bursa lodos tatil / Bursa Okullar Tatil Mi Haberleri - Son Dakika Yeni Bursa Okullar Tatil Mi Gelişmeleri

Bursa Lodos Tatil

bursa lodos tatil

Bursa'da okullar tatil mi? Bursa'da yarın okul var mı? Bursa'da yarın okullar tatil mi?

Bursa'da okullar tatil mi? Olumsuz hava koşulları nedeniyle Çanakkale'de 21 Kasım Pazartesi günü için okullar tatil edilmişti. Bursa'da bugünkü hava koşulları nedeniyle yarın okullar tatil mi merak edildi. Peki, Bursa'da okullar tatil mi? Bursa'da yarın okul var mı? Bursa'da yarın okullar tatil mi? İşte detaylar

BURSA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

MGM verilerine göre Bursa'da önümüzdeki saatlerde ve günlerde sağanak yağışlı bir hava olması bekleniyor. Bu gelişmenin ardından Bursa'da okullar tatil olacak mı merak edilmişti. Henüz Bursa'da okulların tatil olduğu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Konu ile ilgili bilgi geldiği takdirde haberimiz güncellenecektir.

Peki, Bursa'da önümüzdeki saatlerde ve 5 günde hava durumu nasıl olacak?

Bursa'da okullar tatil mi? Bursa'da yarın okul var mı? Bursa'da yarın okullar tatil mi?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Çanakkale'de saatteki hızı 90 kilometreye ulaşması beklenen fırtına nedeniyle eğitime (21 Kasım Pazartesi) bir gün ara verildi.

Olumsuz hava koşulları ve meteorolojik tahminler nedeniyle il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim ve öğretim kurumlarında eğitime 1 gün ara verilmesinin kararlaştırıldığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

"Kamu kurumlarında çalışan hamile personeller ile engelli ve kronik hastalığı bulunan personel 21 Kasım'da bir gün süreyle idari izinli sayılacaktır. Kuvvetli rüzgar, fırtına ve tam fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması önem arz etmektedir. Ayrıca İl Afet Müdahale Planında görevli bulunan çalışma gruplarının personel, taşıt ve ekipman olarak müdahale için hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir."

Çanakkale'de 22 Kasım'da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

GAZİANTEP'TE OKULLAR TATİL Mİ?

Gaziantep'in Karkamış ilçesinde yapılan terör saldırısı nedeniyle Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bu hafta Karkamış'ta bütün okulların tatil edildiğini duyurdu.

İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da bugünkü lodos nedeniyle yarın okullar tatil olur mu merak ediliyor. Yarın İstanbul'da okulların tatil olduğu yönünde resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

İllere göre hava durumu tahminlerini görüntülemek için tıklayın

BursaGündemYaşamHaberler

Bursa'da okullar tatil olacak mı?

Tüm yurdu etkisi altına alan lodos ve fırtına özellikle Marmara'da etkisini devam ettirirken İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, 'İstanbul'da hayatı olumsuz etkilemeye devam eden lodos nedeniyle Eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel izinli sayılacaktır.' ifadelerini kullandı.

Bursa'da okullar tatil olacak mı?

Diğer yandan sosyal medya hesabı Twitter'da bir çok kullanıcı #Bursa hagtag'i altında Bursa için çıkacak olası eğitime ara verilmesi kararını bekliyor.

İşte o tweetler;

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul’da şiddetli lodos nedeniyle 30 Kasım Salı günü yüz yüze eğitime 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu.

Bursa Valiliği de Bursalıları şiddetli lodos nedeniyle uyarmış, saat ’dan itibaren Bursa&#;da rüzgarın hızının saatte Km/Sa olacağını eklemişti.

Etkisini artıracak lodos nedeniyle Bursa&#;daki veliler ve öğrenciler İstanbul&#;da olduğu gibi Bursa&#;da da tatil olup olmayacağını araştırmaya başladı.

BEKLENEN TATİL HABERİ GELDİ

Bursa Valisi Yakup Canbolat, kötü hava şartları nedeniyle eğitim öğretime yarın ara verildiğini açıkladı…

Vali Canbolat’ın duyurusu şöyle;

Kıymetli Bursalı hemşehrilerim; hayatı olumsuz etkilemeye devam eden lodos nedeniyle 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle;

Bütün eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir