opel astra soğutucu eksik / Opel Astra J Dizel Yağ Soğutucu Gm Marka | Kaliteli ucuz ve uygun parça

Opel Astra Soğutucu Eksik

opel astra soğutucu eksik

Otomobil 

coskun albea antifiriz değişimi, antifiriz değişimi, antifiriz değişimi fiyat, antifiriz fiyatı, antifiriz kırmızı, castrol antifiriz fiyatları, en iyi antifiriz, fiat doblo antifiriz değişimi, fiat marea antifiriz değişimi, fiat uno antifiriz değişimi, lukoil antifiriz fiyatları, opel astra antifiriz değişimi, opel astra j kasa soğutucu az uyarısı, opel astra j sogutucu az ne demek, opel astra j soğutucu az soğutucu koy, opel astra j soğutucu az soğutucu koy uyarısı, opel astra soğutma suyu seviyesi uyarısı, opel astra soğutucu az uyarısı, opel astra soğutucu sıvı durumu uyarısı, opel insignia soğutma suyu, opet antifriz fiyatları, organik antifiriz, r9 antifiriz değişimi, shell antifriz fiyatları, Soğutucu Koy Sorunu Çözümü, toyota corolla antifiriz değişimi

Yol Bilgisayarı donanımı olan araçlarda motor soğutma suyu kabında sıvı mitarının azalmasıda bu uyarıyı görürsünüz. bu durumda geçici olarak su ekleyip yola devam edebilirsiniz.  Su eklediğiniz halde ikaz yamaya devam ediyorsa araçta su miktarını ölçen bir sensör vardır.  Araç, olası bir sıvı eksilmesi durumu olduğunda sizi uyarır. Ancak zamanla bu kabın altında bulunan ve sıvı seviyesini ölçen sensör görevini yapamaz hale gelir. Bu durumda aracın genleşme kabında sıvı dolu olmasına rağmen, sizi sürekli ‘soğutma suyunu kontrol et’ diye uyarır. 

Çözümü 1

Bu uyarıyı aldıysanız ilk olarak genleşme kabındaki sıvı miktarına bakın. Motor sıcak vaziyette iken kapağı açmayın. Eğer sıvıda bir azalma varsa zaman kaybetmeden su yada antifiriz ekleyin. Azalma durumunda kırmızı renkli,  organik antifiriz eklemenizi öneririz. Organik antifiriz uzun ömürlü ve aşırı soğuklara karşı dayanıklıdır hemde  sistemde borularda ve kanallardaki korozyonu önler.

Eğer soğutma sıvınız antifiriz tam ise  kabın altındaki sensör bozulmuş demektir. Çözümü, soğutma suyu sensörünü kabıyla beraber değiştirmektir. Eğer sadece sensörü değiştirirseniz çok geçmeden aynı arızayı tekrar alırsınız. Kesin çözüm sensörü , kabıyla beraber değiştirmektir. Soğutma suyu kabının sensörüyle beraber maliyeti lira civarındadır. 

Çözüm 2

Sıvı kabını söküp yağ çözücü ile sıcak su karışımı ile güzelce temizleyip kuruduktan sonra tekrar takın.

Astra Genleşme Kabı Sökme

Opel Astra Soğutma Maddesi Seviyesi Kontrolü

Opel Astra Soğutma Maddesi Seviyesi Kontrolü

Opel Astra H Dizel model aracım yol bilgisayarında soğutma maddesi seviyesi kontrolü hatası veriyor.
Arızanın sebebi nedir ? Neden bu uyarıyı veriyor ?

Misafir tarafından tarihinde soruldu.

Merhaba, aracınızın yedek su deposuna bakın, soğutma sıvısı seviyesi ortadaki çizgiden alt seviyedeyse bu ikazı verir

Misafir tarafından tarihinde cevaplandı.

Kronik problem, hepsinde aynı sorun var yedek su deposunun müşürü arızalı suyunu kontrol ettikten sonra sıkıntı yok.

Su eksiltme yoksa bidon ve müşürü kontrol ettirin

Bendede var bu uyarı bir aydır. Su eksiltme yok. Bende üzerine düşmüyorum.

Kronik sorun, sensorü söküp, bantla tekrar takın.

Yedek su deposu musuru bozuk olabilir veye kapağı özelliğini yetirmiş ben hazineyi komple değiştirdim

Aynı sorun bende de oldu su seviye müşürü kırılmıştı, değiştirdik şimdi sıkıntısız çalışıyor.

Ben artı işcilik verdim ama üzülmüştüm su kutusu alındı yerine takıldı alttaki giriş kırılmış mı çatlamış mı belli degil hemen değiştirdiler yani çok gereği yok benim gözümde sonuçta o değişince sadece yazı gitti oradaki başka bişe degil

Kronik su eksiltme yoksa sensoru değişecek benimde başıma geldi yedek su deposu ile değişirse daha iyi olur diyorlar ama ben sadece sensoru değişfunduszeue.info çözüldü.

Yedek su deposu müşürü arızalanmış.Müşürü değiştirin

Sensörü değiştirmek için akü sökülecek sensor deponun altında.

Benim başıma 2 kez geldi su deposu kapağı ile alakalı olabileceğini düşünüyorum.

funduszeue.info kapak tutmuyor diye usta kapağı değiştirdi bir kaç gün sonra yine bu problemi yaşadım.
Komple değiştirmek zorunda kaldık.
2. De yeni değiştiğim depo ve kapağı yağlı diye çıkarıp deterjanlı su ile yıkadım yine ayni sorun oluştu, 2 hafta sonra kendiliğinden düzeldi.

Bu sorundan dolayı bende depoyu 2 defa temizledim taktım yine aynı hatayı verdi elektrikçiye götürüp müşür bozuksa müşürü değiştiricem müşirden değilse depoyu değiştiricem.

Su eksiltme yoksa sadece sensörü değiş sorun çözülür 10 gün oldu aynısı su eksiltme yoktu sensörü kendim değiştim sorun çözüldü.. ha birde ustalar depo ile birlikte değişin derler bence gerek yok depoya masraf etmeye gerektiğinde değişir depo Malum para kolay kazanılmıyor

sene kadar o şekilde bindim .. Suyunu takip et devam

aynisi bende de oldu müşürü değiştirdim düzeldi

Beyler müşürü değiştirip devam ediyorsunuz ama hata gene veriyorsa atladığınız nokta araç fan açmıyor sıkıntı orda

Aynen araç fan açmıyor büyük sıkıntı

Aynen araç fan açmıyor büyük sıkıntı

Ayni sorun bendede var, model aracım, acaba bilerek yapilan birseymi yada fabrikasyon hatası

BENİM ARACIMDA DA VERDİ HATAYI. ANLAMADIĞIM KONU BU MALZEME ORJİNAL SE NEDEN KOMPLE (YANİ BİDON, KAPAK BÜŞÜR ) DEĞİŞİYOR. MANTIKLI GELMİYOR BANA.. SADECE BÜŞÜR DEĞİŞİR BENİM BİLDİĞİM.. SANAYİ YE GİTTİM YA ARKADAŞ USTALIK İÇİNDE TL DEDİLER .. YAZIK BU PARALARA..

Aynı sorun benim aracımda da var bu şekilde kullanmanın bir zararı var mi ? Fan açmama durumu nedir

Yag soguducu problemi

Fan la bu konunun alakası yok çünkü fan'ın sensōrū başka arkadaşlar..o sensör bize sadece suyun sevyesini göfunduszeue.info de aynı sorun var funduszeue.info sanırsam sorun başka yerde ..o sensör plastik deponun altına giriyor ve plastik deponun içinde bir toparlak metal var aşağı yukarı gidiyor eğer sıvı original değilse yani opelin o melat parçası sıvıyı yenip aşağı iniyor ve bize hata gösteriyor hepsini yeni de koysanız biraz sonra size aynı hatayi verecektir ..sıvı önemli opelin original sıvısı G.M şirketinden bir sıvı ve ben bulamadim ..o sıvı diğer sivilardan daha katı ve özel yapilmistir ki eğer başka sıvı koyulursa bu problem olsun diye funduszeue.info bir fabrika hatası değil ama fabrika esekliğfunduszeue.info malları satılsın diye funduszeue.infoem ..sıvıyı bulabilirseniz hemen değiştirin eğer bulamazsanız sensore band koyun funduszeue.infoç bir şey görmesin çaba masraf yapmayın ben komple degistirdim funduszeue.info yıl sonra aynı problem

Benzer Yardım Talepleri

OPEL ASTRA J GENLEŞME KABI YAĞ TEMİZLİĞİ

Motor beyni arızalı mı ? (Opel Astra h)

Opel astra sedan benzinli gaza basınca ara ara ıslık sesi geliyor

opel astra h aux bluetooth usb dönüştürücü

Opel İnsignia Akü Tavsiyesi

Opel insignia lpg yüksek devirde fan açıyor

soru sor

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası