açıköğretim 2 sınıf kayıt tarihleri / Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi

Açıköğretim 2 Sınıf Kayıt Tarihleri

açıköğretim 2 sınıf kayıt tarihleri

AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak ?

AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖF kayıt yenileme işlemleri 03 Ekim Pazartesi günü başlayacak ve 17 Ekim Pazartesi günü sona erecek.

İkinci üniversite kayıtları devam ediyor

AÖF ikinci Üniversite kayıtları 22 Ağustos Pazartesi günü saat ’da başladı, 17 Ekim Pazartesi günü saat ’de sona erecek.

AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

AÖF kayıt yenileme işlemleri Anadolu Üniversitesi Açıköğretim - İktisat - İşletme Fakülteleri Otomasyonları üzerinden yapılacak. Öğrenciler sisteme öğrenci şifreleri ya da e-Devlet şifrelerini kullanarak girerek işlemlerini tamamlayabilecekler.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir. Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecektir.

Kayıt yenileme işlemi funduszeue.info adresi Ders Seçimi (Ekle/Sil) Otomasyonu bağlantısından öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

Ödeme bilgileri ders seçimi sayfasında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında yer alacaktır. Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM'lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir.

AÇIKÖĞRETİM DUYURULARI

Öğretim Yılı Güz Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri Uzatılmıştır.

Eklenme Tarihi: 17 Ekim

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT VE İŞLETME FAKÜLTELERİ

ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ KAYIT YENİLEME DUYURUSU

Bu duyuru Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemlerini kapsamaktadır. 

Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir. Kayıt yenileme işlemleri;

03 Ekim  Pazartesi günü saat ’da başlayıp,

21 Ekim Cuma günü saat ’da sona erecektir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci bir yarıyılda toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde en fazla 10 ders seçebilecektir.

Kayıt yenileme işlemi funduszeue.info adresi Ders Seçimi (Ekle/Sil) Otomasyonu bağlantısından e-Devlet şifresi veya öğrenci şifresi ile yapılacaktır.

Ödeme bilgileri ders seçimi sayfasında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında yer alacaktır. Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Materyal Ücreti, DönemÖğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini kayıt yenilemenin son günü olan 21 Ekim tarihi saat ’a kadar; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir. Öğrenciler yaptıkları ödemenin, Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme tutarına ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidir. Sadece eski borcunu ödeyen, ancak Öğretim Yılı Güz Dönemi ders seçimi işlemine göre belirlenen kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrencilerin kayıtları yenilenmez.

21 Ekim tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Güz Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Güz Dönemi kayıt yenileme süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrenciler, Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybeder.

Kayıt yenileme işlemini yapan öğrenciler funduszeue.info adresi Kayıt Bilgi bağlantısından kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini kayıt yenileme tarihleri içinde mutlaka kontrol etmelidir.

Kaydı yenilenen öğrenci, kayıt yenileme tarihleri içinde, ödediği dönem öğretim materyal ücreti tutarının altında olmamak şartıyla seçtiği dersi silip yerine başka bir ders seçebilir veya yeni ders ekleyebilir. Yeni ders durumuna göre dönem öğretim materyal ücreti farkı oluşan öğrenci, fark borçlarını güz dönemi için 21 Kasım Aralık tarihleri arasında ödeyebilecektir. Bu tarihten sonra yasal faiz başlatılacaktır.

öğretim yılından itibaren öğrencilere ders kitapları dijital (PDF) formatta sunulmaktadır. Öğrenciler sınavlarda ders kitabının e-Kampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki (PDF) içerikten sorumludur.

Kayıt Yenileme ve Öğrenci Kılavuzu için tıklayınız.

Kayıt Yenileme süreci ile ilgili bilgilendirme videosu için tıklayınız.

Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır.

Açıköğretim sınav tarihleri açıklandı: AÖF sınavları ne zaman yapılacak?

Acil Durum ve Afet Yönetimi, Aşçılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgisayar Programcılığı, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Çocuk Gelişimi, Dış Ticaret, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Emlak Yönetimi, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon, Ev İdaresi, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat (Arapça), İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kültürel Miras ve Turizm, Laborant ve Veteriner Sağlık, Lojistik, Marka İletişimi, Medya ve İletişim, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sosyal Hizmetler, Sosyal Medya Yöneticiliği, Spor Yönetimi, Tarım TeknolojisiTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Yaşlı Bakımı, Yerel Yönetimler, Web Tasarımı ve Kodlama

2022-2023 ÖĞRETİM YILI

3-25 Ocak 2023Lisansüstü Programlara Giriş için Başvuru27 Ocak 2023Lisansüstü Programlara Yatay Geçiş Başvurusu için Son Tarih27 Ocak 2023Lisansüstü Programlara Giriş İçin Özel Yetenek Sınavı/ Yazılı Bilimsel Değerlendirme Sınavına ve Sözlü Sınavına Katılacak Adayların İlan Tarihi27 Ocak 2023Lisans Programlarına Yandal; Ön Lisans/Lisans Programlarına Çift Anadal, Kurum İçi Yatay Geçiş, Merkezî Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş; Ön Lisans Programlarına Kurum Dışı Yatay Geçiş Başvurularının Kabulü için Son Tarih31 Ocak 2023Lisans Programları Yandal; Ön Lisans/Lisans Programlarına Çift Anadal, Kurum İçi Yatay Geçiş, Merkezî Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş; Ön Lisans Programlarına Kurum Dışı Yatay Geçiş için Asıl ve Yedek Aday Listelerinin İlanı1-3 Şubat 2023Lisans Programları Yandal; Ön Lisans/Lisans Programlarına Çift Anadal, Kurum İçi Yatay Geçiş, Merkezî Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş; Ön Lisans Programlarına Kurum Dışı Yatay Geçiş için Asıl Aday Kayıtları3 Şubat 2023Lisansüstü Programlara Yatay Geçişe Kabullerin İlanı3 Şubat 2023Lisansüstü Programlara Kabullerin İlanı için Son Tarih3 Şubat 2023Diğer Yükseköğretim Kurumu Ön Lisans/Lisans Öğrencilerinin Özel Öğrencilik Başvurusu için Son Tarih6-7 Şubat 2023Lisans Programları Yandal; Ön Lisans/Lisans Programlarına Çift Anadal, Kurum İçi Yatay Geçiş; Ön Lisans Programlarına Kurum Dışı Yatay Geçiş Yedek Aday Kayıtları6-10 Şubat 2023Lisansüstü Programlara Yatay Geçiş Kayıt6-10 Şubat 2023Lisansüstü Programlara Yeni Kayıt10 Şubat 2023Zorunlu Yabancı Dil Derslerinden Muafiyet Başvurusu için Son Tarih (Öğrenimine devam eden öğrenciler için)13-17 Şubat 2023Lisansüstü Programlarda Kayıt Yenileme ve Kayıt Onayı13-17 Şubat 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Kayıt Yenileme ve Kayıt Onayı (Eczacılık Fakültesi)13-17 Şubat 2023Kayıt Yenileme ve Kayıt Onayı13-24 Şubat 2023Lisansüstü Programlarda Açık Kalan Kontenjanlara Yedek Kayıt14 Şubat 2023Zorunlu Yabancı Dil Derslerinden Muafiyet Sınavı15-16 Şubat 2023Yeterlik Sınavı (Bahar Döneminde Zorunlu ve İsteğe Bağlı Hazırlık Olan Programlara Yeni Kayıt Olan Öğrenciler İçin)20 Şubat 2023Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (Yabancı Diller Yüksekokulu)20 Şubat 2023Derslerin Başlangıcı20 Şubat 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Derslerin Başlangıcı (Eczacılık Fakültesi)20-24 Şubat 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Ekle‒Sil Haftası (Eczacılık Fakültesi)20-24 Şubat 2023Ekle‒Sil Haftası17 Mart 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Dersten Çekilmek için Son Tarih (Eczacılık Fakültesi)17 Mart 2023Dersten Çekilmek için Son Tarih (Ön Lisans ve lisans öğrencileri için)20-25 Mart 2023I. Ara Sınavlar (İki ara sınav yapan birimler için)3-15 Nisan 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Ara Sınavlar (Mesleki Seçmeli ve Uzmanlık Alan Dersleri için) (Eczacılık Fakültesi)3-15 Nisan 2023Ara Sınavlar (Tek ara sınav yapan birimler için)17-19 Nisan 2023Ara Sınavlar (Yabancı Diller Yüksekokulu)20-23 Nisan 2023Ramazan Bayramı Tatili24-29 Nisan 2023II. Ara Sınavlar (İki ara sınav yapan birimler için)1 Mayıs 2023Emek ve Dayanışma Günü Tatili2-3 Mayıs 2023Ara Sınav Mazeret Sınavları (Yabancı Diller Yüksekokulu)8-13 Mayıs 2023Bütün Ara Sınavlar için Mazeret Sınavları19 Mayıs 2023Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Tatili27 Mayıs 2023Derslerin Bitimi29 Mayıs-2 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Son Modül Sınavları (Eczacılık Fakültesi)29 Mayıs-9 Haziran 2023Dönem Sonu Sınavları29 Mayıs-9 Haziran 2023Yıllık Sistem Uygulayan Birimler İçin Yıl Sonu Sınavları (Hukuk Fakültesi)3 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Derslerin Bitimi (Eczacılık Fakültesi)5-9 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Bütün Ara ve Modül Sınavları için Mazeret Sınavları (Eczacılık Fakültesi)9 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Modül Derslerine Ait Dönem İçi Notlarının Teslimi için Son Tarih (Eczacılık Fakültesi)9 Haziran 2023Derslerin Bitimi (Yabancı Diller Yüksekokulu)12-14 Haziran 2023Dönem Sonu Sınavları (Yabancı Diller Yüksekokulu)12-23 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Dönem Sonu Sınavları (Eczacılık Fakültesi)13 Haziran 2023Dönem Sonu Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih16 Haziran 2023Dönem Sonu Mazeret Sınavları (Yabancı Diller Yüksekokulu)19 Haziran 2023Yıllık Sistem Uygulayan Birimler İçin Yıl Sonu Sınavları Harf Notlarının Teslimi İçin Son Tarih (Hukuk Fakültesi)19-21 Haziran 2023Yabancı Dil Sınavı (Bahar Dönemi Sonunda Yabancı Dil Sınavına Girmek için Gerekli Önkoşulları Sağlayan Öğrenciler için)19-23 Haziran 2023Bütünleme Sınavları/Bütünleme Sınav Hakkı Olmayan Dersler için Dönem Sonu Mazeret Sınavları26 Haziran 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Dönem Sonu Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih (Eczacılık Fakültesi)3 Temmuz 2023Bütünleme Sınavları Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih/Bütünleme Sınav Hakkı Olmayan Dersler için Dönem Sonu Mazeret Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih3-6 Temmuz 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Bütünleme Sınavları (Eczacılık Fakültesi)4-6 Temmuz 2023Yabancı Dil Sınavı Bütünleme (Bahar Dönemi Sonunda Yabancı Dil Sınavına Girmek için Gerekli Önkoşulları Sağlayıp Sınavından Başarısız Olan Öğrenciler için)7 Temmuz 2023Modüler Eğitim Programı Uygulayan Birimlerde Bütünleme Sınavları Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih (Eczacılık Fakültesi)13 Temmuz 2023Yaz Okulu Açılmayan Birimlerde Tek Ders Sınavı Başvurusu için Son Tarih17 Temmuz 2023Yaz Okulu Açılmayan Birimlerde Tek Ders Sınavı19 Temmuz 2023Tek Ders Sınavı Harf Notlarının Teslimi için Son Tarih21 Ağustos-1 Eylül 2023Yıllık Sistem Uygulayan Birimler İçin Bütünleme Sınavları (Hukuk Fakültesi)11 Eylül 2023Yıllık Sistem Uygulayan Birimler İçin Bütünleme Sınavları Harf Notlarının Teslimi İçin Son Tarih (Hukuk Fakültesi)TELAFİ20 Nisan 2023 Perşembe gününün telafisi / 11 Mart 2023 Cumartesi21 Nisan 2023 Cuma gününün telafisi / 18 Mart 2023 Cumartesi22 Nisan 2023 Cumartesi gününün telafisi / 1 Nisan 2023 Cumartesi1 Mayıs 2023 Pazartesi gününün telafisi / 6 Mayıs 2023 Cumartesi19 Mayıs 2023 Cuma gününün telafisi / 20 Mayıs 2023 Cumartesi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası