watsons göz altı kapatıcısı / Gratis | Türkiye'nin Kişisel Bakım Marketi

Watsons Göz Altı Kapatıcısı

watsons göz altı kapatıcısı

Aydınlatıcı Etkiye Sahip En İyi 10 Göz Altı Kapatıcısı

Göz altındaki koyu halkalar cildi oldukça sağlıksız göstermektedirler. Koyu halkaların oluşmasındaki en önemli faktörlerden bir kaçı; sağlıksız beslenme, düzensiz uyku ve genetik faktörlerdir. Genetik faktörleri her ne kadar değiştiremesek de sağlıklı beslenme ve düzenli uyku ile göz altlarımızı daha iyi hale getirebilmemiz mümkün. Bu gereklilikleri uyguladıktan sonra geriye doğru göz altı kapatıcısını bularak canlılık ve ton eşitliliğini sağlamak kalıyor.

Bizde sizlere bu yazımızda bir çok markanın göz altı kapatıcılarından en iyilerini seçtiğimiz bir liste hazırladık.

SıraModelKapatıcılıkNeoldu Puanı
1SkinfoodYüksek10/10
2Maybelline New York Yüksek10/9,8
3L'Oreal Paris Yüksek10/9,9
4Revolution Hafif10/9,8
5Maybelline New York Fit Me Orta10/9,9
6NYX ProfessionalOrta10/10
7MACHafif-orta10/9,9
8KikoHafif-orta10/9,8
9Yves Saint LaurentYüksek10/9,9
10Estee LauderYüksek10/9,8

En İyi 10 Göz Altı Kapatıcı Tavsiyesi 

Hangi göz altı kapatıcısı benim için uygun diye düşünüyorsanız eğer sağlıklı gözüken bir cilt ve göz altlarına sahip olabilmeniz ve makyajınızda kusursuz bir görünümü yakalamanız adına sizlere, en iyi 10 göz altı kapatıcısı listesini hazırladık.

İşte en iyi göz altı kapatıcı markaları

1. Skinfood Salmon

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
EbatFiyat
Kapatıcılık
Bakım

Skinfood kapatıcı krem, pürüzsüz ve ince formülü ile göz altlarına sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. İçerisindeki  somon havyar özü ve somon yağı sayesinde göz altlarındaki renk eşitsizliğini gidererek, daha pürüzsüz gözükmesini sağlıyor .E vitamini, retinol ve omega 3 sayesinde de göz çevresini rahatlatıyor, çevresel faktörlere karşı oluşan ince kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor.

Ürün  Özellikleri
Ebat10gr
KapatıcılıkYüksek
FormKrem

Kullanıcı Yorumları

👤 Açık tenliyim 01 numarasını aldım, makyaj yapmayı özellikle de yazın sevmeyenlerdenseniz öneririm. Çok az ürünle, güzel sonuç aldım, deli sıcak olmasına ramen tüm gün güzelce kaldı. Sanırım favori ürünlerim arasında yer alacak. Ayrıca bakım yapıyor olması da tam bir win win!! S*** K****

👤 Bayadır almak istiyordum yorumlarin bir kısmı memnun bir kısmı memnun değil, ama bende memnun kalan tarafım.. buğday tenliyim 1 numara tercih ettim iyiki öyle tercih etmişim çünkü makyajsız bile sırıtmadi sanki cilt renginizi alıyor.. benim genetik olarak göz altı morlugum var hemde öyle böyle değil gelir gelmez denedim ve ben çok sevdim.. sevdiğim özellikleri kurutmuyor parlak görünüm sağlıyor sağlıklı bir görüntü sunuyo.. ve çizgilere doluyor denmiş evet ama bu her kapatıcı da oluyor ve bunda daha azı oldu bir yerde birikip göze batmıyor kısacası ben memnunum tavsiye ederim..  K*** Ö****

2. Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
EbatFiyat
Kullanım kolaylığı
Geniş renk yelpazesi

Maybelline instant anti-age eraser kapatıcı bir çok ten rengine uygun geniş renk yelpazesine sahip. Popüler olan kapatıcı ince yapısına rağmen göz altlarınızdaki kusurları oldukça güzel bir şekilde  gizliyor, çizgilere dolmuyor ve göz altlarını kurutmuyor. Sizlere daha canlı ve sağlıklı bakışlara kavuşmanızda yardımcı oluyor.

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkYüksek
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 ürünü çok beğendim sıcak havalarda hiç yüzü yakmıyor yüzde pütür pütür bir görüntüde bırakmıyor bayılarak kullanıyorum. M*** A****

👤 ürünü çok beğendim sıcak havalarda hiç yüzü yakmıyor yüzde pütür pütür bir görüntüde bırakmıyor bayılarak kullanıyorum. F**** K****

3. L'Oreal Paris Infaillible 

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
Ebat
Yoğun içerik
Antioksidan
Fiyat

Cilt kusurlarını kapatan ve göz altlarınız dahil tüm yüzünüze uygulayabileceğiniz   L’Oreal Paris kapatıcı, yoğun pigmentli yapısı sayesinde koyu halklarınızı kapatırken , cildinizdeki renk eşitsizliklerini giderip ışıl ışıl parlamasını sağlayacaktır.

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkYüksek
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Yorumlara bakarak aldım ilk defa denedim çok az bi kısmı bile kapatmaya yetiyor, mükemmel kapatıcılık indirimdeyken kacırmayın derim. N*** Ç***

👤 Aşırı güzel bir ürün yüzde ağırlık yapmıyor kolay uygulanıyor indirimdeyken almıştım memnunum. İ**** M****

4. Revolution Conceal Define 

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
Mat bitişli
Çizgilere dolma yapmaz
Kolay kullanım

İnce dokusu ve özel formülü sayesinde göz altlarınızda kuruluğa neden olmayan ve gün boyu nemlendiren Revolution mat bitişli kapatıcı, göz altlarınızda çizgilere neden olmadan göz altlarınızı aydınlatır ve daha sağlıklı bir görünüme  kavuşmasını sağlıyor. Hafif kapatıcı özelliği sayesinde göz altlarındaki doğallığı kaybetmek istemeyen kullanıcıların çok severek kullandığı göz altı kapatıcısı,  listemizde yerini alıyor. 

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkHafif
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 kullandığım bir ürün watsonsta alıyordum burda indirimde görünce almak istedim. kapaticiligi iyi severek kullanıyorum. S**** E****

👤 En sevdiğim kapatıcılardan bir tanesidir. Hem çok güzel kapatıyor hem gözaltlarım daha diri ve canlı duruyor inanılmaz kaliteli bir ürün kızlar. B**** G****

5. Maybelline New York Fit Me 

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
Kolay kullanımFiyat
Ebat
İnce yapılı

Yıllardan beri çok seveni olan Meybelline New York fit me kapatıcı, makyajınızın ve koyu halkalarınızın kurtarıcısı oluyor. İnce yapısı ile her cilt tipine ve dokusuna uyum sağlarken göz altlarınıza da canlılık ve sağlıklı bir görünüm imkanı sunuyor. 

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkOrta
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Fondöten kullanmayı seven biri olmadığım için kapatıcı kullanıyorum sürekli ve gördüğüm en güzel kapatıcılardan biridir bu ürün. indirimdeyken görünce hemen aldım. orta kapatıcılıktadır cildiniz çok lekeli değilse ve kalıp gibi fondöten sürmek istemiyorsanız tavsiye ettiğim bir ürün. bazı kapatıcılar simli oluyor ve sürdüğümde arkadaşlarımdan sime kafa mı attın tepkisi alıyorum fakat bu kapatıcıda böyle bir problem yok, tavsiye ederim. kullanmadan önce cildinizi nemlendirinn harika,göz altında  ve hafif de kapatıcı özelliği de var. A*** S****

👤 çok sevdiğim bir kapatıcı yapısı çok ince tam yaz aylarına uygun makyajlara gidecek almanızı tavsiye ederim fiyatı da indirimde. H*** Ç****

6. NYX Bare With Me Kapatıcı

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
İnce yapıFiyat
Vegan

NYX bare with me kapatıcı serum, göz altlarınızdaki koyu halkalardan ,cildinizdeki sivilce izleri veya kızarıklığa kadar her türlü lekeyi kapatmak için kullanabilirsiniz.  İçerisindeki tremella mantarı, cica ve yeşil çay ile cildinize 24 saate kadar bakım yaparken renk eşitsizliklerinizi giderip daha canlı ve pürüzsüz gözüken bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkOrta
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Normal concealer boyutlarından daha ufak gözüküyor sanırım o yüzden rujdan küçük denmiş ama hacmi diğer kapatıcılarla aynı. Pompalı bir ürün, gerçekten serum gibi ince ciltle bütünleşen bir ürün parmakla uygulama tavsiye ederim. Mat yapıda değil parlak bir görüntüsü var, az orta kapatıcılıkta tüm yüze uygulandığında çok canlı gözüküyor. Günlük kullanım için memnun kaldığım bir ürün oldu. N**** S****

👤 Özellikle ilk sürüldüğü an ve sonraki saat nemli bitişini koruyor. Bildiğiniz bir göz kremi sürmüşçesine parlıyor. Sonrasında ise matlaşmıyor ancak parlak bitişi gidiyor, doğal bitişli hale geliyor. Çizgilerime dolma yaptı, yapmayan kapatıcı kullanmadım henüz o sebeple benim için önemsiz. Kapatıcılığı ortadan yükseğe arttırılabilir, ancak çok çok az kullandığınızda az kapatıcılık da sağlayabilirsiniz. Oldukça nemli bir ürün olduğu için kurulukları asla belli etmiyor. Yağlı ciltler iki defa düşünsün. Kuru ciltler bayılır. Karma cilt ve parlak bitiş seven biri olarak ben bayıldım. T*** E****

7. Mac - Studio Fix Kapatıcı

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
YağsızFiyat
Kokusuz
Çizgilere dolma yapmıyor

Tüm cilt tiplerinin rahatlık ile kullanabileceği ve hafif- orta kapatıcılığa sahip olan Mac studio fix kapatıcı, göz altlarınızda ağırlığa neden olmuyor. Suya dayanıklı formülü sayesinde tüm gün göz altlarınızda kapatıcı etkisini koruyor. 

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkHafif-orta
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Yaklaşır 1,5 senedir kullanıyorum. Bundan önce pro long wear kullanıyordum. Bunu kullandıktan sonra anladım ki günlük kullanım için aşırı ağır bir ürünmüş. Hem hafif olup hem de kapatıcılığı yüksek ve uzun süre giden bir ürün. aydınlatıcılığı da çok iyi ten renginizden ton açık almalısınız. Ben üstüne yine mac’in minaralize pudrasıyla geçiyorum. Daha da kalıcı oluyor. T*** E*** 

👤 Her zaman kullandığım indirimden stokladığım ürün :) kapatıcılığı güzel kuruluk yapmıyor. N*** S****

8. KIKO Kalem Gözaltı Kapatıcısı 

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
Doğal içerikFiyat
Vegan
Komedejenik içerik yok

Yüzünüzdeki ve göz  altlarınızdaki  kusurları gizleyerek cildinize parlaklık bir görüntü kazandıran Kiko kalem göz altı kapatıcısı, kadifemsi dokusu ile ciltte harika bir his bırakıyor. Her cilt tonuna uygun 8 renk seçeneği ile isterseniz cildinizdeki kusurları kapatabilir isterseniz kontur olarak uygulama yapabilirsiniz. 

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkHafif-orta
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Kapatıcılığı güzel, alerji yapmıyor, kullanımı basit, kolay dağılıyor ve doğal bir renk veriyor. Tekrar tekrar alırım. B*** S****

👤 Kapatıcı demek doğru olmaz hafif bir renk açıcı diyebiliriz. Hani makyajlı gibi durmuyorsunuz. Doğal bir görüntüsü var. Gündelik kullanım için uygun. B*** A****

9. Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo

Göz Altı KApatıcısı

ARTILAREKSİLER
KapatıcılıkFiyat
Performans
Canlılık
Etki

Yves Saint Laurent  aydınlatıcı etkisi ile göz altlarınızdaki yorgun görünümü anında gizliyor ve göz çevresinde pürüzsüz ve ışıl ışıl bir görünüm sağlıyor. Kapatıcılığı ve hafif formülü ile göz altlarınızdaki renk eşitsizliklerini yok ederek  makyajınızın kusursuz olmasını sağlıyor ve sizlere güzellik uykusundan yeni uyanmışsınız hissi veriyor.

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkYüksek
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Kesinlikle çok iyi bir ürün, doğru renk seçimi önemli. Ağırlaştırma, topaklanma, birikme yapmıyor. Kullanımı çok rahat. Kalıcılığı uzun. Yıllardır severek kullanıyorum. A*** B***

👤 Kapatıcı değil aydınlatıcı olduğu için gözlerinizin altını kesinlikle çizgilenme falan yapmadan ve de kurutmadan en hafif yapıda aydınlatıyor, gerçekten vazgeçilmezim. Çabuk bitiyor oluşu ve fiyatına rağmen, değer diyorum. Yıllardır başka bir ürün asla kullanamıyorum. C*** M****

Estee Lauder Kapatıcı

Göz Altı Kapatıcısı

ARTILAREKSİLER
EbatFiyat
Etki
Performans

Göz altı morlukları, cilt kızarıkları ve daha bir çok cilt kusurunu gizlemenize yardımcı olan Estee Lauder kapatıcı, eşsiz formülü ve kremsi dokusu ile cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlıyor. 

Ürün  Özellikleri
KapatıcılıkYüksek
FormLikit

Kullanıcı Yorumları

👤 Göz altı morlukları için birebir ürün. İlk kez aldım ve artık vazgeçilmezim olacak gibi görünüyor. Fiyatına göre değerlendirdiğimizde gerçekten hakkını veriyor.. Cok az uyguladığınızda bile yeterli. M*** A****

👤 Muhteşemmm tek kelime funduszeue.infoç düşünmeyin alınnnn gerçekten funduszeue.infoşka iyi markaları da denedim ama bunu tek geçfunduszeue.info çizgilere dolmuyor ve muhteşem kapatıyor rengi de çok güzel aydınlatıyor. D*** Y****

'ün tavsiye edilen en iyi göz altı kapatıcısı hangisi?

Tavsiye edilen en iyi göz altı kapatıcı markaları arasında; Skinfood, Maybelline, L'Oreal Paris,  NYX, Mac, Kiko, Yves Saint Laurent göz çevresindeki koyu halkaları gizleme, canlılık katma özellikleriyle biliniyor ve  dünyaca ünlü  kaliteli göz altı kapatıcıları  olarak sıklıkla tercih ediliyor. 

Göz altı kapatıcısı ne renk olmalı?

Göz altı kapatıcıları ten renginizden  mutlaka bir veya iki ton açık olmalıdır. Böylelikle cildinizde aydınlık bir görüntü sağlayabilir ve cilt kusurlarınızı daha kolay kapatabilirsiniz. 

Kapatıcılar nasıl uygulanır?

Kapatıcı uygulamanın üç şekli vardır:

Göz altlarınızı kapatmak için :  Renk eşitsizliklerinin ve göz altı problemlerinizin olduğu kısma bir miktar ürünü koyup bir fırça yardımı veya sünger ile dağıtın.

Yüzü boyutlandırmak için : Göz altlarınıza , kaş altlarınıza, burun çizgisini çene, şakak kısmına ve elmacık kemiklerinize uyguladığınız ürünü tampon hareketler ile dağıtarak yüzünüzün aydınlanmasını ve boyutlandırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Göz altı kapatıcısı kırışıklık yapar mı?

Eğer kapatıcıyı çok fazla kullanırsınız ve uzun süre göz altlarınızda kalırsa gün sonunda çizgilere dolmaya başlayacaktır ama bunun aksine kalıcı kırışıklığa neden olmaz. Özellikle vitamin ve besleyici olan göz altı kapatıcıları bulursanız göz altlarınıza bakım da yapmış olursunuz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası