dearling rf 605 yorum / Dearling RF Profesyonel Traş Makinesi : seafoodplus.info: Kişisel Bakım ve Kozmetik

Dearling Rf 605 Yorum

dearling rf 605 yorum

Dearling RF Profesyonel Saç & Sakal Ense Kesme Makinesi

Dearling RF Profesyonel Saç & Sakal Ense Kesme Makinesi

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Ürünün bıçakları, paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilmiştir. Ürünün bu özelliği bıçaklarda paslanma gibi hijyen sorunlarının ortaya çıkmasını engellemekte ve sağlıklı bir kullanıma imkan tanımaktadır. Paslanmaz çelik materyal, ürünün kullanım ömrünü de arttırmaktadır.

Kesim Aparatları ile Mükemmel Sonuç

Ürün farklı kesimlerde mükemmel sonuç sağlayacak 3 farklı tarak ile sunulmaktadır. Bu sayede saç, sakal ve ense kesimlerinde ideal kalınlığı belirleyebilmeniz mümkün hale gelmiştir.

Saç ve Sakal için Tek Ürün

Hem sakal hem de saç için kullanabilir şekilde tasarlanmış ürün, kullanıcısına en yüksek verimliliği sağlamayı vadetmektedir. Bu sayede işlevsel olmasının yanı sıra ekonomik bir tercihtir.

Kablosuz Özelliği ile Konforlu Kullanım

Ürün şarj edilerek kablosuz olarak kullanılabilmesinin yanı sıra kalem pil ile de çalışabilmektedir. Ürünün bu özelliği her durumda ve her an en yüksek performansla konforlu bir kullanım sunmasını sağlamaktadır.

Uzun Çalışma Süresi

Ürün 6 saatlik şarj süresinin sonunda maksimum seviyede doluluğa ulaşmaktadır. Ürünün % dolulukta çalışma süresi ise 1 saattir. Uzun çalışma süresi yalnızca ev kullanımları için değil, işletme kullanımları için de ideal bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Temizlenebilir Bıçak Yapısı ile Maksimum Hijyen

Ürünün bıçakları temizlenebilir olarak tasarlanmıştır. Ürün temizleme fırçası ve bakım yağı ile birlikte gönderilmektedir. Bu sayede uzun yılar hijyenik bir kullanıma imkan tanımaktadır.

Dearling RF Traş Makinesi Yorumları

(Dearling RF Traş Makinesi)

Gittigidiyor aracılığıyla

Ürüne 5 den fazla yıldız olsa onların hepsini verecektim ama en fazla 5 yıldız olduğu için o kadar verebildim. Birde fiyat gözönüne alınırsa bu fiyata herhalde daha uygunu olamaz diye düşünüyorum.Ürün çok güzel 3 yada 4 traş üst üste neredeyse tek şarjla yetiyor. Ancak aynı markanın RF Modeli çok kötü tam sarj ile 1 traşı bile yapamıyorsun üstelik fiyatı da bundan daha pahalı. DEARLİNG RF ÇOK KÖTÜ ÇOK KÖTÜ KÖTÜ

resatyesildere

Beş Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün güzel kullanışlı

s***** t******

Beş Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün fiyatına göre uygun ve işini gayet iyi yapıyor.

Muhammed Talha k********

Kesinlikle bu fiyata tavsiye ederim

Hepsiburada aracılığıyla

Kargo inanılmaz hızlı sipariş verdiğim gün geldi inanamadım ürün malzeme kalitesi çok iyi henüz kullanmadım ama güzel olduğunu düşünüyorum kutudan çıkan yağı makineye döktükten sonra kullanmanızı tavsiye ederim

F**** S****

Beş Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

Gerçekten sessiz ve profesyonel bir makina tek kusuru büyük tarağı olmayışı taraksız sıfır gibi traş edebiliyor.

E**** E****

Kesinlikle tavsiye ederim.

Hepsiburada aracılığıyla

Alır almaz denedim, bu fiyata harika bir ürün. En ufak kılı bile ıskalamıyor, pahalı cihazlarla aynı işlevi görüyor. 1 yılduz kesme sebebim yanında gönderilen yağın yarım şişe olması. Ama tavsiye ederim

ertan k****

Eh İşte

Hepsiburada aracılığıyla

Bu makinayla saç traşı olurum hayali kuranlar yanılır. günlük sakalınızı keser ancak. Benim sakalım çok sıkı olmamasına rağmen istediğim gibi kesmedi. Berber arkadaşımda powertec marka vardı al dedi dinlemedim.

S********* K******

Tek seferde kesiyor bu fiyata alabileceginiz en iyi ürün

Hepsiburada aracılığıyla

Urun super hiç çekinmeden alabilirsiniz

elyar i*****

Markaya para vermeye lüzum yok.

Hepsiburada aracılığıyla

Ürünün başka marka ile satın almıştım. Makineden memnun kaldığım ve güzel kestiği için tekrar satın aldım. Fatura çıkmadı paketten, sorun çıkacağına da sanmıyorum

P**** K*******

Ürünü daha 2 kez kullandım, ama acayip hızlı ve iş gören makine .çabuk traş olmak istiyorsan yapıştır al bi tane????????

akbar01

Beş Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

İlk deneme için gayet iyi

O*** K***

şu süreçte en çok kullandığımız ürün diyebilirim. Babam amcam dedem yeğenlerim dahil saç tıraşı sakal kısaltma ve en tıraşlarını bu makineyle ben yapıyorum. Umarım kısa sürede bu sıkıntılı süreçleerden dünyaca kurtulup normale döneriz. Bu arada mükemmel bir tıraş makinesi olduğunu ekleyeyim. 6 saat şarj edip 1 saat kesintisiz kullanabiliyorsunuz. kalem pille de çalışıyor tavsiye ederim.

muratberber

Yopigo

Hepsiburada aracılığıyla

F/P ürünü güzel

h**** b****

sakallar için çok ideal bir ürün saç traşı için kullanışlı değil

fcpa41

Ürün saç traşı için çok uygun değil ürünün başlıkları 3 numara yapıyor güzel bir ürün sakal için ideal

hulya

Beş Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün çok iyi sessiz kullandım gelir gelmez ama kargo süreci beni çok yordu .

ABDULKADİR K******

Başarılı

Hepsiburada aracılığıyla

Cok memnun kaldim iyiki almisim.

U*** Ö********

Profesyonel

Hepsiburada aracılığıyla

Ürünün 3 başlığı var ama küçükler kalın tarak başlığı yok saç kesilirse kısa olacaktır, başlıksız kullarırsanız neredeyse sıfır alıyor çok beğendim

E**** E****

F/p up

Hepsiburada aracılığıyla

Corona münasebetinden önce almıştım 4 aydır tıkır tıkır. 3 numara ya kendim traş edebiliyorum ama belki numara olsa daha başarılı olurdu ama f/p çok çok iyi

EMRAH A******

Sorunsuz alışveriş

Hepsiburada aracılığıyla

Kullanışlı ve güzel

nail u***

Dearling Rf Tıraş Makinesi

Özellikler :
-6 Saat
Şarj
-Kalem Pil İle Çalışabilirlik
-Kablolara Bağlı Olmadan Şarjlı Yapısı
Sayesinde Pratik Kullanım Sağlamaktadır.
-Özel Keskin Bıçakları Sayesinde
Rahat Ve Etkili Sonuçlar.
-Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik
Bıçaklar.
-Ayarlanabilir Başlığı
-Şarjlı Dır Ve Kablo İle Uğraşmak Zorunda
Kalmazsınız.
-Ergonomik Tasarımı İle Kullanım Rahatlığı.
V
50Hz/60Hz
Benzer Ürünlere Göre Üstünlükleri :

-Bıçakları Uzun Ömürlüdür
-Temizlenebilir
Bıçaklar
-Taşınabilirlik
-6 Saat Şarj Süresi
Ürün İçeriği :
-1 Adet Tıraş Makinesi
-1 Adet Şarj Kablosu
-1 Adet
Temizleme Fırçası
-1 Adet Bakım Yağı

Dearling RF Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Çok Amaçlı Tıraş Makinesi
  • Kullanım Alanları Saç Tıraşı Sakal Kısaltma Ense Traşı
  • Kullanım Şekli Kablosuz
  • Islak Kullanım Yok
  • Tamamen Yıkanabilme Yok
  • Diğer Özellikler Kalem Pille Çalışabilir

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 60 dk
  • Tam Şarj Süresi dk
  • Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
  • Tarak Tipleri 3 Adet Tarak
  • Renk Seçenekleri Siyah

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir