mamak halk eğitim merkezi nerede / Mamak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı

Mamak Halk Eğitim Merkezi Nerede

mamak halk eğitim merkezi nerede

Mamak Halk Eğitimi Merkezi

Mamak&#;ta 2 halk eğitim merkezi bulunmaktadır. Biri Mamak Halk Eğitimi Merkezi diğeri ise; Mamak Karaağaç Halk Eğitimi Merkezidir.

Mamak Halk Eğitimi Merkezi yılında açılmıştır ve o günden bu yana eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. 66 öğretmeni, 15 dersliği, 1 toplantı salonu, 1 çok amaçlı salonu, 3 Bilgisayar Teknolojileri sınıfı, 2 müzik sınıfı, 1 resim sınıfı, 2 oyun odası ve otoparkıyla hizmet vermektedir.

Ayrıca Mamak Halk Eğitimi Merkezi açık lise ve açık öğretim ortaokulu olarak hizmet vermektedir.

mamak halk egitimi merkezi
AdresMamak Halk Eğitim Merkezi Adres: Bahçeleriçi Mahallesi, /10 Sokak, No:1 Mamak
Mamak Halk Eğitimi Merkezi telefon: 91 61
funduszeue.info

Mamak Halk Eğitim Merkezinde Hangi Kurslar Var?

• Arı Yetiştiriciliği
  • Beden Eğitimi
  • Bilişim Teknolojileri
  • Büro Yönetimi
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • el Sanatları
  • Nakış
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • Görsel Sanatlar
  • Gösteri Sanatları
  • Güzellik Hizmetleri
  • Kişisel Gelişim
  • Motorlu Taşıt Sürücüleri
  • Muhasebe ve Finans
  • Müzik
  • Okuma Yazma
  • Özel Eğitim
  • Pazarlama ve Perakende
  • Sağlık Hizmetleri
  • Sanat ve Tasarım
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • Yabancı Dil
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri

Mamak Halk Eğitim Merkezi Kurs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mamak halk eğitim merkezi kurslarına başvuru yapmak istiyorsanız kurma şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi e-yaygın üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Halk eğitim merkezlerine başvuru nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için funduszeue.info linke tıklayabilirsiniz.

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Yeni Duyurular

Mamak Halk Eğitim Merkezinde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler için duyuru yapıldı. Başvuru yapmak isteyenler 8 &#; 15 Mart tarihleri arasında kuruma bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. Usta öğretici görevlendirilmesi yapılacak alanlar ise şöyle; aromatik bitkiler, resim sanat eğitimi, bağlama, saç sakal kesimi, İngilizce ve Geleneksel Türk Okçuluğu branşları için başvuru yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Mamak Halk Eğitim hafta sonu açık mı?

Mamak halk eğitimi merkezi çalışma saatleri ve saatleri arasındadır.

Hafta İçi Sabah:
Öğle:
Akşam:

Hafta Sonu: saatleri arasındadır.

Ayrıca ülkemiz genelinde eğitim veren halk eğitim merkezleri hafta içi her gün mesai saatleri içinde açıktır ve kayıtlar alınmaktadır. Halk eğitim merkezlerinde hafta sonu ise kurs eğitimleri devam etmektedir.

Halk Eğitim 1 Ders Kaç Dakika?

Halk eğitim kursları hafta içi ve hafta sonu eğitimler olmak üzere, kurs şartlarına göre değişkenlik gösterir. Ders saatleri ise günlük 8 saati aşmamak üzere her ders 40 dakikadır.

Mamak Halk Eğitim Merkezine Nasıl Gidilir?

Mamak halk eğitim hangi otobüs gider, nasıl gidilir sorusunun cevabı ise toplu taşıma ile kolaylıkla gidebileceğiniz halk eğitim merkezine Başkentray&#;la da gidebilirsiniz.

Mamak Karaağaç Halk Eğitimi Merkezi

1 derslik ve 1 tane çok amaçlı sınıfı bulunan halk eğitim merkezi Eğitim Öğretim yılında; eğitimde kalite yönetim sistemi ve yılın kaliteli kurumu kategorisinde üçüncülük ödülü almıştır.

Adres: Bahçeleriçi Mahallesi, /6 Sokak, No:2 Mamak/Ankara

Telefon: 64 36

karaagac halk egitimi merkezi

Mamak Halk Eğitim Merkezi Yüzme kursu

Yüzme öğrenmek ister misiniz? Mamak Halk Eğitimi Merkezinde saat süren yüzme kursuyla yüzmeye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kurs hakkında detaylı bilgiyi ve katılım koşullarını kurumdan öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar Kursları

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Bilgisayar Kurslarıyla bilişim teknolojileri alanında birçok bilgiyi alabilirsiniz. Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme kursu bunlardan biridir. saat sürmektedir. Kurs sonunda başarılı olanlara belge verilmektedir.

saat sürecek olan Bilgisayar işletmenliği kursunu alarak birçok sektörde iş bulma imkanı veren MEB onaylı sertifikanızı alabilirsiniz. Bu belgeyi alabilmek için kursu başarı ile tamamlamak ve devamsızlık sınırını aşmamanız gerekmektedir.

Mamak Ücretsiz Kurslar

Halk eğitim merkezleri dışında Mamak Belediyesince düzenlenen ücretsiz kurslar da bulunmaktadır. MAYA kısa adıyla bilinen Mamak Yaşam Akademisiyle yüzlerce branşta eğitim alabilirsiniz.

Mamak Yaşam Akademisi kurslarında Bilişim, Dans, Dil, El Sanatları, Güzel Sanatlar, Güzellik Kişisel Gelişim, Meslek edinme, Müzik, Sınavlara Hazırlık ve Spor kursları bulunmaktadır.

Online başvuru için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak her yaş grubuna hitap eden kurslara online ön kayıt formunu doldurarak başvurabilirsiniz. funduszeue.info

Mamak Belediyesi Yaz Kursları

Bu kapsamda açılan kurslar arasında geleneksel sanatlardan müziğe kadar birçok branşta eğitimler verilmektedir.

Türk İslam Sanatları Merkezinde tezhip, minyatür, ebru, hat kalemişi, çini kursları; Türk Musiki Muallim Mektebinde bağlama, gitar, ney keman, kanun, piyano, ud gibi pek çok enstrümanı öğrenebileceğiniz kurslar bulunmaktadır.

Aile Merkezlerinde ise hanımlara yönelik kişisel gelişim, hobi ve meslek edindirme kursları bulunmaktadır.

Mamak Belediyesi Spor Kursları; yaş çocuklarına yönelik bu kurslarda basketbol, futbol, hentbol, voleybol, dövüş sanatları gibi 18 farklı branşta eğitim verilmektedir.

profilresim

Fatma Aydın

Merhaba ben Fatma Aydın. Bu site ile birlikte Türkiye&#;nin her yerindeki kurs bilgileri detaylarını öğrenecek, ücretsiz kurs bilgisi, İŞKUR kursları, halk eğitim ve İSMEK kursları ile ilgili merak ettiğiniz bilgiye ulaşabileceksiniz.

Mamak Halk Eğitim Merkezi

Çalışma Saatleri

• Pazartesi /
  • Salı /
  • Çarşamba /
  • Perşembe /
  • Cuma /
  • CumartesiKAPALI
  • Pazar KAPALI

Saat Sonra Açık

İletişim Bilgileri

Mamak Halk Eğitim Merkezi

Bahçeleriçi Mahallesi / Sokak 1 Mamak/Ankara

• Telefon Numarası :
  • Fax :
  • Mobil/WhatsApp :
  • E-posta :
  • Web :

• *Bilgi güncellemek için yorum kısmından veya mail yoluyla bildirimde bulunabilirsiniz.
En Yakınındaki İşletmeler:

Mamak Halk Eğitim Merkezi hakkında telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakınındaki işletmeleri, çalışma saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz.  Mamak Halk Eğitim Merkezi hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. 

Şikayet Görüş Değerlendirme

Mamak Halk Eğitim Merkezi haftasonu açık mı, mesai saatleri, Mamak Halk Eğitim Merkezi nerede, açık mı, kapanış saati, müşteri hizmetleri,  En Yakın Mamak Halk Eğitim Merkezi Mamak Halk Eğitim Merkezi nasıl gidilir, çalışma saatleri, iletişim, şikayet var mı, Mamak Halk Eğitim Merkezi hakkında şikayet, Mamak Halk Eğitim Merkezi hakkında yorumlar

Mamak Halk Eğitim Merkezi Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mamak Halk Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilir, Mamak Halk Eğitim Merkezi Yol Tarifi alabilir, en yakın Mamak Halk Eğitim Merkezi görebilirsiniz.

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Halk Eğitim Merkezleri’nde dilediğiniz kurs programına kayıt olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. El sanatları, yüzme, okuma yazma, bilgisayar, aşçılık, okçuluk, kaynakçılık, müzik, giyim üretim ve birçok farklı alanda açılan kurs programları ile eğitim alabilirsiniz. Devamsızlık sınırını geçmeden dersleri başarıyla tamamladığınızda MEB onaylı kursiyer sertifikanızı alabilirsiniz.

Kurslara Kayıt Olma

E-yaygın sistemi üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek açılan kurslara ön kayıt işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz:

• Aşağıda bulunan "Kursa Ön Başvuru Yap" butonuna tıklayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın E-Yaygın sistemine geçiş yapın.
  • E-devlet ile sisteme giriş yaptıktan sonra menüde bulunan "Başvurular>Kursa Ön Başvuru Yap" bölümüne giriş yapın.
  • İl, ilçe seçimi yaparak Ara butonuna bastıktan sonra tüm kursların; yapılacağı yer, eğitim şekli, başlangıç ve bitiş tarihleri, kontenjan ve ders planı detaylarını gösteren listeye ulaşın.
  • Katılmak istediğiniz kursu seçtikten sonra "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak ön başvuru işleminizi tamamlayın.

Kurslara yeterli sayıda başvuru olması durumunda kurslar açılır ve ilgili kurum tarafından size telefon veya SMS ile bilgilendirme sağlanır.

Asıl kayıt için gerekli evraklarla birlikte kurs başlamadan önce size bildirilecek olan tarihlerde kuruma müracaat etmeniz gerekmektedir.

Kurs şartları, ilk toplantı tarihi, kurs kaydı için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim bilgileri bölümünden kurumdan bilgi alabilirsiniz.

Kursa Ön Başvuru Yap

Mamak Halk Eğitimi Merkezi İletişim Bilgileri

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Adres

Bahçeleriçi Mahallesi / Sokak No: 1 - Mamak / Ankara

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Telefon

0 () 19 91

Mamak Halk Eğitimi Merkezi

Mamak Halk Eğitimi Merkezi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

Ankara şehrinde Mamak ilçesinde bulunan Mamak Halk Eğitimi Merkezi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 19 91 numaralı telefondan Mamak Halk Eğitimi Merkezi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mamak Halk Eğitimi Merkezi Yorumlar (0 Değerlendirme)

© funduszeue.info Tüm hakları saklıdır.

funduszeue.info , firmalara yerel arama, dijital haritalar, KOBİ’lere özel mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler, bayi ve franchise web siteleri, online yayıncılık ve reklam, manuel coğrafi koordinat belirleme (manuel geocoding) gibi alanlarda hizmet veren Türkiye’nin lider markasıdır.

The content displayed in the funduszeue.info Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. funduszeue.info cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

funduszeue.info , bir rezervasyon acentesi veya tur operatörü değildir ve sitemizin kullanıcılarından herhangi bir hizmet bedeli talep etmez.

funduszeue.info başka internet sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Fiyat içeriğine vergi ve ücretler dahil değildir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası