a haber türk kızı ağlamaz / A Haber, Ukrayna'da mahsur kalan öğrenciyi yayından aldı: “Türk kızı ağlamaz”

A Haber Türk Kızı Ağlamaz

a haber türk kızı ağlamaz

A Haber Ukrayna'da Yardım İsteyen Türk Kızını Yayından Aldı: 'Türk Kızı Ağlamaz'

Rusya'nın Ukrayna'yı işgal girişimiyle birlikte birçok Türk, ülkede mahsur kaldı. Diktatör Putin'in emriyle saldıran Rus ordusunun şehirleri bombalamasıyla birlikte ülkedeki Türkler sığınaklarda, Türkiye'nin kendilerini tahliye etmesini bekliyor.

Dün başkent Kiev'den yalnızca tek bir otobüs kaldırılarak 90 vatandaş tahliye edildi. Ancak ülkedeki Türklerin sayısı oldukça fazla. Dışişleri Bakanlığının girişimlerinin yetersiz kalması nedeniyle Türklerin çektiği çileye ilişkin TamgaTürk'ün bir haber yayımlamış ve söz konusu haberinde Dışişleri Bakanlığının girişimlerinin yetersiz kalmasıyla Türklerin imece usulüne döndüğü belirtilmişti. 
Tahliye için bekleyen Türk kızlarından birisi Duygu Birgül, ülkenin doğusunda ve Rusların şiddetli bombardımanına maruz kalan Harkov'dan A Haber canlı yayınına bağlandı ve "Bugün Harkov'dan sadece bir tane otobüs kalktı ve 50 kişi tahliye edildi. Ben kesin olarak şunu duyurmak istiyorum, yaklaşık tane öğrenci var ve artık bizim durumumuz çok acil. Belki yarım saat sonra aradığınızda ben bu konuşmayı yapmıyor olabilirim" dediği sırada sözleri kesildi.

A Haber sunucusu, genç kızın sözünü keserek "Az önce hocamızın da dediği gibi devletimiz bu noktada sizlerin de yardımınıza ulaşacak ki bugün de tahliyeler tüm hızıyla devam etti" dedi. Mesut Hakkı Caşın ise "Gerekirse ben gelir alırım kızım seni, sen merak etme. Türk kızı ağlamaz" dedi.

A Haber Ukrayna&#;da mahsur kalan öğrenciyi "Türk kızı ağlamaz" deyip yayından aldı

DUVAR - Çok say&#;da Türkiyeli ö&#;rencinin e&#;itim gördü&#;ü Harkov'dan A Haber canl&#; yay&#;n&#;na ba&#;lanan Duygu Birgül, konu&#;mas&#; s&#;ras&#;nda "Hala tahliye bekleyen ö&#;renci var" diyerek yard&#;m isteyince sözü kesildi. 

Duygu Birgül, "Buradan sadece 50 ö&#;renci tahliye edildi, ki&#;i daha var. Durumumuz çok acil. Yar&#;m saat sonra belki bu konu&#;may&#; bile yapamayaca&#;&#;m" ifadelerini kullan&#;nca sözünü kesen sunucu Gökhan Kurt "Devletimiz bu noktada sizlerin yard&#;m&#;n&#;za ula&#;acak. Bugün de tahliyeler tüm h&#;z&#;yla devam etti" dedi. Ard&#;ndan program&#;n konu&#;u Prof. Dr. Mesut Hakk&#; Ca&#;&#; da "Gerekirse gelir ben al&#;r&#;m seni merak etme. Türk k&#;z&#; a&#;lamaz" ifadesini kulland&#;. Ard&#;ndan Duygu Birgül yay&#;ndan al&#;nd&#;. (HABER MERKEZ&#;)

Rusya'nın, Ukrayna işgali sonucunda ülkede çok sayıda Türkiye vatandaşı ve öğrenci mahsur kaldı. Harkov'dan canlı bağlandığı A Haber yayınında "Hala tahliye bekleyen öğrenci var' diyerek yardım isteyen genç kız yayından alındı. 

Harkov'da mahsur kalan Türkiyeli öğrencilerden Duygu Birgül, kaldığı sığınaktan A Haber canlı yayınına bağlanarak neler yaşandığını anlattı.

"Buradan sadece 50 öğrenci tahliye edildi, kişi daha var. Durumumuz çok acil. Yarım saat sonra belki bu konuşmayı bile yapamayacağım" diyerek yardım isteyen Duygu Birgül konuşmasını sürdürdüğü sırada sunucu Gökhan Kurt araya girdi.

"TÜRK KIZI AĞLAMAZ"

Gökhan Kurt, Birgül'ün konuşmasının bölerek "Devletimiz bu noktada sizlerin yardımınıza ulaşacak. Bugün de tahliyeler tüm hızıyla devam etti."   dedi.

Ardından programın konuğu Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, Birgül'e "Gerekirse gelir ben alırım seni merak etme. Türk kızı ağlamaz" diye konuştu. 

Ardından Duygu Birgül adlı öğrenci yayından alındı.

A Haber, Ukrayna'da mahsur kalan öğrenciyi “Türk kızı ağlamaz” diyerek yayından aldı

Rusya'nın, Ukrayna işgali sonucunda ülkede çok sayıda Türk vatandaşı ve öğrenci mahsur kaldı. Harkov'dan canlı bağlandığı A Haber yayınında, "Hala tahliye bekleyen öğrenci var" diyerek yardım isteyen genç kız yayından alındı. 

Harkov'da mahsur kalan Türk öğrencilerden Duygu Birgül, kaldığı sığınaktan A Haber canlı yayınına bağlanarak neler yaşandığını anlattı.

"Buradan sadece 50 öğrenci tahliye edildi, kişi daha var. Durumumuz çok acil. Yarım saat sonra belki bu konuşmayı bile yapamayacağım" diyerek yardım isteyen Duygu Birgül konuşmasını sürdürdüğü sırada sunucu Gökhan Kurt araya girdi.

"TÜRK KIZI AĞLAMAZ"

Gökhan Kurt, Birgül'ün konuşmasının bölerek "Devletimiz bu noktada sizlerin yardımınıza ulaşacak. Bugün de tahliyeler tüm hızıyla devam etti"  dedi. Ardından programın konuğu Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, Birgül'e "Gerekirse gelir ben alırım seni merak etme. Türk kızı ağlamaz" diye konuştu. 

Ardından genç kız yayından alındı.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası