academix bağdat caddesi / Kadıköy Şube | Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Academix Bağdat Caddesi

academix bağdat caddesi

Neden Academic Hospital?

Güçlü ve fark yaratan akademik kadrosu ile sağlık sektöründeki yerini ve yükselişini sürdüren Academic Hospital olarak

Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fonksiyonel tıp, hastalıkların ve/veya semptomların altında yatan kök nedenlerine ulaşmayı hedefler.

Fonksiyonel tıp, hastalıkların ve/veya semptomların altında yatan kök nedenlerine ulaşmayı hedefler. Sadece genetik mirasımız değil alışkanlıklarımız, beslenme şeklimiz ve içeriği, büyüdüğümüz/yaşadığımız çevre, uyku kalitemiz, toksin maruziyetlerimiz de kişiseldir.

Detaylar

Academic Check Up Paketleri

Tüm tetkikleriniz sonuçlandıktan sonra size özel bir check-up sonuç dosyası verilir. Dilerseniz bu sonuç dosyanızı Check-up yap online’dan da alabilirsiniz.

40 Yaş Üstü Erkek Check-up

• 5 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 30 Parametre kan ve idrar tahlili
  • Kanser tarama testleri
  • Tüm batın ultrasonografi
  • Akciğer Grafi
  • Elektrokardiyogram
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele

Standart Check-Up

• 2 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 20 Parametre kan ve idrar tahlili
  • Akciğer Grafi
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele
En Çok Tercih Edilen

40 Yaş Altı Erkek Check-Up

• 4 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 20 parametre kan ve idrar tahlili
  • Akciğer Grafi
  • Elektrokardiyogram
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele

Tüm Paketler

Standart Check-Up

• 2 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 20 Parametre kan ve idrar tahlili
  • Akciğer Grafi
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele

40 Yaş Altı Kadın Check-Up

• 4 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 20 parametre kan ve idrar tahlili
  • Meme ultrasonografi
  • Elektrokardiyogram
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele
En Çok Tercih Edilen

40 Yaş Üstü Kadın Check-Up

• 5 Branş Uzman Doktor Muayenesi
  • 35 Parametre kan ve idrar tahlili
  • Kanser tarama testleri
  • Mamografi
  • Akciğer Grafi
  • Elektrokardiyogram
  • Diyetisyen görüşü
Paketi İncele

Tüm Paketler

Bize Ulaşın

YURTDIŞI EĞİTİM

Yurtdışı Dil Okullarına Şimdi %40'a varan İndirimle Başvurun!

İstediğiniz Zaman Başlayabileceğiniz İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya ve Malta'da en kaliteli dil okullarına %40'a varan indirimler ile hemen başvuru yapın.

Devamı için tıklayınız.

İngiltere'de 1 Yılda Master Yapma Fırsatını Kaçırmayın

İngiltere'de GBP'den başlayan fiyatlarla 1 yılda yüksek lisansınızı yapın, program sonrası 2 yıl çalışma izniniz olsun.

Detaylar için tıklayınız.

Yurtdışında Üniversite Başvurularınızı Academix Deneyimiyle Yapın!

İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya, İtalya, Hollanda, Almanya, İsveç, Malta ve Polonya üniversitelerine Academix deneyimiyle başvurunuzu yapın.

Ülkeler için tıklayınız

University Canada West'te MBA Fırsatları

Kanada'nın Vancouver şehrinde University Canada West'te 15 ayda MBA yapın! Program sonrası 3 yıllık çalışma izninden faydalanın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurtdışında Yüksek Lisans ve Master Programları

Academix tecrübesi ile yurtdışında yüksek lisans ve master programlarına katılmak için hemen bizimle iletişime geçin, ücretsiz olarak size uygun üniversite, bölüm araştırması yapalım.

Ülkeler için tıklayınız.

Yurtdışı Eğitim Bursları ve Türk Öğrencilere Özel İndirimler

Yurtdışındaki üniversitelerin Türk öğrencilerine özel olarak açtıkları burs olanaklarından ve indirimlerden faydalanarak yurtdışında eğitim alın.

Detaylar için Tıklayınız.

Academix Yaz Okulu Grupları için Kayıtlar Açıldı!

Amerika'da Sertifika Programları

Amerika'nın en iyi üniversitelerinden UCLA, UC Berkeley, UC Irvine, UC Santa Cruz'a en az 9 aylık sertifika programlarına katılın +1 yıl OPT Çalışma İzni Elde Edin!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurtdışında Tasarım ve Moda Eğitimleri

Milano, Paris, Londra ya da New York'ta dünyanın en iyi tasarım okullarında eğitim almak ister misiniz? NABA, Domus Academy, Istituto Marangoni ve daha bir çok tasarım okuluna ücretsiz danışmanlık alarak başvurunuzu yapın.

Devamı için tıklayınız.

İngiltere'de ve Amerika'da %50 Burslu Lise Eğitimleri

İngiltere ve Amerika'nın önde gelen liselerinde başarılı öğrencilerimiz için sunulan %50'ye varan burs imkanlarıyla, ister bir sene isterseniz lisenin tamamını yurtdışında okuyun!

Bilgi için tıklayınız.

Üst üste 4. kez Doğu Avrupa'nın Star Acentası Academix!

Avrupa’nın üst üste 4. kez En İyi Eğitim Danışmanlık Firması olarak seçilen Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık adına bu başarıyı kazanmamızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Haberin devamı için tıklayınız.

Açık Pozisyonlarımız

Taksim, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, Bursa, Ankara, Kocaeli ve Adana ofislerimizde çalışmak üzere deneyimli ya da yetiştirilmek üzere eğitim danışmanları arıyoruz.

Detaylar için tıklayınız.

ACADEMIX DANIŞMANLIKTürkiye'nin en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık firması hakkında genel bilgiler

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinin başında gelen Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve yüksek lisans, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye’nin farklı birçok noktasındaki şubeleriyle öğrencilere hizmet vermektedir. İstanbul’da Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, Maslak, Zekeriyaköy ve Etiler; Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli (İzmit), Eskişehir, Çorlu (Tekirdağ), Adana, Gaziantep, Kayseri, Bodrum ve Manisa olmak üzere Türkiye’de toplamda 19 şubesi bulunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık'ın kaliteli hizmetinden yaralanmaktadır. Sizleri de ofislerimize bekliyoruz.

, , & Star Awards Winner Academix

Star Awards Winner, , ve yıllarında Doğu Avrupa bölgesinin Star Acentası seçildik.

Yurtdışı Eğitim En İyi Fiyat Garantisi

En İyiFiyat GarantisiTüm yurtdışı eğitim programları için size en iyi fiyatları sunacağımızı garanti ediyoruz.

Yurtdışı Eğitim Ücretsiz Danışmanlık

ÜcretsizDanışmanlıkTemsilcisi olduğumuz tüm okullar için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yurtdışında Dil Okulunuzu Seçin!

Beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulunu Academix ile bulun, üstelik Ücretsiz Danışmanlık & En İyi Fiyat Garantisi ile !

Yurtdışı Dil Okulu FiyatlarıGüncel Dil Okulu Promosyonları

BİZİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN DİNLEYİN

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

Tüm Öğrenci Yorumları için tıklayınız.

YURTDIŞI EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Tüm etkinlikler için tıklayınız.

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak sunduğumuz programlar ve hizmetler

• DİL OKULU

Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Malta, Güney Afrika, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Fransa ve Çin gibi ülkelerde bulunan en üst düzeyde akreditasyonlara sahip dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulunu Academix tecrübesi ve güvencesiyle seçin.

Detaylı bilgi için tıklayın
    YURTDIŞINDA DİL OKULU
  • YAZ OKULU

yaş arasındaki öğrenciler için tatil dönemlerinde düzenlenen yaz okulu programlarıyla erken yaşta yurtdışı eğitim deneyimine sahip olun, yeni kültürler keşfedin! Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, Malta, İtalya ve Kanada’da sunduğumuz yaz okulu programlarından kendinize en uygun olanı seçin.

YURTDIŞINDA YAZ OKULU
  • ÜNİVERSİTE

İngiltere, Amerika, İtalya, Kanada, Avustralya, İrlanda ve dünyanın önde gelen birçok ülkesinde Academix vasıtasıyla lisans eğitimi alabilirsiniz! Yurtdışında üniversite okumak için gerekenler, bölüm seçimi, başvurularınızın yapılması ve daha birçok konuda ücretsiz rehberlik hizmetimizle yanınızdayız.

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE
  • MASTER/MBA

İngiltere, Amerika, İtalya, Kanada, İrlanda gibi ülkeler başta olmak üzere yurtdışındaki birçok ülkede, hemen her alanda yüksek lisans, master ve MBA programları ile ilgili Academix'ten bilgi alın. Ülke ve program alternatifleri, başvuru koşulları, eğitim fiyatları ve daha birçok konuda ücretsiz danışmanlık alın.

YURTDIŞINDA MASTER/MBA
  • LİSE DEĞİŞİM

Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa ülkelerinde lise eğitiminizin tamamını okumak veya lise değişim öğrencisi olarak yurtdışında 1 yıl geçirerek unutulmaz bir deneyim yaşayın! Hem yabancı dilinizi geliştirin, hem de yeni kültürler keşfedin, yeni arkadaşlıklar edinin, üstelik Türkiye'de yıl kaybetmeden!

YURTDIŞINDA LİSE DEĞİŞİM
  • SERTİFİKA

Yurtdışındaki en seçkin üniversitelerden diploma almak istiyor, ancak vaktiniz ve bütçeniz kısıtlı ise sertifika programları tam size göre! Esnek başlangıç tarihleri, kolay giriş koşulları, uygun fiyatları ve program sonrası çalışma olanaklarıyla yurtdışı sertifika programları hakkında ücretsiz danışmanlık alın.

YURTDIŞINDA SERTİFİKA
  • SUMMER SESSION

Dünya'nın önde gelen üniversitelerinden yaz döneminde dersler alabileceğiniz ve bu dersleri kendi üniversitenizde kredi olarak saydırabileceğiniz Summer Session programı; yaz tatilini her açıdan faydalı ve eğlenceli geçirmek isteyen üniversite öğrencileri için eşi olmayan bir alternatiftir.

YURTDIŞINDA SUMMER SESSION
  • SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Amerika, İngiltere, Kanada ve Avrupa'daki prestijli üniversitelere girmek için gerekli olan SAT, ACT, AP, IB, A-Level, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, İtalya Mimarlık Sınavı, Bocconi Test, IMAT, UKCAT, BMAT LNAT gibi sınavlara yönelik olarak organize ettiğimiz kurslarımız ile başarıyı yakalayın .

YURTDIŞINDA SINAV HAZIRLIK KURSLARI

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

Tüm haberleri görmek için tıklayın

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA HER ŞEY

DANIŞMANLARIMIZIN GÖZÜNDEN

Deneyimli Danışmanlarımızın Yurtdışı Eğitim Tavsiyelerini Dinleyin

Tüm danışman yorumları için tıklayın.

YURTDIŞI EĞİTİM MAKALELERİ

Tüm makaleler için tıklayınız

YURTDIŞI EĞİTİM KATALOGLARIMIZ

YURTDIŞI AKREDİTASYONLARIMIZ VE PARTNERLERİMİZ

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Akreditasyon ve Partnerler

partners

ZEHRA NEŞE KAVAK: BİLİM VE İŞ TUTKUSU

Çiğdem Yücesoy Subaşı / INBUSINESS

Perinatoloji yani yüksek riskli gebeliklere hayatının 30 yılını adamış bir bilim insanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak

Uluslararası hakemli dergilerde 70, ulusal hakemli dergilerde 83 olmak üzere toplamda adet makalesi yayımlandı. kez ise dünyanın çeşitli ülkelerine perinatoloji ile ilgili uluslararası toplantılarda çalışmalarını konuşmak yapmak üzere davet aldı. 'de New York Cornell Üniversitesi'ne davet edilen Kavak, misafir profesör olarak ders verdi. Son olarak da Türkiye'nin Covid ile mücadelesini anlattığı makalesi ile Avrupa Birliği'nin en çok takip edilen yayın mecrası 'Eureporter'da yer aldı. Günde 15 milyon kişiye ulaşan dergide yer bulan makalesi ile Türkiye'nin Covid'a karşı 'beklenmedik' bir başarı elde ettiğini ve bunun tesadüf olmadığını yazdı.

Bilim dünyasında elde edilen bu başarıların yanında sorumluluklarına iş ve yönetimi de ekledi. Marmara Üniversitesi Hastanesi'nde Perinatoloji ünitesini kurduktan sonra profesör unvanı alan Kavak, aynı yıl başhekim olarak atandı. İstanbul Kent Üniversitesi'nin kurucu rektörlüğünü yaptıktan sonra da Academic Hospital'in 'te yönetim kurulu başkanlığını yürütmeye başladı. Yönetimde sağladığı büyüme ile 'de Mumbai'de gerçekleştirilen Uluslararası Kadın Liderlik Kongre ve Zirvesi'nden Süper Başarılı Kadın Ödülü'yle döndü. EBA (Europe Business Assembly) tarafından En İyi Yönetici Ödülü'nü aldı.

"Ülkemi ve Türk kadınını başarıyla temsil ettiğim için gurur duyuyorum" diyen Prof. Kavak sözlerini şöyle sürdürüyor: "Oldum olası doktor ya da iş kadını olmayı hayal etmiştim. Allah ikisini de gerçekleştirmeyi nasip etti. Akademik çalışmalarda bulunmak, araştırmalar yapmak, yayın yapmak, kitap yazmak, toplantılarda konuşmacı olmak. Bütün bunlar ayrı bir alan. Yönetici olmak, özellikle de hastaneyi yönetmek çok farklı bir alan. İki farklı şapkam var; bunları doğru şekilde taşımaya çalışıyorum."

Prof. Zehra Neşe Kavak ile bu başarıları elde ederken verdiği mücadeleyi, bilim ve iş dünyası arasında dengeleri nasıl kurduğunu, yeni yatırımları ve kadınların güçlenmesine yönelik fikirlerini konuştuk

- Birçok önemli görevi bir arada yerine getirmiş bir iş insanı olarak kadınlar gününün sizin için ne ifade ettiği ile başlayalım dilerseniz?

Hayatımın büyük bir bölümü, bir kadın doğum uzmanı olarak kadınlarla birlikte geçti ve geçmeye devam ediyor. Yaşam bana; o büyülü doğum anını gerçekleştirmek ve o ana tanık olmak gibi bir lütufta bulundu. Bugüne kadar dört binden fazla doğum yaptırmış bir kadın hekim olarak kesinlikle şunu söyleyebilirim ki; kadının gücü her şeyi yapmaya yeter. Ancak ne yazık ki dünyaya kattığı bunca güzelliğe ve değere rağmen halen kadınlar bu emeklerinin karşılığını alamıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü; kadınların sesini duyurması, sorunlarının gündeme gelmesi, toplumda farkındalık oluşması açısından önem taşıyor. Ama maalesef bize bir gün yetmiyor, zira çok net bir 'kadın sorunu' var ve bu sorunu aşmamız için her daim tartışmamız, üretmemiz gerekiyor.

- Ekonomik-sosyal kalkınma ve kadınların güçlendirilmesi konusunda görüşleriniz nelerdir?

Kadınların toplumsal yaşamda hak ettiği yeri alması için yapmamız gereken çok şey var. Bunun için de hükümetlerden şirketlere, işverenlerden sivil toplum kuruluşlarına toplumdaki her bir birey ve kurum elini taşın altına koymalı. Yasal düzenlemeler yapılmalı, kadınların istihdamını artırmak için projeler üretilmeli. Özellikle yönetici konumda olan kadınlar, hemcinslerine istihdam imkanı yaratmalı.

- Bir akademisyen ve bir işveren olarak çevrenizdeki kadınlara ne tür fırsatlar sunuyorsunuz?

Sağlık sektöründe bir kadın yönetici ve bilim kadını olarak hemcinslerimin cam tavanları aşması için elimden gelen desteği veriyor, özellikle yöneticilik koltuğunda onlara yer vermeye, hastanemde kadın istihdamını artırmaya ayrı bir önem veriyorum. Yönetim kurulu başkanı olduğum Academic Hospital'da da çalışanlarımızın üçte ikisinin kadın olduğunu, her alanda ve kademede kadın çalışana istihdam sağladığımızı söylemekten mutluluk duyuyorum. Müdürlerimizin de büyük çoğunluğu kadınlardan oluşuyor.

- Sağlık sektöründe umut verici gelişmeler gözlemliyor musunuz?

Artık sağlık alanında kadınların ayak sesleri yükseliyor. Türkiye'de tüm sektörler arasında yapılan araştırmalar, kadınların yönetici düzeyinde, en çok sağlık sektöründe işe başladığını ve genel olarak çok başarılı olduklarını, kariyerlerinde güçlü adımlarla ilerlediklerini gösteriyor. Sağlık sektöründe çalışanların yüzde 68'ini kadınlar oluşturuyor. Oldukça yüksek bir oran bu.

- Kadınların iş yaşamında nasıl bir fark yarattığını düşünüyorsunuz?

Dünyadaki araştırmalar gösteriyor ki; yönetici konumda yüksek yerlere tırmanan kadınlar hemcinslerine daha fazla iş veriyor. Kadınlar, iş dünyasında detaycı ve titiz yaklaşımları sayesinde fark yaratıyor. Yapılan araştırmalar, yönetiminde daha fazla kadının yer aldığı şirketlerin daha başarılı ve karlı olduğunu ortaya koyuyor. Bu, bizim farklılığımızın yaratmış olduğu bir sonuç. Kadınlar erkeklere kıyasla daha disiplinli, detaycı, özverili, titiz ve girişken. Kadınlarla çalışmak hayatı kolaylaştırıyor.

- Hem akademisyen hem de sağlık sektörüne yatırım yapan bir iş insanı olarak önümüzdeki dönem için Türkiye'de sağlık yatırımlarının artacağını öngörüyor musunuz?

Sağlık sektörü Türkiye'de her zaman daha ileriye doğru yol alıyor. Buna kamu da özel sağlık sektörü de dahil. Türkiye'de sağlık sisteminin gerçekten çok önde olmasında kamunun yanı sıra özel sektörün de büyük payı var. Kendi kurumum Academic Hospital da dahil diğer var olan özel sağlık kuruluşlarının da yeni yatırımlar yapacağını, sektöre yeni oyuncuların katılacağını da düşünüyorum.

- Academic Hospital olarak şu an kaç noktada hizmet veriyorsunuz?

Academic Hospital olarak Üsküdar'da her biri kendi alanında duayen olan akademik kadromuzla hizmet veriyoruz. Lokasyon olarak çok avantajlı bir noktadayız; Anadolu Yakası'nda olmamıza rağmen köprüye çok yakın olduğumuz için Avrupa Yakası'ndan da bizleri tercih eden, gelen çok sayıda hastamız var. Tabii bunda gurur duyduğumuz akademik kadromuzun büyük bir etkisi var. Profesör sayısı bakımından sanırım İstanbul'daki en büyük özel hastaneyiz.

Birçok ana ve yan dalda, her biri kendi alanında duayen bilim insanı olan 70'ten fazla profesör olmak üzere toplamda 'ü aşkın öğretim üyesi ile alanında pek çok ilke imza atmış bilim insanı, Academic Hospital'ın kadrosunda yer alıyor. 'te başlayan yenileme çalışmalarıyla Academic Hospital, şu anda 25 bin metrekarelik kullanım alanıyla hem ulusal hem uluslararası hastalara tam donanımlı hizmet veriyor.

-Yabancı hasta payınız nedir, sağlık turizmi açısından son dönemde nasıl gelişmeler gözlemliyorsunuz?

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; ilk dalganın atlatılıp yeni normale geçişle birlikte estetik ameliyat talebinde patlama oldu. Biz pandemi başladığında plastik cerrahinin büyük darbe alacağını düşünüyorduk. Ama tam tersine son bir yılda plastik cerrahide hiç beklemediğimiz, rekor bir taleple karşı karşıyayız. Üstelik plastik cerrahi ameliyatlarına sadece kadınlar değil erkekler de yoğun ilgi gösteriyor.

Sadece yurt içinden değil yurt dışından da yoğun talep var. Geçen yıl uçuşların tekrar açılmasıyla ekim, kasım ve aralık aylarında ciddi bir yabancı hasta furyası oldu. Şubat-mart gibi bir miktar düşüş olsa da yurtdışından ağırlıklı olarak saç ekimi için gelen çok hastamız var. Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Orta Doğu ülkelerinden çok sayıda hasta geliyor. Türkiye, yabancılara sağlıkta gerçekten cazip imkanlar sunuyor. Yedi yıldızlı otel konforunda, en üst teknoloji ile son derece cazip fiyatlara hizmet alıyorlar. Plastik cerrahi hastalarımızın yerli ve yabancı oranı yüzde diyebiliriz.

- Türkiye'ye olan bu talebi nasıl açıklıyorsunuz?

Ülkemizdeki özel hastaneler, lüks otelleri aratmayacak konforda. Sağlık ve hastane hizmetlerinde çok ileri seviyedeyiz. Ücretlerimiz batı ülkelerine göre daha uygun, sıra beklemeden ameliyat ve tedavi gerçekleştirebiliyoruz. Doktorlarımızın kalitesi ise tartışılmaz. Türk Cumhuriyetlerden, Orta Doğu'dan, Avrupa'dan hastalarımız var. Pandemiden önce de birçok 'sağlık turisti' doğurganlık, robot teknolojisi, organ ve kök hücre nakli gibi alanlarda İstanbul'u seçiyordu. Batı'nın yaşadığı zorlukları göz önünde bulundurarak söyleyebilirim ki; son yıllarda sağlık hizmetlerini güçlendirmek adına hiçbir ülke Türkiye'den daha fazla yatırım yapmadı.

- Yeni hastane açmak ya da mevcutlarda kapasite artırmak gibi yatırım planlarınız var mı?

Ziyaretçi sayımızı ve hizmet kalitemizi arttırmak için daha çok çalışmak ve üretime katkıda bulunmak için yeni hedefler belirlemeyi planlıyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda salgın döneminde bile yatırımdan vazgeçmedik. Bundan sonrası için de yatırım planlarımız var. Geçen yıl hastanemizin ikinci blokunu tamamen yenilemiş, ameliyathane sayısını dokuza çıkarmıştık.

Geçenlerde bir hastamız, hastanemiz için "kendimi Milano'daki Bulgari Otel'de zannettim" dedi. Bunun için 50 milyon liralık yatırım yaptık. Şu anda bir noktada hizmet veriyoruz. Ancak İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da bir hastane açma planımız var. Levent-Etiler hattında düşündüğümüz bu yatırım için görüşmelerimiz sürüyor. Ayrıca İstanbul'un en gözde semtlerinden Bağdat Caddesi'nde bir klinik, tıp merkezi açmayı planlıyoruz.

Biz A plus hasta segmentine hizmet veren bir hastane olarak; eskiye göre daha gençleşen bir popülasyonun gözdesi olmaya başlayan, her geçen gün daha çok insanın gelmek için can attığı bir cazibe merkezine dönüşen Bağdat Caddesi'ndeki yatırımımızı, 'de hizmete sokmayı hedefliyoruz. Ayrıca Academic Hospital olarak yurtiçi yatırımlarının yanı sıra yurtdışına da açılmaya hazırlanıyoruz. Özbekistan'dan bir proje teklifi geldi ve bu süreç de bir yandan ilerliyor.

BAŞARININ SIRRI: BIÇAK KEMİĞE DAYANSA DA…

-Ben insanın, özelde ise kadının azmettiğinde üstesinden gelemeyeceği iş olma- dığına inananlardanım. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kadın yönetici olmak büyük emek ve çaba gerektiriyor. Hele ki erkeklere ait olduğu düşünülen bazı sektörlerde kadın olarak başarılı olmak çok daha zor.

-Ama zorluklar karşısında asla ve asla pes etmemeli, hedefimizden vaz- geçmemeliyiz. Bıçak kemiğe dayansa da artık öldüm bittim dediğimizde bile yine de kalkıp yeniden yürüyebilmeliyiz. Gerektiğinde risk almaktan korkmamalıyız. Başkalarının gittiği yoldan gitmemek, yeni seçimler yapmak başarının yollarını açar.

BAŞARI İÇİN ÇALIŞIN

-İşinizi aşkla, tutkuyla yaparsanız yorgunluk bu koşturmacanın tacı oluyor. Bu ne- denle ben özellikle son sınıf öğrencilerime ve çocuklarıma da aynı şekilde şunu tavsiye ediyorum; asla para ya da kariyer için çalışmayın, başarı için çalışın. Para ya da kariyer odaklı çalışırsanız bu size çok şey kaybettirebilir. Ama başarı için çalışırsanız, bu size hem parayı hem kariyeri getirir.

KADIN OLMAK VE ÖTESİ

Kadınların sağlıklı bir yaşam tarzına ve beslenme alışkanlıklarına sahip olması gerçekten büyük önem taşıyor. Bu nedenle de otuz yıllık bir hekim ve sağlığına değer veren bir kadın olarak, uzun yıllara dayanan birikimimi, kadınlar için olmazsa olmaz gıdaları, vitamin takviyelerini, minerallerin neler olduğunu, kadın sağlığına ilişkin aklımıza takılan her sorunun yanıtını Kadın Olmak ve Ötesi adında bir kitap kaleme aldım. Ergenlikten menopoza, ilk jinekolojik muayeneden doğuma, riskli gebelikten doğum kontrolüne kadın sağlığına ilişkin tüm bilgileri toplumumuza aktarmaya çalıştım. Ka- dınların, kendi biyolojik güçleri hakkında bilgi sahibi olmaları halinde, karşılarına çıkan engelleri daha güçlü aşacağına inanıyorum.

DÜZENLİ SPOR EN ÖNEMLİ ANTI-AGING

Genellikle sabahları çok erken kalkıyorum ve güne erken başlıyorum. Düzenli egzersiz yapmanın en önemli anti-aging olduğuna inanıyorum. Özellikle yaptığım tempolu yürüyüşler zihnimi açıyor, stres atmamı sağlıyor. Haftada üç gün pilates, ağırlık çalışması, kardiyo şeklinde spor yapıyorum. Pazar günleri- ni aileme ayırıyorum. Onlarla günü dolu dolu, farklı etkinlikler planlayarak geçiriyoruz.

Beslenmeye ayrı bir önem veriyorum. Sabah kahvaltımı mutlaka yapmaya özen gösteriyorum, yulaf tüketmeye özen gösteriyorum. Mümkün olduğunca iki ana öğün şeklinde besleniyorum, saat beşten sonra yememeye çalışıyorum. Magnezyum, D vitamini ve kalsiyum takviyesi yapıyorum, bunu tüm kadınlara da öneriyorum.

İletişim

Taksim (Merkez) ŞubeA: Mete Cad. Yeni Apt. No K:2 D:7 Taksim/İstanbulT:  F:  E: [email protected]

Kadık&#;y ŞubeA: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Vahap Bey Sok. No/2 Kadık&#;y/İstanbulT:  E: [email protected]

Bağdat Caddesi ŞubeA: Bağdat Cd. İra Ap. No Kat:4 D Suadiye, Kadık&#;y/İstanbulT:  F:  E: [email protected]

Bakırk&#;y ŞubeA: Fişekhane Cad. (İstanbul Cad.) T&#;rk&#;&#; Sok. &#;zkan Apt. No:1/5 Bakırk&#;y/İstanbul T:  F:  E: [email protected]

Ankara ŞubeA: Bestekar Sok. No Orta Blok D:5 &#;ankaya/Ankara T:  08 01E: [email protected]

İzmir ŞubeA: Kıbrıs Şehitleri Cad. No Haydar Hoca Apt. D:6 Alsancak/İzmir T:  78 64F:  78 75E: [email protected]

Antalya ŞubeA: Şirinyalı Mah. İsmet G&#;kşen Cad. Doğan Apt. No K:2 D:6 Muratpaşa/Antalya (S&#;lemiş Cami Yanı)T: +90 34 40F: +90 86 11E: [email protected]

Bursa ŞubeA: Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Mersa Sitesi B Blok K:2 D:4 Nil&#;fer/BURSAT: +90 34 30F: +90 86 11E: [email protected]

&#;orlu (Tekirdağ) ŞubeA: Gold Business Center Kemalettin Mh. Salih Omurtak Cad. No/2 Ofis No: 41 &#;orlu - TEKİRDAĞT: +90 12 00F: +90 86 11E: [email protected]

Gaziantep ŞubeA: İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Blv. Prestij İş Merkezi No K:2 D Şehitkamil/GaziantepT: +90 45 77 F: +90 45 89E: [email protected]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası