ömrümce aradım filmi / Ömrümce hep adım adım - Vikipedi

Ömrümce Aradım Filmi

ömrümce aradım filmi

Başrollerini Türk sinemasının en sevilen isimleri Kartal Tibet ve Filiz Akın’ın paylaştığı Ömrümce Aradım filmi bugün 360 TV'de seyircisinin karşısına çıkıyor. Melodram türündeki filmlerni izlemek isteyen seyirciler Ömrümce Aradım filminin konusunu ve oyuncularını öğrenmek istiyor.

Bir çok usta oyuncunun rol aldığı Ömrümce Aradım filminin yapımcılığını Türken İnanoğlu üstlendi.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bir fabrikada işçi olarak çalışan Doğan ile, hayatta hasta annesinden başka kimsesi olmayan Selma birbirlerini sevmektedir. Doğan'ın çalıştığı fabrikanın sahibi, Doğan'a kızı Meral ile evlenmesini teklif eder. Doğan, bu teklifi kabul etmez ancak Selma'nın annesinin durumu kötüleşip ameliyat olması gerekince teklifi istemese de kabul eder. Meral ile evlenen Doğan, bu sayede Selma'nın annesinin ameliyatınu karşılar. Ancak Selma'nın annesi ameliyatta ölür. Yapayalnız kalan Selma, bu sırada Doğan'ın en yakın arkadaşı olan Murat ile evlenir. Aradan geçen yirmi yılın ardından Selma ve Doğan'ın yolu yeniden kesişir.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİ NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Yapım yılı 1971 olan Ömrümce Aradım filmi, İstanbul'un çeşitli semtlerinde ve Bursa Uludağ'da çekilmiştir.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Türk sinemasının ünlü isimlerinin rol aldığı Ömrümce Aradım filminin oyuncuları şöyle:

Filiz Akın Selma/Sevgi
Kartal Tibet - Doğan
Yusuf Sezgin  - Selim
Metin Serezli  - Murat
Zeynep Tedü  - Meral
Hulusi Kentmen -  Meral'in Babası

Leman Öztürk  - Selma

Muammer Gözalan  - Doktor

Nermin Özses

Remziye Fırtına

Zeki Sezer

Ömrümce Aradım filmi ne zaman, nerede çekildi? Ömrümce Aradım konusu ne, oyuncuları kimler?

Ömrümce unutamadim (1971)

Dogan and Murat are friends, Dogan wants to marry Selma. His manager's daughter Meral fancies him. Dogan marries her just to get the money for Selma's mother's operation. Her mother dies and... Read allDogan and Murat are friends, Dogan wants to marry Selma. His manager's daughter Meral fancies him. Dogan marries her just to get the money for Selma's mother's operation. Her mother dies and Murat takes care of her and they get married. Selma dies on the birth of her daughter and... Read allDogan and Murat are friends, Dogan wants to marry Selma. His manager's daughter Meral fancies him. Dogan marries her just to get the money for Selma's mother's operation. Her mother dies and Murat takes care of her and they get married. Selma dies on the birth of her daughter and Dogan's wife has a son. Years pass. On a holiday trip, Dogan meets Murat and his daughter... Read all

• See production, box office & company info

• Yönetmenliğini Süreyya Duru'nun üstlendiği, senaryosunu Fuat Özlüer ve Erdoğan Tünaş'ın kaleme aldığı Ömrümce Aradım filmi bugün 360 TV'de izlicisi ile buluşuyor. Dramatik konusu ile yayınlandığı tarihte büyük ses getiren yapımın ayrıntılarını öğrenmek isteyen film severler, Ömrümce Aradım filmi ne zaman, kaç yılında, nerede çekildi? gibi sorulara yanıt arıyor.

Bir çok usta oyuncunun rol aldığı Ömrümce Aradım filminin yapımcılığını Türken İnanoğlu üstlendi.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bir fabrikada işçi olarak çalışan Doğan ile, hayatta hasta annesinden başka kimsesi olmayan Selma birbirlerini sevmektedir. Doğan'ın çalıştığı fabrikanın sahibi, Doğan'a kızı Meral ile evlenmesini teklif eder. Doğan, bu teklifi kabul etmez ancak Selma'nın annesinin durumu kötüleşip ameliyat olması gerekince teklifi istemese de kabul eder. Meral ile evlenen Doğan, bu sayede Selma'nın annesinin ameliyatınu karşılar. Ancak Selma'nın annesi ameliyatta ölür. Yapayalnız kalan Selma, bu sırada Doğan'ın en yakın arkadaşı olan Murat ile evlenir. Aradan geçen yirmi yılın ardından Selma ve Doğan'ın yolu yeniden kesişir.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİ NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Yapım yılı 1971 olan Ömrümce Aradım filmi, İstanbul'un çeşitli semtlerinde ve Bursa Uludağ'da çekilmiştir.

ÖMRÜMCE ARADIM FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Türk sinemasının ünlü isimlerinin rol aldığı Ömrümce Aradım filminin oyuncuları şöyle:

Filiz Akın Selma/Sevgi
    Kartal Tibet - Doğan
    Yusuf Sezgin  - Selim
    Metin Serezli  - Murat
    Zeynep Tedü  - Meral
    Hulusi Kentmen -  Meral'in Babası

Leman Öztürk  - Selma

Muammer Gözalan  - Doktor

Nermin Özses

Remziye Fırtına

Zeki Sezer

Ömrümce Unutamadım
    Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Öneriler

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

Fotoğraflar

• Fotoğraf Ömrümce Unutamadım

Teknik bilgiler

Ülke Türkiye

Dağıtımcı-

Yapım yılı1971

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar-

Bütçe-

Dil Türkçe

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri 1971, En iyi film: Dram, {Genre} türündeki en iyi filmler : 1971.

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Babalar Günü'nde İzlenebilecek 15 Harika Film
    Sony Gelecek Marvel Filmlerinin Tarihlerini Açıkladı
    Mario'dan Sonra Sıra "The Legend of Zelda"da mı?
    "Gladyatör 2"nin Set Görselleri Devasa Şehir Kuşatmasını Açığa Çıkardı
    Henry Cavill Başrollü Casus Filminin Vizyon Tarihi Belirlendi
    Yeni Batman Filmi "The Flash" Yönetmenine Emanet Edildi
    Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler
    365 Gün Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman

Transformers: Canavarların Yükselişi Dublajlı Fragman
    Recep İvedik 7 Fragman
    Yeni çıkan tüm fragmanlar

Vizyondaki En İyi Filmler

Transformers: Canavarların Yükselişi
    Flash
    Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
    Hızlı ve Öfkeli 10
    Elemental: Doğanın Güçleri
    Mia ve Ben Centopia'nın Kahramanı
    Vizyondaki En İyi Filmler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır