bts ayrılıyor mu / BTS sahnelere ara veriyor, K-Pop camiası yasta - Molatik Müzik

Bts Ayrılıyor Mu

bts ayrılıyor mu

BTS Üyeleri, Grup Faaliyetlerine Bir Süre Ara Vererek Solo Kariyerlerine Odaklanacaklarını Açıkladı

Haziran, BTS için son derece yoğun bir ay oldu. 

Sadece son albümleri Proof&#;un çıkışını kutlamakla kalmadı, üyeler aynı zamanda 9. yıl dönümlerini de kutladı. Her yıl olduğu gibi grup, ARMY&#;lere çok fazla içerik sunarak hayranlarına sevgilerini gösterdi.

BTS, FESTA &#;nin son içerik kutlamasını &#;BTS İş Yemeği&#; adı altında kutlayarak FESTA etkinliğini bitirdi.

Video, eğlenceli devam ederken ve üyeler birden fazla TMI(bilmen gerekenden ya da istediğinden fazla bilgi) paylaşırken, en çok bir tanesi dikkat çekti. SUGA; grubun, grup etkinliklerine küçük bir ara vereceğini açıkladı.

Neyse, artık bir tatil dönemine girdik… Neden FESTA yapmıyoruz, içerik yapmıyor muyuz? Buna girmeli miyiz? Evet, yönümüzün konusu gündeme geldiğinden beri, aldığımız yön hakkında konuşmalıyız.

&#; SUGA

Daha sonra bütün üyelerden samimi açıklamalar geldi ve SUGA&#;nın ara vermesi hakkındaki düşüncesini onayladılar.

RM daha sonra “Butter” ve “Permission to Dance” gibi parçaları çıktıktan sonra bir şeylerin değiştiğini açıkladı ve “Artık nasıl bir grup olduğumuzu bilmiyordum” diye ekledi. Grubun lideri ayrıca K-Pop endüstrisindeki konulara da değindi.

Lider, daha sonra her şeyin üyeler için çok şey olduğunu açıklamaya devam etti ve grup olarak yönlerini kaybettiklerinden endişelendiği noktaya geldi.

Müziğe ve BTS ile olmaya başladım çünkü dünyaya bir mesajım vardı. ON&#;dan sonra ne yapacağımı bilmiyordum sonra COVID oldu o yüzden Dynamite, Butter, Permission to Dance ve Life Goes On&#;u çıkardık ve fark ettim ki grup tamamen değişti. Değiştiğimizi kabul etmeliyiz. Benim için BTS, ON ve Dynamite&#;a kadar içimde sıkı sıkı tutunduğum bir gruptu ama sonra Butter ve Permission to Dance&#;den sonra nasıl bir grup olduğumuzu bilmiyordum artık. Ne zaman şarkı sözü yazsam veya şarkı yapsam ne tür bir hikaye içerdiği ve vermek istediğim mesajı önemli gerçekten ama şimdi hepsi gitmiş gibi hissettiriyor. Şimdi ne tür bir hikaye anlatmam gerektiğini bilmiyorum. BTS&#;in her zaman diğer gruplardan farklı olduğunu düşündüm ama problem K-Pop ve tüm idol sistemi, olgun olmanız için gereken zamanı size vermiyor.

Sürekli müzik üretmeli ve bir şeyler yapmalısın. Sabah uyandıktan ve makyajımı yaptıktan sonra büyümek için zaman kalmıyor ve bu sadece müzikle ve iş değil. 10 yıl boyunca insan olarak değiştim. O yüzden düşünmek için ve biraz yalnız kalmak için zamana ihtiyacım var.

Ve sonra o düşünceler benim eşsiz bir kişiliğime dönüştürebilir. Önceden bununla işi dengede tutabiliyordum ama sonra BTS olarak 10 yıl yaşayıp ve tüm o programları yaptıktan sonra artık fiziksel olarak olgunlaşamıyorum.

&#; RM

Jimin, ayrıca üyeler için zor bir zaman olduğunu ve ARMY&#;lere söylemek istedikleri çok şey olduğunu ve kimliklerini yeniden keşfetme süreci üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Sanırım bu yüzden zorlu bir süreçten geçiyoruz Kimliğimizi bulmaya çalışıyoruz ve bu yorucu ve uzun bir süreç.

&#; Jimin

Yine de ARMY&#;leri endişelendirse de BTS, bunun sonsuza kadar sürecek bir ara olmadığını ve üyeleri görmekten vazgeçmeyeceklerini açıklayarak zihinlerini rahatlatmayı başardı. Aslında üyeler bu zamanı solo şarkılar aracılığıyla kendilerini yeniden bulmak için kullanacaklarını açıkladılar.

Jungkook, bu konu hakkında ARMY&#;lerden izin istedi.

Yaklaşık 10 yıldır birlikteyiz. Her birimizin eğlenmesi ve birçok şeyi deneyimlemesi için kendimize biraz zaman ayıracağız. Bir gün şimdi olduğumuzdan çok daha olgun bir şekilde geri döneceğimize söz veriyoruz. Umarım bize onay verirsiniz.

&#; Jungkook

V, özellikle neden böyle bir karar vermeyi seçtiklerini gösteren J-Hope&#;dan bazı akıllıca tavsiyeler aldığını söyledi ve bu konu hakkında duygularını paylaştı.

J-Hope bunu bana daha önce söyledi. Bu sefer solo çalışmalarımıza odaklanabiliriz ve daha sonra grup olarak tekrar bir araya geldiğimizde bu sinerji başka hiçbir şeye benzemeyecek. Eskisinden daha iyi olacağız.

Dürüst olmak gerekirse yapmak istediğim çok şey var. Umarım dünyaya müziğimi gösterme şansım olur. Sadece müziğim de değil, uzun zamandır içimde olan göstermek istediğim diğer şeyleri de. Bir noktada bu düşüncelere sahip olmak yanlış gelmeye başladı. Yapmak istediğim şeylerden bahsederken bile tedbirli oldum ve bir şeyi yapmayı deneyeceğim demek bile zordu. Jungkookie&#;nin de dediği gibi fırsat olduğunda, bunu yapma şansım varken size bildiğiniz V&#;den farklı bir ben göstermek istiyorum. O yüzden sadece dinleniyor ya da hiçbir şey yapmadan duruyor olmayacağım. Size gösterecek bir çok şeyi olan biri olmaya çalışacağım. Lütfen bizi destekleyin.

-V

J-Hope, daha sonra açıklamanın kendi tarafını paylaştı ve “BTS&#;nin solo promosyonlardaki duruşu, solo müzik artık çok değişecek” dedi. Görünüşe göre üyeler solo mixtape&#;lerinden ayrılıp solo albüm çıkarmaya odaklanacaklar.

Yeniden bir olmayı öğrenmek için biraz ayrı zaman geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Umarım bunu olumsuz bir şey olarak görmezsiniz ve sağlıklı bir plan olarak görürsünüz. Bu şekilde BTS’in daha güçlü bir grup haline gelebileceğini düşünüyorum.

&#; J-Hope

RM, &#;Sanırım şimdi bunu konuşabiliriz. Öncelikle mixtape içeriğimiz artık albümlere dönüştürülecek.&#; dedi.

Solo albüm hakkında Seokjin; &#;Şarkıları aldım ve onları hazırlıyorum. Diğer üyelerin hepsinin çıkış tarihi planlandı, bu sebeple de benimkinin yayınlanacak son üye olduğunu düşünüyorum. Bu sadece benim düşüncem. Bu sebeple de umarım sizinkilerde her şey yolunda gider.&#; dedi.

Videonun sonunda bile üyeler konuyu tartışırken duygusallaşmaya devam ettiler ama bu, ARMY&#;leri ve duygularını ne kadar önemsediklerini gösterdi. Özellikle RM,“Bir süre böyle bir araya gelmeyeceğiz ( kameraların önünde).” 

Resim

Duyurudan sonra BTS, hayranlarına bunun kalıcı olmadığına ve sadece üyelerin yeni bir şeyler deneyip kimliklerini yeniden bulduklarına dair güvence verdi. Bütün bunlar BTS&#;i bir grup olarak geliştirmek ve müziklerinde tekrar neşe bulmalarına izin vermek.

J-Hope : Kendimizi tekrar bir araya getirmeyi bilmek için biraz da olsa nasıl ayrılmamız gerektiği ve [ayrılığın] nasıl çok önemli olabileceği hakkında birbirimizle çok konuşuyoruz.

SUGA : Dağılıyor gibi değiliz sadece birazcık zamanlarımızı ayırıyoruz.

Video boyunca BTS, ARMY&#;leri ne kadar sevdiklerini ve grup etkinliklerinden bu aranın bile daha da tazelenmiş olarak geri dönmek için olduğunu söyledi. Neredeyse 10 yıl boyunca sürekli bir grup olarak çalıştıktan sonra üyeler, kendi müzikleriyle kendilerini bulmak için bir adım geri atmayı seçtiler.

V, videodan sonra samimi düşüncelerini söylemek ve ARMY&#;i teselli etmek için Weverse&#;de yazı ve BTS&#;in fotoğraflarını paylaştı.

Resim

Biz mutluyuz.

7&#;miz, sevdiklerimiz, sevmediklerimiz, kişiliklerimiz ,tempolarımız/hızlarımız farklı olsa da, ARMY hakkında düşündüğümüz şey tek ve bu yüzden Run! BTS&#;e devam edeceğiz. 10 yıl boyunca sadece yukarıya bakarak ilerlemeye devam ettik. Bizim için korkutucuydu, grup için kendimizden vazgeçmek zorunda kalmıştık ve o mutlu anlarla gelen sayısız yorgunluk ve zorluk vardı. Bu, uzun süre Bangtan olarak kalabilmek için atacağımız sağlıklı adımların başlangıcı olduğundan ARMY&#;nin de bu yanımızı seveceğine inanıyorum. ARMY ve Bangtan&#;ı birbirine bağlayan mor bir ip olduğundan birbirimizi uzun süre görelim ki o ip kopmasın/bağımız derinleşsin ve ip rengini uzun süre korusun.

Sizi çok seviyoruz ARMY. 

Resim

Resim

Resim

Kaynak: Koreaboo, Twitter, Weverse

K-Magazin haber kategorisi, Güney Kore&#;de magazin içerikli tüm haberlerin bulunduğu ana magazin haber kategorisidir.

Etiketler: # BTS FESTA #BTSFESTA #9주년가족사진 #bangtan #BIGHIT MUSIC #BIGHITMUSIC #BTS #BTS9thAnniversary #BTSARMY #BTSV #FESTAisBack #FESTAisComing #FESTA가돌아왔다9 #FESTA달려보자9 #HYBE #jhope #Jimin #Jin #Jungkook #rm #Suga #taehyung #V #We_were_only_seven

Benzer haberler

BTS Grubu Dağıldı mı? BTS Grubu Neden Dağıldı?

Haberler

Magazin

BTS Grubu Dağıldı mı? BTS Grubu Neden Dağıldı?

yılında çıkan BTS grubunu artık herkes biliyor. Özellikle son yıllarda iyice patlayan ve ünlenen yedi kişilik bu grup, başlarda hip hop tarzında müzik yapsalar da, gittikçe R&B ve K-pop a doğru yöneldi. Güney Koreli K-Pop grubu sosyal medyada bir video paylaşarak artık yollarına birlikte devam etmeyeceklerini açıkladı

Veda Partisinde Neden Dağıldıklarını Açıkladılar!

Veda Partisinde Neden Dağıldıklarını Açıkladılar!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası