neco lahmacun / Neco Kebab paca corba evi (@neco_kebab) • Instagram photos and videos

Neco Lahmacun

neco lahmacun

Günümüzde adım başı her yerde önümüze lahmacun salonu çıkıyor desek yeridir. Fakat gelin görün ki lahmacunları lafta lahmacun olmaktan öteye gidemiyor. Bir tane yeseniz midenizi alt üst ediyor. Çünkü iç harcında kıymadan çok soğan,yeşillik,pul biber ve salça süslenmiş bir karışım bizi karşılıyor. Sonra gel de buna lahmacun de. İşte sırf bu sebeplerden uzun zamandır dışarıda adam akıllı lahmacun yemedim, yiyemedim. Ta ki burada lahmacun yediğim ana kadar. O an'dan sonra Neco kebap'ın lahmacunun müptelası oldum diyebilirim. Lahmacun söz konusu olunca direk gider orada yerim. İç harcında kıymasının lezzeti,soğan,yeşillik ve baharatının dozunu tam ayarlamışlar. Ne eksik ne fazla. İçine hiç başka bir şey koymadan kuru kuru yiyin, lezzetini bir de siz de görün. Acılı lahmacununu özelikle tavsiye ederim. Lahmacun öncesi başlangıç olarak da güzel bir ezogelin çorbası içebilir sonrasında mutlaka tavsiye edeceğim içli köftesini deneyebilirsiniz.

Adres : İzzettin Çalışlar Cad.
              Narlı Sok. No:2 

Bahçelievler/İST.
              Tel: 0 212 5753919

neco-kebap-icli-kofte
neco-kebap-icli-kofte

neco kebap lahmacun

neco kebap lahmacun

birmilyonnokta.com üyesi Antepli Neco Dayının Yeri Kebap Pide Lahmacun olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve lezzetli menülerle hizmette bulunduğumuz salonumuz her geçen gün lezzet durağı haline gelmektedir. Ailenizle ve de dostlarınızla tarifsiz bir keyif yaşamak ister iseniz sizleri de ağırlamak isteriz.

Her türlü kebap çeşidi, pide çeşidi, lahmacun ve çorba çeşidini bulabileceğiniz salonumuz, Balıkesir restaurant sektöründe giderek önemli bir yere gelmektedir. Güler yüzlü ve de güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin tercih sebebiyiz. Personelimizin işinin ehli olması hasebiyle tüm çeşitlerimizden maksimum zevki alacağınızı vaat ediyoruz. Ürünlerimiz lezzetli olmalarının yanı sıra hijyenik ve sağlıklıdır. Hazırlık aşamasından pişme aşamasına kadar her türlü hijyen kuralına uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Hiçbir şekilde prosedür dışı bir şey yapmıyoruz.

Restoranımızda her damak zevkine uygun kebap, pide, lahmacun çeşidimiz vardır. Etlerimizi özel olarak yüzde yüz helal seçiyoruz. Her zaman en taze ve lezzetli etleri seçiyoruz. Bu şekilde hem ürünlerimiz daha lezzetli oluyor hem de daha sağlıklı oluyor. Lahmacun ve pidelerimizde hamur ve eti olabilecek en lezzetli şekilde birbiriyle buluşturuyoruz. Sebzelerimizi tazeliğini koruyacakları şekilde muhafaza ediyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Balıkesir Merkez’de güler yüzlü ve sıcak hizmetimizle sizleri bekliyoruz. Restoranımız ailelere ve de çocuklu müşterilerimize uygundur. Hem ailenizle keyifli vakit geçirmek isterseniz hem de lezzetli yemekler yemek isterseniz sizleri de salonumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır