Nafych, 15/03/12
Doğruyu söylemek gerekirse, bu tür isteklerden şikayet etmek benim için günahtır, sırf böyle bir şey olursa, çok ender olması gibi basit bir nedenden dolayı. Açgözlü biri değilim ve fotoğraf göndererek bir şey kaybetmiş gibi görünmüyorum ama bunu yapmaktan hoşlanmadığım anlar var. Bir muhataba fotoğraf göndermeden önce (bir kız diyelim), az çok fotojenik görüneceğim birçok fotoğrafı sıralamak gerekiyor ve bu hala hemoroid. İkincisi, yabancılara (hatta bir kıza) fotoğraf göndermek de dikkatli olmalıdır. Yüzünüzün nerede ve ne şekilde son bulacağı ve nasıl kullanılacağı bilinmiyor. Ve dürüst olmak gerekirse, fotoğraflarımı kim istiyor? Kendi başına bir fotoğraf portresi, muhatap hakkında yalnızca en üstünkörü bir fikir verir, yani: görünüm ve başka bir şey değil. Gerçek hayatta birçok nedenden dolayı, bir kişinin bir fotoğraftaki görüntüsünden dışa doğru farklı olabileceği ve internet üzerinden alınan bir fotoğrafın ilk olumlu izlenimlerinin başvuranı hayal kırıklığına uğrattığı sıklıkla olur.

Anonim, 17/10/12
Gönderecek hiçbir şeyim yok! Evet, biraz gönderirsem benimle iletişim kurmak istemezler çünkü ben bir ucubeyim: D Yüzümü açmayı hiç sevmiyorum. Bir yabancı olmak daha iyidir, rastgele bir yabancı.

Vanilyalı Karamel, 25/04/13
Ve hu-hu ho-ho değil mi? Aptal bir ineğin melek yüzümün görüntüsü üzerinde mastürbasyon yapmasını istemiyorum. Ffu, genel olarak sanalda flört etmek doğal bir sapıklıktır. Aptal, iğrenç ve iğrenç.

KatyaKon, 19/06/15
Ama kesinlikle korkutucu olduğu için değil! Birkaç satır zar zor yazdıktan sonra, muhatap bir fotoğraf, telefon, peki, belki de hemen kasanın anahtarı, ne hakkında utangaç olmak istediğinden hoşlanmıyorum. İlk olarak, kalıcı kutuma bir fotoğraf asardım, ama asla bir flört kutusuna, bu özellikle herkesin bir bakışta olduğu küçük kasabalarda tehlikelidir ve dedikodu kirli ve tatsız bir iştir. Ve sonra, muhatap konuşmaya biraz zaman ayıramayacak kadar tembelse, o zaman bu seks turistinin hedefleri açıktır. Yine, bu fotoğrafı nasıl büyük harf kullanacağı belli değil. Muhatabın fotoğrafı benim için gerekli değil, suratından su içmeyin. Akıldan, akıldan, en azından yazım kurallarına uyulmasından daha çok etkilendim. Ben kendim mükemmel olmaktan çok uzak yazıyorum, ancak bir kelimede üç hata veya kaba bir şey olduğunda, okumak istemiyorum, şaka yapmaya başlıyorum.

yuki okumura, 04/08/15
Vanilyalı karamele neredeyse katılıyorum. Tabii ki, sanal olarak iletişim kurabilir ve iletişimi gerçek hayata aktarabilirsiniz, ancak muhatabın görünüşümle değil benimle ilgilendiğinden emin olmak istiyorum, bu yüzden bir kişiyle iletişimin ilk birkaç haftasında kesinlikle kazandım' fotoğrafımı gönderme. Ve internette birisiyle iletişim kurduğumda, bu sadece benim bulunduğum sitede iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Toplantıları gerçek hayata aktarmak için sanal iletişim kurmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Gerçek hayatta hemen iletişim kurmak daha iyidir, o zaman bir resim değil, aynı anda birçok kişi görebilir, bir kişinin hareketlerini görebilir, sesi iyi duyabilirsiniz ve bu, bir bilgisayar başında oturmaktan çok daha faydalıdır. evde uzun süre.

İyi günler! 20 yaşındayım ve 1.5 ay önce ilk genç erkeğim oldu. Ondan önce onunla bir yıl konuştuk, her gün yazıştık, bazen birlikte yürüdük. Ama daha fazlası değil. Artık her hafta sonu sabahtan akşama kadar yürüyoruz. Her şey yolunda gibi görünüyor ama haftada bir görüşmek yetmiyor. En azından görebilelim diye fotoğraflarımızı birbirimize atmaya başladık. Bir süre önce benden lotus pozisyonunda bir fotoğraf yüklememi istedi, bunun gibi birkaç tane daha ... kıyafetlerde korkunç bir şey yok gibi görünüyor, ancak bacaklar her yere yayılmış ve bu beni şaşırtıyor. Figürümü, rahibi, göğsümü beğendiğini, yukarıdakilerin onlara çok yakıştığı için bunların pozlar olduğunu söyledi. Bir erkeğin bir kıza sadece ruhsal değil, aynı zamanda fiziksel çekim hissetmesi muhtemelen normaldir. Onu gücendirmekten korkuyorum çünkü kendim bu fotoğraflarda özellikle korkunç bir şey görmüyorum, ama yine de bu pozlar kafamı karıştırıyor. Söyleyin bana, bu tür bir fotoğrafı genç erkeğime göndermeli miyim ve eğer değilse, reddedilmemesi için ona reddetmeyi en iyi nasıl açıklayabilirim, ama beni anlayın?
Şimdiden çok teşekkürler!!!

Merhaba Natalya! bakalım neler oluyor:

Onu gücendirmekten korkuyorum çünkü kendim bu fotoğraflarda özellikle korkunç bir şey görmüyorum, ama yine de bu pozlar kafamı karıştırıyor.

Kendiniz karar vermelisiniz - neyden korkuyorsunuz? onun istekleri? onun çekiciliği? seks? seni bu kadar endişelendiren ne? bir yandan, bunda korkunç bir şey görmediğinizi söyleyin, ancak diğer yandan bir şey sizi şaşırtıyor. Ne? bir kadın olarak kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Yoksa bu alan sizin için hala yeni ve sıra dışı mı? Genç adama duygularınızı dile getirin - kendinizi dinlemelisiniz - NE İSTİYORSANIZ ve sizi NE yönlendiriyor ve ona iletmek istediğiniz şey BU - sadece sorunun onda olduğunu SÖYLEMEYİN - ama TAM OLARAK kendiniz ve duygularınız hakkında konuşun. Bir insanı gücendirmekten korkmayın - neyi gücendirebileceğinizi ASLA bilemezsiniz ve ne - HAYIR - ilişkiler İKİ kişi tarafından kurulur ve yalnızca birbirleriyle konuşabildiklerinde birbirlerini tanıma şansları olur - duygularınız hakkında konuşun , korkuların hakkında . Kendinizi anlayın - SİZİN İÇİNDE NE DİYOR? SİZİN içinde olanlarla tam olarak çalışmanız gerekir - ve eğer genç bir adam kırılırsa, o zaman onun olgunlaşmamışlığını gösterir ve BU HAKKINDA DEĞİL onu memnun etmeniz gerekir. Henüz bir ilişkide cinsel bağlamdan korkmaya hazır DEĞİLSİNİZ, çünkü ilişki daha yeni başlamışken, bırakın kurup gelişmesine izin verin, açılmayı ve kendinizi tanımayı öğrenin, KENDİİNİZ İÇİN ÇALIŞIN.

Kategoride popüler:

Danil Koretsky: Dövmeli cilt

Danil Koretsky: Dövmeli cilt

okuman
Aile hakkında dövme yazı

Aile hakkında dövme yazı

okuman
Skyrim'de taş ocağı taşı nereden bulunur Skyrim'de taş ocağı taşı nereden alınır

Skyrim'de taş ocağı taşı nerede bulunur Taş ocağı taşı nereden alınır ...

okuman
İzografları tahmin ettikten sonra nesnelerin isimlerini öğreneceksiniz.

İzografları tahmin ettikten sonra nesnelerin isimlerini öğreneceksiniz.

okuman

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır