arka sokaklar gürbüz / Şevket Çoruh :Arka Sokaklar devam edecek - Magazin Haberleri

Arka Sokaklar Gürbüz

arka sokaklar gürbüz

kaynağı değiştir]

Arka Sokaklar dizisinde Fuat Özsavaş tarafından canlandırılmış olan karakter. (, )

Halis Turhan[değiştir kaynağı değiştir]

Baki Uzun[değiştir kaynağı değiştir]

Arka Sokaklar dizisinde Cansın Çekili tarafından canlandırılan karakter. ()

Hollanda'dan Rıza Baba'nın ekibine transfer olmuş, Interpol'de görev almış komiser.

Yavuz Aslan[değiştir

Facebook

Belcikadan hayraninim nail abi adamin dibisin sen oldugun icin dizinin fanatigi oldum brukselden kucak dolsu sevgiler gonlu ve kalbi guzel insan
yakaladınmıseafoodplus.info:(bu..kıseafoodplus.infoşimi..?:)
nail abi her zamankı gibi yakışıklısın
Vurdulu kırdılı roller çok yakışıyor sana. Yeni bir dizide bu defa polis olarak çık gel :)
Bence polis olaraka katılmalı arka sokaklara çünkü mesutla güzel bir ikili olurlar ama cevher gibi deli olmalı süper olurdu
bence arka sokaklar yönetmeni kimse ona sesleniyorum ben oyunculktan pek anlamam ama izleyici olarak arka sokaklara ara sıra bakardım ama nail kırmızı gül girdi diziye samimi soyluyorum bölümdeydi herhalde diziden çikana kadar yağni sahilde boğulana kadar o bölümleri hiç kaçırmadan izledim sonradan internetten belki 45 kere izledim nail kırmızı gülün bulunduğu bölümleri eger bu dizide devam etseydi rekora giderdiniz rekora
hani zaten pskolojisi bozulmus gerilla yagni özel harekatçıyı oynuyodu nail kırmızı gül bence diziye olmemiş bolmus numarası yapmış sonrada ekip gidince çikmiş ve sonradan istanbulu terk etmiş zilhanın mezarına ağlarken zamanla düzelmeye başlamış sonradan bişekilde rızağ komsere ulaşarak konuşmus tedavi olmuş ve bu sefer özel harekatçı olarak bi şekilde yeniden başlamış olarak dizide çıkarsa eger arka sokaklar bizamanlar kurtlar vadisi vardı ya onu sollar reyting yönünden gerçekten güzel oyuncu nail kırmızı gül
Eşsiz başıydı cevher😡😡😡
Bu rol sana yakışır gözüm

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir