mondi body balance / MONDİ Body Balance Yatak * ( BÜYÜK KAMPA - funduszeue.info

Mondi Body Balance

mondi body balance

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] ( sayfa)

• Yüzbaşı
    Hibboux dan aldım ben yataşın alt markasıymış.
    x boyut den liraya inmiş uzun s&#;re deneme s&#;resi varmış şimdilik rahat sıkıntı olursa iade alıyorlarmış iade etmicez gibi duruyor bu fiyata on numara yatak bulduk diye d&#;ş&#;n&#;yorum bizim gibi denemeden anlayamanlara kesin tavsiye olur
  • Teğmen
    Merhaba bu tavsiye ettiğiniz yataklardan hangisini &#;nerirsiniz , ikisi de birbirine benzer g&#;z&#;k&#;yor ama fiyat farkı var almışken iyi bir yatak almak istiyorum siz hangi modeli kullanıyorsunuz acaba?,

Ayrıca yataş bayisine gittim bu modeli internetten araştırarak &#;ok beğendim support linefunduszeue.info fakat &#;zerine yatınca &#;ok yumuşak geldi i&#;ine g&#;m&#;l&#;yorsun resmen hayal kırıklığı oldu vazge&#;tim

funduszeue.info bu modeli d&#;ş&#;n&#;yorum ama ellerinde olmadığı i&#;in deneme fırsatım olmadı , bu model hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabılır mı &#;ok yumusak ve cok sert yatak ıstemıyorum

aynı fiyata hibboux botanic pocket yaylı alınabılıyor zaten , bu hıbboux markadakı yatakların yataş markadaki karşılığı hangı modeller acaba? aynı fabrıkalarda uretılıyorlar zaten , hıbboux sadece ınternet &#;zerinden satıldıgı ıcın malıyetlerde dusuk daha uygun fıyata daha kalıtelı alınabılıyor yatastan fıyat olarak daha uygun ve kalıtelı duruyor modeller yardımcı olursanız memnun olurum

• Yüzbaşı
    59 Mesaj
  • Yarbay
    Uzun zamandır yatak almayı planlıyordum ve bor&#;lar biraz hafifledi şimdi zamanıdır sanırım.

Bir ka&#; modele kadar indim ancak buradan sonra işi uzmanına sormak gerekir diye d&#;ş&#;nd&#;m.

funduszeue.info

funduszeue.info

Son ana kadar crown almaya kararlıydım ancak bu sleeping space kafamı karıştırdı ve a&#;ık&#;ası beni cezbetti. Fiyatı da internette %10 devlet desteği diyor fakat sepete ekleyince indirimsiz fiyat g&#;r&#;n&#;yor. Acaba &#;deme esnasında mı d&#;şecek bilemedim.

Bu iki &#;r&#;ne benzer bir &#;r&#;n tavsiye edecek olan var ise a&#;ığım. Orta sert olacak. Boyum kilo 84
    Bel ağrısı oluyor. Yatakta fazla d&#;nen biriyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    73 Mesaj
    Arkadaşlar mrb. Kullanmış olduğumuz 10 yıllık yatağı değiştirmeye karar funduszeue.info hakkında bilgimiz nerdeyse hic yok. Hatta burda yazilan markalarin bazilarini ilk defa duydum hayatimda. Bug&#;n ilk defa bambi mağazasına gittik. Ordan birka&#; modeli eşim beğendi. Hemen karar vermemek i&#;in birka&#; mağazaya daha bakmaya karar verdik. Burdan geriye d&#;n&#;k 10 sayfaya yakın okudum ama hi&#;kimse bambiden bahsetmemiş. &#;ok mu k&#;t&#;d&#;r bu bambi yatak.

• Teğmen
    Bug&#;n iş &#;ıkışı gittim ve idaş sleeping Space modelini deneyimleme fırsatı buldum. Yatak orta-sert cidden g&#;zel. Dediğim gibi son ana kadar yatsan crown vardı aklımda ancak sleeping space satın aldım. Nakit TL. Yatak arayışında olanlar bence idaş butique serisine mutlaka baksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: ilker

Bug&#;n iş &#;ıkışı gittim ve idaş sleeping Space modelini deneyimleme fırsatı buldum. Yatak orta-sert cidden g&#;zel. Dediğim gibi son ana kadar yatsan crown vardı aklımda ancak sleeping space satın aldım. Nakit TL. Yatak arayışında olanlar bence idaş butique serisine mutlaka baksın.
    Merhaba bende idaş butik koleksiyonundan iki modele sıcak bakıyorum ama deneyimleme şansım yok
    funduszeue.info bu modeli de deneme şansınız oldu mu? TL fırsat &#;r&#;n&#;

Diğeride sizin aldığınız sleeping space modeli , taksitli fiyatı liraya geliyor bu iki model arasındaki fiyat farkına ger&#;ekten değer mi sizce? yatağı kullandıktan sonra tekrar d&#;ş&#;ncelerinizi yazarmısınız &#;ok merak ettiğim bir yatak modeli almışken iyi bir yatak almak istiyorum

• Teğmen

Orijinalden alıntı: egemen

Merhaba bende idaş butik koleksiyonundan iki modele sıcak bakıyorum ama deneyimleme şansım yok
    funduszeue.info bu modeli de deneme şansınız oldu mu? TL fırsat &#;r&#;n&#;

Diğeride sizin aldığınız sleeping space modeli , taksitli fiyatı liraya geliyor bu iki model arasındaki fiyat farkına ger&#;ekten değer mi sizce? yatağı kullandıktan sonra tekrar d&#;ş&#;ncelerinizi yazarmısınız &#;ok merak ettiğim bir yatak modeli almışken iyi bir yatak almak istiyorum

Alıntıları Göster
    Merhaba, butik koleksiyonundan sadece sleeping space modelini denedim ve istediğin gibi olduğunu g&#;r&#;nce başka &#;r&#;ne bakmadım. Ancak satıcı bana katalogdan tekrar g&#;sterdi. Şu daha yumuşak şu daha sert gibi
    Butik koleksiyon &#;r&#;nleri idaşın vitrini konumunda. Bence alacağınız &#;r&#;n&#;n sertlik derecesi isteğinizi karşılıyorsa pişman olmazsınız. Dilerseniz bir bayiyi arayıp bilgi de alabilirsiniz.

• Yüzbaşı
    Cevabınız i&#;in teşekk&#;r ederim , siz kullanınca tekrar yorumlarsanız memnun olurum , birde sleeping space model yatağında fırsat &#;r&#;n&#; gibi indirime girme ihtimali var mıdır acaba? Daha uygun alma şansımız varmıdır?
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: ilker

Merhaba, butik koleksiyonundan sadece sleeping space modelini denedim ve istediğin gibi olduğunu g&#;r&#;nce başka &#;r&#;ne bakmadım. Ancak satıcı bana katalogdan tekrar g&#;sterdi. Şu daha yumuşak şu daha sert gibi
    Butik koleksiyon &#;r&#;nleri idaşın vitrini konumunda. Bence alacağınız &#;r&#;n&#;n sertlik derecesi isteğinizi karşılıyorsa pişman olmazsınız. Dilerseniz bir bayiyi arayıp bilgi de alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Selamlar Aralık ayı sonundan beri idaş sleeping space kullanıyoruz ve memnunuz. Almak isteyenlere tavsiye ederim

• Teğmen
    Sleeping space zaten liste fiyatı &#;zerinden indirimle onda da kdv indirimi ile tl g&#;r&#;n&#;yor. Nakitte daha aşağı iniyor. Bence daha fazla d&#;şmez. D&#;şerse eğer kısa s&#;reliğine olur ve yakalamak i&#;in s&#;rekli takipte kalmak lazım. Ben iyi fiyata aldığımı d&#;ş&#;n&#;yorum. Siz ne kadara almıştınız atalay bey? Benim &#;l&#;&#;lerim x

• Teğmen
    Tabiki mutlaka yazarım. &#;st y&#;zey konforlu ve yatak diri bir yatak. Tam istediğim gibi. Sanırım yataş zero gravity ile &#;ok benzerler. &#;&#;nk&#; ikisinin de manası aşağı yukarı aynı zaten.

• Er
    1 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Yatakta bu kadar se&#;nek olunca insanın kafası karışıyor. Bende yatak alırken &#;ok araştırdım. En sona 3 yatak bırakmıştım. Yataş premium, Yatsan switzeland ve İşbir Himera. Yataş 4,, Yatsan 4, ve İşbir 3, TL fiyat verdiler. İşbir peşine 2, TL fiyat verdi fakat diğerleri peşin indirimi yapmadılar. A&#;ıkcası biraz da fiyat avantajını g&#;z&#;n&#;nde bulundurarak İşbir aldık. Halbuki Yatsanı tavsiye etmişlerdi.
    Yatak tamamen lateks(i&#;inde yay yok) olduğu i&#;in ilk iki g&#;n koku yaptı. Zaten satıcı ikaz etmişti. Daha sonra koku kalmadı. Sert bir yatak olduğu i&#;in ilk g&#;nler alışamadık ve d&#;zg&#;n uyuyamadık. Lakin şu an &#;ok memnunuz. Sabahları din&#; olarak kalkıyoruz ve Allah'a ş&#;k&#;r hi&#;bir yerimiz ağrımıyor. Alalı 1 ay oldu. Şu an rahat. Zaman zaman paylaşımlarda bulunacağım yatak hususunda. &#;&#;nk&#; ben yatak araştırırken yorumlardan ve şikayetlerden &#;ok faydalandım. İnşallah benim de bir katkım olur.
    Herkese saygılarımızla.

• Yüzbaşı
    Yaklaşık 2 haftalık araştırmalarım ve burdaki bazı arkadaşlarında tavsiyesi ile d&#;n bende İdaş sleeping space modelini aldım

Bulunduğum yerdeki corner bayide deneme şansım oldu ellerinde vardı ama x ebatındaki indirimli hali TL olmasına rağmen &#;nce bana TL fiyat verdi bende internetteki fiyatı g&#;sterince TL, pardon bizim katalog g&#;ncel değilmiş ayağı yaptı , tamam alıyorum dedim bu sefer de o fiyata taksit yapamayız dedi tek &#;ekim olursa olur dedi bende siz bilirsiniz dedim &#;ıktım , başka bir yerden daha uygun fiyata hemde taksitle aldım TL . 10 g&#;n i&#;inde gelecek sipariş verildi inşallah memnun kalırım . Kullandıktan sonra tekrar d&#;ş&#;ncelerimi yazarım .

Karar verme aşamasındaki kriterlerimi yazayım belki benim gibi kafası karışan karar veremeyenler i&#;in yardımcı olur.

Neden bu yatak?

1.&#;ncelikle araştırmalarıma g&#;re (90 Kiloyum ) ağır kişilerde tek kat veya sıradan paket yaylı yataklar tavsiye edilmiyordu , ve incelediğimde &#;ok fazla bu konuda &#;&#;kme şikayeti okudum ve paket yaylı alacaksam kaliteli yay &#;reticisi Leggett & Platt marka veya &#;ift kat paket yaylı yatak olmalı ve eşlerin d&#;n&#;ş hareketlerinden etkilenmemeli

2. Yine &#;&#;kme şikayetlerinden dolayı yatakta mutlaka HYP ve HRS katman yani y&#;ksek yoğunluklu &#;ok dayanıklı elastik s&#;nger katman olmalı

3. Yeni nesil hybrid sistem yatak modeli olmalı dedim yani birden &#;ok teknolojiyi i&#;eriyor olmalı

4. Ne yumuşak ne &#;ok sert ortalama bir sertlikte olmalı ve Oeko-Tex sertifikasına sahip kumaşlar kullanılmış olmalı

Bu kriterlere g&#;re yataş mondi yatşan ve idaş yataklara baktım istediğim kriterlerdeki yatağın bu olduğuna karar verdim.

• Teğmen
    İşbir Yatak ViscoStar Comfort Viskoelastik Akıllı Yatak

90x

bu yatak hakkında bilgisi olan var mı fiyatı TL bel fıtığı i&#;in alınacak
  • Teğmen
    Hayırlı olsun yatağınız. Unutmadan s&#;yleyeyim mutlaka alez kullanın yatağın &#;mr&#; uzun olsun. Yani bakteri toplama durumu ne kadar antibakteriyel de olsa oluyor.
    Fiyatı da taksitle uygun almışsınız. Liste fiyatını size g&#;steren resmen yalan s&#;ylemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker -- 19 Şubat ; >
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası