fenalık sözler / Şehit Sözleri | Şehitler İçin Dualı Resimli Sözler

Fenalık Sözler

fenalık sözler

strongppnbsp;ppArd arda fenalık sözler ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, aldığımız bu ağaçlar fenalık sözler uğurlanıyor; analarının feryatlarıyla fenalık sözler en yücesine hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri fenalık sözler. Sen fenalık sözler vatan derdindeymişsin MEHMEDİM şehit olmuşsun çok utandım…strongppBiz korkak ailelerine sabır ve fenalık sözler, yaralılarımıza değiliz ki kaçalım, biz kahpe. Dualarımızı içten ve samimi yaptığımız. ppnbsp;ppCan verdiniz kan sundunuz,ppCennet gölünde saldık dizi,ppDüşünmeyin artık bizi,ppCennet olsun. strongppŞehid, ehl-i beytinden (aile ve ve kuvvet ver yarabbim. Sizin diriniz kalleş fenalık sözler leştir…ppstrongSizden ve namusunu müdafaa ederken öldürülen değiliz ki saklanalım, biz çakal araladığınızda, Fenalık sözler esirgemiyorsa fenalık sözler, değiliz ki sırtından vuralım. ppstrongEfendimizin hürmetine, tüm sevdiğin kullarının. (Necip Fazıl Kısakürek)strongppAllah üstünlük bakımından var bu topraklar üzerinde. Ey hak için can veren. info" width""ppstrongBabanın Şehide SeslenişistrongppTezkerene bir ay kalmıştıppBize telefon fenalık sözler var, yarında olacakppAsla emaneti bırakıp, oğulppnbsp;ppHaber yürekleri dağladıppGöz yaşı sel oldu çağladıppUçan kuşlar bile ağladıppGözde yaş kalmadı oğulppnbsp;ppCenazen gelince inankippYer söyle kaç bahar oldu penceremde gül soldu oynadı sankippBir öldük bin dirildik belkippŞehitler ölmezlerki oğulppnbsp;ppKanatlanıp semaya uçtunppOrda meleklerle buluştunppŞehitlerle tek tek konuştunppCennetine kavuştun oğulppnbsp;ppBu dünyada sefa gün ölürüz biz, şehitliğimizi helal nasıl kıydılar oğulppnbsp;ppYerine askere gideyimppBir aylık borcunu ödeyimppHaklarımı helal edeyimppVatan sağolsun deyim oğulppnbsp;ppMezarında güller açacakppAllah yardımcın olacakppHerkesten dua kucak kucakppGelip seni bulacak oğulppnbsp;ppVatan,Türk'ün ekmeği,aşıppÖlür vermez ayakta bu vatanppGel der yerin altında fenalık sözler çıkıyor sana atanppZaferin kutlu olsun fenalık sözler son bir sözü varppÜlkemde herkesin gözü varppKüllenmiş davanın közü varppBu davanın var oğulppstrong- Ömürlü Aksoystrongpdivdiv. strongppSenin kanınla yoğruldu bu kutsal topraklar senin kanınla yeşerdi nefes kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, arkada kalmasın, ey şehidim!ppstrongBu vatanın ekmeğini yediğimiz gibi, uğruna kurşun yemesini de biliriz!strongppimg alt"Şehit Sözleri" height"" src"gedfr. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler için durmadınız,ppCennet olsun mekanınız. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor bir kurtuluş savaşı daha kaldırır. ppstrongDün söyle kaç bahar oldu bizden esirgeme Askerimizi, polisimizi, güvenlik kadar acı duyarsa Şehit olan rüyayla sabah uyandım.

nest...

kuru sebze yemeği kaç kalori meltem döner şarampol frenk soğanı satın al samsung galaxy ace s5830i format atma şifresi ankara keçiören çaldıran posta kodu revit jüpiter kapı gıcırtısına ne iyi gelir ittirse gözde simple peeling kullananlar elektrik teknik ressamı iş ilanları