hayatta herşey var / Hayatta Her Şey Var Haberleri - Son Dakika Hayatta Her Şey Var Haber Güncel Gelişmeler

Hayatta Herşey Var

hayatta herşey var

Hayatta Her Şey Var son bölüm izle 30 Ocak 2023 Pazartesi günkü burç yorumları bölümü

Hayatta Her Şey Var burç yorumları Nuray Sayarı 30 Ocak 2023 Pazartesi Nur Viral bugünkü son bölümüher hafta olduğu gibi bu hafta yine sabah saatlerinin izlenen programı olmaya devam ediyor. Programın bugünkü ilk bölümünde Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk oluyor. Nur Viral'in sunumunu yaptığı Hayatta Her Şey Var bugün yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Hayatta Her Şey Var izle son bölüm 30 Ocak 2023 Pazartesi günkü bölüm?

Normal şartlarda Beyaz TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde seyirciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programı bu yaz yayınlanmadı. Ancak Pazartesi günleri Nur Viral ile Nuray Sayarı tarafından program yine de çekiliyor. Çekilen porgram Nur Viral'in Youtube kanalı üzerinden de yayınlanıyor. 

Hayatta Her Şey Var programı Nuray Sayarı Canlı Bugün 11 Nisan 2022 Pazartesi Nur Viral İzle?

Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı ve Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk olduğu program günü yeni bölümüyle Beyaz TV ekranlarında canlı yayın ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Canlı yayın linkihaberin altında. Canlı İzle linkini altta bulabilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var programı Nuray Sayarı Canlı Bugün 11 Nisan 2022 Pazartesi Nur Viral İzle?

NUR VİRAL KİMDİR?

Programının sunucusu Nur Viral kimdir? Nur Viral, 13 Mayıs 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 46 yaşındadır. Boğa burcu olan Nur Viral boyu 1,73, kilosu 59'dur.

Nur Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı.

Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs Pazartesi canlı izle full tek parça

Daha çok sağlık temalı programlar sunan Nur Viral ilk olarak Tatlıses TV'de sunuculuğa başladı.

Daha sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları sundu. 

HAYATTA HER ŞEY VAR 16 OCAK 2023 PAZARTESİ SON BÖLÜM

Hayatta Her Şey var 30-5 Şubat 2023 yani son bölüm şöyle: 

Ekleniyor...

BEYAZ TV CANLI İZLE 

Hayatta Her Şey Var Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatta Her Şey Var programı, Beyaz TV ekranlarında, sabah kuşağında canlı olarak yayınlanan bir televizyon programıdır. Hayatta Her Şey Var programının sunuculuğunu uzman Astrolog Nuray Sayarı, ünlü psikolog Dr. Zafer Akıncı, Selin Karacehennem yapmaktadır. Program haftaiçi her gün saat 11.00’da canlı olarak izleyenleriyle buluşmaktadır.

Hayatta Her Şey Var programında hayatın her alanından, işinde uzman kişiler konuk olarak programa katılmakta; hayatınıza yön verecek, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak, özel dini bilgiler ve daha onlarca içerikle tüm Türkiye’yi bilgilendiriyor; bilgilendirirken de eğlendiriyor.

Hayatta Her Şey Var programının 0212’li olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Hayatta Her Şey Var canlı yayınına katılabilir, konuklara sorularınızı iletebilir, program ile irtibata geçebilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Hayatta Her Şey Var Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0212 333 33 70
0212 333 33 71

Arama Terimleri: hayatta her şey var iletişim bilgileri, hayatta her şey var telefon no, hayatta her şey var irtibat tel, hayatta her şey var canlı destek, hayatta her şey var müşteri temsilcisi, hayatta her şey var şikayet hattı

Son Dakika Hayatta Her Şey Var Haberleri

• 26.01.202326 Oca 14:28Yayına bağlanıp 75 yaşındaki kocasıyla ilgili itiraflarda bulundu! Yaşlı kadının sözleri sonrası sunucuların ağzını açık bıraktıYayına bağlanıp 75 yaşındaki kocasıyla ilgili itiraflarda bulundu! Yaşlı kadının sözleri sonrası sunucuların ağzını açık bıraktı

Nur Viral ve Esra Ezmeci'nin sunduğu programa telefonla bağlanan bir kadın izleyici, 75 yaşındaki kocası tarafından aldatıldığını ve cinsel güç artırıcı haplar sipariş ettiğini söyledi. Yaşlı kadının sözleri iki sunucuyu da şaşkına çevirdi.

• 21.12.202221 Ara 10:53Canlı yayında sorulan 'Evlilerin birbirlerine çıplak fotoğraf göndermesi günah mı?' sorusu Kavaklı'yı sinirlendirdiCanlı yayında sorulan "Evlilerin birbirlerine çıplak fotoğraf göndermesi günah mı?" sorusu Kavaklı'yı sinirlendirdi

Yazar Yusuf Kavaklı, konuk olduğu bir programda kendisine yöneltilen "Evliler birbirine çıplak fotoğraf gönderebilir mi, günah mı?" sorusu karşısında çok sinirlendi. Kavaklı, "Bre salak. Zaten yan yana yatıyorlar" dedi.

• 23.11.202223 Kas 13:21Hayatta Her Şey Var programında şaşkınlık yaratan olay! 30 yıldır ihanete uğrayan kadının anlattıkları sunucunun ağzını açık bıraktıHayatta Her Şey Var programında şaşkınlık yaratan olay! 30 yıldır ihanete uğrayan kadının anlattıkları sunucunun ağzını açık bıraktı

Hayatta Her Şey Var isimli programa telefonla bağlanan bir kadın, eşinin 30 yıldır kendisini aldattığını itiraf ederek "Eşim bana 'dışarıda başka kadın bulamayınca sana geldim' dedi. Kızım, babasının boşanan bir kadınla mesajlarını yakalayınca hem onu hem beni dövdü" dedi. Kadının söyledikleri sunucu Nur Viral'ın büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu.

• 09.02.202209 Şub 17:35Eşiyle problemleri olan kadına enerji uzmanından şaşırtan tavsiye! Sunucu Nur Viral bile anlamadıEşiyle problemleri olan kadına enerji uzmanından şaşırtan tavsiye! Sunucu Nur Viral bile anlamadı

Hayatta Her Şey Var programına eşiyle sorun yaşayan bir izleyici, yardım istemek için telefonla bağlandı. "Eşinizin erken yaşta sarışın kadın takıntısı var" diyen Enerji ve İsim Analisti Önder Özcan, seyirciye eşine düzenli bir şekilde baklava yedirmesini ve baklavaya İhlas suresini okumasını önerdi.

• 04.02.202204 Şub 20:08RTÜK'ten Survivor'a yaptırımRTÜK'ten Survivor'a yaptırım

TV 8'in "Survivor Allstar" programını görüşen Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), yarışmada yer alan gergin tartışma ortamlarında kişiler arasında geçen hakarete varan incitici ve yaralayıcı ithamların, saldırgan tutumların çocuk ve gençler üzerinde olumsuz etki edebilecek türden...

• 04.02.202204 Şub 19:09RTÜK, gündüz kuşağı programlarını ceza yağmuruna tuttu! İşte ceza verilen o programlarRTÜK, gündüz kuşağı programlarını ceza yağmuruna tuttu! İşte ceza verilen o programlar

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, gündüz kuşağı programlarının tamamı için yayınlarındaki ihlaller sebebiyle ceza müeyyidesi kararı aldı. Ceza kesilen programlar arasında FOX'ta yayınlanan, 'Fulya ile Umudun Olsun' programı, Show Tv'nin 'Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme' programı, Beyaz TV'de yayımlanan 'Hayatta Her Şey Var' adlı program, Star TV'nin 'Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde' isimli program ile ATV'de yayınlanan 'Esra Erol'da' programı bulunuyor.

• 04.02.202204 Şub 17:57RTÜK'ten yayın ihlali yapan gündüz kuşağı programları ve dizilere yaptırımRTÜK'ten yayın ihlali yapan gündüz kuşağı programları ve dizilere yaptırım

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), uyarılara rağmen yayında yasa ihlali yapan gündüz kuşağı programları ve diziler nedeniyle bazı kanallara cezai yaptırım uyguladı.

• 13.01.202213 Oca 09:16Kadın seyircinin eltisi ve görümcesi hakkında anlattıkları Nur Viral'ı çıldırttı: Eltini bana getir, parçalayacağımKadın seyircinin eltisi ve görümcesi hakkında anlattıkları Nur Viral'ı çıldırttı: Eltini bana getir, parçalayacağım

Hayatta Her Şey Var programına bağlanan 40 yaşındaki ismini vermek istemeyen bir kadın, "Eşim değil başkaları karışıyor. Kayınvalidem, görümcelerim, eltilerim. Kendi aileme göndermek istemiyorlar" diyerek dert yandı. Duydukları karşısında sinirlerine hakim olmayan sunucu Nur Viral, "Hadsiz. Kim oluyor onlar? Getir bana eltini parçalayacağım" sözleriyle tepki gösterdi.

• 13.01.202213 Oca 08:57Kadın seyircinin eltisi ve görümcesi hakkında anlattıkları Nur Viral'ı çıldırttı: Hadsiz, getir bana parçalayacağımKadın seyircinin eltisi ve görümcesi hakkında anlattıkları Nur Viral'ı çıldırttı: Hadsiz, getir bana parçalayacağım

Hayatta Her Şey Var programına bağlanan 40 yaşındaki ismini vermek istemeyen bir kadın, "Eşim değil başkaları karışıyor. Kayınvalidem, görümcelerim, eltilerim. Kendi aileme göndermek istemiyorlar" diyerek dert yandı. Duydukları karşısında sinirlerine hakim olmayan sunucu Nur Viral, "Hadsiz. Kim oluyor onlar? Getir bana eltini parçalayacağım" diyerek tepki gösterdi.

• 17.11.202117 Kas 18:36Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?

Beyaz TV'de Nur Viral ve Esra Ezmeci'yle ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programına katılan bir kadının sorduğu soru, ikiliye zor anlar yaşattı. Kadın, Ezmeci ve Viral'e, "Kocam ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?" diye sordu. Ezmeci de bu durumun sebeplerinden bahsetti.

• 20.10.202120 Eki 17:14Kadın izleyiciden ilginç soru: Kocam boşanan komşuma 'sıkılırsan beni çağır' demiş, iyi niyetli mi?Kadın izleyiciden ilginç soru: Kocam boşanan komşuma 'sıkılırsan beni çağır' demiş, iyi niyetli mi?

Gündüz kuşağı programlarında yaşanan garipliklere bir yenisi daha eklendi. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programda bir kadın izleyici, kocasının yeni boşanıp yalnız yaşayan komşusuna 'sıkılırsan beni çağır' dediğini, iyi niyetli olup olmadığını sordu.

• 20.06.202120 Haz 07:30Mustafa Sandal: '90'lardaki o gencecik adamdan daha çok çalışıyorum, daha şevkliyim'Mustafa Sandal: '90'lardaki o gencecik adamdan daha çok çalışıyorum, daha şevkliyim'

Bir gün Roma'da maçta, ertesi gün Göcek'te.

• 15.05.202115 May 23:49Beşiktaş maçının ardındanBeşiktaş maçının ardından

Beşiktaş maçının ardındanTolga TAHÇI / İZMİR, (DHA)Süper Lig'in son haftasında Beşiktaş'ın Göztepe'yi mağlup ederek şampiyonluğa ulaştığı karşılaşmanın ardından teknik adamlar karşılaşmayı değerlendirdi.

• 06.05.202106 May 12:59Söylemezsem Olmaz canlı izle! Beyaz TV canlı yayın izle! 6 Mayıs Beyaz TV yayın akışı!Söylemezsem Olmaz canlı izle! Beyaz TV canlı yayın izle! 6 Mayıs Beyaz TV yayın akışı!

Sevilen programları arasında yer alan Söylemezsem Olmaz beğeni ile takip ediliyor. Peki Söylemezsem Olmaz sunucuları kim? Söylemezsem Olmaz canlı izle! Beyaz TV yayın akışı! Söylemezsem Olmaz yeni saati ne zaman? Söylemezsem Olmaz canlı izle! Söylemezsem Olmaz yeni bölüm izle! Söylemezsem Olmaz sunucuları! Söylemezsem Olmaz hangi kanalda? Söylemezsem Olmaz saat kaçta?

• 08.12.202008 Ara 15:09Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu! Sondakika.com yılın haber portalı seçildiTürkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu! Sondakika.com yılın haber portalı seçildi

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Altın Marka Ödülleri, dün akşam sahiplerini buldu. İş ve sanat dünyasından pek çok ismin katıldığı törende, Sondakika.com'a yılın haber portalı ödülü verildi.

• 17.09.202017 Eyl 17:47Altın Palmiye Ödülleri'nin sahipleri belli olduAltın Palmiye Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Altın Palmiye Ödülleri'nin sahipleri belli oldu. Koronavirüs salgınından dolayı ertelenen gecede onur ödülleri; Demet Akbağ, Ali Eyüboğlu ve Fatih Altaylı'ya verilecek.

• 22.08.202022 Ağu 11:17Canlı yayında şaşkına çeviren soru: Kocam Fahriye Evcen'e aşık, günaha girer mi?Canlı yayında şaşkına çeviren soru: Kocam Fahriye Evcen'e aşık, günaha girer mi?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral'ın programına soru gönderen bir kadın izleyici, "Kocam Fahriye Evcen'e aşık oldu, günaha girdi mi?" dedi. Soru karşısında şaşkına dönen sunucu ise ne diyeceğini bilemedi.

• 11.07.202011 Tem 12:22Albert Riera'dan Galatasaray açıklaması! Teklif var mı?Albert Riera'dan Galatasaray açıklaması! Teklif var mı?

Albert Riera, Galatasaray'da görev alacağı iddiaları hakkında konuştu ve sarı-kırmızılı takımda kimseyle görüşme yapmadığını açıkladı.

• 03.03.202003 Mar 14:08Ünlü astrolog Nuray Sayarı canlı yayında gözyaşları içinde anlattıÜnlü astrolog Nuray Sayarı canlı yayında gözyaşları içinde anlattı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli programda burç yorumları yapan ünlü astrolog Nuray Sayarı, eşinden şiddet gördüğünü söyledi.

• 03.03.202003 Mar 12:07Ünlü astrolog Nuray Sayarı, eşi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek Erdoğan'dan yardım istediÜnlü astrolog Nuray Sayarı, eşi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek Erdoğan'dan yardım istedi

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, bugün çıktığı canlı yayında gözyaşlarına boğularak eşinden şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söyledi. Aynı zamanda tehdit edildiğini de söyleyen Sayarı, canlı yayında Erdoğan'a seslenerek yardım çağrısında bulundu.

• 20.02.202020 Şub 19:017. Altın Palmiye Ödülleri, 23 Mart'ta sahiplerini bulacak7. Altın Palmiye Ödülleri, 23 Mart'ta sahiplerini bulacak

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan 'Golden Palm Awards' töreni için geri sayım başladı. 23 Mart Pazartesi akşamı Hotel Raffles İstanbul'da düzenlenecek görkemli bir geceyle ödüller sahiplerini bulacak.

• 02.10.201902 Eki 20:07Canlı yayındaki yasak aşk itirafı ağızları açık bıraktı: Karısının kardeşi yenge diyorduCanlı yayındaki yasak aşk itirafı ağızları açık bıraktı: Karısının kardeşi yenge diyordu

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programına telefon ile bağlanan izleyici yasak aşk itirafıyla stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Telefonla bağlanan izleyici, "Öyle bir kumpasın içine girdim ki anlatamam. Karısının kardeşi bile bana 'Yenge' diyerek evimde kalıyordu." dedi.

• 02.10.201902 Eki 15:28Canlı yayında evli adamla birlikte olduğunu söyleyen izleyicinin anlatıkları sunucunun ağzını açık bıraktıCanlı yayında evli adamla birlikte olduğunu söyleyen izleyicinin anlatıkları sunucunun ağzını açık bıraktı

Beyaz TV'de yayınlanan canlı yayına telefonla bağlanan kadın izleyici, evli bir adamla yıllardır birlikte olduğunu hatta adamın karısının tüm akrabalarıyla tanıştığını anlattı. İzleyicinin anlattıkları sunucuyu hayrete düşürdü.

• 08.07.201908 Tem 15:21Ünlü sunucu Nur Viral ile eski başdanışman Cemil Ertem boşandı mı?Ünlü sunucu Nur Viral ile eski başdanışman Cemil Ertem boşandı mı?

Beyaz TV'de sunuculuk yapan Nur Viral, 2016 yılında evlendiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski ekonomiden sorumlu başdanışmanı Cemil Ertem ile boşandığı iddia edildi.

• 23.05.201923 May 16:05Canlı Yayına Bağlanan Gelin: Kayınpederim ve Kaynanam Birbirini AldatıyorCanlı Yayına Bağlanan Gelin: Kayınpederim ve Kaynanam Birbirini Aldatıyor

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programına bağlanan bir kadın, kaynanası ve kayınpederinin başka insanlarla yasak aşk yaşadığı ifşa etti.

• 18.04.201918 Nis 20:55Genç Kadının Kocasıyla İlgili İtirafları Nur Viral'in Kanını DondurduGenç Kadının Kocasıyla İlgili İtirafları Nur Viral'in Kanını Dondurdu

Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında, isimini vermek istemeyen kadının kocasıyla ilgili itirafları programa damga vurdu. Sunucu Nur Viral olayla ilgili, "Kanım dondu." ifadelerini kullandı.

• 30.03.201930 Mar 00:26Nur Viral, İtiraf İçin Bağlanan Seyirciye Yalvardı: Dur Artık AnlatmaNur Viral, İtiraf İçin Bağlanan Seyirciye Yalvardı: Dur Artık Anlatma

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında bir kadının kocasının kendisine yaptığı işkenceyle ilgili itirafı canlı yayında kan dondurdu. Viral, kadın seyirciye, "Dur artık anlatma" diye yalvardı.

• 23.03.201923 Mar 09:35Sunucu Nur Viral, Kadın İzleyicinin Anlatıkları Karşısında Gözyaşlarına BoğulduSunucu Nur Viral, Kadın İzleyicinin Anlatıkları Karşısında Gözyaşlarına Boğuldu

Hayatta Her Şey Var programına telefonla bağlanan kadın izleyici tüp bebek yaptırmaya gittiğinde rahim kanseri olduğunu öğrendiğini anlattı. Genç kadının anlatıkları sunucu Nur Viral ve seyircileri gözyaşlarına boğdu.

• 22.03.201922 Mar 21:11Canlı Yayında Şoke Eden İtiraf: Beni Uyutup Eşimi Kaçırdılar!Canlı Yayında Şoke Eden İtiraf: Beni Uyutup Eşimi Kaçırdılar!

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programında, canlı yayına bağlanan adamın karısıyla ilgili itirafı izleyicilerin ağzını açık bıraktı.

• 28.02.201928 Şub 23:05Hayatta Her Şey Var Programında, 16 Yaşında Evlenen Kadının Yaşadıkları Stüdyoyu Yasa Boğdu!Hayatta Her Şey Var Programında, 16 Yaşında Evlenen Kadının Yaşadıkları Stüdyoyu Yasa Boğdu!

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programında, 16 yaşında evlenen kadının, kocasının ailesi tarafından gördüğü şiddet stüdyoyu yasa boğdu. Genç kadın, "Hamileyken kayınpederimden dayak yedim." ifadelerini kullandı.

• 20.02.201920 Şub 21:58İhanet İtirafını Duyan Sunucu Nur Viral, İsyan Ettiİhanet İtirafını Duyan Sunucu Nur Viral, İsyan Etti

Beyaz TV'de ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programında, izleyicinin ihanet itirafını duyan Nur Viral, "Böyle erkeklere yazıklar olsun." diyerek isyan etti.

• 14.02.201914 Şub 16:34Hayatta Her Şey Var Programına Kadın Seyircinin Enişte İtirafı Damga VurduHayatta Her Şey Var Programına Kadın Seyircinin Enişte İtirafı Damga Vurdu

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programına, bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın seyircinin enişte itirafı damga vurdu.

• 18.01.201918 Oca 12:51RTÜK, Hayatta Her Şey Var Programı'nı 3 Gün Durdurma Kararı AldıRTÜK, Hayatta Her Şey Var Programı'nı 3 Gün Durdurma Kararı Aldı

Beyaz Tv'de yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' programınında yapılan itiraflar, seyirciyi rahatsız edince RTÜK, programı 3 gün durdurma kararı aldı.

• 17.01.201917 Oca 15:43Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına ÇevirdiKadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi

İsmini vermek istemeyen kadın izleyicinin "Kocam 80 yaşında. Beni, 15-16 yaşındaki kızlarla aldatıyor" şeklindeki itirafı hem sunucuyu, hem de ekran başındaki izleyiciyi şaşkına çevirdi.

• 27.12.201827 Ara 19:55Canlı Yayına Bağlanan Seyirci, Hamile Karısının İlişkisini Anlatınca Stüdyo Buz KestiCanlı Yayına Bağlanan Seyirci, Hamile Karısının İlişkisini Anlatınca Stüdyo Buz Kesti

Beyaz TV'de ekrana gelen 'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan bir seyirci; karısının, çalıştığı fabrikanın şoförüyle hamileyken ilişkiye girdiğini anlatınca Nur Viral ve stüdyodakiler dondu kaldı.

• 21.12.201821 Ara 11:38Canlı Yayına Maskeyle Katılan Kadın, Anlattıklarıyla Herkesi AğlattıCanlı Yayına Maskeyle Katılan Kadın, Anlattıklarıyla Herkesi Ağlattı

Kocasını Van depreminde kaybettikten sonra kayınbiraderiyle evlendirilmek istenen talihsiz kadın, konuk olduğu canlı yayında anlattıkları hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri ağlattı.

• 16.12.201816 Ara 11:13Aldatan Eş, Karısıyla İlişkiye Girerken Sevgilisinin İsmini Ağzından KaçırdıAldatan Eş, Karısıyla İlişkiye Girerken Sevgilisinin İsmini Ağzından Kaçırdı

Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen programa katılan kadın izleyici, kocasının kendisiyle ilişkiye girdiği esnada sevgilisinin ismini ağzından kaçırdığını itiraf etti.

• 06.12.201806 Ara 21:45Canlı Yayına Bağlanan Kadın, Kocasının Kendisini Kız Kardeşiyle Aldattığını İtiraf EttiCanlı Yayına Bağlanan Kadın, Kocasının Kendisini Kız Kardeşiyle Aldattığını İtiraf Etti

Ünlü sunucu Nur Viral'in sunduğu Hayatta Her Şey Var programı yine izleyenlerin kanını donduran bir itirafa sahne oldu. Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici, kocasının kendisini kardeşiyle aldattığını itiraf etti.

• 22.11.201822 Kas 23:11Hayatta Her Şey Var Programında Şaşırtan İtiraf: Karımı 300 Defa Aldattım!Hayatta Her Şey Var Programında Şaşırtan İtiraf: Karımı 300 Defa Aldattım!

Beyaz TV'de yayınlanan Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı 'Hayatta her şey var' programında izleyicileri şaşırtan bir itiraf geldi. Canlı yayına telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir adam, karısını 300 defa aldattığını söyledi.

• 19.11.201819 Kas 16:22Yayına Bağlanan Kadın İzleyicinin 'Aldatma' İtirafı Şaşkına UğrattıYayına Bağlanan Kadın İzleyicinin "Aldatma" İtirafı Şaşkına Uğrattı

Canlı yayına bağlanan kadın izleyicinin "AVM'de tanıştığım kişiyle kocamı aldattım" şeklindeki itirafı şaşkına çevirdi.

• 16.11.201816 Kas 15:24Kadının Kocasını Aldatma Gerekçesi Program Yorumcusunu ÇıldırttıKadının Kocasını Aldatma Gerekçesi Program Yorumcusunu Çıldırttı

'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan kadın izleyicinin "Beni aldattığını düşündüğüm için kocamı aldattım" şeklindeki itirafına sinirlenen program yorumcusu, "Sen en iyisi çalış. Durdukça aklın şeytanlıklara gidiyor" dedi.

• 30.10.201830 Eki 14:50Canlı Yayında Mide Bulandıran İtiraf: Kocamın, Yakın Arkadaşımdan Çocuğu VarCanlı Yayında Mide Bulandıran İtiraf: Kocamın, Yakın Arkadaşımdan Çocuğu Var

'Hayatta Her Şey Var' programına telefonla bağlanan kadın izleyici "Kocamın, yakın arkadaşımdan çocuğu var" itirafıyla şaşkına uğrattı.

• 23.10.201823 Eki 10:34Kadın İzleyicinin İtirafı, Program Sunucularının Ağzını Açıkta BıraktıKadın İzleyicinin İtirafı, Program Sunucularının Ağzını Açıkta Bıraktı

Beyaz TV'de yayınlanan programa bağlanan kadın izleyicinin "Kocam, beni aldattığı çocukluk aşkını en yakın arkadaşıyla evlendirmeye çalışıyor" şeklindeki itirafı sunucuları şaşkına uğrattı.

• 19.10.201819 Eki 10:09Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Uğrattı: Kocam, Arkadaşımı 5 Dakikada Hamile BıraktıKadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Uğrattı: Kocam, Arkadaşımı 5 Dakikada Hamile Bıraktı

Canlı yayına bağlanan kadın izleyicinin "Kocam, en yakın arkadaşımı 5 dakikada hamile bıraktı" şeklindeki itirafı, hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına uğrattı.

• 28.09.201828 Eyl 10:33Kadın İzleyiciden Şoke Eden İtiraf: Kocamı Banyoda Akrabasıyla Çırılçıplak BastımKadın İzleyiciden Şoke Eden İtiraf: Kocamı Banyoda Akrabasıyla Çırılçıplak Bastım

Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen programa telefonla bağlanan kadın izleyici, "Kocamı banyoda akrabasıyla çırılçıplak bastım, ama duyulmaması için salağa yattım" dedi.

• 16.08.201816 Ağu 16:52Nur Viral'ın Eşi Cemil Ertem Kimdir?Nur Viral'ın Eşi Cemil Ertem Kimdir?

Şarkıcı Şevval Sam yerine eşi, Nur Viral mobilya reklamında oynayan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Cemil Ertem kimdir? Nur Viral'ın eşi Cemil Ertem kimdir?

• 13.04.201813 Nis 10:29Kadın İzleyiciden Şoke Eden Soru: Evli Adamı Kapattım, Karısından Nasıl AyırırımKadın İzleyiciden Şoke Eden Soru: Evli Adamı Kapattım, Karısından Nasıl Ayırırım

'Hayatta Her Şey Var' programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin "Evli bir adamı kapattım. Onu karısından nasıl ayırabilirim?" sorusu ekran başındakilere pes dedirtti.

• 03.04.201803 Nis 14:22Kadın İzleyicinin 'Akrabamızın Gelinliğini Parçaladık' İtirafı Ağızları Açıkta BıraktıKadın İzleyicinin "Akrabamızın Gelinliğini Parçaladık" İtirafı Ağızları Açıkta Bıraktı

Nur Viral'in sunduğu programa bağlanan kadın izleyicinin "Düğün günü akrabamızın gelinliğini parçaladık" şeklindeki itirafı stüdyo konuklarını ve ekran başındakileri şaşkına uğrattı.

• 29.03.201829 Mar 15:09'Kocam Bana Değil Eltime Gülüyor' Diyen İzleyicinin İtirafı Stüdyoyu Buz Kesti"Kocam Bana Değil Eltime Gülüyor" Diyen İzleyicinin İtirafı Stüdyoyu Buz Kesti

'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan kadın izleyicinin kocası ve eltisiyle ilgili itirafları hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri dumur etti.

• 15.03.201815 Mar 16:43Kaynananın Sözleri Stüdyodakileri Şoke Etti: Balkondan İçeri Adam Alıyorsun, Çocuk Oğlumdan DeğilKaynananın Sözleri Stüdyodakileri Şoke Etti: Balkondan İçeri Adam Alıyorsun, Çocuk Oğlumdan Değil

Canlı yayınına bağlanan kadın, kaynanasının kendisine attığı iftiraları anlatınca stüdyodakiler şoke oldu. Kaynana, gelinine "Balkondan içeri adam alıyorsun, çocuk oğlumdan değil." demiş.

• nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır