remzi burak ünver / Editorial Board

Remzi Burak Ünver

remzi burak ünver

Fotoğraf, Video KayıtKurumsal İletişim KoordinatörlüğüEsma ALTINTAŞBüro PersoneliMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekanlığı Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiToplantı Salonu Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDr. Öğr. Üyesi İsmet KARADENİZÇalgı Teknolojileri BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiProf. Dr. Onur ŞENELMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDr. Öğr. Üyesi Milad SALMANİMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiLeyla Güzey ASLANMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi SekreteriMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiCüneyt AKDEMİRBüro PersoneliMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiÖmer ÇİMENŞube Müdür V.Yapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıMukadder AVANDaire Başkanıİdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıKürşat ÜNALBilgisayar İşletmeniİcra Sanatları Fakültesi
İdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıSerhat AKYÜREKİcra Sanatları Fakültesi Sekreteriİcra Sanatları FakültesiKazım KURNAZŞube Müdür V.Yapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıBedrettin KABAKİdari Personel ve Eğitim Şube MüdürüPersonel Daire Başkanlığı
İdari Personel ve Eğitim Şube MüdürlüğüŞükrü DUMANDisiplin Şube Müdürü
Özlük Hakları ve Tahakkuk Şube Müdür V.Personel Daire Başkanlığı
Disiplin Şube Müdürlüğü
Özlük Hakları ve Tahakkuk Şube MüdürlüğüAlev KORUKAkademik Personel Şube MüdürüPersonel Daire Başkanlığı
Akademik Personel Şube MüdürlüğüMerve MUSLUBilgisayar İşletmeniDöner Sermaye İşletme Müdürlüğüİbrahim ŞAHİNFakülte SekreteriMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesiİsmail KILINÇBilgisayar İşletmeniPersonel Daire Başkanlığı
İdari Personel Şube MüdürlüğüEngelsiz Müzik Kütüphanesi Engelsiz Müzik Kütüphanesi BirimiSevde KALKANMemurHukuk MüşavirliğiBüşra DEMİRÖZMemurPersonel Daire Başkanlığı
İdari Personel Şube MüdürlüğüHediye ŞAHİNMemurPersonel Daire Başkanlığı
İdari Personel Şube MüdürlüğüZiya Murat ÖZGÜLBüro PersoneliPersonel Daire Başkanlığı
İdari Personel Şube MüdürlüğüYasemin APAYDINBüro PersoneliSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
MGÜ Uzaktan Eğitim MerkeziÖğr. Gör. Ozan SOYDANÖğretim GörevlisiMGÜ Uzaktan Eğitim MerkeziCansu GEÇERBüro PersoneliStrateji Geliştirme Daire BaşkanlığıMerve Duygu DÖNMEZMuhasebe Yetkilisi YardımcısıStrateji Geliştirme Daire BaşkanlığıMelek ARINIKBüro PersoneliStrateji Geliştirme Daire BaşkanlığıYakup BARAKLIOĞLUŞube MüdürüSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma MerkeziEngin ÖZDEMİRŞube Müdür V.Kütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıMahir Eralp ÖZENŞube Müdürü
Döner Sermaye İşletme MüdürüYapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı
Döner Sermaye İşletme MüdürlüğüAras Ali ALTINTAŞBüro Personeliİdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıEren ÇARDAKMuhasebe YetkilisiStrateji Geliştirme Daire BaşkanlığıGökçen EROLMemurMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluÜnal AYDOĞANGenel Sekreter V.Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar ÜniversitesiÜnal AYDOĞANSağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanıSağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıTevfik CURAYemekhane PersoneliSağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıFatih MEMİŞOĞLUBüro Personeliİdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıMustafa ÖZBAĞŞube Müdür V.Sağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıAyşe MUTLUBilgisayar İşletmeniPersonel Daire Başkanlığı
Özlük Hakları ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü
SKS Daire BaşkanlığıRecai KILINÇDaire BaşkanıYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıErdem GÜLERTeknik Bakım Asansör ElemanıYapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı (KONTEYNIR)Harun BALTACANMakine TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıÜmit ÇETİNKAYAIsıtma ve Sıhhi TesisatçıYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıRemzi YILMAZİş Makinesi OperatörüYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıSüleyman BIÇAKCIİnşaat TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıGökay ZARALIMakine MühendisiYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıFeride AYYILDIZİnşaat MühendisiYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıSekreterlikYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıBurak KIRKOCAElektrik TeknikeriYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıDoğukan Nebi ACERElektrik TeknikeriYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıHalil KABADAYIİnşaat TeknikeriYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıRamazan KATRANCIMekanik Tesisat TeknikeriYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıKerim EROLMobilya Dekorasyon TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıServet YILMAZElektrik TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıAbdülmuttalip ŞAHİNElektrik TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıSıtkı DURElektrik TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıUğur Talip HACIOĞLUİnşaat TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıErdoğan GÜNDOĞDUDaire Başkan V.Kütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıErdem ERBIYIKŞube Müdür V.Kütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıHüseyin BATARKütüphaneciKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıRukiye ERCİYASKütüphaneciKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıDuygu BEŞER DEVECİOĞLU KütüphaneciKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıArş. Gör. Aylin KARA IŞIKGörsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiProf. Gökhan AYBULUSMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiProf. Dr. Muhittin ÇALIŞKANEğitim Bilimleri Bölüm Başkanı
Eğitim Bilimleri BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Canan ÖZGÜRSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Adem KILIÇProje Geliştirme ve Koordinasyon Birimi Koordinatörü
Ses Eğitimi BölümüProje Geliştirme ve Koordinasyon Birimi
İcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Funda YAZIKSIZSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Ahter DESTANMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Sevinç KÖSEOĞLU ULUBATLIGörsel Sanatlar Eğitimi Bölümü Başkanı
Görsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiÖğr. Gör. Betül KAYHANEl Sanatları Bölümü
Geleneksel El Sanatları ProgramıMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluUğur ÖZDEMİRDaire BaşkanıBilgi İşlem Daire BaşkanlığıTolga KÜTÜKŞube MüdürüBilgi İşlem Daire BaşkanlığıÖğr. Gör. Duygu ZARALIÖğretim GörevlisiBilgi İşlem Daire BaşkanlığıGamze ÖZTÜRKBilgisayar MühendisiBilgi İşlem Daire BaşkanlığıAtilla ÇETİNTeknikerBilgi İşlem Daire BaşkanlığıMehmet Cihan DİLGİÇTeknisyen
EBYS KoordinatörüBilgi İşlem Daire Başkanlığı
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) KoordinatörlüğüSemih KODAŞTeknisyenBilgi İşlem Daire BaşkanlığıSedat ÇOBANTeknisyenBilgi İşlem Daire BaşkanlığıBüşra TİCİTeknisyenBilgi İşlem Daire BaşkanlığıHalil BATARBüro PersoneliBilgi İşlem Daire BaşkanlığıErdi CANATANBilgisayar TeknikeriBilgi İşlem Daire BaşkanlığıFatih TİRYAKİTeknikerBilgi İşlem Daire BaşkanlığıTuğba BİNBİRMemurMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiElif ÇİÇEKBüro PersoneliHukuk MüşavirliğiAysun ALÇAYHukuk MüşaviriHukuk MüşavirliğiMeral YALÇINKAYAŞefİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Burak NOYANÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Öncü UÇARÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Mustafa Ulaş ATASOYÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. İlayda İrem CANDURANÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Eren Can YILDIZÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Yunus EMREÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. İlker Deniz BAŞUĞURSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü
Kompozisyon ve Şeflik BölümüSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
İcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Özay ÖNALÇalgı Teknolojileri BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDr. Öğr. Üyesi Zeki YILDIRIMÇalgı Teknolojileri BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiProf. Dr. Abdurrahman TARİKÇİMüzik Teknolojisi Bölüm Başkanı
Müzik Teknolojisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Dr. Emrah HATİPOĞLUMüzik Teorisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Önder ÖZKOÇKompozisyon ve Şeflik Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Ivan CELACMüzik Teorisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiArş. Gör. Mücahit KOLÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiArş. Gör. Durmuş Ali ÖZTÜRKSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Birsen OĞUZ ERDİNÇÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı
Geleneksel Müzikler Ana Sanat Dalı
Ses Eğitimi BölümüÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma Merkezi
İcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Raşit Görkem AYTİMURSes Eğitimi Bölüm Başkan Yardımcısı
Ses Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Erberk ERYILMAZKompozisyon ve Şeflik Bölümüİcra Sanatları FakültesiOnur MUSLUGenel Sekreter YardımcısıGenel SekreterlikDr. Öğr. Üyesi Emrah GÖKÇEGeleneksel Müzikler Ana Sanat Dalı
Ses Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. İlyas MİRZAYEVKompozisyon ve Şeflik Bölümüİcra Sanatları FakültesiSevda BALTASekreteryaPersonel Daire Başkanlığı
Sağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıÖzlem KIRAÇSekreteryaİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
Strateji Geliştirme Daire BaşkanlığıÖzlem BERBERBüro PersoneliMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiHayrunnisa DELİKTAŞDekan Özel KalemMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiÖğr. Gör. İlter VURUCUÇalgı Teknolojileri BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDr. Öğr. Üyesi Filiz GÜRER YÜCELÇalgı Teknolojileri BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiÖğr. Gör. Suna TATLIKalite KoordinatörüKalite KoordinatörlüğüDr. Öğr. Üyesi Ayşegül KOCAKariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü
Bologna Bölüm Koordinatörü
Çalgı Eğitimi Bölüm Başkan Yardımcısı
Çalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Serkan GÜNALÇİNUzaktan Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
Müzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü Müdür Yardımcısı
Müzik Teorisi Bölüm Başkan Yardımcısı
Müzik Teorisi BölümüMGÜ Uzaktan Eğitim Merkezi
Müzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü
Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Tayfun İLHANİcra Sanatları Fakültesi Dekan Yardımcısıİcra Sanatları FakültesiDoç. Tayfun İLHANEngelsiz Müzik ve Görsel Sanatlar Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı
Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştıma Merkezi Müdür Yardımcısı
Çalgı Eğitimi BölümüEngelsiz Müzik ve Görsel Sanatlar Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi
Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştıma Merkezi
İcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Deniz ŞAHİNMüzik ve Sahne Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı
Çalgı Teknolojileri BölümüMüzik ve Sahne Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi
Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiFunda KARABALBigisayar İşletmeniMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi
Öğrenci İşleriSultan ALICI KOCATÜRKBigisayar İşletmeniİcra Sanatları Fakültesi - Öğrenci İşleriÖgr. Gör. Ali YILMAZBilimsel, Kültürel ve Sosyal Etkinlikler Koordinatörü
Müzikoloji Bölümü
Bologna Bölüm KoordinatörüBilimsel, Kültürel ve Sosyal Etkinlikler Koordinatörlüğü
Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiArş. Gör. Dr. Selim TANMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiArş. Gör. Doğuhan Eren KARACANMüzik Teknolojisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiArş. Gör. Malik Enes ŞAFAKMüzik Teknolojisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDr. Öğr. Üyesi B. Kenan TATLICIÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Hüseyin Berkay ŞİRİNMüzik Teorisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesiİcra Sanatları Fakültesi Dekanlığı İcra Sanatları FakültesiMenşure UÇARBüro Personeliİcra Sanatları FakültesiSibel SARIDaire BaşkanıÖğrenci İşleri Daire BaşkanlığıÇisel TEKTAŞBüro PersoneliMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiHasan DURMAZBüro PersoneliMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiHabibe ÜNVERV. H. K. İ.Öğrenci İşleri Daire BaşkanlığıDoç. Dr. Sinan AYYILDIZÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Aslı Ceren YILDIRIMYarı Zamanlı Eğitim Programı Koordinatörü
Çalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Serkan AĞIRMüzik ve Sahne Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü
Çalgı Eğitimi BölümüMüzik ve Sahne Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi
İcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Serkan DEMİRELÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Kazım ÇOKOĞULLUÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Mehmet ÜÇERSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Pınar TURANÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Kibele KIVILCIM ÇİFTÇİÇalgı Eğitimi Bölüm Başkan Yardımcısı
Çalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Salih GÜNDOĞDUSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiArş. Gör. Berk Tunga TAŞSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiYasin KAHRAMANERTeknisyenKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıDr. Öğr. Üyesi Mehmet ŞİMŞEKÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Mehmet SÖYLEMEZMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekan YardımcısıMüzik Bilimleri ve Teknoloji FakültesiDoç. Dr. Mehmet SÖYLEMEZÇalgı Teknolojileri Bölüm BaşkanıMüzik Bilimleri ve Teknoloji FakültesiProf. Dr. Serda TÜRKEL OTERSes Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Oğuzhan AÇIKGÖZÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiDr. Öğr. Üyesi Ali ALİZADEKompozisyon ve Şeflik Bölümüİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Tolga OTERÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiProf. Ebru TEMİZMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiArş. Gör. Faruk Eren AKÇAYMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Ali KALKANMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiProf. Dr. Barış DEMİRCİMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi DekanıMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiProf. Dr. Barış DEMİRCİMüzik Eğitimi Bölümü Başkan V.
Müzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Ahmet FEYZİBilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörü
Müzik Eğitimi BölümüBilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü
Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Gamze YAVUZ KONOKMANEğitim Bilimleri BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Aybige DEMİRCİ ŞENKALGaleri Sanat Yönetmeni
Görsel Sanatlar Eğitimi Bölümü MGÜ Sanat Galerisi
Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Tuğba ÇELEBİGörsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Huriye ÇELİKCANGörsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Selin GÜNEŞTANGörsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Sevinç YANBEYİ BEŞERGörsel Sanatlar BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Gülbahar URHANEngelsiz Ankara MGÜ Öğrenci Birimi Koordinatörlüğü
Müzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Ozan BELGEMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı
Müzik Eğitimi Bölümü Başkan Yardımcısı
Müzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiÖğr. Gör. Emin KARADAYIKariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı
Ses Eğitimi BölümüKariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi
İcra Sanatları FakültesiArş. Öğr. Mert ERGÜLMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Bilgehan ERENMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiSelin DARILMAZBilgisayar İşletmeniSağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıDr. Öğr. Üyesi Esra HARMANDAOĞLU BAZOrtak Dersler Bölüm BaşkanıOrtak Dersler BölümüÖğr. Gör. Ali TOKMAKÖğretim GörevlisiOrtak Dersler BölümüArş. Gör. Uğur BALOĞLUMüzik Teknolojisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiÖğr. Gör. Nuri Gökay BAZGörsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm BaşkanıMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu
Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü
Radyo ve Televizyon Programcılığı ProgramıÖğr. Gör. Ezgi AÇIKALIN AVCIKurumsal İletişim Koordinatör YardımcısıKurumsal İletişim KoordinatörlüğüÖğr. Gör. Eren BEKTAŞGörsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu
Radyo ve Televizyon Programcılığı ProgramıProf. Dr. Battal YILMAZRadyo, Televizyon ve Sinema Bölümü
Radyo, Televizyon ve Sinema Anabilim DalıSanat ve Tasarım FakültesiÖğr.Gör. Müzeyyen BİLGİÇEl Sanatları Bölüm Başkan YardımcısıMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu
El Sanatları Bölümü
Geleneksel El Sanatları ProgramıDr. Öğr. Üyesi Ebru ATICIEl Sanatları Bölümü
Geleneksel El Sanatları ProgramıMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluÖğr. Gör. Haluk Doğan GÜNEŞMüzik ve Güzel Sanatlar MYO Müdür YardımcısıMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluÖğr. Gör. Haluk Doğan GÜNEŞGörsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkan Yardımcısı
Kurumsal İletişim KoordinatörüMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu
Radyo ve Televizyon Programcılığı Programı
Kurumsal İletişim KoordinatörlüğüÖğr. Gör. Dr. Elif NUN GÖKÇEMüzik ve Sahne Sanatları BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluProf. Dr. Okan Murat ÖZTÜRKMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi DekanıMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiProf. Dr. Okan Murat ÖZTÜRKMüzikoloji Bölüm Başkanı
Müzik Teorisi Bölüm Başkanı (Uhdesinde)Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiProf. Dr. Onur ŞENELMüzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü MüdürüMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüProf. Dr. Hakkı Alper MARALMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiÖzlem ÜZÜMLÜŞefÖğrenci İşleri Daire BaşkanlığıGörkem AYDIN YILMAZBilgisayar İşletmeniMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüNihal Nur CEYLANEnstitü Müdür SekreteriMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüMurat TOMBULOĞLUBilgisayar İşletmeniMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüMurat ÖZDEMİRProje Geliştirme ve Koordinasyon Birimi Koordinatör YardımcısıProje Geliştirme ve Koordinasyon BirimiBeril SOKULLU MATARACIBüro PersoneliMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüKubilay BOZKURTMüzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü SekreteriMüzik ve Güzel Sanatlar EnstitüsüBahri BUDAKBilgisayar İşletmeniÖğrenci İşleri Daire BaşkanlığıÖğr. Gör. Enes BİBEROĞLUOfis KoordinatörüDış İlişkiler KoordinatörlüğüSerkan AYDINŞoförİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığıİsmail SEVİNDİOĞLUŞoförİdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıHüseyin BOSTANGüvenlik AmiriRektörlükGüvenlik Banko Rektörlük Zemin KatGüvenlik Banko KütüphaneGüvenlik Banko Müzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü Zemin KatGüvenlik Banko Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Zemin KatGüvenlik Banko Müzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Zemin KatHasan ÇELMELİBüro PersoneliRektörlükSayıştay Denetçisi RektörlükSedat TÜRKERŞube Müdür V.
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeniİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
Bilimsel Araştırma Projeleri KoordinatörlüğüTuğçe DELİORMANBilgisayar İşletmeniBilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü
Proje Geliştirme ve Koordinasyon BirimiMerve ALITKANMemurİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
Sanat ve Tasarım FakültesiGamze BARANArşiv Destek ElemanıKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıPınar POLATBüro Personeliİcra Sanatları Fakültesi
Çalgı Eğitimi Bölüm SekreteriSerhat Murat ERGENBüro Personeliİcra Sanatları FakültesiDoç. Dr. Serdar ERKANMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiProf. Dr. Gökhan EKİMÇalgı Eğitimi Bölüm Başkanı
Çalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiProf. Dr. Gökhan EKİMÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma Merkezi MüdürüÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma MerkeziProf. Dr. Barış ERDALMüzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü Müdür Yardımcısı
Müzikoloji Bölüm Başkan Yardımcısı
Müzikoloji BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Enstitüsü
Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiNilay ÖZBAĞBüro Personeliİdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıAbdullah YETKİNBüro PersoneliYapı İşleri Teknik Daire BaşkanlığıMelih Can AKGÖNÜLİnşaat MühendisiYapı İşleri Teknik Daire BaşkanlığıAtakan KUŞÇUTeknisyenYapı İşleri Teknik Daire BaşkanlığıAtölye Yapı İşleri Teknik Daire BaşkanlığıÖğr. Gör. Serkan ÇOLAKMüzik Teknolojisi BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Dr. Hasan DELENMüzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekan YardımcısıMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Dr. Hasan DELENUzaktan Eğitim Merkezi Müdürü
Müzik Teknolojisi Bölümü
Stüdyo ve Seslendirme Ekipmanları YönetmeniMGÜ Uzaktan Eğitim Merkezi
Müzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiŞahin DOĞANBilgisayar İşletmeniKütüphane ve Dokümantasyon Daire BaşkanlığıSürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Ofis Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Güzin AYRANCIOĞLUGörsel Sanatlar Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Ceyla GANİOĞLUÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiÖğr. Gör. Cem TÜRKAYÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiAytekin GÜÇLÜMemurİcra Sanatları FakültesiSerhat KILINÇBilgisayar İşletmeniİdari Mali İşler Daire BaşkanlığıProf. Dr. Zafer KURTASLANAnkara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Müzik Eğitimi BölümüAnkara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi
Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi F. Deniz KATITAŞMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Derya ÇAKICI ESEREngelsiz Ankara MGÜ Öğrenci Birimi Koordinatör Yardımcısı
Eğitim Bilimleri BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDoç. Dr. Zeki ÖĞDEMEğitim Bilimleri BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiDr. Öğr. Üyesi Elif AKDEMİREğitim Bilimleri BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiAhmet KARABIYIKMobilya TeknisyeniYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıArş. Gör. Tolgahan TİKTAŞÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiArş. Gör. Tolgahan TİKTAŞÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür YardımcısıÂşıklık Geleneği Uygulama ve Araştırma MerkeziArş. Gör. Mehmet Bahattin ACARÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiArş. Gör. Seyfullah ÖZBAYRAKÇalgı Eğitimi Bölümüİcra Sanatları FakültesiOrhan ERZURUMArgon KaynakçıYapı İşleri ve Teknik Daire BaşkanlığıÖğr. Gör. Ruveyda Sultan ÜNVERMüzik Eğitimi BölümüMüzik ve Güzel Sanatlar Eğitim FakültesiArş. Gör. Özge YAHŞİMüzikoloji BölümüMüzik Bilimleri ve Teknolojileri FakültesiDoç. Naci ÖZGÜÇKompozisyon ve Şeflik Bölüm Başkanı
Kompozisyon ve Şeflik Bölümüİcra Sanatları FakültesiProf. Dr. Merdan GÜVENRadyo Televizyon ve Sinema Ana Bilim Dalı Sanat Tasarım FakültesiMustafa FIRATPersonel Daire Başkan V.Personel Daire BaşkanlığıHasan Burak KARAŞube MüdürüSağlık, Kültür ve Spor Daire BaşkanlığıEsra Ceren ÖZDEMİRMemurYapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığıİsmail YÜKSELMemurMüzik ve Güzel Sanatlar Meslek YüksekokuluYüksel KİLİÇLİOĞLUŞube Müdür V.Strateji Geliştirme Daire BaşkanlığıGökhan SAĞLAMBilgisayar İşletmeniStrateji Geliştirme Daire BaşkanlığıNihal POLAT KARABULUTŞube Müdür V.İdari ve Mali İşler Daire BaşkanlığıÖğr. Gör. Ülkü ARSLANYabancı Dil ÖğretimiKurumsal İletişim KoordinatörlüğüÖğr. Gör. Seda OKURErasmusDış İlişkiler KoordinatörlüğüÖğr. Gör. Kadir SİPAHİErasmusDış İlişkiler KoordinatörlüğüÖğrenci Yurdu Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar ÜniversitesiMerkez Kantin Sosyal Bina Zemin KatHazırlık Kantin İcra Sanatları FakültesiTOEFL Sınıfı İcra Sanatları Fakültesi ()Güvenlik Banko Rektörlük NizamiyeProf. Ruhi KONAKGeleneksel Türk Sanatları BölümüSanat ve Tasarım FakültesiGüvenlik Banko İcra Sanatları Fakültesi NizamiyeGüvenlik Banko İcra Sanatları Fakültesi Zemin KatGüven KARABULUTSendika Baş TemsilcisiSendika Temsilciliği Odası

Minik resital

Haberin Devamı

Gaziemir Belediyesi’nin kurslarında eğitim gören 30 gitar, 20 keman öğrencisi hünerlerini Sarnıç Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen muhteşem konserle sergiledi. Sarnıçlılar’ın doldurdukları Cumhuriyet Meydanı’ndaki konserde önce keman grubu kursiyerleri sahne aldı. Yerli ve yabancı eserlerseslendirilen konserde, Gaziemirli küçük müzisyen 11 yaşındaki Remzi Burak Ünver de resital verdi. Keman grubu kursiyerlerinin ardından sahneye çıkan gitar grubu kursiyerleri de birbirinden güzel parçalarıylaizleyicileri coşturdu. Keman grubu kursiyerlerinin konseri devam ederken bir de sürpriz yaşandı. Eda Kavakdipli ve Turgay Yılmaz, kursiyerlerin kemanları eşliğinde tango gösterisi yaptı.
Birbirinden güzel figürleri sergileyen Kavakdipli ve Yılmaz’ın tango gösterisi büyük alkış aldı. Başkan yardımcıları Savaş Kapucu ve Arif Esen, konserin sonunda kursiyerlere ve kurs öğretmenlerine çiçek vererek teşekkür etti.

Haberin Devamı

Öce sahneye çıktı sonra da pide yedi
YAZ sezonu boyunca haftada 2 kez canlı müzik mekanında sahne alan ünlü şarkıcı Fatih Ürek’in olmazsa olmazı, sahne sonrası yediği Kuşbaşı kaşarlı pidesi. Çeşme’de yılların mekanı Dost Pide’de sahne sonrası her zaman pide yemeden konakladığı otele gitmeyen Fatih Ürek, “Bu pideyi yemezsem uyuyamam” dedi.

Türk Sanat Müziği gecesi
BORNOVA Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’nda konser verdi. Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran Bornovalılar, keyifli bir akşam geçirdi. Bornova Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu aralarında, İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, eşi Rana Sındır, Bornova CHP İlçe Başkanı Enver Dündar’ın da yer aldığı dinleyiciler için birbirinden güzel eserler seslendirdi. Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır konserin sonunda,şef Sami Büyüköztekir ve Türk Sanat Müziği topluluğu üyelerine teşekkür etti.

11 yaşındaki müzisyen 6 bestenin sahibi oldu

Gaziemir Belediyesi'nin açtığı kurslara 5 yıldır devam eden 11 yaşındaki Remzi Burak Ünver, 6 besteye ulaştı.

Astsubay İrfan Ünver ile Zekiye Ünver çiftinin çocukları olan Remzi Burak Ünver, mandolin almak iiçin girdikleri dükkandan kemanla çıkarak müzik yaşımına atıldı. Okuma, yazma bilmediği yıllarda notaları renklerle öğrenen Burak, keman çalmaya başladıktan 3 ay sonra ilk bestesini yaptı ve "Menekşe" adlı bestesi notere tasdik ettirildi.

Şu ana kadar 13 konsere çıkan Atatürk İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi Burak, kemanın dışında çeşitli enstrümanlar da çalıyor.

Burak'ın başarısının ilçeleri için gurur kaynağı olduğunu söyleyen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, " Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında yaptığı resitalde yabancı konuklarımızın takdirini kazanmıştı. Belediye olarak Burak'ın bu yeteneğini geliştirmesi için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" diye konuştu.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası