dağhan külegeç kavak yelleri nden neden ayrıldı / Seyirciden Tepki Görüp Diziden Ayrıldılar! - Mahmure

Dağhan Külegeç Kavak Yelleri Nden Neden Ayrıldı

dağhan külegeç kavak yelleri nden neden ayrıldı

Dağhan Külegeç'ten alay konusu olacak 'Kavak Yelleri' açıklaması!

Dağhan Külegeç&#;ten alay konusu olacak &#;Kavak Yelleri&#; açıklaması!

Kavak Yelleri dizisi ekibi, geçtiğimiz günlerde Pinhani Grubu'nun 'Dön Bak Dünyaya' adlı şarkısına klip çekmişti. Klipte dizinin başrol oyuncuları Aslı Enver, Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci de yer aldı ancak en çok Dağhan Külegeç'in yer almaması dikkat çekti. Külegeç'den bu konuya alay edercesine bir yanıt geldi.

Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Efe karakteriyle şöhreti elde eden, bir süre sonra diziden ayrılan ve yeniden geri dönme kararı alan Dağhan Külegeç, yıllar sonra yine Kavak Yelleri dizisiyle dikkat çekecek bir açıklamaya imza attı. Dizi oyuncu ekibinin pandemi döneminde, hem moral hem de anı amaçlı çektikleri 'Dön Bak Dünyaya' klibinde yer almayan Külegeç, klipte yer almamasıyla ilgili herkesi şaşkına çeviren şu açıklamayı yaptı:

”Benim için çok zor bir dönemdi Kavak Yelleri. Bazı zorluklar yaşadım. Klip için bana ulaşılınca aramızda bir iletişimsizlik oldu. Hem eskiden hem de bu videonun yapım aşamasında bir şeyler oldu. Herkesten tekrar özür dilerim. İş şirketlere ait olabilir ama dizinin duygusu seyreden insanlara ait. Ben de o duyguya vefasızlık göstermiş bulundum. Son klip hariç hiçbir şeyden pişman değilim. Bir sonraki pandemide her klipte olacağım, söz.”

Külegeç'in bir sonraki pandemide şeklinde bir ifadeye yer vermesi, ya kliple dalga geçiyor ya da bilinçli bir açıklama şeklinde yapmadı şeklinde yorumlandı. Bu yorumlar dışında, Külegeç'in ifadelerini alay konusu yapanlar da oldu.

Ali Eyüpoğlu: 'Efe neden öldürüldü?'

Son günlerde bir hayli e-posta alıyorum ‘Kavak Yelleri’ dizisinden ikinci kez ayrılan Dağhan Külegeç’in Fan Club üyelerinden…

Daha önce verdikleri mücadeleyle Dağhan Külegeç’in diziye dönmesini sağladıklarının altını çizen hayranların amacı ikinci kez aynı şeyi yapmak.

Tims yetkililerine seslenen Külegeç hayranlarının istedikleri şu:

“Siz dizinin en sevilen karakterini, izleyicininen çok izlemek istediği karakteri yapımdan herhangi biri için yok edemezsiniz. Buna hakkınız yok. İzleyici her hafta, yapımda hasta adamı sete çağıran o kişinin hikâyelerini değil, dizinin ‘orijinal adamının’ hikâyesini merak ediyor. Bir sezonu Efe’siz geçirdik zaten. Dağhan Külegeç'i geri istiyoruz. Başak Hanım'ı istemiyoruz, Dağhan'ı istiyoruz.”

Peki Külegeç’i Tims niye öldürüp diziden çıkardı?

Külegeç’in hayranları diyor ki, “Zatürre teşhisi konan ve evde istirahat etmesi gereken bir oyuncu sırf kendi menfaatlerini düşünen dizinin yönetmeni ve genel koordinatörü tarafından sete çağrıldı, gelmediği için de kovuldu.”

Ancak Dağhan Külegeç’in “Kavak Yelleri”nden gönderilmesine ilişkin sektörde konuşulanlar çok farklı:

“Dağhan Külegeç’in öldürülerek diziden çıkarılmasının tek sebebi var; o da kendisi.

‘Kavak Yelleri’ birkaç bölüm daha İstanbul’da çekildikten sonra Mayıs sonunda ‘sezon finali’ yapacaktı. Tims, bir aylık arada da ‘Kavak Yelleri’ ekibini, dizinin başladığı yer olan İzmir’in ilçesine götürüp 18 bölüm daha çekip, ‘final’ yapacaktı. Bu amaçla yazılan dizinin sinopsisinde Dağhan Külegeç de vardı. Ama ne zaman ki, Dağhan Külegeç sette, tartıştığı yönetmene kızıp sandalye fırlattı. O gün öldürülüp, diziden çıkarılmasına karar verildi.
Doğrusunu söylemek gerekirse; Külegeç’in “Kavak Yelleri”nden gitmesinin gerçek sebebinin hangisi olduğunu bilmiyorum, ama gelen e-postalardan anladığım şu:

Tims’in aldığı bu karar Dağhan Külegeç’in hayranlarını çok kızdırdı.

Sözün özü; taraflar bu kez dönüşü olmayan bir yola girdi ve “Kavak Yelleri” dizisi “Efe”siz kaldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

Kaynak :Milliyet

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır