ali rıza demircan cennet / ali rıza demircan'ın cennet tasviri - ekşi sözlük

Ali Rıza Demircan Cennet

ali rıza demircan cennet

ali rıza demircan'ın cennet tasviri

• ibretlik bir tasvir.

"akp&#x;li beyoğlu belediye başkanı ahmet misbah demircan&#x;ın, imam ve hatip olan babası ali rıza demircan&#x;ın islama göre cinsel hayat adlı kitabından alınmıştır:

cennette bekar kişi kalmayacaktır.

cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. tam mümin ise günde bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.

cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

cennette erkeğe erkek kuvveti verilecektir.

cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.

cennettelik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.

cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.

cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

erkek, hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.

• okuyup üzerine sigara yaktığım tasvirdir. vay arkadaş ya

• (bkz: cennette erkek gücünde olmak)

• beynini bacak arasında taşıyan bazı erkekleri dine yönlendirmek adına yapılmış tasvir olsa gerek. karı vermeyeceksen, niye namaz kılayım niye aç kalıp oruç tutayım di mi? sen karıdan haber ver.

ayrıca madem öyle, bir sürü müminin cennetin kapısına şu pankartla dayanmasını bekliyorum:
    (bkz: am var dediler geldik)

• xhamster'ın kapanmasına müteakkip sıçılmış bir fantezidir.

hiçbir ruhani inanışın ödülü cinsel tatmin olamaz.

öyle din mi olur lan, "40 sene namazını kıl, her gece 50 bakire bizden."

sinirleniyorum bazen.

• her şeyi geçtim, erkeklerin gözleri neden sürmeli lan? kadından sıkılan erkekler, birbirlerine daha rahat hallensin diye mi acaba vucutlar kılsız, şekilli ve gözler sürmeli oluyorlar?

önemli sorular de mi ?

• bir an bana şark bülbülü'nde kemal sunal'ın imama kitabın neresinde yazıyor bu takvim diye sormasını hatırlattı bu şey. mazallah ayık olmak gerek kimin kimi ayıkladığı belli değil.

• (bkz: caps yok mu beyler)

• iki itirazım ve 1 sorum olan tasvirdir

1- ben kıllarımı seviyorum
    2- lan benim hanımı niye başkasına veriyorsunuz

soru
    anal serbest mi

• cennetin sadece kerhane kısmını konu alan bir tasvirdir. bunların hayaliyle namaz kılanlar var mı acaba?

• Bu kitapta, Kurân ve Sünnete göre Cennet hayatı açıklanmaktadır. Cennette hiçbir gözün görmediği, hiçbir kulağın işitmediği ve hiçbir kalbin de tasavvur edemeyeceği nîmetler ve zevkler vardır. Arzu edilenler de anında verilecektir. Ancak onun asıl büyük nimetleri ve zevkleri, başta Allahın güzellik gösterilerine bakmak, olmak üzere, mahiyetlerini kavrayamayacağımız manevî nimetleri ve zevkleri olacaktır. Üstelik, bize açıklanan nimetler ve zevkler temsîlidir, örnek türündedir. Cennette daha büyük ve görkemlileri ile karşılaşılacaktır.

Devamı

Format:Kitap
    Barkod
    Yayın Tarihi
    Yayın Dili:Türkçe
    Orjinal Adı:Kur'ân ve Sünnet Işığında Cennet Hayatı
    Baskı SayısıBaskı
    Sayfa Sayısı
    Kapak:Karton
    KağıtHamur
    Boyut X
    Basım Yeri:İstanbul

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası