benim adım melek oyuncuların yaşları / Benim Adım Melek Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Benim Adım Melek Oyuncuların Yaşları

benim adım melek oyuncuların yaşları

Benim Adım Melek fragmanı

Haberin Devamı

BENİM ADIM MELEK KONUSU

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Haberin Devamı

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI

Kutsi ve Nehir Erdoğan başrollerde yer alırken bu ikiliye Mehmet Çevik, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar eşlik ediyor.

BENİM ADIM MELEK FRAGMANI

oyuncu kadrosu

Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan

Melek

Nehir Erdoğan , ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve burayı bitirdi. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu. Nehir Erdoğan kısa bir süre için Amerika'da yaşamış, daha sonra Yabancı

Kutsi
Kutsi

Halil

Anne adı Hatice, baba adı Şinasi'dir. Lise yıllarında yakın çevresinin "sesin güzel" uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı"yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, yılında Erol Köse Production

Şerif Sezer
Şerif Sezer

Nefise

doğumlu Şerif Sezer ailenin en büyük kızı olarak dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesinden mezun olan Şerif Sezer Bursa Mudanya doğumludur. Tiyatro ile oyunculuk hayatına adım atmış senesinde Bir Günün Hikayesi isimli sinema filminde rol almıştır. senesinde Asmalı Konak dizisinde Kader Hamza karakterini canlandırmış daha sonra

Kaan Çakır
Kaan Çakır

Alpay

yılında İstanbul, Bakırköy’de dünyaya geldi. Yeşilköy Hamdullah Tanrıöver ilköğretim okulunun ardından İstek Vakfı Bilge Kaan Koleji’nde orta ve lise öğrenimini tamamladı. Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başlayan oyuncu, okul yıllarında başta Grease müzikali olmak üzere bir çok

Mustafa Mert Koç
Mustafa Mert Koç

Ömer

İstanbul doğumludur. Siyasal Bilgiler mezunudur. Mustafa Mert Koç özellikle genç kızların takip ettiği bir sosyal medya fenomenidir. Atv’nin Yeter dizisinde asistan Mert olarak karşımıza çıkmış ve çok beğenilmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Onur karakterine hayat vererek başarısını

Rabia Soytürk
Rabia Soytürk

Defne

Rabia Soytürk, yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini internette yayınlanan; yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Şahsiyet dizisi ile yaşamıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan;

Ulvi Kahyaoğlu
Ulvi Kahyaoğlu

Kerem

doğumlu olan Ulvi Kahyaoğlu İzmir Bornova’da bulunan Işıkkent lisesinde lise eğitimi almış daha sonra da Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini kazanmış genç bir yetenektir. Kimi Sevsem Çıkmaz! adlı kısa filmde yer alan oyuncu, bu rolü ile Cannes Film Festivali’nde

Ece Özdikici
Ece Özdikici

Funda

Ece Özdikici 2 Temmuz İzmir doğumludur ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları mezunudur. 8 yaşından beri sahnede olan Ece Özdikici çocuk oyuncu olarak sektöre girmiş ve oyuncu olarak devam etmiştir. İlk olara Bir Aşk Hikayesi dizisi ile tanınan Ece Özdikici daha sonra Poyraz Karayel’de yer aldı ama dikkat çekmedi. Son olarka Kadın

Poyraz Ar
Poyraz Ar

Seyit Ali

Poyraz Ar tahmini 5 yaşında olan Leyla Şirin Ajansın çocuk oyuncusudur.

Nizam Namidar
Nizam Namidar

Nizam Namidar, yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Berlin Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Berlin’de yılında amatör olarak tiyatro çalışmalarında bulunmuş, yılında ise profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özel oyunculuk dersi alan Nizam Namidar; Rutkay Aziz, Yücel Erten, Meray Ülgen, Nurhan

Mehmet Çevik
Mehmet Çevik

Seyit Ali Karadağ

yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü'nce Türkiye'deki tiyatro çalışmalarını atarkmak üzere Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'na gönderildi. yılından bu yana Kocaeli Şehir Tiyatroları'nda

Zeyno Eracar
Zeyno Eracar

Zeyno Eracar yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir .Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Zeyno Eracar Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Neriman karakterini canlandırmış ve ekran severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır. Yeni sezonda Star Tv dizilerinden Kara Sevda ile oyunculuk serüvenini sürdürmekte

Zeynep Özder
Zeynep Özder

Zeynep Özder Birde Ankara doğumludur ve şuanda 34 yaşındadır. Bilkent Konservatuvar mezunu olan Zeynep Özder Birde Müzik Öğretmenliğinde doktora derecesinde eğitim almıştır. Cumhur Başkanlığı Orkestrasında çalışmıştır. İlk ciddi oyunculuk deneyimini Dila hanm dizisi ile yaşamış sonrasında İntikam dizisinde yer almıştır. uzun süredir

Hande Kaptan
Hande Kaptan

Kadriye

İlk ve orta öğrenimini TED Ankara Koleji'nde tamamladı. 'da Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu ve o sene Bilkent Üniversitesi MSSF Oyunculuk Bölümü'nü burslu olarak kazandı. Eş zamanlı olarak Gazi Üniversitesi SBE İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü'nde master yaptı.

Muharrem Türkseven
Muharrem Türkseven

Mahmud

Çanakkale doğumlu genç oyuncu, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü'nde eğitimini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kurtlar Vadisi Pusu ile yaşayan Türkseven, Sungurlar, Nizama Adanmış Ruhlar ve İnsan Aldandı dizilerinde de rol aldı.

Orhan Güner
Orhan Güner

Orhan Güner, yılında Rize’de doğmuştur. Tiyatro oyunları ile sanat hayatına giriş yapan oyuncu, yılında Bir Günah gibi dizisi ile televizyon dünyasına adım atmış; yılında rol aldığı Galip Derviş dizisinde İzzet Baş Komiser’i canlandırmıştır. Star Tv’de yayınlanan, başrolü Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in canlandırdığı Kara

Rami Narin
Rami Narin

yılında dünyaya gelen Rami Narin aslen Hatay, Antakya’lıdır. Doğup büyüdüğü Hatay’da, Özel Zengi Koleji’ni tamamlamış daha sonra İstanbul Beykent Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Ayrıca tiyatro eğitimi de alan yakışıklı oyuncu günümüzde rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. yılında Ezra, yılında

Murat Danacı
Murat Danacı

Gölmarmara'da doğdu. 'de Anadolu Üniversitesi Konservatuvarı'ndan mezun oldu. 'de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ŞT sınavını kazanarak göreve başladı. Birçok ulusal ve uluslararası festivallerde çalıştı. Görev aldığı oyunlardan bazıları şunlardır: "Söz Veriyorum", "Misafir", "Hayvanat Bahçesi", "Caligula", ve "Bit Yeniği".

Saim Güveloğlu
Saim Güveloğlu

Mithat Karadağ

Kadir Has Üniversitesi’nde mezun olan Saim Güveloğlu hem yönetmendir hemde oyuncu. İki alanda da çok yetenekli olan Saim Güveloğlu yılnda Adana’da doğmuştur ve şuanda 34 yaşındadır. Bir çok tiyatro oyununda oyuncu ve yönetmen olarak yer almış deneyimli bir isimdir.

Yağmur Özbasmacı Mermer
Yağmur Özbasmacı Mermer

Eczacı Seyran

Yağmur Özbasmacı Mermer, yılında Ankara'da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. yılında rol aldığı Beni Affet dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle ilk dizi deneyimini yaşayan Yağmur Özbasmacı Mermer; Fox Tv'de yayınlanan Esaretim sensin adlı günlük

Dilara Yeşilyaprak
Dilara Yeşilyaprak

Meryem

Dilara Yeşilyaprak genç bir oyuncudur; oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Dilara Yeşilyaprak Erdem Ergüney menajerlik ile çalışmaktadır. Dilara Yeşilyaprak dizisinin ilk dizisi Benim Adım Melek dizisi olacaktır.

Gamze Doğanoğlu
Gamze Doğanoğlu

doğumlu güzel oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Arka Sokaklar, Kalbimin Sultanı ve Alija gibi projelerde rol almıştır. Ayrıca Hopi, Tadım ve Akbank reklam filmlerinde de yer alan Gamze Doğanoğlu Mandalina Oyunculuk Atölyesinde Temel Oyunculuk eğitimi almıştır.

Yağmur Uzunoğlu
Yağmur Uzunoğlu

Ünzile

Yağmur Uzunoğlu Ankara doğumludur ve 27 yaşındadır. Mamak Kültür Merkezinde aldığı tiyatro eğitimi ile oyunculuğa adım atan Yağmur Uzunoğlu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden da mezun olmuştur. Yağmur Uzunoğlu daha önce bir dizi de yer almasa da bir çok tiyatro oyununda yer almış deneyimli ve güzel bir isimdir.

Birsen Dürülü
Birsen Dürülü

Başarılı oyuncu Birsen Dürülü, 26 Mart yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir

Şebnem Zorlu
Şebnem Zorlu

Şebnem Zorlu 4 Mart tarihinde İstanbul\'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Çeşitli okul oyunlarında yer aldı. de Böyle mi Olacaktı, de Seni Yaşatacağım, de Çaylak, de Hande rolü ile Bir İstanbul Masalı, de Beyaz Gelincik, da Arka Sokaklar, de Zeynep Eroğlu rolüyle Kavak Yelleri,

Gökhan Mete
Gökhan Mete

Hafız

Gökhan Mete (d. , İstanbul), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Sanat hayatına yılında Bursa Halkevi tiyatro kolunda başlayan Gökhan Mete 'da Ulvi Uraz Tiyatrosu'nda oynadı, yılında da Şehir Tiyatroları kadrosuna geçti. Bu kurumdan emekli olan sanatçı aynı zamanda bir sinema ve dizi film oyuncusudur.

DAHA FAZLA GÖSTER

yönetmen

Benim Adım Melek Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Benim Adım Melek - Nehir Erdoğan - Melek Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Nehir Erdoğan

Rolü:
Melek Karadağ

Karakter Açıklaması:
Gaziantep'in tanınmış ailelerinden Karadağların tek kızıdır. Herkese merhametli, anlayışlı, şefkatli davranan Melek bir tek kendisine karşı katıdır. Yıllar önce verdiği kararın bedelini ömrü boyunca ödemek zorunda olduğunu düşündüğü için hayattan beklentisiz, kanaatkâr bir kadındır. Tek isteği gurbette zorluklarla büyüttüğü üç çocuğu Defne, Kerem ve Ali Burak'ın, Almanya'nın bencil hayatından korumaktır. Melek, bir gün işyerinde düşer bayılır. Hastaneye götürülünce yapılan tahliller sonucu amansız bir hastalığın pençesine düştüğünü öğrenir. Hayattan kendisi için beklentisi olmayan Melek çocuklarını babalarına emanet edemeyeceğini bildiği halde onunla konuşmaya karar verir. Hastaneden eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Nehir Erdoğan - Melek Karadağ Kimdir?

Benim Adım Melek - Kutsi - Halil Şirhan Kimdir?

Oyuncu:
Kutsi

Rolü:
Halil Şirhan

Karakter Açıklaması:
Cumali ve Zümrüt'ün oğlu olan Halil, Antep'te baklavacılık yapmaktadır. Mert, yürekli, adalet duygusu yüksek, yardımsever, ahlaklı, aklı başında, güvenilir delikanlı bir adamdır. Hayali okulu bitirince Melek'le evlenip, kendilerine ait bir iş yeri açmak ve mutlu bir hayat sürmekken, Melek'in onu terk edip gitmesi Halil'in hayatının yönünü değiştirir. Melek'in başkasıyla Almanya'ya kaçtığı haberi onu yıkar. O günden sonra gönlünün kapısını aşka kapatır ancak Melek'i yüreğinden çıkarmaz.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Kutsi - Halil Şirhan Kimdir?

Benim Adım Melek - Mustafa Mert Koç - Ömer Şirhan Kimdir?

Oyuncu:
Mustafa Mert Koç

Rolü:
Ömer Şirhan

Karakter Açıklaması:
Şehit Hüseyin ve Vildan'ın oğlu olan Ömer, Tıp Fakültesi öğrencisidir. Sağduyulu, edepli, yaşıtlarına kıyasla ağırbaşlı, okumaya düşkün, el sanatlarına amcası gibi yatkın örnek bir delikanlıdır. Tıp fakültesi 4. sınıftadır.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Mustafa Mert Koç - Ömer Şirhan Kimdir?

Benim Adım Melek - Rabia Soytürk - Defne Yıldırım Kimdir?

Oyuncu:
Rabia Soytürk

Rolü:
Defne Yıldırım

Karakter Açıklaması:
Melek ve Alpay'ın kızı Defne, Almanya'da lisede okumaktadır. Almanya'da doğmuş, oranın kültürüne kendini kaptırmış, gözü yükseklerdedir. Almanmış gibi davranmaya, onlar gibi yaşamaya çalışır. Melek'in geleneksel yaklaşımları ona baskı gibi geldiğinden anne kız arasında sürekli bir gerginlik vardır. Babasının sorumsuz, aldırmaz tavrı Defne'ye rahat hareket etme alanı açar.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Rabia Soytürk - Defne Yıldırım Kimdir?

Benim Adım Melek - Mehmet Çevik - Seyit Ali Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Mehmet Çevik

Rolü:
Seyit Ali Karadağ

Karakter Açıklaması:
Melek, Mahmut, Mithat'ın babası olan Seyit Ali Karadağ, Gaziantep'te kebapçıdır. Antep topraklarının geleneklerine bağlı, aileyi her şeyin üstünde tutan, dostluğun kıymetini bilen, esnaf arasında güvenilirliği ve biraz da ani çıkışlarıyla bilinen, yüreği yumuşacık bir adamdıfunduszeue.info'in okulu bittiğinde yakın dostu Cumali'nin oğlu Halil ile evlendirmeye karar verir. Melek, nişan günü çok sevdiği babasını geride bırakarak sevdiği adam Alpay'la Almanya'ya kaçar. Dünya Seyit Ali'nin başına yıkılır. Bu haberle iki ailenin arasındaki ezeli dostluk ebedi düşmanlığa döner. Seyit Ali gözünün bebeği kızıyla birlikte, kadim dostunu da yitirir. Seyit Ali bu olaydan sonra iyice hırçınlaşır, dokunanı kıran, konuşanı yakan bir adam haline gelir. Sonunda Seyit Ali, kızını yaşarken öldürür ve Melek'in adının anılmasını yasaklar.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Mehmet Çevik - Seyit Ali Karadağ Kimdir?

Benim Adım Melek - Kaan Çakır - Alpay Yıldırım Kimdir?

Oyuncu:
Kaan Çakır

Rolü:
Alpay Yıldırım

Karakter Açıklaması:
Melek'in kocası. Defne, Kerem ve Seyit Ali'nin babası. Almanya'da da iş güç tutturamayan Alpay, Melek'in kazandığı üç kuruşa gözünü diker. Çocuklar için verilen paraya tamah edecek kadar ciğersiz bir adam olan Alpay, Melek'in dönecek bir kapısının olmadığını bildiği için kadına her türlü eziyeti yapmaktan geri durmaz. Alpay Funda'ya aşık olunca planladığı yeni hayatına adım atmak ister.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Kaan Çakır - Alpay Yıldırım Kimdir?

Benim Adım Melek - Ulvi Kahyaoğlu - Kerem Kimdir?

Oyuncu:
Ulvi Kahyaoğlu

Rolü:
Kerem

Karakter Açıklaması:
Melek ve Alpay'ın ikinci çocuğu olan Kerem, mecburi olmasına rağmen okulu asıp Almanya'nın mahalli bir futbol takımının yıldız grubunda oynamaktadır. Kerem kavgacı, dayılık yaparak dolanan bir Türk delikanlısıdır. Her fırsatta kavgaya tutuşan gençlerle gün geçtikçe arası daha da gerilen Kerem'in evde olan bitenden haberi yoktur.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Ulvi Kahyaoğlu - Kerem Kimdir?

Benim Adım Melek - Nizam Namidar - Cumali Şirhan Kimdir?

Oyuncu:
Nizam Namidar

Rolü:
Cumali Şirhan

Karakter Açıklaması:
Halil'in babası Cumail Şirhan Antep'te tatlıcılık yapmaktadır. Kendileri kadar köklü Karadağlardan Seyit Ali'yle çocukluk arkadaşıdır. Seyit Ali'nin kızı Melek'le oğlu Halil'i evlendirmek ister. Nişan günü bütün Antep'e duyurulur, herkes davetlidir, ancak aynı gün aile için bir şeref lekesi olarak alınlarına sürülür. Melek oğlunu ortada bırakıp kaçmıştır. Can dostu Seyit Ali artık düşmanıdır.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Nizam Namidar - Cumali Şirhan Kimdir?

Benim Adım Melek - Zeyno Eracar - Zümrüt Şirhan Kimdir?

Oyuncu:
Zeyno Eracar

Rolü:
Zümrüt Şirhan

Karakter Açıklaması:
Halil'in annesi Zümrüt, vefakar, cefakar, kocası ve çocuklarına kendini adamış, anlayışlı, dikkatli bir kadındır. Melek'in kaçışı oğlu kadar onu da üzer. Cumali'nin dur durak bilmeyen öfkesini dindirmeye çalışırken, gözünden sakındığı oğluna da destek olmaya çalışır. Geliniyle aynı evde, torununu büyütür.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Zeyno Eracar - Zümrüt Şirhan Kimdir?

Benim Adım Melek - Muharrem Türkseven - Mahmut Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Muharrem Türkseven

Rolü:
Mahmut Karadağ

Karakter Açıklaması:
Mahmut, Seyit Ali'nin büyük oğludur. Babasının yanında kebapçılık yapmaktadır. Naif bir kişiliği olan Mahmut, yörenin erkeklerinin aksine, müziğe yetenekli, duygusal, vicdan, merhamet ve adalet duygusu geleneklerin üstünde bir adamdır. Mahmut, kardeşleri arasında annelerini en çok tanıyan ilk çocuk olarak onun ölümünden sonra hem babasının hem kardeşlerinin acısını sırtlanarak büyür. Bütün bunların üstüne Melek'in kendi arkadaşı Alpay'la kaçışı Mahmut için büyük utanç kaynağı olur. Melek'in gidişinden sonra babasının artan hoyratlığı karşısında Mahmut sessiz, aciz bir adam olup çıkar. Karısı Kadriye'nin baskın karakteri yüzünden iyice içine kapanan Mahmut, dükkanda babasını sözünden çıkmayan, kardeşi Mithat'ın onu açıktan küçümseyen tavırlarına aldırmayan, karısının dırdırlarını dinler gibi yaparak huzuru bulmaya çalışan bir adamdır.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Muharrem Türkseven - Mahmut Karadağ Kimdir?

Benim Adım Melek - Hande Kaptan - Kadriye Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Hande Kaptan

Rolü:
Kadriye Karadağ

Karakter Açıklaması:
Mahmut'un karısı olan Kadriye, Karadağların gelini olmak ilk yıllarda onun için çok havalı bir durumsa da çocuk sahibi olamadığını anladığında evliliği Mahmut'a katlanmaktan öteye gidemez. Gelenekler ve mahalle baskısı yüzünden kendini bu evliliği sürdürmeye mecbur eder. Fitneci dedikoducu bir kadındır.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Hande Kaptan - Kadriye Karadağ Kimdir?

Benim Adım Melek - Saim Güveloğlu - Mithat Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Saim Güveloğlu

Rolü:
Mithat Karadağ

Karakter Açıklaması:
Seyit Ali'nin oğlu Mithat, kimsenin yüzüne açıkça söylememesine rağmen annesinin hayatına sebep olduğunu düşünerek büyür. Kendisini içten içe suçladığı kadar, babasının gözünde de aynı duyguyu yakalayan Mithat'ın, Seyit Ali ile arası hiçbir zaman süt liman olmaz. Sert, kabadayı tavırlı, namus kavramına fazlasıyla takıntılı, halası dışında kadınları küçümseyen, aslında kendisinden başka herkesi küçümseyen bir adamdır.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Saim Güveloğlu - Mithat Karadağ Kimdir?

Benim Adım Melek - Zeynep Özder - Başak Kimdir?

Oyuncu:
Zeynep Özder

Rolü:
Başak

Benim Adım Melek - Murat Danacı - İhsan Kimdir?

Oyuncu:
Murat Danacı

Rolü:
İhsan

Benim Adım Melek - Gökhan Mete - Hafız Dayı Kimdir?

Oyuncu:
Gökhan Mete

Rolü:
Hafız Dayı

Benim Adım Melek - Birsen Dürülü - Reyhan Akaltun Kimdir?

Oyuncu:
Birsen Dürülü

Rolü:
Reyhan Akaltun

Benim Adım Melek - Burçin Birben - Mirza Kimdir?

Oyuncu:
Burçin Birben

Rolü:
Mirza

Benim Adım Melek - Dilara Yeşilyaprak - Meryem Kimdir?

Oyuncu:
Dilara Yeşilyaprak

Rolü:
Meryem

Benim Adım Melek - Yağmur Özbasmacı Mermer - Seyran Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Yağmur Özbasmacı Mermer

Rolü:
Seyran Karadağ

Benim Adım Melek - Gamze Doğanoğlu Kimdir?

Oyuncu:
Gamze Doğanoğlu

Benim Adım Melek - Yağmur Uzunoğlu - Ünzile Akaltun Kimdir?

Oyuncu:
Yağmur Uzunoğlu

Rolü:
Ünzile Akaltun

Benim Adım Melek - Murat Baykan Kimdir?

Oyuncu:
Murat Baykan

Benim Adım Melek - Poyraz Ar - Seyit Ali Kimdir?

Oyuncu:
Poyraz Ar

Rolü:
Seyit Ali

Karakter Açıklaması:
Seyit Ali, Melek'in en küçük çocuğudur. Her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu, neşeli bir çocuktur. Doğduğu günden itibaren babasının annesiyle bağırarak kavgalarına şahit olmuş, ablasının sinir krizlerine, abisinin isyankâr çıkışlarına maruz kaldığı için yüksek sese karşı hassasiyeti vardır. Melek hastaneden döndüğü gün, Alpay'la aralarında çıkan arbededen korkan Seyit Ali, annesinin kollarından sökerek onu alan babasıyla mecburen evden çıkar gider.

Detay Sayfası:
Benim Adım Melek - Poyraz Ar - Seyit Ali Kimdir?

Benim Adım Melek - Şerif Sezer - Nefise Siret Karadağ Kimdir?

Oyuncu:
Şerif Sezer

Rolü:
Nefise Siret Karadağ

Karakter Açıklaması:
Seyit Ali'nin kız kardeşi, Mahmut, Melek ve Mithat'ın halasıdır. Nefise Siret, Karadağ ailesinin tek kızı olarak Antep'te doğmuş büyümüş, toprağın güçlü kadınıdır. Merhametini sert bakışlarının ardında büyüten, şefkati bazen can yakan, toprak gibi sıcak, ekilen tohumları büyüten, kusurları örten yüce gönüllüdür. En büyük hassasiyeti abisi, ailesi ve doğruluğunu sorgulamayı bile düşünmediği gelenekleridir. Yengesinin Mithat'ın doğumunda ölmesiyle, kucağına aldığı süt bebesi yeğeni Mithat'a sahip çıkan Nefise Siret, hiçbir zaman doğuramayacağını bildiği için anneliği bu küçük oğlanla tadar. Mahmut'un sakinliğini kendi babasına, Melek'in güzelliğini annesine, Mithat'ın yaramazlıklarını abisine benzeterek onlarla avunur. Konağın bütün sorumluluğunu üstüne alır. Melek, ailesini yüz üstü bırakıp hayırsızın biriyle Almanya'ya kaçmıştır. Feryat figanı kendisine yakıştırmayan Nefise Siret acısını bir başınayken yaşar. Abisine destek olmak için dimdik görünen Nefise Hanımın içi yangın yeridir.

Benim Adım Melek - Rami Narin Kimdir?

Oyuncu:
Rami Narin

Benim Adım Melek Nefise kimdir? Şerif Sezer kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek dizisi, Melek'in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan'ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor. TRT 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek, konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekmekte ve Benim Adım Melek oyuncuları merak edilmektedir. Peki, Benim Adım Melek Nefise Siret Karadağ kimdir, gerçek adı ne? Şerif Sezer kimdir, kaç yaşında ve nereli?

ŞERİF SEZER KİMDİR?

Benim Adım Melek dizisinde Nefise Siret Karadağ karakterine hayat veren isim Şerif Sezer'dir. Şerif Sezer, yılında Bursa iline bağlı Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan Rumeli, Laz ve Gürcü kökenli bir ailenin en büyük kızı olarak doğdu. Oyunculuğa tiyatro ile başladı, Bir Günün Hikâyesi adlı filmiyle yılında sinemaya geçti. İyi derecede Fransızca bilmektedir.

Kendisinden küçük ikiz kız kardeşlerinden biri difteriden ölmüştür. Anne ve babası o sekiz yaşındayken boşanır. Ankara'ya yerleşen annesini altı yıl göremez. İlkokulu bitirdiğinde uzun boylu ve gösterişli bir kız olmasının dezavantajlarını yaşar. Amcası tarafından evliliğe hazırlık amacıyla ortaokul yerine dikiş nakış kursuna yollanır. Oysa o Mudanya'dan ayrılıp okumak için can atmaktadır. Kasabanın çocukları onunla 'Kasabanın Şerifi' diye dalga geçtikleri için uzun yıllar isminden nefret eder. Yirmi yaşında Paris'e gittiğinde Fransızlar'ın kendisine 'Şeri' diye hitap etmesiyle adıyla barışma sürecine girer. Evlenip Ankara'da yaşadığını bildiği ama ailesinin korkusundan irtibat kuramadığı annesi, Mudanya'da yaşayan bir arkadaşının yardımıyla kızıyla haberleşmeye başlar. Anne kızın birlikte yaptıkları planla Şerif Sezer, sadece ilkokul diploması ve nüfus kağıdını alıp evden kaçar. Bursa'da annesine kavuşur, babasına 'Ankara'da annemin yanındayım, dönmeyeceğim' diye bir telgraf gönderir.

On dört yaşında annesinin sayesinde ortaokula gitmek istese de kendisinden iki yaş küçük çocuklarla okumaya cesaret edemez. Kız enstitüsüne yazılır. Derslerdeki başarısını gören öğretmenin verdiği cesaretle enstitünün yanındaki ortaokulun müdürüne gidip müracaat eder. Ortaokul bir ve ikinci sınıf derslerini alacağı özel bir sınıfa gitmesi, bunun için de valilikten özel sınav izni alması gerekmektedir. Hem gerekli izinleri alır, hem de sınavı kazanıp orta üçe gitmeye hak kazanır. Lise birinci sınıfta konservatuvar yatılı öğrencilerinin bir oyununu seyretmeye gider ve konservatuvrda okumaya heveslenir. Ertesi yıl bir sınıf arkadaşı başvurunca, o da cesaretlenip girişimde bulunur. Tüm adaylardan sadece ikisi yatılı kabul edilir. Alev Sezer ve Arsen Gürzap'la sınıf arkadaşı olmuştur. Aynı sene on sekiz yaşında kaçtığı Mudanya'ya dönüp babasını ve ailesini ziyaret eder. Ailesi oyuncu olacağı haberinden hiç memnun kalmamıştır.

Okulunu bitirdikten sonra Ankara Devlet Tiyatrosu'na girer. İlk olarak Ahmet Kutsi Tecer'in "Köşe Başı" oyununda rol alır. Okul çevresinde tanışmış olduğu Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden bir gençle ilk evliliğini yapar. Eşinin kazandığı bir burs dolayısıyla Paris'e gitmeleri gerekmektedir. Tiyatroyu bırakıp Paris'te yeni bir hayata başlar. Geçimlerine ek gelir sağlamak için hem çocuk bakıcılığı yapar, hem moda evlerinde dikiş diker, hem de fotomodellik yapar. Altı yıl sonra Paris'ten İstanbul'a giden bir arkadaşının otomobiline atlayıp Türkiye'ye döner. Paris'e eşyalarını toplayıp, eşinden boşanmak için döner. İki yıl sonra ise Paris'te tanıştığı Sorbonne'da felsefe doktorası yapan Azmi Arna ile yılında İstanbul'da evlenir.

Şerif Sezer, İstanbul'a yeniden yerleşmiştir ama İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda boş kadro olmadığından para kazanmak için Sheraton Oteli'nin barında garsonluk yapar. Dört yıl sonra Devlet Tiyatrosu'nun müdürünün değişmesiyle eski mezunlara yapılan çağrıyla Şerif Sezer tiyatroya döner.

Şerif Sezer'in İlk sinema filmini yılında Sinan Çetin ile yapar. Bir Günün Hikâyesi adlı film, 12 Eylül darbesi sonrasında uzun süre rafta kalır.

yılı Şerif Sezer'in kariyerinde bir dönüm noktası olur. Sinan Çetin, yeni filminde oynatmak için Şerif Sezer'in fotoğraflarını Yılmaz Güney'in yattığı cezaevine götürür. Yılmaz Güney, Sinan Çetin'in çektiği siyah-beyaz fotoğrafları çok beğenir ve Şerif Sezer'in rol arkadaşı olmasını kabul eder. Büyük yankı uyandıran Yol filmi, yılında Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye ödülünü alır. Aynı sene oynadığı Erden Kıral'ın Hakkari'de Bir Mevsim filmi de senesinde Berlin'de Gümüş Ayı'yla ödüllendirilir. yılında kızı Deniz doğar. yılından başlayarak çok sayıda sinema filmi, televizyon dizisi ve televizyon filminde rol almasına rağmen, geniş izleyici kitlesinin onu tanıması yılında Asmalı Konak dizisinde Ali Hamzaoğlu'nun kız kardeşi Kader rolüyle olur. Kapadokya'da çekilen dizinin yönetmenliğini yapan Çağan Irmak, bir yandan da Mustafa Hakkında Her Şey filminin senaryosunu yazmaktadır. Başroldeki Mustafa'nın annesi rolünü yazarken Şerif Sezer'i düşünmüştür. Şerif Sezer dizinin bitmesi sonrasında yılında çekilen bu filmde oynar. yılından bu yana çeşitli sinema filmi, televizyon dizisi, televizyon filmi ve ara sıra tiyatro projelerinde yer almaktadır. Sanatçı çok sayıda ödül kazanmıştır.

funduszeue.info - Gündem

Şerif SezerKaradağParisTrt 1DiziGündemGüncelHaberler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası