rumeli hisarı çay bahçeleri / Hisar Aile Çay Bahçesi Rumelihisarı, Sarıyer ( ) - Menü Burada

Rumeli Hisarı Çay Bahçeleri

rumeli hisarı çay bahçeleri

Cafe, Kahvaltı

Çalışma Saatleri

Pazartesi:

Salı:

Çarşamba:

Perşembe:

Cuma:

Cumartesi:

Pazar:

(Şu Anda Kapalı)

Bilgilerde Hata mı Var?

Hisar Aile Çay Bahçesi'nin Menüsü

Yorum Yaz

Yorumlar

Hisar Aile Çay Bahçesi hakkında yorumlar ve incelemeler. 47 tane yorumdan oluşturulmuştur.

BBurcin 5 puan vermiş.

ibrahim 5 puan vermiş.

oguzhangk

oguzhangk 3 puan vermiş.

Hisar Aile Çay Bahçesi'ni Paylaş

Hisar Aile Çay Bahçesi, Rumelihisarı'nın adresini, kordinatını paylaşın, listenize ekleyin.

Listeme Ekle
Listeme
Ekle
Facebook Paylaşımı
Facede
Paylaş
Twitter Paylaşımı
Twitterda
Paylaş
Konumu Paylaş
Lokasyonu
Gönder

Reytingi

Bir restoranın ne kadar popüler olduğunu gösterir. *Ayrıntılı ölçümler Ocak ayı başlamıştır.

Haziran 1

Mayıs 1

Nisan 1

Kaç Kişi Buradaydı?

Bu sayfaya kaç kişi baktı, ölçüm başlangıcı 09 Haziran

kale bosfor çay bahçesi

boğazın kıyısında şahane manzaraya sahip bir mekan. rumelihisarı'nda kahvaltısı ile meşhur olankalecafe ile buranın bir alakası yok. i̇kisi ayrı işletme. buranın da kahvaltı konusunda övgüsünü çok duymama rağmen benkalecafe'nin kahvaltısından vazgeçfunduszeue.infoçay bahçesi'ni bu zamana kadar sadece çay kahve içmek için tercih ettim, herhangi bir şey yemedim o yüzden yemek konusunda bir değerlendirmem yok. genel değerlendirme yaparsak; başta hafta sonları olmak üzere havanın güzel olduğu hafta içi akşamları da kalabalık oluyor, yoğun insan sirkülasyonuna rağmen servis hızlı, fiyatlar ortalama düzeyde.
geçtiğimiz pazar günü sabahı bir arkadaşımla birliktekaleçay bahçesine kahvaltıya gitttik.i̇lk girdiğimizde dışarda masa boşken 10 dakika sonra her yer bir anda doldu.o yüzden ne kadar erken giderseniz o kadar iyi biz gittiğimizde saat 10a geliyordu. i̇ki kişilik serpme kahvaltı söyledik,arkadaşım sade menemen isterken ben de peynirli menemen istedim .serpme kahvaltıda getirilenler doyurucu ve funduszeue.infoni beğenmedim hem fazla sulu kalmıştı hem de içindeki peynir aşırı funduszeue.info harika bir manzara eşliğinde kahvaltı edince bunların pek önemi kalmıfunduszeue.infoların ilgisi yoğunluğa rağmen iyidi.i̇ki kişilik serpme kahvaltı 50 lira, menemende yanlış hatırlamıyorsam 15liraydı.keyifli bir pazar kahvaltısı yapmak istiyorsanız öneririm.
istanbul'un en iyi serpme kahvaltisi - eminim bu mekani bilmeyeniniz çoktur. ama sunu söylemeliyim ki pazar kahvaltisi denince aklima ilkkalegeliyor. bogaza sifir masalarda sabah iyotlu bogazin mis gibi havasi istahinizi açacak ve serpme kahvaltinin lezzeti damaginizda kalacak
bir süredir gidilecekler listemizde olankaleçay bahçesi'nin kahvaltısını da manzarasını da çalışanlarını da çok sevdik. 2 kişilik serpme kahvaltı 85 lira. i̇çerisinde klasik kahvaltılıklara ilave olarak menemen, yumurta seçeneği, bal kaymak, pişi tabağı, simit vs. de olduğu için 2 kişiye fazlasıyla yetiyor.
ramazan bayramının birinci günü (5 temmuz)kaleçay bahçesi'ne geldim, menüyü aldıktan sonra siparişimi verdim ancak ne istediysem olmadığı cevabıyla karşılaştım makarna söyledim ustaları yokmuş, ızgara tavuklu sandviç söyledim iyi yapamazlar başka şey söyleyin dediler. sonuç olarak sipariş vermeden mekandan ayrıldım ve yakındaki başka bir mekâna geçtim. daha önceden gelip memnun kaldığım bir yerdi burası ama bu sefer tam tersine sinirli bir şekilde ayrıldım. menüde olmayan şeyler en baştan belirtilmeli, biz de ona göre buraya girmeyiz. civardaki mekânlar arasında ilk tercihim burasıydı ancak artık değil.
kahvalti icin en sevdigim yerlerinden biri rumeli hasarindakikalekafe. herzamanki gibi lezziz tarla domates, salatalik ve zeytin; bal ve kaymak eksik olmuyor. yaninda da bir sucuklu yumurta ve tabiki de terastan bogaz manzarasi - hayat guzeldir :)
rumelihisarı kahvaltı mekanlarıyla meshur .. ee hal böyle olunca her daim kalabalık cuma saat 10 da oturacak yer bulamıyorsunuz bide düşünün haftasonunu?kalediğerlerne nazaran daha sakindi oturduk ve cok iyi hizmet gördük cayımız biter bitmez değiştirildi.. her gelen lezzetliydi.. fiyatlar ortalama bence gayet güzel zaten manzara tüm mekanlarda aynı eee o zman cok iyi bir tercih?
best breakfast since
rumeli hisarıkaleçay bahçesi.
traditional turkish breakfast.
moderate prices.

rumelihisarı'nı pek bilmeyenler tarafındankalecafe ile karıştırılıp kahvaltı için gidilebilen çay bahçesi. aile ortamında çay içmek için sıcak bir mekan evet. :)
boğaz kenarında sıra sıra restoranlardan birikaleçay bahçesi. bölgenin en eskilerinden olan mekanda kahvaltı için bulunduk.
i̇ki kişilik serpme kahvaltı yanına da kaşarlı, bol malzemeli menemen.
taze sebzelerle, çeşit çeşit peynir, zeytiniyle, balı, reçeliyle, sıcacık simit ve ekmekleriyle geleneksel kahvaltımızın doyurucu bir sunumuydu. güzel bir havada bu harika manzarayla denemenizi öneririm.
eğer güzel bir pazar kahvaltısı yapmak istiyorsanızkaleçay bahçesi harika bir yer. manzarası ve kafenin kendi dekoru, servisteki sıcaklık mutlu ayrılmaya sebep.
her şeyi değerlendir

Hisar Aile Çay Bahçesi, Rumelihisarı

Özellikler, Mutfak

Paket Servis Yok, Alkol Var, Fiyat (₺₺₺₺₺)

Hisar Aile Çay Bahçesi adıyla  kurulan işletme uzun yıllar hizmet verdikten sonra yenileme içerisine girmiş ve faaliyetlerine Cafe & Restaurant olarak devam etmektedir.

Yenilenen personeli, iç ve dış dekorasyonuyla dünya mutfağının ve yöresel lezzetlerimizin yanı sıra zengin kahvaltı ve Brunch’ta hizmette kaliteyi en yukarıya çıkarmaya devam etmektedir.

Mekanımız eşşiz İstanbul Boğazı manzarasında,Rumeli Hisarı Kalesi surlarının eteklerinde bulunmaktadır.

Tarihle Doğanın Buluştuğu Nokta

Tarihle doğanın buluştuğu noktada 65 yılı aşkın süredir hizmet veren İstanbul Hisar Cafe Restaurant doğal taş ve ahşabın uyumlu birlikteliği ile doğal çevresiyle tümüyle bütünleşmiş bir yapının içinde huzur sunuyor. Bundan yarım asır önce yılında hayata geçirilen ve o günden bu güne istanbul’un simgesi olan İstanbul Hisar Cafe Restaurant son 2 yıldır Restoran konseptine geçmiştir. Yenilenen imajıyla İstanbullulara tecrübeli işletmecilik anlayışıyla modernitenin nefis uyumunu gözler önüne seriyor.

Dünya Mutfağından Seçme Örnekler

Rumeli Hisarı’nın vakur çehresiyle bütünleşen ve leziz mutfağı ile alışıla gelmiş kalıpların dışında bir sığınak olan İstanbul Hisar Cafe’yi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği mutfağı. Tamamen doğal ve organik ürünlerin kullanıldığı Hisar Cafe en titiz gurmelerin dahi beğenisine mazhar olmuş mutfağıyla klasik cafelerden ayrılıyor. Tüm dünya mutfaklarından örneklerin usta ellerde konuklara sunulduğu Hisar Cafe, şahane doğası ve ambiyansıyla siz değerli misafirlere kucak açıyor.

Özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz

Düğün, nişan, doğum günü, lansman gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmayı vadeden İstanbul Hisar Cafe Restaurant iddialı sabah kahvaltısı ve lezzetli yemeklerinin yanında, dostlarınızla buluşup demlikte çayınızı, kahvenizi yudumlayarak boğazın huzur veren güzelliğinde, sakin ve keyifli bir ortam sunuyor. İstanbul Hisar Cafe ailesi olarak sizleri de, hayal ettiğinizin ötesine İstanbul Hisar Cafe’ye bekliyoruz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.