trafik ve ilk yardım dersi soruları / Online İlk Yardım Sınav Soruları | İlk Yardım Soruları

Trafik Ve Ilk Yardım Dersi Soruları

trafik ve ilk yardım dersi soruları

Online İlk Yardım Sınav Soruları

Anasayfa » Online İlk Yardım Sınav Soruları

İlk yardım sınav soruları ve cevapları online ilk yardım testi merkezimizde yer alan her bir ilk yardım sınavında 20 ilk yardım sınav sorusu bulunmaktadır. İlk yardım testlerini tamamlamanız için en fazla 30 dakika süreniz bulunmakta olup her bir soru için yaklaşık dakika süreniz vardır. İl Sağlık Müdürlüğü kontrolünde yapılan sınavlarda sınav geçme notu 85 puandır. Başarılı olabilmeniz için her bir sınavda yer alan 20 soru içerisinden en az 17 soruyu doğru yanıtlamanız gerekmektedir. 4 veya daha fazla soruya yanlış yanıt vermeniz durumunda maalesef ilk yardım sınavında başarılı olamamaktasınız. Sayfamızda yer alan tüm ilk yardım sınav soruları testleri Türkiye&#;nin bir çok farklı ilinde yapılan sınavlarda çıkmış ve halen çıkmakta olan sınav sorularıdır. Sırasıyla tüm sınavları çözmeniz teorik ilk yardım sınavında başarılı olmanız açısından oldukça fayda sağlayacaktır. Sınavınız da başarılar dileriz.

3. İlkyardım Eğitimi Sınav Soruları ve Cevapları

Tebrikler - 3. İlkyardım Eğitimi Sınav Soruları ve Cevapları adlı sınavı başarıyla tamamladınız.

Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.

Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%

Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

Sınıf Trafik Yazılı Soruları

sınıf trafik ve İlkyardım 2.dönem funduszeue.infoılı soruları

İlgili Kategoriler Sınıf Trafik Yazılı Soruları Sınıf Yazılı Soruları

Devamı

sınıf trafik ve İlk yardım dersi 2.dönem funduszeue.infoılı soruları

Devamı

sınıf trafik ve İlk yardım 2.dönem funduszeue.infoılı soruları

Devamı

sınıf trafik ve İlk yardım 2.dönem funduszeue.infoılı sınavı soruları

Devamı

sınıf trafik ve İlk yardım dersi 2.dönem funduszeue.infoılı soruları

X X X LİSESİ SINIF TRAFİK VE İLK YARDIM DERSİ II. DÖNEM II. YAZILI YOKLAMA SORULARI ADI SOYADI: SINIFI: NUMARASI: A. Aşağıdaki sorularda doğru seçeneği işaretleyiniz. 1. Sürücü adayları ve sürücülerde aranacak sağlık şartları ile muayenelerine dair yönetmeliğin Maddesinde yer alan listeye göre aşağıdakilerden hangisi taşıtlarda bulundurulması gereken ilk yardım malzemelerinden değildir? A) &#;

Devamı

sınıf trafik ve İlkyardım dersi 2.dönem funduszeue.infoılı soruları

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SINIFLAR TRAFİK VE İLKYARDIM DERSİ A-GRUBU 2. DÖNEM 2. YAZILI SORULARI   1. Aşağıdakilerden hangisi ilkyardımın tanımı için en uygun olanıdır? a. Acil tedavi ünitelerinde yapılan ilk tedavidir. b. Olay yerinde Hayatın kurtarılması yada durumun kötüye gitmesini önlemek amacıyla, tıbbi araç gereç kullanmaksızın yapılan müdahaledir. c. Hasta/ yaralılara doktor ve &#;

Devamı

sınıf trafik dersi 1.dönem funduszeue.infoılı soruları

Devamı

sınıf trafik dersi 1.dönem funduszeue.infoılı sınav soruları

Devamı

Sınıf Trafik ve İlk Yardım Dersi 1.Dönem funduszeue.infoılı Soruları ve Cevapları

İlgili Kategoriler Sınıf Mesleki ve Seçmeli Dersler Yazılı Soruları Sınıf Trafik Yazılı Soruları

Devamı

Sınıflar Trafik ve İlk Yardım 1.Dönem funduszeue.infoılı Soruları

İlgili Kategoriler Sınıf Mesleki ve Seçmeli Dersler Yazılı Soruları Sınıf Trafik Yazılı Soruları

Devamı

Sınıflar Trafik Bilgisi ve İlk Yardım 2.Dönem funduszeue.infoılı Soruları

……… ANADOLU LİSESİ  SINIFLAR TRAFİK BİLGİSİ VE İLK YARDIM DERSİ 2. KANAAT DÖNEMİ 1, YAZILI SINAV SORULARIDIR 1) Duraklama kaç dakikayı geçerse araç park etmiş sayılır? 2) Gece yürürken yayaların giysilerinin rengi nasıl olmalıdır? 3) Yapısı itibariyle sürücüsünden başka 8 ile 14 oturma yeri olan motorlu taşıta ne ad verilir? 4) Saatte 70 km hızla giden &#;

Devamı

Sınıflar Trafik ve İlkyardım Dersi 2.Dönem funduszeue.infoılı Soruları

Devamı

Sınıf Trafik ve İlk Yardım Dersi 2.Dönem funduszeue.infoılı Soruları

Devamı

Sınıf Trafik ve İlk Yardım Dersi 1.Dönem funduszeue.infoılı Soruları ve Cevapları

Devamı

Sınıf Trafik ve İlkyardım Dersi 2.Dönem funduszeue.infoılı Sınavı Soruları

Devamı

İlk Yardım Soruları
(26)

Sağlık Bakanlığına bağlı olan ilk yardım kurslarının vermiş olduğu eğitim sonunda Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yönetmeliği çerçevesinde ilk yardım sınavı yapılır. Aşağıda, ilk yardım soruları ve cevaplarının yer aldığı on-line deneme sınavları eğitmenlerimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Src belgesi, ehliyet ve ilk yardım kursu sınavında çıkmış ilk yardım sınav soruları çözebilirsiniz.

psikoteknik

İLK YARDIM DENEME SINAV SALONU

İLK YARDIM SERTİFİKASI

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlk Yardım Kursu hakkında detaylı bilgi almak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

SAYFAYI ZİYARET EDİN

İlk yardım Sorularını Videodan İzlemek İçin Aşağıdaki Linkleri Ziyaret Edebilirsiniz.

funduszeue.info?v=1dZc5HxQiYU

funduszeue.info?v=VvjdptFK2D4

İlk yardım sınav sorularını pdf olarak yakında yükleyeceğiz.

İlk yardım sınavında toplam 40 soru çıkar. Sınavdan geçme yüz puan üzerinden 85 puandır. Bir soru değeri 2,5 puandır. Sınavda 40 sorunun 34 tanesine doğru cevap vermeniz halinde 34 x 2,5=85 puan alarak uygulama sınavına katılmaya hak kazanırsınız. İlk yardım sınav soruları il sağlık müdürlüğü tarafından hazırlanır. Ehliyet için ilk yardım soruları ise MEB tarafından hazırlanır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!

[Total: 26 Average: ]

Post Views

" class="pin-it-button" count-layout="horizontal">Pin It

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası