fistanı biçtim dar geldi huriyem / Fistan Dikdim Dar Geldi Huriye tubidy cep mp3 indir dur

Fistanı Biçtim Dar Geldi Huriyem

fistanı biçtim dar geldi huriyem

Fistanı Biçtim Dar Geldi

Fistanı Biçtim Dar Geldi, huriyem

hastalandim yar geldi huriyem

hastalandim yar geldi huriyem

geldiyse yarim geldi huriyem

geldiyse yarim geldi huriyem

başima neler geldi huriyem

oh başima neler geldi huriyem

Şamamada küçük hanim Şamama

hergün gider sinemaya hamama

delikanlilar dururken vay aman

niye de vardin babama babama

düz kayada duramazsin huriyem

düz kayada duramazsin huriyem

taban da tutturamazsin huriyem

taban da tutturamazsin huriyem

evli kocaya varsan huriyem

evli kocaya varsan huriyem

ondan ayrilamazsin huriyem

ondan ayrilamazsin huriyem

Türküler

Bulgaristan Türküleri - Nuriyem (Fistan Biçtim Dar Geldi)

Bu sayfada Bulgaristan yöresine ait Nuriyem (Fistan Biçtim Dar Geldi) türküsünün sözleri bulunmaktadır.

Türkü Sözü

Fistan biçtim dar geldi Nuriyem
Kış gecti bahar geldi Nuriyem
Ben bahar bekleriken Nuriyem
Ah başıma neler geldi Nuriyem

Sen kayada duramazsın Nuriyem
Güvercin vuramazsın Nuriyem
Nice naz cilve yapsan Nuriyem
Gönlümü kıramazsın Nuriyem

Ay fistana fistana Nuriyem
Ne edtim de darıldın sen bana
Seni bunca severken Nuriyem
Neçin vardın sen ona Nuriyem

Sayfa Bilgisi

Kaynak Kişi:

Sıdıka Ahmedova

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(1 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Bulgaristan Türküleri

• Aç Aç Kolların Gel Gel Yanıma, ziyaret
  • Adım Adım Hak Yoluna 1, ziyaret
  • Al Bir Mum Yak, ziyaret
  • Altın Tabakta Vişne, ziyaret
  • Anne Beni Evlendir, ziyaret
  • Anne Beni Evlendir 1, ziyaret
  • Annem Beni Nenni Dedi Salladı, ziyaret
  • Arabaya Taş Koydum, ziyaret
  • Ateşim Yanmadan Tütünüm Tüter, ziyaret
  • Ayna Attım Çayıra, ziyaret
  • Bağdat'tan Gelemedim, ziyaret
  • Bahçelerde Sarımsak, ziyaret
  • Ben İslimye'ye Varmayayım Mı, ziyaret
  • Ben Yeni Pazara Varayım, ziyaret
  • Benim Yeleğim Gibi, ziyaret
  • Bir Çift Turna Gelir, ziyaret
  • Bizim Değirmenler Dönmez Oldu, ziyaret
  • Bu Şumnu'nun İçlerinde, ziyaret
  • Çaya İner Gezerim (Saniyem), ziyaret
  • Çekin De Benim Kır Atımı, ziyaret
  • Daha Fazla Bulgaristan Yöresine Ait Türküler, 58 türkü sözü

Daha Fazla Türkü Sözü

Türküye Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z

Yöreye Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, R, S, T, U-Ü, V, Y, Z

Haydı da basmaya gelmez Elin gızı naziktir El gızı naziktir Amanın, küsmeye gelmez Haydı da küsmeye gelmez Eller oynasın, eller Diller gaynasın, diller Eller ne derse desinler O dillerini yesinler Amanın, oynasın eller Diller gaynasın, diller Eller ne derse desinler O dillerini yesinler Erik dalı gevrektir Erik dalı, ah, gevrektir Amanın, eğmeye gelmez Haydı da eğmeye gelmez Elin gızı naziktir El gızı naziktir Amanın, değmeye gelmez Haydı da değmeye gelmez Eller oynasın, eller Diller gaynasın, diller Eller ne derse desinler O dillerini yesinler Amanın, oynasın eller Diller gaynasın, diller Eller ne derse desinler O dillerini yesinler Datlıdır ama serttir Ankara′mız başkenttir Datlıdır ama serttir Ankara'mız başkenttir Aslını inkâr edip Söylemeyen namerttir Aslını inkâr edip Söylemeyen namerttir Öyle diyo′n, böyle diyo'n Derdin nedir söylemiyo'n Zambara mı, zumbara mı? Sen de mi oldun Ankaralı? Öyle diyo′n, böyle diyo′n Derdin ne hiç söylemiyo'n Zambara mı, zumbara mı? Sen de mi oldun Ankaralı? Ankara′nın galesi Hüdaydası, misketi Ankara'nın galesi Füdaydası, misketi Ne de güzel geliyo′ Gaşık sesi, zil sesi Pek de güzel geliyo' Gaşık sesi, zil sesi Öyle diyo′n, böyle diyo'n Derdin nedir söylemiyo'n Zambara mı, zumbara mı? Sen de mi oldun Ankaralı? Öyle diyo′n, böyle diyo′n Derdin ne hiç söylemiyo'n Zambara mı, zumbara mı? Sen de mi oldun Ankaralı? Fistan biçtim, dar geldi, Huriye′m Fistan biçtim, dar geldi, Huriye'm Hastalandım, yârim geldi, vay aman Hastalandım, yârim geldi, vay aman Şamama da güççük hanım şamama Şamama da güççük hanım şamama Her gün gider sinemaya, hamama Her gün gider sinemaya, hamama Hey, hey Hey, hey Hey, hey Geldiyse yârim geldi, Huriye′m Geldiyse yârim geldi, Huriye'm Başıma neler geldi, Huriye′m Başıma neler geldi, Huriye'm Şamama da güççük hanım şamama Şamama da güççük hanım şamama Her gün gider sinemaya, hamama Her gün gider sinemaya, hamama

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası