medisana 76120 ateş ölçer kullanım kılavuzu / Medisana 76120 Ateş Ölçer - Kullanma Kılavuzu - Sayfa:7 - ekilavuz.com

Medisana 76120 Ateş Ölçer Kullanım Kılavuzu

medisana 76120 ateş ölçer kullanım kılavuzu

Ateş Ölçer Tavsiyesi (4. sayfa)

• Teğmen
    139 Mesaj
  • Yarbay
    2704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Visifocus kullaniyorum. Dr.um braun irt6520 kullaniyor. Biraz atesi yuksek bir yavrum varm visio yetersiz midir sizce. Kulak ici de alayim mi?

Benim doktorum da braun kulaktan olani onerdi, siz aldiniz mi memnun musunuz, malum fiyatlari diger markalara gore iki kata kadar daha pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Herkese merhaba;

Özellikle doğacak çocuğum için olmak üzere ateş ölçer araştırmasındayım. Ve Bir kaç marka arasında kaldım.

Beurer ft90 Temassız ateş ölçer ( Kalibrasyon özelliği yokmuş)
    Beurer ft70 Alın ve kulaktan ateş ölçer
    Weewell wtn550 temassız ateş ölçer (kalibrasyon özelliği varmış)
    Medisana 48610 temassız ateş ölçer
    Medisana 76120 temassız ateş ölçer (klinik onaylı)

bu ürünlerden tavsiye edeceğiniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 7 Ağustos 2017; 16:46:22 >
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Visifocus kullaniyorum. Dr.um braun irt6520 kullaniyor. Biraz atesi yuksek bir yavrum varm visio yetersiz midir sizce. Kulak ici de alayim mi?

Benim doktorum da braun kulaktan olani onerdi, siz aldiniz mi memnun musunuz, malum fiyatlari diger markalara gore iki kata kadar daha pahali

Evet brauna gectim kafam rahat gg den 175tl ye aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2704 Mesaj
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj
  • Çavuş
    80 Mesaj
    tashunkee kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende araştırıyorum. Braundan memnun musunuz. Bazı yorumlarda farklı ölçümler yapıyor yazılmış.

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Arkadaşlar 16.00'a kadar acil yardım lütefn. 100 TL'ye kadar bütçe ile Babymediko ateş ölçer almayı düşünüyorum.

http://www.bebekatesolcer.com/

Sizce yukarıdaki ürünü almalı mıyım? Bu fiyat bandında başka ürün önerir misiniz? Teşekkürler
  • Er
    5 Mesaj
    Merhabalar,

2018 ilk çeyrek fiyat listelerimiz.

www.n11.com/magaza/kozmetik126 online alışveriş yerimizdir.

aralık/Ocak/subat/mart ayları beurer ateşölçer fiyatlarımız

Hesaba havale ile kdv ve Kargo dahil fiyatlar

(Kargoya gerek kalmadan , gelip kendiniz alırsanız. 10 ₺ fiyattan düşünüz)

Ft 90-145₺

Ft70-125₺

Ft65-125₺

Ft58-120₺

Ft78-135₺

Ft09-25₺

Euro kuru ve gümrük vergileri fiyatları maksimum seviyelere çıkarmıştır, ki firma kendi ürün zamlarını dahi yansıtmamıstır ilginize teşekkür ederim Sağlıcakla kalın

Whasapp :05059154047 anıl eycan

Doğubank -126 ege medikal elektronik

Beurer bayii

• Çavuş
    53 Mesaj
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj
    Visiofocus vardi elimde. 1 seneden fazla kullandım. Koru hastanesinde gormustum, iyidir deyip aldim. Son zamanlarda doktordakiyle karsilastrmalrm sonucu 1 derece eksik olctgunu farkwttim. Kalibrasyonu var ancak otomatik yaptgndan ben manuele girmedim. Velhasıl dayanamayip 2.bir urun aldım. Ft90. Urunun kullanma kilavuzunu okurken alin bolgesinde hareket ettirmeniz soyleniyor. Alrt en yuksek sicakligi bulup onu gosteriyor. Sonra dedim eski aletlede ayni tarz olceyim. Sonuc ikiside aynı :). 3 yildir ates olcememisz anliyacaginiz. Umarım yazı faydalı olmuştur...bense en azindan yedekli gidecegim diye kendimi kandiriyorum. Bir not daha, cocugu kresden aldım :)

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Merhabalar bende yakin zamanda en iyisi visiofocus diye aldım hani ne bileyim ateş sonuçta doğru mesafeyi rakamları çerçevenin içine hizalayarak ayarliyosun bu gibi özellikleri olunca acaba yanlış mesafe tuttum mu yanlış mı ölçtü dememek için, lakin ard arda ölçümlerimde tutarsizlik olmasada çoğunlukla oğlumun ateşini 36.0 - 36.1 - 36.2 arasinda gosteriyor yani 0.3 derece esniyor ama genelde 36.2 gösteriyor bu arada koltuk altı hiç ölçmedim kaç çıkar diye ama sanirim visiofocus biraz düşük gösteriyor, standart yetişkin ısısı kaç derece ise bebek ısısının da 3 aşağı 5 yukarı bir değeri vardır ki bu deger 36.5 mi 37 mi bilmiyorum açıkcası??? ama vusiofocus genelde 36.2 olarak ölçüyor eğer gerçek ısısı bebeğimizin misal 36.7 ise bu demek oluyor ki ben bu cihazin sadece nesne değil her ölçümüne yarım santigrat ekleyeceğim oluyor... misal eğer cihaz 37 ölçerse 37.5 diyip hastaneye gitmem gerekecek hatta geçenlerde hanım ateşlendi 38 gösterdi demekki Allah muhafaza ateşi 38.5 di ve bu değer ciddi bir ateş oluyor, cihaz yüzünden hastaneyede gitmedik ateşi düsürdük lakin bu sağlık ve en iyisi diye cihaza 300 lira ver tam sonuç alama... Şöyle bi durumda var belkide yüksek ateşe + 0.5 santigrat eklemeden doğru ölçüyordur yani gerçektende ateşi 38 di ve biz bunu asla bilemiycez ama normal ateş değeri 36.2 bu cihazin en azından ben böyle bi sonuca vardım.. bu arada bu ölçümlerim manuel ve otomatik kalibrasyonlarda değişgenlik göstermedi...Saygılar.. Normal ateş değeri bebeklerin nedir bilgi verirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpqla -- 29 Mart 2018; 22:41:20 >

• Yüzbaşı
    452 Mesaj
  • Çavuş
    50 Mesaj
    infra_dark kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar... Aldınız mı omron memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum. 720 E
  • Er
    1 Mesaj
    tashunkee kullanıcısına yanıt
    Braun un alindan ölcer modelimi bu??Memmunmusunuz??Dogru ölcuyomu bende alicam ama kararsiz kaldim:(

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    Braun kulaktan olcen modeli. Ilk once yenidogan kizim icin visifocus almistim ama dogru sonuc vermiyordu. Sonra dogdugundan beri devamli gittigim doktorumuzun kullandigi braunu gordum. Onun onerisiyle aldik. Stabil sonuclar elde ediyoruz. Ben ve esim kucukken havale gecirdigimiz icin ates konusunda hassasiz. Ben tavsiye ederim . Parasini hak ediyor.o zaman 170tl falandi fiyati.

• Binbaşı
    1695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

Visiofocus vardi elimde. 1 seneden fazla kullandım. Koru hastanesinde gormustum, iyidir deyip aldim. Son zamanlarda doktordakiyle karsilastrmalrm sonucu 1 derece eksik olctgunu farkwttim. Kalibrasyonu var ancak otomatik yaptgndan ben manuele girmedim. Velhasıl dayanamayip 2.bir urun aldım. Ft90. Urunun kullanma kilavuzunu okurken alin bolgesinde hareket ettirmeniz soyleniyor. Alrt en yuksek sicakligi bulup onu gosteriyor. Sonra dedim eski aletlede ayni tarz olceyim. Sonuc ikiside aynı :). 3 yildir ates olcememisz anliyacaginiz. Umarım yazı faydalı olmuştur...bense en azindan yedekli gidecegim diye kendimi kandiriyorum. Bir not daha, cocugu kresden aldım :)
    5 yıldır Visiofocus kullanıyorum, tek geçerim.

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Medisana 76120 Ateş Ölçer

Model adı 77022 FTF - Ölçüm Aralığı 32°C ~ 42°C (89°F ~ 107.6°F) - Flexible Prob Esneklik özelliğine sahip - Ekran LCD - Sapma Yüzdesi ±0.7°C(±0.6°F) - Çalışma aralığı 10 °C ~ 40 °C (50 °F ~ 1 04 °F) - Boyutlar 23 (W)x 16(D)x115 (H)mm - Ağırlık 18 gr. - Otomatik Kapatma Kullanımdan 1 dakika sonra - Pil 1 x Lithium (LR41) Model adı 77030 FTC - Ölçüm Aralığı 32°C ~ 42°C (89°F ~ 107.6°F) - Flexible Prob Esneklik özelliğine sahip - Ekran LCD - Sapma Yüzdesi ±0.5°C(±0.7°F) - Çalışma aralığı 10 °C ~ 40 °C (50 °F ~ 1 04 °F) - Boyutlar 20 (W)x 10(D)x95 (H)mm - Ağırlık 13 gr. - Otomatik Kapatma Kullanımdan 1 dakika sonra - Pil 2 x Lithium (LR41) Model adı 77050 FTD - Ölçüm Aralığı 32°C ~ 42°C (89°F ~ 107.6°F) - Flexible Prob Esneklik özelliğine sahip - Ekran LCD - Sapma Yüzdesi ±0.4°C(±0.6°F) - Çalışma aralığı 10 °C ~ 40 °C (50 °F ~ 1 04 °F) - Boyutlar 21 (W)x 13(D)x105 (H)mm - Ağırlık 15 gr. - Otomatik Kapatma Kullanımdan 1 dakika sonra - Pil 2 x Lithium (LR41) Kullanım Talimatı Bir ölçüm yapmadan önce ölçüm probunuzun temiz olduğundan emin olunuz. Kirli bir prob doğru olmayan ölçümlere sebep olur. Ateş ölçerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tavsiye edilir. Ve bu şekilde sonraki kullanım için temiz ve hazır olur.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası