ogeday girişken ölen arkadaşı / Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken'den açıklama! Babası kayıp mı oldu? - Magazin Haberleri

Ogeday Girişken Ölen Arkadaşı

ogeday girişken ölen arkadaşı

Survivor Ogeday’ın duygulandıran tekne hikayesi

Kocaeli Büyük&#;ehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayram&#; etkinlikleri kapsam&#;nda düzenledi&#;i “Mavi Vatan’&#;n Kalbi Kocaeli Körfez’de” temal&#; Su Sporlar&#; Festivaline kat&#;lan eski Survivor yar&#;&#;mac&#;s&#;, milli kürek sporcusu Ogeday Giri&#;ken, duygusal hikayesini kat&#;l&#;mc&#;lara anlatt&#;.

Giri&#;ken, Survivor yar&#;&#;lar&#;n&#; kazand&#;ktan sonra karde&#;im diye ba&#;&#;rd&#;&#;&#;n&#; bunun nedeni olarak da motosiklet kazas&#;nda kaybetti&#;i yak&#;n arkada&#;&#; Muhammed'e hitap etmek istedi&#;ini söyledi.

11

Kaybetti&#;i arkada&#;&#; Muhammed’le &#;zmit Sümer Kürek Kulübü'nde beraber yar&#;&#;t&#;klar&#;n&#; anlatan Ogeday, "En yak&#;n arkada&#;&#;ma söz vermi&#;tim. Survivor &#;ampiyonlu&#;una eri&#;irsem Sümer Kürek tak&#;m&#;na bir yelken alaca&#;&#;m ve ismini kaybetti&#;im arkada&#;&#;m&#;n ismi olan Muhammed koyaca&#;&#;m dedim. 6 ay sonra &#;ampiyon oldum ve sözümü yerine getirdim. Ald&#;&#;&#;m teknede arkada&#;&#;m Muhammed Can&#;i gibi sporcular yeti&#;ir umar&#;m" dedi.

12

Hikayeyi dinleyen kat&#;l&#;mc&#;lar duygusal anlar ya&#;ad&#;. Yak&#;n arkada&#;&#; Muhammed’in ismini verdikleri kürekle &#;zmit Körfezinde metre kürek çekti&#;ini belirten Ogeday "Gerçekten bu benim için çok önemli bir an. Ke&#;ke daha çok imkan&#;m olsayd&#; da daha fazla tekne al&#;p sporcu yeti&#;mesine ön ayak olsayd&#;m. Yakla&#;&#;k 10 y&#;ld&#;r kürek çekiyorum. &#;n&#;allah daha çok ki&#;iye ön ayak olurum" &#;eklinde konu&#;tu.

Kocaeli Büyük&#;ehir Belediyesi'ni yapt&#;&#;&#; su sporlar&#; festivalinden dolay&#; tebrik eden ve ald&#;&#;&#; davetten dolay&#; te&#;ekkür eden Ogeday Giri&#;ken, "Belediye Ba&#;kan&#;m&#;z inanm&#;&#; ve gerçekten elimizde olan bu güzel imkan&#; çok iyi bir &#;ekilde de&#;erlendirmeye alm&#;&#;. Kendisini bir kürek sporcusu olarak kutluyorum. Umar&#;m daha fazlas&#;n&#; yapar" ifadelerini kulland&#;.

(&#;HA)

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Survivor Ogeday ölen arkadaşının yerini doldurdu Gözyaşlarıyla Survivor'a veda eden Ogeday'ın hayatını değiştiren acı olay!

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Survivor All Star 'de büyük finale artık sayılı günler kalmışken dün akşam adaya veda eden isim Ogeday Girişken oldu. Kıyasıya mücadelenin verildiği yarışmada üçüncü ve dördüncü eleme adayının belli olmasının ardından eleme heyecanı yaşandı. Survivor All Star tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Avatar Atakan'ın vedasının ardından bireyselliğin başladığı yarışmada Survivor Ogeday'ın elenmesi hayranlarını üzerken sosyal medyada da oldukça ses getirdi. Survivor All Star 'ye damga vuran isimlerden olan Ogeday Girişken özel hayatıyla da merak konusu oldu. Survivor Ogeday Girişken neden kardeşim diye bağırıyor acı gerçek ortaya çıktı. İşte performansıyla adından söz ettiren Survivor Ogeday'ın 'hayatımın dönüm noktası oldu' acı olay

Survivor Ogeday ölen arkadaşının yerini doldurdu Gözyaşlarıyla Survivor’a veda eden Ogeday’ın hayatını değiştiren acı olay!
Survivor Ogeday ölen arkadaşının yerini doldurdu Gözyaşlarıyla Survivor’a veda eden Ogeday’ın hayatını değiştiren acı olay!
SON DAKİKA

Muhammed Canşi kimdir? Survivor Ogeday&#;ın hayatını kaybeden arkadaşı Muhammed Canşi hayatı ve ölüm nedeni&#;

Survivor All Star&#;da Ogeday Girişken, çıktığı parkurlarda aldığı her oyun sonrası &#;Kardeşim&#; diye seslendiği Muhammed Canşi, 25 yaşında hayatını kaybetmişti. Ogeday Girişken gibi kürek sporu ile ilgilenen Muhammed Canşi, motor kazasında hayatını kaybetmişti. İşte, Muhammed Canşi hakkında&#;

MUHAMMED CANŞİ KİMDİR, NEDEN VEFAT ETTİ?

Canşi 25 yaşında motor kazasında hayata gözlerini yumdu.

Fenerbahçe Kulübü ise Canşi&#;nin vefatı sonrasında yayımladığı mesajda, &#;Milli takımımıza ve Fenerbahçemize büyük hizmetleri bulunan merhum Muhammed Canşi’ye Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları, sevenleri ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz&#; demişti.

İstanbul&#;da yılında geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybeden Muhammed Canşi 38 gün yaşam mücadelesi vermişti. İstanbul&#;da antrenmana giderken kaza geçirmişti.

Rumico

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır