araba arkası damar sözler / Araba Sözleri, Araba Yazıları, Araba Arkası Yazıları - funduszeue.info

Araba Arkası Damar Sözler

araba arkası damar sözler

Araba Arkası Yazıları: Araba Camına Yazdırılabilecek Komik, Ağır, Giderli, Kısa, Güzel Sözler

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

Araba Arkası Yazıları: Araba Camına Yazdırılabilecek Komik, Ağır, Giderli, Kısa, Güzel Sözler

Araba arkası yazıları geçmişten günümüze arabasını kişiselleştirmek isteyenlerin tercih ettiği yöntemlerden biri. Özellikle komik ve ilgi çekici yazılar araç sahiplerinin dikkatini çekiyor. Aralarının arka camlarına kendilerini ifade edecek yazıyı arayanlar bazen bu konuda destek isteyebiliyor. Bu nedenle biz de Onedio olarak aracının arkasına yazı yazdırmayı düşünenlere özel araç arkası sözleri listeledik. İşte en güzel, anlamlı, kısa, komik, giderli, duygusal araba arkası yazıları

Araba Arkası Sözleri

Araba Arkası Sözleri

Göndermeli Araba Arkası Sözleri

Göndermeli Araba Arkası Sözleri

Kısa Araba Arkası Yazıları

Kısa Araba Arkası Yazıları

Komik Araba Arkası Yazıları

Komik Araba Arkası Yazıları

Giderli Araba Arkası Yazıları

Giderli Araba Arkası Yazıları

Tofaş Arka Cam Sözleri

Tofaş Arka Cam Sözleri

Anlamlı Araba Arkası Yazılar

Anlamlı Araba Arkası Yazılar

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Kamyon Arkası Sözler

Araba arkası yazıları ! İşte komik ve giderli araba arkası sözleri

Komik araba arkası yazıları okuyanları tebessüm ettiriyor. Bazen yaptığımız bir yolculuk esnasında arabaların arkasında gördüğümüz yazılar sitem dolu da olabiliyor. Araba yazıları damar olarak adlandırılan bu yazılar; aşka, günlük yaşama dair isyan etme çağrışımları uyandırır. Sosyal medya üzerinden de çok paylaşılan araba arkası yazıları Facebook üzerinde oldukça popülerdir. İşte sizler için "Araba Arkası Yazıları "

Araba Arkası Yazıları

Altımda araba gidiyorum hayat kumarına Fazla şansını zorlama bağlarsın Kolpaya

Arabanın dizeli, sevdim seni köylü güzeli

Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza Sen batan bir güneş, ben yollarda çilekeş

Aşk çekenin, yol gidenin

Aşkın bana hız verir, yağmur çamur vız gelir

Aşkta hızlı yolda yavaş, çünkü Amasya'lıyız arkadaş

Beni çekemediler halat koptu

Bir sana doyamadım bir de mazot kokusuna

Bir sana doyamadım, bir de mazotçunun kızına

Biz otobüsçü değiliz ki hostesimiz olsun Biz taksici değiliz ki durağımız olsun Biz kamyoncuyuz arkadaş yolumuz açık olsun

Çilemse çekerim, kaderimse gülerim

Demir gibi kollarım, hiç affetmem sollarım

Demirde pas yolda as Darılma Ford sende bas

Ela gözlümün nazına, hastayım Ford'un ara gazına

Gidişime yollar, bakışıma kızlar hasta

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim

Hatalıysam 'e sms atın Orhan Gencebay'ın hatasız kul olmaz melodisi cebinize gelsin

Hatunlar geçer teker teker Ah şu kamyon, benden neler çeker

Hızdan zevk alan hastaneden sevk alır

İstanbul Ankara bir saat, sana sevgim 24 saat

İstedim vermediler, sen kamyoncusun dediler

Karayollarında değil, beyaz kollarında ölmek isterim

Kızı kolda Ford'u yolda severim

Kızları da alsalar askere, vallahi istemem tezkere

Kurbanda kesilir koç, yollara yakışır doc..

Lütfen sürücü hatalarını yüz yüze görüşelim

Nazar etme ne olur, kredi çek senin de olur

Ovada yeşil ot, rampada mavi ford

Rampada geçme beni, inişte üzerim seni

Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım

Sağlam şoför kalmaz rampada, Müslüm Baba sığmaz i-pod'a

Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş

Sol şeritler şahıyım, yolların padişahıyım

Uzaktan severim ruhun bile duymaz

Vitesi beşe, kafayı sana taktım

Yollar doç'un bastır koçum

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası