osmanlı ağız ve diş sağlığı doktorları / seafoodplus.infoğlık Bakanlığı Ankara Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Doktorları

osmanlı ağız ve diş sağlığı doktorları

Hastane:Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Yeni Etlik Cad. No: Osmanlı İş Merkezi Kat: 2  Keçiören/Ankara

Randevu Telefonu: ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi)

Telefon:  36 36

Fax:  39 67 &#; 83 57

Web Sitesi: seafoodplus.info

E-mail: [email protected]

Harita: 

[reklam1]

Doktor Çalışma Listesi:                                    Online Randevu:              

Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tarihçesi

01 Mart tarih ve sayılı bakanlık oluru ile daha önce yıl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi &#;ne bağlı poliklinik olarak çalışan merkez, Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi&#;ne dönüştürülmüştür. 30 ünit 65 diş hekimi ve diğer personelle hizmet vermeye başlamıştır metrekare alana kurulan Merkez, kadro tahsisi yapıldıktan sonra mevcut alan yeterli gelmemiş klinik sayılarının artırılması ve tayin olan personelin performanslı çalışabilmesi için alan ihtiyacı doğmuştur. Keçiören Belediyesi&#;nden aynı İş Merkezinin bodrumunda yer alan metrekare alan tahsis edilmiştir. yılında 48 ünit 93 diş hekimi ve diğer personel ile hizmet vermiştir.

tarihi hasta yoğunluğu nedeniyle vardiyalı çalışma sistemine geçilmiştir. tarihinden itibaren de gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet verilmeye başlanmıştır. Sağlık Bakanlığı&#;mızın emri ile yürürlüğe giren entegre sisteminin hazırlıkları Kasım de başlamış ve tarihi itibari ile merkez entegre sistemine geçilmiştir.

Konuya Dair

Tags: ankara, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi adresi, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi doktor çalışma listesi, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi harita, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi iletişim, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi nerede, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi randevu alma, osmanlı ağız ve diş sağlığı merkezi telefon no, osmanlı diş hastanesi

Hakkımızda

Ankara Keçiören Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Keçiören Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara ilinde Yeni Etlik seafoodplus.info Kat:2 Osmanlı İşmerkezı adresinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (29)

H

Doğrulanmış

Doktor: Dt. Tülay Şahin • Diğer

Tülay hanım mükemmel bir hekim diş korkumu onun sevecen ve güzel yaklaşımıyla yendim harika bir insan 8 disime dolgu 3 disime kanal yapti çok memnun kaldım sıra kaplamalarda en kısa sürede gidicem kendisine

B

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Serap Şimşek • Diğer

Burdan 5 yıldız değil bin yıldız versem azdır kaç tane doktora gittimse ameliyat dedi sağolsun serap hoca 1 dakika da hiç bir şey hissetmeden çekti dişimi ve doktor değil arkadaş gibi samimi bir insan güler yüzlü ve çok profesyonel teşekkür ederim serap hocam

H

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Serap Şimşek • Diş Çekimi

İlgisinden alakasından ötürü çok teşekkür ederim. Kırılan dişimi ağrısız bir şekilde çekti korkarak gittiğim yerden gülerek ayrıldım. Çok teşekkürler Serap Hocam

H

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Serap Şimşek • 20'lik Diş Çekimi

55 yaşındayım, 20 lik dişimi çektirmeye çok çekinerek gitmiştim. saniyede acıtmadan kibarca dişimi çıkardı. Çok zarif ve becerikli bir hekim, ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

M

çok zarif ve kibar bir hanımefendi 20lik diş çektirdim sağolsun mükemmel bir doktor işlem 1 dakika bile sürmedi. işinin ehli doktorlardan biri sağolsun.

S

Doktor: Dt. Tülay Şahin • Diğer

O kadar kibar sevecen bir hekim ki kendisi. İlk defa diş doktoruna gittim korkumdan senelerce ertelemiştim hep. Kanal tedavi için gittik muayenenin ardından etelemeden hemen tedaviye başladı ilk etabı bitirdi ufak bir dolgu yerleştirme kısmı kaldı. Eli çok hafif sadece hafif bir sızı hissediyorsunuz hiç korkulduğu, korkutulduğu gibi değil

G

Doğrulanmış

20lik dişim çekilmesi gerekiyordu ve kırık dişim vardı çok tedirgin ve seafoodplus.info ki Serap Hanımla tanışana kadar sürdü.Eli muazzam hafif kendisi çok nazik mülayim güleryüzlü kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun gözünüz kapalı tereddüt etmeden seçebileceğiniz bir doktor

H

Doğrulanmış

Doktor: Dt. Suzan Akgün • Dis cekimi

3 sene sonra kırılıp sadece kökü kalan disimi 5 dakikada çeken agrisiz güleryüzle uğurlayan deyerli Suzan hocaya sevgiler saygılarÇok korkuyordum 3 sene kırık dişle geziyordum nihayet kurtuldum bu gun hocam ellerinize saglik

M

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Serap Şimşek • Cerrahi çekim

İsmim Muhammed Raşit, dün tedirginlikle gittim Serap hanım ile karşılaştım dk da bütün işlemlerimi bitirdi. herkese tavsiye ederim hocam da kistimi temizleyip dis çekimimi en iyi şekilde gerçekleştirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Doğrulanmış

Doktor: Dr. Dt. Serap Şimşek • dis kist ve cekimi

Bu gün korku ile gittim Serap hocam ile karşılaştım ve bütün korkularımı yenerek beni masaya aldı on dk da bütün işlemlerimi bitirdi bütün herkese tavsiye ederim iyiki sizinle karşılaştım hocam da kistimi temizleyip dis çekimimi en iyi şekilde gerçekleştirdi ne mutlu sizin gibi hekimlere.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yenimahalle, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Yenimahalle şehrinde Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna Toplu Taşıma

Yenimahalle, Türkiye'deki Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: - Şehit Bülent Ay Parkı; - Şelale Parkı; - Kenan Demir Parkı; - Demir Parkı; - Bağkur Blokları; - Osmanlı Camii; Dışkapı; Yeni Mahalle.

OtobüsMetro:M1-M2-M3

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için yol tarifi alın.

Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Otobüs, Metro ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Yorumlar

Çalışan doktorların bu kadar duyarsız olması içler acısı eğer mesleğinizi bu merkezde yapmak zor geliyorsa yapmayin oraya gelen hasta mecburiyetten geliyor diye hastalara kötü davranmak gerekmiyor elinizi vicdanınıza koyun empati yapın hasta siz olsaydınız
4 6 yıl önce ()

Dar, eski ve havasız bir koridor - steril olmayan muayenehane ve cihazlar var. O kadar çok sıra varki doktorun 20 dk içinde inşaata sıva atar gibi özensiz bir kanal tedavisi yapmasına şaşırmadım yetkililerin bir an önce el atması gereken bir seafoodplus.info Dr Erol güvende muayene oldum yorumda da anlaşılacağı üzere çok özensiz bir kanal tedavisi yaptı insan sağlığı bu kadar değersiz olmamalı
1 6 yıl önce ()

Kesinlikle tavsiye etmem zaten basık ve aşırı kalabalık gidince de doğru düzgün tedavi etmiyolar vaktinizi ve canınızı seviyosanız uğramayın bile
1 6 yıl önce ()

Valla ben memnunum dolgu yaptırdım 3 senedir kullanıyorum sıkıntı seafoodplus.infon dişlerini yaptırdım 8 tane yine memnunuz tavsiye ederim.
4 6 yıl önce ()

Yıl olmuş ama Eski devlet hastaneleri mantığında çalışan ve artık duyarsızlaşmış personellerin toplandığı bir yer
2 6 yıl önce ()

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir